4.lig, Sunnmøre
Norveç

4.lig, Sunnmøre

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4th divisjon, Sunnmøre
1 Norborg Norborg 22 13 5 4 76:36 40 44 W
Norborg Norborg
13.09.08 6 : 1 Zafer
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
L
Sunnylven IL Sunnylven IL
20.09.08 3 : 2 Kaybetmek
Norborg Norborg
W
Norborg Norborg
27.09.08 3 : 1 Zafer
Orsta Orsta
L
Orskog IL Orskog IL
04.10.08 3 : 2 Kaybetmek
Norborg Norborg
W
Norborg Norborg
11.10.08 9 : 0 Zafer
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
2 SK Herd SK Herd 22 14 2 6 66:32 34 44 L
Bergsøy IL Bergsøy IL
11.09.08 3 : 2 Kaybetmek
SK Herd SK Herd
W
Vartdal TIL Vartdal TIL
20.09.08 0 : 3 Zafer
SK Herd SK Herd
W
SK Herd SK Herd
25.09.08 3 : 1 Zafer
Stranda FK Stranda FK
D
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
04.10.08 4 : 4 Beraberlik
SK Herd SK Herd
W
SK Herd SK Herd
11.10.08 6 : 0 Zafer
Sunnylven IL Sunnylven IL
3 Bergsøy IL Bergsøy IL 22 14 2 6 58:42 16 44 W
Bergsøy IL Bergsøy IL
11.09.08 3 : 2 Zafer
SK Herd SK Herd
L
Stranda FK Stranda FK
20.09.08 2 : 1 Kaybetmek
Bergsøy IL Bergsøy IL
W
Bergsøy IL Bergsøy IL
27.09.08 3 : 2 Zafer
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
W
Sunnylven IL Sunnylven IL
04.10.08 2 : 4 Zafer
Bergsøy IL Bergsøy IL
W
Bergsøy IL Bergsøy IL
11.10.08 4 : 3 Zafer
Orsta Orsta
4 Stranda FK Stranda FK 22 13 3 6 68:37 31 42 L
Vigra IL Vigra IL
13.09.08 4 : 3 Kaybetmek
Stranda FK Stranda FK
W
Stranda FK Stranda FK
20.09.08 2 : 1 Zafer
Bergsøy IL Bergsøy IL
L
SK Herd SK Herd
25.09.08 3 : 1 Kaybetmek
Stranda FK Stranda FK
L
Vartdal TIL Vartdal TIL
04.10.08 4 : 0 Kaybetmek
Stranda FK Stranda FK
W
Stranda FK Stranda FK
11.10.08 5 : 0 Zafer
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
5 Orskog IL Orskog IL 22 11 3 8 52:54 -2 36 W
Orskog IL Orskog IL
13.09.08 5 : 2 Zafer
Vartdal TIL Vartdal TIL
W
Orskog IL Orskog IL
20.09.08 6 : 0 Zafer
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
W
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
27.09.08 2 : 3 Zafer
Orskog IL Orskog IL
W
Orskog IL Orskog IL
04.10.08 3 : 2 Zafer
Norborg Norborg
W
Vigra IL Vigra IL
11.10.08 4 : 5 Zafer
Orskog IL Orskog IL
6 Orsta Orsta 22 10 4 8 70:45 25 33 W
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
13.09.08 1 : 4 Zafer
Orsta Orsta
L
Orsta Orsta
20.09.08 3 : 4 Kaybetmek
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
L
Norborg Norborg
27.09.08 3 : 1 Kaybetmek
Orsta Orsta
W
Orsta Orsta
04.10.08 7 : 3 Zafer
Vigra IL Vigra IL
L
Bergsøy IL Bergsøy IL
11.10.08 4 : 3 Kaybetmek
Orsta Orsta
7 Sunnylven IL Sunnylven IL 22 6 8 8 38:37 1 26 D
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
13.09.08 1 : 1 Beraberlik
Sunnylven IL Sunnylven IL
W
Sunnylven IL Sunnylven IL
20.09.08 3 : 2 Zafer
Norborg Norborg
D
Vigra IL Vigra IL
27.09.08 1 : 1 Beraberlik
Sunnylven IL Sunnylven IL
L
Sunnylven IL Sunnylven IL
04.10.08 2 : 4 Kaybetmek
Bergsøy IL Bergsøy IL
L
SK Herd SK Herd
11.10.08 6 : 0 Kaybetmek
Sunnylven IL Sunnylven IL
8 Vartdal TIL Vartdal TIL 22 8 1 13 38:60 -22 25 L
Orskog IL Orskog IL
