Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Primera Division Reserve, Apertura
Paraguay

Primera Division Reserve, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve) 7 5 0 2 18:8 10 15 W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
17.02.20 5 : 0 Zafer
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.03.20 2 : 1 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
2 Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve 7 4 2 1 18:9 9 14 D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
W
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
22.02.20 0 : 1 Zafer
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
3 Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve 7 4 2 1 15:6 9 14 D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
L
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
4 Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve) 8 3 4 1 14:9 5 13 D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
5 Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve) 7 4 0 3 15:13 2 12 W
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Zafer
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Zafer
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
6 General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve) 7 3 2 2 10:9 1 11 D
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Zafer
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.03.20 2 : 3 Zafer
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
D
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
7 Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves 6 3 1 2 12:13 -1 10 W
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
08.02.20 3 : 1 Zafer
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
D
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
D
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Guairena FC Reserves Guairena FC Reserves
8 Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve) 8 2 3 3 10:13 -3 9 L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
02.03.20 4 : 2 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.03.20 2 : 0 Zafer
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
9 Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve) 7 2 1 4 13:16 -3 7 L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
W
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.02.20 4 : 3 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
02.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
10 Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve) 7 1 2 4 7:11 -4 5 L
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
L
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
11 12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua 8 1 1 6 5:20 -15 4 L
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
W
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
07.03.20 2 : 0 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.03.20 2 : 0 Kaybetmek
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
D
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
12 River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve) 5 1 0 4 3:13 -10 3 L
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
12 de Octubre de Itaugua 12 de Octubre de Itaugua
L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
Daha fazla göster

Primera Division Reserve, Apertura - turnuva, düzenleyen Paraguay. Kayıt yaptıran yarışma 12 futbol takımları. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Olimpia A. (Reserve) - 15 sayı, yengi 5, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Nacional Asuncion Reserve - 14 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Guarani Asuncion (Reserve - 14 puan, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.