Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
Norveç

3Rd Division Group 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Assiden 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Follo
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
D
Assiden
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Halsen IF
D
Krakeroy
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
D
Assiden
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Honefoss BK
D
FK EIK TOENSBERG 871
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
2 FK EIK TOENSBERG 871 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Honefoss BK
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
D
Mjondalen 2
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
D
FK EIK TOENSBERG 871
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
D
Flint
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
D
FK EIK TOENSBERG 871
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
3 Flint 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Flint
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Halsen IF
D
Stromsgodset (A)
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Flint
D
Flint
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Honefoss BK
D
Oppsal
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Flint
D
Flint
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
4 Follo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Mjondalen 2
20.04.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
D
Follo
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
D
Fredrikstad (A)
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
D
Follo
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Orn Horten
D
Krakeroy
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
5 Fredrikstad (A) 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Fredrikstad (A)
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Honefoss BK
D
Krakeroy
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
D
Fredrikstad (A)
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
D
FK EIK TOENSBERG 871
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
D
Mjondalen 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
6 Halsen IF 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Halsen IF
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sarpsborg Sparta 2
D
Assiden
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Halsen IF
D
Halsen IF
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
D
Orn Horten
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Halsen IF
D
Halsen IF
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Krakeroy
7 Honefoss BK 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Honefoss BK
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
D
Flint
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Honefoss BK
D
Honefoss BK
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sarpsborg Sparta 2
D
Assiden
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Honefoss BK
D
Honefoss BK
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
8 Krakeroy 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Krakeroy
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
D
Pors Grenland
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Krakeroy
D
Krakeroy
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assiden
D
Krakeroy
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
D
Halsen IF
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Krakeroy
9 Mjondalen 2 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Mjondalen 2
20.04.20 0 : 0 Beraberlik
Follo
D
Oppsal
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Mjondalen 2
D
Mjondalen 2
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK EIK TOENSBERG 871
D
Stromsgodset (A)
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Mjondalen 2
D
Mjondalen 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Fredrikstad (A)
10 Oppsal 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Oppsal
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Mjondalen 2
D
Sarpsborg Sparta 2
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oppsal
D
Oppsal
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Flint
D
Pors Grenland
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oppsal
D
Oppsal
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Orn Horten
11 Orn Horten 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Orn Horten
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
D
Orn Horten
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stromsgodset (A)
D
Follo
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Orn Horten
D
Orn Horten
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Halsen IF
D
Oppsal
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Orn Horten
12 Pors Grenland 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Orn Horten
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
D
Pors Grenland
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Krakeroy
D
Halsen IF
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
D
Pors Grenland
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oppsal
D
Honefoss BK
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pors Grenland
13 Sarpsborg Sparta 2 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Sarpsborg Sparta 2
20.04.20 0 : 0 Beraberlik
Krakeroy
D
Halsen IF
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sarpsborg Sparta 2
D
Sarpsborg Sparta 2
04.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oppsal
D
Honefoss BK
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sarpsborg Sparta 2
D
Sarpsborg Sparta 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stromsgodset (A)
14 Stromsgodset (A) 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Pors Grenland
20.04.20 0 : 0 Beraberlik
Stromsgodset (A)
D
Stromsgodset (A)
27.04.20 0 : 0 Beraberlik
Flint
D
Orn Horten
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stromsgodset (A)
D
Stromsgodset (A)
11.05.20 0 : 0 Beraberlik
Mjondalen 2
D
Sarpsborg Sparta 2
18.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stromsgodset (A)
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3Rd Division Group 2 - turnuva, organize eden Norveç. Katılan turnuva 14 takımlar. Bugün favoriler futbol maratonu. Bunlar:
Assiden - 0 madde, yengi 0, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FK EIK TOENSBERG 871 - 0 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 0, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
Flint - 0 sayı, yengi 0, yenilmeler 0, beraberlik 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3Rd Division Group 2 (Norveç) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - 3Rd Division Group 2 (Norveç):
Assiden - Oppsal (18.04.2020 08:00)
Flint - Halsen IF (18.04.2020 08:00)
FK EIK TOENSBERG 871 - Orn Horten (18.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3Rd Division Group 2 (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.