Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Norveç

3Rd Division Group 6

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
6
1 BODO/GLIMT 2 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Skjervoy
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
BODO/GLIMT 2
D
BODO/GLIMT 2
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skanland
D
Tromsö (A)
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
BODO/GLIMT 2
D
BODO/GLIMT 2
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Finnsnes IL
D
RANA FK
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
BODO/GLIMT 2
2 FK Mjolner 0 0 0 0 0:0 0 0 D
FK Mjolner
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
D
FK Mjolner
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nordstrand
D
Ullern
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mjolner
D
FK Mjolner
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Junkeren
D
Melbo
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mjolner
3 Finnsnes IL 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Skeid Fotball 2
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Finnsnes IL
D
Finnsnes IL
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skjervoy
D
BODO/GLIMT 2
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Finnsnes IL
D
Finnsnes IL
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Nordstrand
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Finnsnes IL
4 Junkeren 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Skanland
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Junkeren
D
Junkeren
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Lokomotiv Oslo
01.05.20 0 : 0 Beraberlik
Junkeren
D
Junkeren
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stabaek IF 2
D
FK Mjolner
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Junkeren
5 Lokomotiv Oslo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
FK Mjolner
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
D
Lokomotiv Oslo
01.05.20 0 : 0 Beraberlik
Junkeren
D
Nordstrand
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
D
Lokomotiv Oslo
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skeid Fotball 2
D
Ullern
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
6 Melbo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Junkeren
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Stabaek IF 2
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Melbo
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skanland
D
Finnsnes IL
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Melbo
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mjolner
7 Nordstrand 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Nordstrand
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skjervoy
D
FK Mjolner
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nordstrand
D
Nordstrand
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
D
Stabaek IF 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nordstrand
D
Nordstrand
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
Finnsnes IL
8 RANA FK 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Tromsö (A)
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
RANA FK
D
RANA FK
01.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ullern
D
Skjervoy
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
RANA FK
D
RANA FK
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
BODO/GLIMT 2
D
Skeid Fotball 2
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
RANA FK
9 Skanland 0 0 0 0 0:0 0 0 D
BODO/GLIMT 2
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skanland
D
Skanland
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skeid Fotball 2
D
Melbo
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skanland
D
Skanland
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ullern
D
Skjervoy
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skanland
10 Skeid Fotball 2 0 0 0 0 0:0 0 0
11 Skjervoy 0 0 0 0 0:0 0 0
12 Stabaek IF 2 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Stabaek IF 2
20.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skeid Fotball 2
D
Ullern
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Stabaek IF 2
D
Stabaek IF 2
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Melbo
D
Junkeren
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stabaek IF 2
D
Stabaek IF 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nordstrand
13 Tromsö (A) 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Lokomotiv Oslo
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Tromsö (A)
D
Tromsö (A)
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
RANA FK
D
Tromsö (A)
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
BODO/GLIMT 2
D
Skeid Fotball 2
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tromsö (A)
D
Tromsö (A)
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skjervoy
14 Ullern 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Ullern
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Stabaek IF 2
D
RANA FK
01.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ullern
D
Ullern
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mjolner
D
Skanland
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ullern
D
Ullern
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Oslo
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3Rd Division Group 6 - turnuva, düzenleyen Norveç. Iştirak eden şampiyona 14 takımlar. Bugün en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
BODO/GLIMT 2 - 0 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 0, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
FK Mjolner - 0 sayı, parlak başarılar 0, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Finnsnes IL - 0 kabul edilen puan, parlak başarılar 0, yenilme 0, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3Rd Division Group 6 (Norveç) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - 3Rd Division Group 6 (Norveç):
Tromsö (A) - Skanland (13.04.2020 06:00)
BODO/GLIMT 2 - Lokomotiv Oslo (13.04.2020 08:00)
Junkeren - RANA FK (13.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3Rd Division Group 6 (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.