Primera Division Reserve, Apertura
Paraguay

Primera Division Reserve, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve) 7 5 0 2 18:8 10 15 L
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
17.02.20 5 : 0 Zafer
12 de Octubre II 12 de Octubre II
L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.03.20 2 : 1 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
2 Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve 7 4 2 1 18:9 9 14 W
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
09.02.20 1 : 2 Zafer
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
W
12 de Octubre II 12 de Octubre II
22.02.20 0 : 1 Zafer
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
3 Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve 7 4 2 1 15:6 9 14 W
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
10.02.20 1 : 0 Zafer
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
L
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
4 Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve) 8 3 4 1 14:9 5 13 W
12 de Octubre II 12 de Octubre II
10.02.20 0 : 2 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
Guairena II Guairena II
W
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
24.02.20 2 : 3 Zafer
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
D
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
5 Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve) 7 4 0 3 15:13 2 12 W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.02.20 4 : 0 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
W
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Zafer
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Zafer
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Guairena II Guairena II
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
6 General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve) 7 3 2 2 10:9 1 11 L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
11.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Zafer
Guairena II Guairena II
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
W
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.03.20 2 : 3 Zafer
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
7 Guairena II Guairena II 6 3 1 2 12:13 -1 10 W
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
01.02.20 0 : 1 Zafer
Guairena II Guairena II
W
Guairena II Guairena II
08.02.20 3 : 1 Zafer
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
D
Cerro Porteno Asuncion (Reserve) Cerro Porteno Asuncion (Reserve)
16.02.20 4 : 4 Beraberlik
Guairena II Guairena II
L
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Guairena II Guairena II
D
Guairena II Guairena II
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
8 Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve) 8 2 3 3 10:13 -3 9 D
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
02.03.20 4 : 2 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
D
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
W
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.03.20 2 : 0 Zafer
12 de Octubre II 12 de Octubre II
9 Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve) 7 2 1 4 13:16 -3 7 L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
W
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Zafer
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.02.20 4 : 3 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
02.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
10 Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve) 7 1 2 4 7:11 -4 5 W
General Diaz (Reserve) General Diaz (Reserve)
11.02.20 0 : 1 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
L
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
L
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
25.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
D
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
L
12 de Octubre II 12 de Octubre II
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
11 12 de Octubre II 12 de Octubre II 8 1 1 6 5:20 -15 4 L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
17.02.20 5 : 0 Kaybetmek
12 de Octubre II 12 de Octubre II
L
12 de Octubre II 12 de Octubre II
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nacional Asuncion Reserve Nacional Asuncion Reserve
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
12 de Octubre II 12 de Octubre II
W
12 de Octubre II 12 de Octubre II
07.03.20 2 : 0 Zafer
Luqueno (Reserve) Luqueno (Reserve)
L
Sol de America (Reserve) Sol de America (Reserve)
13.03.20 2 : 0 Kaybetmek
12 de Octubre II 12 de Octubre II
12 River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve) 5 1 0 4 3:13 -10 3 L
Libertad Asuncion (Reserve) Libertad Asuncion (Reserve)
07.02.20 4 : 0 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
L
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
18.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Sportivo San Lorenzo (Reserve) Sportivo San Lorenzo (Reserve)
W
Guarani Asuncion (Reserve Guarani Asuncion (Reserve
24.02.20 1 : 2 Zafer
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
D
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
12 de Octubre II 12 de Octubre II
L
Olimpia A. (Reserve) Olimpia A. (Reserve)
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
River Plate Asuncion (Reserve) River Plate Asuncion (Reserve)
Daha fazla göster

Primera Division Reserve, Apertura - şampiyona, organize eden Paraguay. Katılmak için başvuru veren turnuva 12 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre favoriler şampiyona. Bunlar:
Olimpia A. (Reserve) - 15 puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 2, beraberlik 0.
Nacional Asuncion Reserve - 14 sayı, yengi 4, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 2.
Guarani Asuncion (Reserve - 14 kabul edilen puan, yengi 4, skorsuz maçlar 1, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division Reserve, Apertura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.