Primera Division, Clausura
Paraguay

Primera Division, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division, Clausura
1 Club Olimpia Club Olimpia 22 17 3 2 53:15 38 54 W
Club Olimpia Club Olimpia
24.11.19 4 : 2 Zafer
Cerro Porteño Cerro Porteño
W
Club Olimpia Club Olimpia
28.11.19 1 : 0 Zafer
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
W
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
01.12.19 1 : 4 Zafer
Club Olimpia Club Olimpia
D
Club Olimpia Club Olimpia
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
Club Guaraní Club Guaraní
W
Club Sol de América Club Sol de América
14.12.19 0 : 4 Zafer
Club Olimpia Club Olimpia
2 Club Libertad Club Libertad 22 15 3 4 35:12 23 48 W
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
23.11.19 0 : 2 Zafer
Club Libertad Club Libertad
D
Club Libertad Club Libertad
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
Luqueno Luqueno
W
Cerro Porteño Cerro Porteño
01.12.19 1 : 3 Zafer
Club Libertad Club Libertad
W
Club Libertad Club Libertad
08.12.19 2 : 0 Zafer
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
D
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
Club Libertad Club Libertad
3 Cerro Porteño Cerro Porteño 22 11 4 7 42:28 14 37 L
Club Olimpia Club Olimpia
24.11.19 4 : 2 Kaybetmek
Cerro Porteño Cerro Porteño
W
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
27.11.19 1 : 2 Zafer
Cerro Porteño Cerro Porteño
L
Cerro Porteño Cerro Porteño
01.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Club Libertad Club Libertad
W
Luqueno Luqueno
09.12.19 1 : 2 Zafer
Cerro Porteño Cerro Porteño
L
Cerro Porteño Cerro Porteño
15.12.19 2 : 4 Kaybetmek
Club General Díaz Club General Díaz
4 Club Guaraní Club Guaraní 22 9 5 8 31:28 3 32 W
Club Guaraní Club Guaraní
24.11.19 2 : 1 Zafer
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
W
Club General Díaz Club General Díaz
28.11.19 0 : 3 Zafer
Club Guaraní Club Guaraní
L
Club Guaraní Club Guaraní
01.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Club Sol de América Club Sol de América
D
Club Olimpia Club Olimpia
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
Club Guaraní Club Guaraní
L
Club Guaraní Club Guaraní
15.12.19 0 : 5 Kaybetmek
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
5 Club Sol de América Club Sol de América 22 8 7 7 23:22 1 31 D
Club Sol de América Club Sol de América
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
W
Club Sol de América Club Sol de América
27.11.19 1 : 0 Zafer
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
W
Club Guaraní Club Guaraní
01.12.19 0 : 1 Zafer
Club Sol de América Club Sol de América
W
Club General Díaz Club General Díaz
09.12.19 0 : 3 Zafer
Club Sol de América Club Sol de América
L
Club Sol de América Club Sol de América
14.12.19 0 : 4 Kaybetmek
Club Olimpia Club Olimpia
6 Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion 22 7 8 7 29:27 2 29 D
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Luqueno Luqueno
W
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
26.11.19 4 : 0 Zafer
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
D
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
W
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
09.12.19 4 : 2 Zafer
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
W
Club Guaraní Club Guaraní
15.12.19 0 : 5 Zafer
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
7 Club General Díaz Club General Díaz 22 6 7 9 27:33 -6 25 D
Club General Díaz Club General Díaz
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
L
Club General Díaz Club General Díaz
28.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Club Guaraní Club Guaraní
W
Luqueno Luqueno
03.12.19 0 : 5 Zafer
Club General Díaz Club General Díaz
L
Club General Díaz Club General Díaz
09.12.19 0 : 3 Kaybetmek
Club Sol de América Club Sol de América
W
Cerro Porteño Cerro Porteño
15.12.19 2 : 4 Zafer
Club General Díaz Club General Díaz
8 River Plate Asuncion River Plate Asuncion 22 6 6 10 18:24 -6 24 L
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Club Libertad Club Libertad
L
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
27.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Cerro Porteño Cerro Porteño
W
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
30.11.19 0 : 1 Zafer
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
D
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
09.12.19 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
L
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
15.12.19 2 : 0 Kaybetmek
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
9 Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 22 5 7 10 23:36 -13 22 D
Club General Díaz Club General Díaz
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
L
Club Sol de América Club Sol de América
27.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
L
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
Club Olimpia Club Olimpia
L
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
09.12.19 4 : 2 Kaybetmek
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
W
Club Sportivo San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo
15.12.19 2 : 0 Zafer
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
10 Luqueno Luqueno 22 5 6 11 20:37 -17 21 D
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Luqueno Luqueno
D
Club Libertad Club Libertad
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
Luqueno Luqueno
L
Luqueno Luqueno
03.12.19 0 : 5 Kaybetmek
Club General Díaz Club General Díaz
L
Luqueno Luqueno
09.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Cerro Porteño Cerro Porteño
W
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
15.12.19 2 : 3 Zafer
Luqueno Luqueno
11 Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá 22 5 6 11 18:38 -20 21 L
Club Guaraní Club Guaraní
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
L
Club Olimpia Club Olimpia
28.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
D
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
D
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
09.12.19 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
D
Deportivo Capiatá Deportivo Capiatá
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
Club Libertad Club Libertad
12 Deportivo Santaní Deportivo Santaní 22 5 4 13 20:39 -19 19 D
Club Sol de América Club Sol de América
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
L
Club Nacional Asuncion Club Nacional Asuncion
26.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
L
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
River Plate Asuncion River Plate Asuncion
L
Club Libertad Club Libertad
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
L
Deportivo Santaní Deportivo Santaní
15.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Luqueno Luqueno
Copa Libertadores
Daha fazla göster

Primera Division, Clausura - şampiyona, organize eden Paraguay. Iştirak eden turnuva 12 takımlar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Club Olimpia - 54 madde, kazanılan maçlar 17, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Club Libertad - 48 madde, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Cerro Porteño - 37 sayı, yengi 11, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division, Clausura (Paraguay) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division, Clausura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.