Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
3rd divisjon, Nordland
Norveç

3rd divisjon, Nordland

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3rd divisjon, Nordland
1 Stalkameratene Stalkameratene 20 15 4 1 96:22 74 49 W
Stalkameratene Stalkameratene
05.09.09 6 : 0 Zafer
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
W
Stalkameratene Stalkameratene
12.09.09 4 : 0 Zafer
Steigen Steigen
W
Stalkameratene Stalkameratene
16.09.09 7 : 3 Zafer
Mosjoen IL Mosjoen IL
W
Stalkameratene Stalkameratene
19.09.09 16 : 2 Zafer
Tverlandet Tverlandet
W
Stalkameratene Stalkameratene
04.10.09 8 : 2 Zafer
Sandnessjoen Sandnessjoen
2 Innstrandens IL Innstrandens IL 20 12 5 3 63:33 30 41 L
Stalkameratene Stalkameratene
29.08.09 3 : 1 Kaybetmek
Innstrandens IL Innstrandens IL
D
Innstrandens IL Innstrandens IL
09.09.09 2 : 2 Beraberlik
Steigen Steigen
D
Mosjoen IL Mosjoen IL
12.09.09 3 : 3 Beraberlik
Innstrandens IL Innstrandens IL
W
Innstrandens IL Innstrandens IL
16.09.09 8 : 0 Zafer
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
W
Innstrandens IL Innstrandens IL
03.10.09 4 : 2 Zafer
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
3 Steigen Steigen 20 12 4 4 59:43 16 40 W
Steigen Steigen
05.09.09 2 : 1 Zafer
Tverlandet Tverlandet
D
Innstrandens IL Innstrandens IL
09.09.09 2 : 2 Beraberlik
Steigen Steigen
L
Stalkameratene Stalkameratene
12.09.09 4 : 0 Kaybetmek
Steigen Steigen
W
Sandnessjoen Sandnessjoen
26.09.09 1 : 4 Zafer
Steigen Steigen
W
Steigen Steigen
03.10.09 6 : 3 Zafer
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
4 Mosjoen IL Mosjoen IL 20 10 4 6 69:32 37 34 D
Mosjoen IL Mosjoen IL
12.09.09 3 : 3 Beraberlik
Innstrandens IL Innstrandens IL
L
Stalkameratene Stalkameratene
16.09.09 7 : 3 Kaybetmek
Mosjoen IL Mosjoen IL
W
Mosjoen IL Mosjoen IL
19.09.09 4 : 1 Zafer
Sandnessjoen Sandnessjoen
W
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
26.09.09 1 : 5 Zafer
Mosjoen IL Mosjoen IL
D
Mosjoen IL Mosjoen IL
03.10.09 0 : 0 Beraberlik
Bronnoysund Bronnoysund
5 Bronnoysund Bronnoysund 20 9 5 6 60:49 11 32 D
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
05.09.09 3 : 3 Beraberlik
Bronnoysund Bronnoysund
W
Bronnoysund Bronnoysund
12.09.09 5 : 4 Zafer
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
L
Meloy FK Meloy FK
19.09.09 1 : 0 Kaybetmek
Bronnoysund Bronnoysund
W
Bronnoysund Bronnoysund
26.09.09 4 : 1 Zafer
Meloy FK Meloy FK
D
Mosjoen IL Mosjoen IL
03.10.09 0 : 0 Beraberlik
Bronnoysund Bronnoysund
6 Meloy FK Meloy FK 20 8 4 8 40:39 1 28 L
Meloy FK Meloy FK
05.09.09 1 : 4 Kaybetmek
Sandnessjoen Sandnessjoen
W
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
09.09.09 2 : 6 Zafer
Meloy FK Meloy FK
W
Meloy FK Meloy FK
19.09.09 1 : 0 Zafer
Bronnoysund Bronnoysund
L
Bronnoysund Bronnoysund
26.09.09 4 : 1 Kaybetmek
Meloy FK Meloy FK
W
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
03.10.09 1 : 9 Zafer
Meloy FK Meloy FK
7 DONNA/HEROY DONNA/HEROY 20 7 6 7 48:48 0 27 W
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
29.08.09 2 : 6 Zafer
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
D
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
05.09.09 3 : 3 Beraberlik
Bronnoysund Bronnoysund
D
Tverlandet Tverlandet
12.09.09 2 : 2 Beraberlik
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
D
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
19.09.09 3 : 3 Beraberlik
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
L
Innstrandens IL Innstrandens IL
03.10.09 4 : 2 Kaybetmek
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
8 Sandnessjoen Sandnessjoen 20 6 2 12 44:52 -8 20 W
Sandnessjoen Sandnessjoen
29.08.09 8 : 0 Zafer
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
W
Meloy FK Meloy FK
05.09.09 1 : 4 Zafer
Sandnessjoen Sandnessjoen
L
Mosjoen IL Mosjoen IL
19.09.09 4 : 1 Kaybetmek
Sandnessjoen Sandnessjoen
L
Sandnessjoen Sandnessjoen
26.09.09 1 : 4 Kaybetmek
Steigen Steigen
L
Stalkameratene Stalkameratene
04.10.09 8 : 2 Kaybetmek
Sandnessjoen Sandnessjoen
9 Tverlandet Tverlandet 20 5 2 13 36:87 -51 17 D
Tverlandet Tverlandet
29.08.09 2 : 2 Beraberlik
Bronnoysund Bronnoysund
L
Steigen Steigen
05.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Tverlandet Tverlandet
D
Tverlandet Tverlandet
12.09.09 2 : 2 Beraberlik
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
L
Stalkameratene Stalkameratene
19.09.09 16 : 2 Kaybetmek
Tverlandet Tverlandet
L
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
26.09.09 3 : 2 Kaybetmek
Tverlandet Tverlandet
10 FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT 20 4 2 14 41:78 -37 14 W
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
02.09.09 6 : 0 Zafer
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
L
Stalkameratene Stalkameratene
05.09.09 6 : 0 Kaybetmek
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
L
Bronnoysund Bronnoysund
12.09.09 5 : 4 Kaybetmek
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
W
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
26.09.09 3 : 2 Zafer
Tverlandet Tverlandet
L
FAUSKE/SPRINT FAUSKE/SPRINT
03.10.09 1 : 9 Kaybetmek
Meloy FK Meloy FK
11 Saltdalkameratene Saltdalkameratene 20 2 2 16 26:99 -73 8 L
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
09.09.09 2 : 6 Kaybetmek
Meloy FK Meloy FK
L
Innstrandens IL Innstrandens IL
16.09.09 8 : 0 Kaybetmek
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
D
DONNA/HEROY DONNA/HEROY
19.09.09 3 : 3 Beraberlik
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
L
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
26.09.09 1 : 5 Kaybetmek
Mosjoen IL Mosjoen IL
L
Steigen Steigen
03.10.09 6 : 3 Kaybetmek
Saltdalkameratene Saltdalkameratene
Daha fazla göster

3rd divisjon, Nordland - şampiyona, düzenleyen Norveç. Kayıt yaptıran şampiyona 11 katılımcılar. Bu sezonda favoriler lig. Bunlar:
Stalkameratene - 49 puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 1, beraberlik 4.
Innstrandens IL - 41 sayı, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Steigen - 40 sayı, parlak başarılar 12, yenilme 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd divisjon, Nordland (Norveç) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd divisjon, Nordland (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.