3rd div, Hordaland 1
Norveç

3rd div, Hordaland 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3rd div, Hordaland 1
1 Austevoll Austevoll 22 17 2 3 83:27 56 53 W
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
19.09.09 1 : 6 Zafer
Austevoll Austevoll
W
Austevoll Austevoll
29.09.09 2 : 1 Zafer
SK Brann II SK Brann II
W
Baune Baune
02.10.09 1 : 4 Zafer
Austevoll Austevoll
W
Hald Hald
11.10.09 0 : 2 Zafer
Austevoll Austevoll
W
Austevoll Austevoll
17.10.09 6 : 0 Zafer
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
2 SK Brann II SK Brann II 22 17 1 4 81:23 58 52 W
Sandviken Sandviken
23.09.09 0 : 5 Zafer
SK Brann II SK Brann II
L
Austevoll Austevoll
29.09.09 2 : 1 Kaybetmek
SK Brann II SK Brann II
W
SK Brann II SK Brann II
05.10.09 6 : 2 Zafer
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
W
Follese Follese
10.10.09 0 : 3 Zafer
SK Brann II SK Brann II
W
SK Brann II SK Brann II
17.10.09 7 : 1 Zafer
Askoy Askoy
3 Vadmyra Vadmyra 22 12 2 8 64:39 25 38 W
Vadmyra Vadmyra
19.09.09 6 : 1 Zafer
Hald Hald
W
Vadmyra Vadmyra
26.09.09 4 : 2 Zafer
Bergen Nord Bergen Nord
L
Sandviken Sandviken
03.10.09 5 : 4 Kaybetmek
Vadmyra Vadmyra
L
Vadmyra Vadmyra
10.10.09 1 : 2 Kaybetmek
Smoraas Smoraas
L
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
17.10.09 6 : 3 Kaybetmek
Vadmyra Vadmyra
4 Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar 22 11 2 9 41:43 -2 35 W
Smoraas Smoraas
19.09.09 1 : 2 Zafer
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
L
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
26.09.09 0 : 3 Kaybetmek
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
L
SK Brann II SK Brann II
05.10.09 6 : 2 Kaybetmek
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
L
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
10.10.09 2 : 3 Kaybetmek
Baune Baune
L
Austevoll Austevoll
17.10.09 6 : 0 Kaybetmek
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
5 Askoy Askoy 22 10 4 8 61:56 5 34 W
Bergen Nord Bergen Nord
19.09.09 2 : 3 Zafer
Askoy Askoy
L
Askoy Askoy
26.09.09 0 : 2 Kaybetmek
Sandviken Sandviken
W
Smoraas Smoraas
03.10.09 2 : 3 Zafer
Askoy Askoy
W
Askoy Askoy
10.10.09 5 : 0 Zafer
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
L
SK Brann II SK Brann II
17.10.09 7 : 1 Kaybetmek
Askoy Askoy
6 Baune Baune 22 9 4 9 40:50 -10 31 L
SK Brann II SK Brann II
21.09.09 8 : 0 Kaybetmek
Baune Baune
L
Hald Hald
26.09.09 3 : 1 Kaybetmek
Baune Baune
L
Baune Baune
02.10.09 1 : 4 Kaybetmek
Austevoll Austevoll
W
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
10.10.09 2 : 3 Zafer
Baune Baune
L
Baune Baune
17.10.09 0 : 3 Kaybetmek
Follese Follese
7 Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy 22 10 1 11 58:71 -13 31 L
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
19.09.09 1 : 6 Kaybetmek
Austevoll Austevoll
W
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
26.09.09 0 : 3 Zafer
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
W
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
03.10.09 2 : 1 Zafer
Follese Follese
L
Askoy Askoy
10.10.09 5 : 0 Kaybetmek
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
W
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
17.10.09 6 : 3 Zafer
Vadmyra Vadmyra
8 Smoraas Smoraas 22 7 4 11 38:51 -13 25 L
Smoraas Smoraas
19.09.09 1 : 2 Kaybetmek
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
W
Follese Follese
26.09.09 2 : 3 Zafer
Smoraas Smoraas
L
Smoraas Smoraas
03.10.09 2 : 3 Kaybetmek
Askoy Askoy
W
Vadmyra Vadmyra
10.10.09 1 : 2 Zafer
Smoraas Smoraas
D
Smoraas Smoraas
17.10.09 1 : 1 Beraberlik
Bergen Nord Bergen Nord
9 Hald Hald 22 6 5 11 33:51 -18 23 L
Vadmyra Vadmyra
19.09.09 6 : 1 Kaybetmek
Hald Hald
W
Hald Hald
26.09.09 3 : 1 Zafer
Baune Baune
L
Bergen Nord Bergen Nord
03.10.09 2 : 1 Kaybetmek
Hald Hald
L
Hald Hald
11.10.09 0 : 2 Kaybetmek
Austevoll Austevoll
W
Sandviken Sandviken
17.10.09 1 : 2 Zafer
Hald Hald
10 Bergen Nord Bergen Nord 22 6 3 13 36:69 -33 21 L
Bergen Nord Bergen Nord
19.09.09 2 : 3 Kaybetmek
Askoy Askoy
L
Vadmyra Vadmyra
26.09.09 4 : 2 Kaybetmek
Bergen Nord Bergen Nord
W
Bergen Nord Bergen Nord
03.10.09 2 : 1 Zafer
Hald Hald
W
Bergen Nord Bergen Nord
10.10.09 3 : 2 Zafer
Sandviken Sandviken
D
Smoraas Smoraas
17.10.09 1 : 1 Beraberlik
Bergen Nord Bergen Nord
11 Follese Follese 22 6 2 14 28:49 -21 20 W
Sandviken Sandviken
19.09.09 0 : 2 Zafer
Follese Follese
L
Follese Follese
26.09.09 2 : 3 Kaybetmek
Smoraas Smoraas
L
Vestsiden-Askoy Vestsiden-Askoy
03.10.09 2 : 1 Kaybetmek
Follese Follese
L
Follese Follese
10.10.09 0 : 3 Kaybetmek
SK Brann II SK Brann II
W
Baune Baune
17.10.09 0 : 3 Zafer
Follese Follese
12 Sandviken Sandviken 22 5 2 15 28:62 -34 17 L
Sandviken Sandviken
23.09.09 0 : 5 Kaybetmek
SK Brann II SK Brann II
W
Askoy Askoy
26.09.09 0 : 2 Zafer
Sandviken Sandviken
W
Sandviken Sandviken
03.10.09 5 : 4 Zafer
Vadmyra Vadmyra
L
Bergen Nord Bergen Nord
10.10.09 3 : 2 Kaybetmek
Sandviken Sandviken
L
Sandviken Sandviken
17.10.09 1 : 2 Kaybetmek
Hald Hald
Daha fazla göster

3rd div, Hordaland 1 - şampiyona, düzenleyen Norveç. Katılan turnuva 12 katılan takımlar. Şu anda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Austevoll - 53 sayı, kazanılan yarışmalar 17, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
SK Brann II - 52 sayı, parlak başarılar 17, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 1.
Vadmyra - 38 puan, parlak başarılar 12, yenilme 8, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd div, Hordaland 1 (Norveç) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd div, Hordaland 1 (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.