Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
2.Lig
Paraguay

2.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Segunda Division
1 Atyra FC Atyra FC 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Atyra FC Atyra FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
Deportivo Santani
2 CA 3 de Febrero CA 3 de Febrero 0 0 0 0 0:0 0 0 D
CA 3 de Febrero CA 3 de Febrero
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente FBC Independiente FBC
Sportivo Iteno
3 CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Atyra FC Atyra FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
Fulgencio Yegros
4 Club Fernando Club Fernando 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Club Fernando Club Fernando
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
Rubio Nu
5 Club Guarani de Trinidad Club Guarani de Trinidad 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Fulgencio Yegros Fulgencio Yegros
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Club Guarani de Trinidad
Independiente FBC
6 Deportivo Capiata Deportivo Capiata 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Gral Caballero Gral Caballero
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Capiata Deportivo Capiata
Sportivo Ameliano
7 Deportivo Santani Deportivo Santani 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Santani Deportivo Santani
Atyra FC
8 Fulgencio Yegros Fulgencio Yegros 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Fulgencio Yegros Fulgencio Yegros
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Club Guarani de Trinidad
CS 2 de Mayo
9 Gral Caballero Gral Caballero 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Gral Caballero Gral Caballero
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Capiata Deportivo Capiata
Resistencia FC
10 Independiente FBC Independiente FBC 0 0 0 0 0:0 0 0 D
CA 3 de Febrero CA 3 de Febrero
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Independiente FBC Independiente FBC
Club Guarani de Trinidad
11 Resistencia FC Resistencia FC 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Resistencia FC Resistencia FC
Gral Caballero
12 Rubio Nu Rubio Nu 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Iteno Sportivo Iteno
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rubio Nu Rubio Nu
Club Fernando
13 Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Santani Deportivo Santani
Deportivo Capiata
14 Sportivo Iteno Sportivo Iteno 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Iteno Sportivo Iteno
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rubio Nu Rubio Nu
CA 3 de Febrero
15 Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Resistencia FC Resistencia FC
Tacuary Asuncion
16 Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Club Fernando Club Fernando
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
Sportivo Trinidense
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2.Lig - şampiyona, düzenleyen Paraguay. Iştirak eden şampiyona 16 futbol takımları. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Atyra FC - 0 puan, yengi 0, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
CA 3 de Febrero - 0 kabul edilen puan, yengi 0, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
CS 2 de Mayo - 0 sayı, yengi 0, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig (Paraguay) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - 2.Lig (Paraguay):
Sportivo Iteno - CA 3 de Febrero (06.06.2020 11:00)
Rubio Nu - Club Fernando (06.06.2020 11:00)
Tacuary Asuncion - Sportivo Trinidense (06.06.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.