13.09.08 5 : 2 Kaybetmek
Vartdal TIL Vartdal TIL
L
Vartdal TIL Vartdal TIL
20.09.08 0 : 3 Kaybetmek
SK Herd SK Herd
W
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
27.09.08 2 : 3 Zafer
Vartdal TIL Vartdal TIL
W
Vartdal TIL Vartdal TIL
04.10.08 4 : 0 Zafer
Stranda FK Stranda FK
L
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
11.10.08 3 : 1 Kaybetmek
Vartdal TIL Vartdal TIL
9 ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM 22 7 2 13 44:54 -10 23 D
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
13.09.08 1 : 1 Beraberlik
Sunnylven IL Sunnylven IL
W
Orsta Orsta
20.09.08 3 : 4 Zafer
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
L
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
27.09.08 2 : 3 Kaybetmek
Orskog IL Orskog IL
L
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
04.10.08 3 : 2 Kaybetmek
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
W
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
11.10.08 3 : 1 Zafer
Vartdal TIL Vartdal TIL
10 Vigra IL Vigra IL 22 6 4 12 41:65 -24 22 W
Vigra IL Vigra IL
13.09.08 4 : 3 Zafer
Stranda FK Stranda FK
W
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
20.09.08 1 : 2 Zafer
Vigra IL Vigra IL
D
Vigra IL Vigra IL
27.09.08 1 : 1 Beraberlik
Sunnylven IL Sunnylven IL
L
Orsta Orsta
04.10.08 7 : 3 Kaybetmek
Vigra IL Vigra IL
L
Vigra IL Vigra IL
11.10.08 4 : 5 Kaybetmek
Orskog IL Orskog IL
11 HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY 22 5 5 12 38:68 -30 20 L
Norborg Norborg
13.09.08 6 : 1 Kaybetmek
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
L
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
20.09.08 1 : 2 Kaybetmek
Vigra IL Vigra IL
L
Bergsøy IL Bergsøy IL
27.09.08 3 : 2 Kaybetmek
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
D
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
04.10.08 4 : 4 Beraberlik
SK Herd SK Herd
L
Stranda FK Stranda FK
11.10.08 5 : 0 Kaybetmek
HARAMSOY/NORDOY HARAMSOY/NORDOY
12 LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN 22 4 3 15 24:83 -59 15 L
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
13.09.08 1 : 4 Kaybetmek
Orsta Orsta
L
Orskog IL Orskog IL
20.09.08 6 : 0 Kaybetmek
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
L
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
27.09.08 2 : 3 Kaybetmek
Vartdal TIL Vartdal TIL
W
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
04.10.08 3 : 2 Zafer
ARAM/VAN KAM ARAM/VAN KAM
L
Norborg Norborg
11.10.08 9 : 0 Kaybetmek
LARSNES/GURSKEN LARSNES/GURSKEN
Daha fazla göster

4.lig, Sunnmøre - şampiyona, organize eden Norveç. Katılmak için başvuru veren şampiyona 12 kulüpler. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Norborg - 44 sayı, yengi 13, yenilme 4, beraberlik 5.
SK Herd - 44 sayı, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 2.
Bergsøy IL - 44 kabul edilen puan, parlak başarılar 14, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 4.lig, Sunnmøre (Norveç) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 4.lig, Sunnmøre (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.