Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Paraguay

Primera Division Reserve, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Nacional Asuncion Reserve 6 4 1 1 17:8 9 13 L
General Diaz (Reserve)
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve
W
Nacional Asuncion Reserve
03.02.20 4 : 1 Zafer
Libertad Asuncion (Reserve)
W
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
09.02.20 1 : 2 Zafer
Nacional Asuncion Reserve
D
Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve
W
12 de Octubre II
22.02.20 0 : 1 Zafer
Nacional Asuncion Reserve
2 Guarani Asuncion (Reserve 6 4 1 1 14:5 9 13 W
Guarani Asuncion (Reserve
27.01.20 1 : 0 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
W
12 de Octubre II
02.02.20 0 : 6 Zafer
Guarani Asuncion (Reserve
W
Guarani Asuncion (Reserve
10.02.20 1 : 0 Zafer
Olimpia A. (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve
L
Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve)
3 Olimpia A. (Reserve) 6 4 0 2 16:7 9 12 W
Libertad Asuncion (Reserve)
25.01.20 2 : 4 Zafer
Olimpia A. (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve)
02.02.20 2 : 0 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Guarani Asuncion (Reserve
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia A. (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve)
17.02.20 5 : 0 Zafer
12 de Octubre II
L
Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
4 Libertad Asuncion (Reserve) 6 4 0 2 13:10 3 12 L
Libertad Asuncion (Reserve)
25.01.20 2 : 4 Kaybetmek
Olimpia A. (Reserve)
L
Nacional Asuncion Reserve
03.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Libertad Asuncion (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve)
07.02.20 4 : 0 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve)
W
Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Zafer
Libertad Asuncion (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Zafer
Sol de America (Reserve)
5 Cerro Porteno Asuncion (Reserve) 6 3 2 1 13:8 5 11 L
Guarani Asuncion (Reserve
27.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
W
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
01.02.20 3 : 0 Zafer
Sol de America (Reserve)
W
12 de Octubre II
10.02.20 0 : 2 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
GUAIRENA FC
W
Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
6 GUAIRENA FC 6 3 1 2 12:13 -1 10 W
GUAIRENA FC
25.01.20 3 : 0 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve)
W
Luqueno (Reserve)
01.02.20 0 : 1 Zafer
GUAIRENA FC
W
GUAIRENA FC
08.02.20 3 : 1 Zafer
Sol de America (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
GUAIRENA FC
L
General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
GUAIRENA FC
7 General Diaz (Reserve) 5 2 1 2 7:7 -2 7 L
Olimpia A. (Reserve)
20.01.20 3 : 1 Kaybetmek
General Diaz (Reserve)
W
General Diaz (Reserve)
25.01.20 3 : 2 Zafer
Nacional Asuncion Reserve
L
General Diaz (Reserve)
11.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Luqueno (Reserve)
D
Sol de America (Reserve)
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve)
W
General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Zafer
GUAIRENA FC
8 Sportivo San Lorenzo (Reserve) 6 2 1 3 11:12 -1 7 L
Guarani Asuncion (Reserve
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
12 de Octubre II
L
Olimpia A. (Reserve)
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve
W
River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
9 Luqueno (Reserve) 6 1 2 3 7:9 -2 5 D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Luqueno (Reserve)
D
Sol de America (Reserve)
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Luqueno (Reserve)
L
Luqueno (Reserve)
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
GUAIRENA FC
W
General Diaz (Reserve)
11.02.20 0 : 1 Zafer
Luqueno (Reserve)
L
Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Libertad Asuncion (Reserve)
10 River Plate Asuncion (Reserve) 4 1 0 3 2:11 -9 3 L
GUAIRENA FC
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve)
07.02.20 4 : 0 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve)
L
River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve)
11 Sol de America (Reserve) 5 0 2 3 3:10 -7 2 D
Sol de America (Reserve)
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Luqueno (Reserve)
L
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Sol de America (Reserve)
L
GUAIRENA FC
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Sol de America (Reserve)
D
Sol de America (Reserve)
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sol de America (Reserve)
12 12 de Octubre II 6 0 1 5 3:18 -15 1 D
Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
12 de Octubre II
L
12 de Octubre II
02.02.20 0 : 6 Kaybetmek
Guarani Asuncion (Reserve
L
12 de Octubre II
10.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
L
Olimpia A. (Reserve)
17.02.20 5 : 0 Kaybetmek
12 de Octubre II
L
12 de Octubre II
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera Division Reserve, Apertura - şampiyona, düzenleyen Paraguay. Katılmak için başvuru veren lig 12 katılan takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Nacional Asuncion Reserve - 13 puan, yengi 4, yenilme 1, beraberlik 1.
Guarani Asuncion (Reserve - 13 puan, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Olimpia A. (Reserve) - 12 puan, kazanılan maçlar 4, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay):
GUAIRENA FC - Libertad Asuncion (Reserve) (29.02.2020 06:00)
Nacional Asuncion Reserve - Olimpia A. (Reserve) (01.03.2020 05:30)
River Plate Asuncion (Reserve) - 12 de Octubre II (01.03.2020 05:30)

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.