3rd divisjon, Sunnmøre
Norveç

3rd divisjon, Sunnmøre

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3rd divisjon, Sunnmøre
1 Aalesunds II Aalesunds II 22 18 1 3 86:29 57 55 W
Hareid Hareid
14.09.09 0 : 4 Zafer
Aalesunds II Aalesunds II
W
Aalesunds II Aalesunds II
21.09.09 8 : 0 Zafer
Hodd 2 Hodd 2
W
Volda Volda
28.09.09 2 : 3 Zafer
Aalesunds II Aalesunds II
W
Aalesunds II Aalesunds II
05.10.09 9 : 1 Zafer
Brattvåg IL Brattvåg IL
L
SK Herd SK Herd
10.10.09 6 : 0 Kaybetmek
Aalesunds II Aalesunds II
2 SK Herd SK Herd 22 17 1 4 68:30 38 52 W
Hodd 2 Hodd 2
11.09.09 2 : 3 Zafer
SK Herd SK Herd
W
SK Herd SK Herd
18.09.09 7 : 0 Zafer
Volda Volda
W
Brattvåg IL Brattvåg IL
25.09.09 1 : 4 Zafer
SK Herd SK Herd
W
Godoy Godoy
03.10.09 3 : 6 Zafer
SK Herd SK Herd
W
SK Herd SK Herd
10.10.09 6 : 0 Zafer
Aalesunds II Aalesunds II
3 Spjelkavik IL Spjelkavik IL 22 12 2 8 46:38 8 38 L
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
11.09.09 3 : 4 Kaybetmek
Godoy Godoy
W
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
18.09.09 4 : 0 Zafer
Langevag Langevag
D
Norborg Norborg
26.09.09 1 : 1 Beraberlik
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
W
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
02.10.09 2 : 1 Zafer
Hareid Hareid
W
Hodd 2 Hodd 2
09.10.09 1 : 3 Zafer
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
4 Rollon Rollon 22 10 4 8 53:41 12 34 L
Norborg Norborg
12.09.09 3 : 0 Kaybetmek
Rollon Rollon
L
Rollon Rollon
19.09.09 2 : 3 Kaybetmek
Hareid Hareid
W
Hodd 2 Hodd 2
28.09.09 0 : 5 Zafer
Rollon Rollon
D
Rollon Rollon
03.10.09 1 : 1 Beraberlik
Volda Volda
L
Brattvåg IL Brattvåg IL
10.10.09 2 : 1 Kaybetmek
Rollon Rollon
5 Hodd 2 Hodd 2 22 10 3 9 49:54 -5 33 L
Hodd 2 Hodd 2
11.09.09 2 : 3 Kaybetmek
SK Herd SK Herd
L
Aalesunds II Aalesunds II
21.09.09 8 : 0 Kaybetmek
Hodd 2 Hodd 2
L
Hodd 2 Hodd 2
28.09.09 0 : 5 Kaybetmek
Rollon Rollon
L
Valder Valder
05.10.09 1 : 0 Kaybetmek
Hodd 2 Hodd 2
L
Hodd 2 Hodd 2
09.10.09 1 : 3 Kaybetmek
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
6 Valder Valder 22 10 3 9 51:62 -11 33 W
Langevag Langevag
11.09.09 1 : 6 Zafer
Valder Valder
W
Valder Valder
18.09.09 4 : 3 Zafer
Norborg Norborg
L
Hareid Hareid
25.09.09 4 : 2 Kaybetmek
Valder Valder
W
Valder Valder
05.10.09 1 : 0 Zafer
Hodd 2 Hodd 2
D
Volda Volda
09.10.09 2 : 2 Beraberlik
Valder Valder
7 Volda Volda 22 8 8 6 46:47 -1 32 W
Volda Volda
11.09.09 4 : 1 Zafer
Brattvåg IL Brattvåg IL
L
SK Herd SK Herd
18.09.09 7 : 0 Kaybetmek
Volda Volda
L
Volda Volda
28.09.09 2 : 3 Kaybetmek
Aalesunds II Aalesunds II
D
Rollon Rollon
03.10.09 1 : 1 Beraberlik
Volda Volda
D
Volda Volda
09.10.09 2 : 2 Beraberlik
Valder Valder
8 Brattvåg IL Brattvåg IL 22 8 3 11 46:54 -8 27 L
Volda Volda
11.09.09 4 : 1 Kaybetmek
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Godoy Godoy
19.09.09 2 : 5 Zafer
Brattvåg IL Brattvåg IL
L
Brattvåg IL Brattvåg IL
25.09.09 1 : 4 Kaybetmek
SK Herd SK Herd
L
Aalesunds II Aalesunds II
05.10.09 9 : 1 Kaybetmek
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Brattvåg IL Brattvåg IL
10.10.09 2 : 1 Zafer
Rollon Rollon
9 Norborg Norborg 22 7 5 10 51:45 6 26 W
Norborg Norborg
12.09.09 3 : 0 Zafer
Rollon Rollon
L
Valder Valder
18.09.09 4 : 3 Kaybetmek
Norborg Norborg
D
Norborg Norborg
26.09.09 1 : 1 Beraberlik
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
W
Langevag Langevag
02.10.09 0 : 3 Zafer
Norborg Norborg
W
Norborg Norborg
10.10.09 3 : 1 Zafer
Godoy Godoy
10 Godoy Godoy 22 7 3 12 44:65 -21 24 W
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
11.09.09 3 : 4 Zafer
Godoy Godoy
L
Godoy Godoy
19.09.09 2 : 5 Kaybetmek
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Langevag Langevag
25.09.09 0 : 1 Zafer
Godoy Godoy
L
Godoy Godoy
03.10.09 3 : 6 Kaybetmek
SK Herd SK Herd
L
Norborg Norborg
10.10.09 3 : 1 Kaybetmek
Godoy Godoy
11 Hareid Hareid 22 7 1 14 32:55 -23 22 L
Hareid Hareid
14.09.09 0 : 4 Kaybetmek
Aalesunds II Aalesunds II
W
Rollon Rollon
19.09.09 2 : 3 Zafer
Hareid Hareid
W
Hareid Hareid
25.09.09 4 : 2 Zafer
Valder Valder
L
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
02.10.09 2 : 1 Kaybetmek
Hareid Hareid
W
Hareid Hareid
09.10.09 4 : 2 Zafer
Langevag Langevag
12 Langevag Langevag 22 1 0 21 16:68 -52 3 L
Langevag Langevag
11.09.09 1 : 6 Kaybetmek
Valder Valder
L
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
18.09.09 4 : 0 Kaybetmek
Langevag Langevag
L
Langevag Langevag
25.09.09 0 : 1 Kaybetmek
Godoy Godoy
L
Langevag Langevag
02.10.09 0 : 3 Kaybetmek
Norborg Norborg
L
Hareid Hareid
09.10.09 4 : 2 Kaybetmek
Langevag Langevag
Daha fazla göster

3rd divisjon, Sunnmøre - turnuva, organize eden Norveç. Iştirak eden turnuva 12 katılımcılar. Bu sezonda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Aalesunds II - 55 sayı, yengi 18, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
SK Herd - 52 sayı, yengi 17, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Spjelkavik IL - 38 sayı, parlak başarılar 12, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd divisjon, Sunnmøre (Norveç) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd divisjon, Sunnmøre (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.