Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
Primera Division, Apertura
Paraguay

Primera Division, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Libertad Asuncion Libertad Asuncion 8 6 1 1 19:9 10 19 W
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
07.02.20 2 : 1 Zafer
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
W
Luqueno Luqueno
14.02.20 1 : 2 Zafer
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
W
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
21.02.20 2 : 1 Zafer
Sol de America Sol de America
L
Guairena FC Guairena FC
28.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
W
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
07.03.20 5 : 1 Zafer
General Diaz General Diaz
Cerro Porteno
2 Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion 8 4 3 1 16:7 9 15 W
Club Guarani Club Guarani
08.02.20 0 : 3 Zafer
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
W
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
16.02.20 4 : 0 Zafer
Octubre Itagua Octubre Itagua
D
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Cerro Porteno
L
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
D
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
Luqueno
3 Nacional Asuncion Nacional Asuncion 8 4 2 2 11:5 6 14 D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
L
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Guarani Club Guarani
W
Octubre Itagua Octubre Itagua
21.02.20 0 : 2 Zafer
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
W
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
29.02.20 1 : 0 Zafer
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
D
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cerro Porteno Cerro Porteno
Club River Plate Asuncion
4 Club Guarani Club Guarani 7 4 2 1 10:6 4 14 W
Octubre Itagua Octubre Itagua
01.02.20 1 : 3 Zafer
Club Guarani Club Guarani
L
Club Guarani Club Guarani
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
W
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
15.02.20 1 : 2 Zafer
Club Guarani Club Guarani
W
Luqueno Luqueno
01.03.20 0 : 3 Zafer
Club Guarani Club Guarani
D
Club Guarani Club Guarani
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America Sol de America
Guairena FC
5 Guairena FC Guairena FC 8 3 4 1 12:10 2 13 W
Guairena FC Guairena FC
07.02.20 2 : 0 Zafer
Sol de America Sol de America
D
Cerro Porteno Cerro Porteno
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
D
General Diaz General Diaz
24.02.20 1 : 1 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
W
Guairena FC Guairena FC
28.02.20 3 : 2 Zafer
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
Club Guarani
6 Cerro Porteno Cerro Porteno 8 3 3 2 13:8 5 12 W
Octubre Itagua Octubre Itagua
09.02.20 1 : 4 Zafer
Cerro Porteno Cerro Porteno
D
Cerro Porteno Cerro Porteno
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
D
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cerro Porteno Cerro Porteno
L
Cerro Porteno Cerro Porteno
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
General Diaz General Diaz
D
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cerro Porteno Cerro Porteno
Libertad Asuncion
7 Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion 7 3 1 3 12:11 1 10 W
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
02.02.20 3 : 2 Zafer
General Diaz General Diaz
L
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
W
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
17.02.20 4 : 2 Zafer
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
L
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Octubre Itagua Octubre Itagua
D
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
Nacional Asuncion
8 Sol de America Sol de America 8 3 1 4 9:14 -5 10 L
Guairena FC Guairena FC
07.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sol de America Sol de America
W
Sol de America Sol de America
16.02.20 3 : 1 Zafer
General Diaz General Diaz
L
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sol de America Sol de America
W
Sol de America Sol de America
02.03.20 2 : 1 Zafer
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
D
Club Guarani Club Guarani
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sol de America Sol de America
Octubre Itagua
9 Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo 8 1 4 3 8:12 -4 7 D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
L
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
17.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Luqueno Luqueno
L
Sol de America Sol de America
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
General Diaz
10 Octubre Itagua Octubre Itagua 8 2 0 6 7:19 -12 6 L
Octubre Itagua Octubre Itagua
09.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Cerro Porteno Cerro Porteno
L
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Octubre Itagua Octubre Itagua
L
Octubre Itagua Octubre Itagua
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
W
Club River Plate Asuncion Club River Plate Asuncion
29.02.20 0 : 2 Zafer
Octubre Itagua Octubre Itagua
W
Octubre Itagua Octubre Itagua
06.03.20 3 : 2 Zafer
Luqueno Luqueno
Sol de America
11 Luqueno Luqueno 8 1 2 5 8:13 -5 5 W
General Diaz General Diaz
10.02.20 1 : 3 Zafer
Luqueno Luqueno
L
Luqueno Luqueno
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
D
Sp. San Lorenzo Sp. San Lorenzo
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Luqueno Luqueno
L
Luqueno Luqueno
01.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Club Guarani Club Guarani
L
Octubre Itagua Octubre Itagua
06.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Luqueno Luqueno
Olimpia Asuncion
12 General Diaz General Diaz 8 1 1 6 8:19 -11 4 L
General Diaz General Diaz
10.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Luqueno Luqueno
L
Sol de America Sol de America
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
General Diaz General Diaz
D
General Diaz General Diaz
24.02.20 1 : 1 Beraberlik
Guairena FC Guairena FC
W
Cerro Porteno Cerro Porteno
01.03.20 0 : 1 Zafer
General Diaz General Diaz
L
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
07.03.20 5 : 1 Kaybetmek
General Diaz General Diaz
Sp. San Lorenzo
Copa Libertadores
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera Division, Apertura - turnuva, düzenleyen Paraguay. Katılan şampiyona 12 futbol kulüpleri. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Libertad Asuncion - 19 puan, kazanılan maçlar 6, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Olimpia Asuncion - 15 madde, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz maçlar 1, beraberlik 3.
Nacional Asuncion - 14 sayı, yengi 4, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division, Apertura (Paraguay) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Primera Division, Apertura (Paraguay):
General Diaz - Sp. San Lorenzo (17.07.2020 16:00)
Luqueno - Olimpia Asuncion (17.07.2020 18:30)
Guairena FC - Club Guarani (18.07.2020 16:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division, Apertura (Paraguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.