Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
12
Primera Division Reserve, Clausura
Paraguay

Primera Division Reserve, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division Reserve, Clausura
1 Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve) 22 15 7 1 48:17 31 52 W
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
24.11.19 0 : 4 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
27.11.19 1 : 3 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
04.12.19 2 : 2 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
09.12.19 2 : 0 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
W
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
16.12.19 1 : 2 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
2 Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve 22 11 6 5 51:36 15 39 L
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
24.11.19 0 : 4 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
W
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
27.11.19 5 : 2 Zafer
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
W
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
02.12.19 1 : 4 Zafer
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
W
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.12.19 2 : 1 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
16.12.19 2 : 2 Beraberlik
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
3 General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve) 22 10 8 4 40:33 7 38 W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
23.11.19 2 : 1 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
29.11.19 2 : 0 Zafer
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
04.12.19 2 : 2 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
10.12.19 3 : 1 Zafer
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
4 Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve) 22 10 6 6 47:42 5 36 W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
25.11.19 1 : 0 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
29.11.19 4 : 3 Zafer
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
W
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
02.12.19 1 : 2 Zafer
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
D
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.12.19 1 : 1 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.12.19 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
5 Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve) 22 8 7 7 21:28 -7 31 L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
25.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
W
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
28.11.19 0 : 1 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
09.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
6 Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve) 22 8 5 9 30:28 2 29 W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
23.11.19 2 : 0 Zafer
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
27.11.19 2 : 1 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
10.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.12.19 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
7 Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve 22 8 5 9 31:31 2 29 W
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
25.11.19 3 : 0 Zafer
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
29.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.12.19 1 : 1 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
16.12.19 2 : 2 Beraberlik
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
8 Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve) 22 7 6 9 30:31 -1 27 L
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
25.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
29.11.19 4 : 3 Kaybetmek
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
L
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
02.12.19 1 : 4 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
W
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
10.12.19 0 : 1 Zafer
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
D
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
13.12.19 1 : 1 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
9 Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve 22 6 8 8 29:38 -9 26 L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
L
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
27.11.19 5 : 2 Kaybetmek
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
D
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
08.12.19 0 : 1 Zafer
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
L
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
16.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
10 Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve) 22 4 10 8 29:27 2 22 L
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
24.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
27.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
08.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
D
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
13.12.19 1 : 1 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
11 River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve) 22 4 3 15 28:52 -24 15 W
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
24.11.19 1 : 0 Zafer
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
28.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Deportivo Santani Reserve Deportivo Santani Reserve
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
L
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
10.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Deportivo Capiata (Reserve) Deportivo Capiata (Reserve)
W
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
14.12.19 1 : 3 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
12 Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve) 22 3 5 14 28:49 -21 14 L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
27.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
02.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
L
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
14.12.19 1 : 3 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
Daha fazla göster

Primera Division Reserve, Clausura - turnuva, düzenleyen Paraguay. Katılan şampiyona 12 futbol takımları. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Luqueno (Reserve) - 52 puan, yengi 15, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Nacional Asuncion Reserve - 39 sayı, yengi 11, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
General Diaz (Reserve) - 38 puan, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division Reserve, Clausura (Paraguay) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division Reserve, Clausura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.