Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
2Nd Division Group 3
Norveç

2Nd Division Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2Nd Division Group 3
1 Floro Floro 26 21 4 1 78:22 56 67 W
Sola Sola
24.09.16 0 : 2 Zafer
Floro Floro
W
Floro Floro
03.10.16 3 : 0 Zafer
Valerenga (A) Valerenga (A)
W
Vidar Vidar
08.10.16 0 : 4 Zafer
Floro Floro
W
Floro Floro
15.10.16 2 : 0 Zafer
Nest Sotra Nest Sotra
D
Lorenskog Lorenskog
22.10.16 2 : 2 Beraberlik
Floro Floro
2 Nest Sotra Nest Sotra 26 19 4 3 83:26 57 61 W
Valerenga (A) Valerenga (A)
26.09.16 1 : 3 Zafer
Nest Sotra Nest Sotra
W
Nest Sotra Nest Sotra
01.10.16 6 : 1 Zafer
Vidar Vidar
W
Nest Sotra Nest Sotra
08.10.16 9 : 0 Zafer
Lorenskog Lorenskog
L
Floro Floro
15.10.16 2 : 0 Kaybetmek
Nest Sotra Nest Sotra
D
Nest Sotra Nest Sotra
22.10.16 3 : 3 Beraberlik
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
3 Egersund Egersund 26 13 4 9 48:28 20 43 D
Forde Forde
24.09.16 0 : 0 Beraberlik
Egersund Egersund
W
Egersund Egersund
01.10.16 5 : 3 Zafer
Lysekloster Lysekloster
L
Fana Fana
08.10.16 2 : 1 Kaybetmek
Egersund Egersund
L
Egersund Egersund
15.10.16 0 : 2 Kaybetmek
Sola Sola
L
Valerenga (A) Valerenga (A)
22.10.16 2 : 0 Kaybetmek
Egersund Egersund
4 Vard Haugesund Vard Haugesund 26 11 7 8 46:34 12 40 W
Frigg Frigg
24.09.16 0 : 2 Zafer
Vard Haugesund Vard Haugesund
W
Vard Haugesund Vard Haugesund
01.10.16 4 : 0 Zafer
Forde Forde
W
Lysekloster Lysekloster
08.10.16 0 : 1 Zafer
Vard Haugesund Vard Haugesund
D
Vard Haugesund Vard Haugesund
15.10.16 1 : 1 Beraberlik
Fana Fana
W
Sola Sola
22.10.16 0 : 1 Zafer
Vard Haugesund Vard Haugesund
5 Fana Fana 26 10 9 7 35:29 6 39 L
Fana Fana
24.09.16 2 : 5 Kaybetmek
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
D
Stord Stord
01.10.16 0 : 0 Beraberlik
Fana Fana
W
Fana Fana
08.10.16 2 : 1 Zafer
Egersund Egersund
D
Vard Haugesund Vard Haugesund
15.10.16 1 : 1 Beraberlik
Fana Fana
W
Fana Fana
22.10.16 1 : 0 Zafer
Frigg Frigg
6 Valerenga (A) Valerenga (A) 26 11 6 9 48:45 3 39 L
Valerenga (A) Valerenga (A)
26.09.16 1 : 3 Kaybetmek
Nest Sotra Nest Sotra
L
Floro Floro
03.10.16 3 : 0 Kaybetmek
Valerenga (A) Valerenga (A)
L
Valerenga (A) Valerenga (A)
09.10.16 0 : 3 Kaybetmek
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
W
Stord Stord
15.10.16 2 : 3 Zafer
Valerenga (A) Valerenga (A)
W
Valerenga (A) Valerenga (A)
22.10.16 2 : 0 Zafer
Egersund Egersund
7 Vidar Vidar 26 12 3 11 55:60 -5 39 W
Vidar Vidar
24.09.16 1 : 0 Zafer
Lorenskog Lorenskog
L
Nest Sotra Nest Sotra
01.10.16 6 : 1 Kaybetmek
Vidar Vidar
L
Vidar Vidar
08.10.16 0 : 4 Kaybetmek
Floro Floro
L
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
15.10.16 2 : 0 Kaybetmek
Vidar Vidar
W
Vidar Vidar
22.10.16 6 : 0 Zafer
Stord Stord
8 FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen 26 9 8 9 46:38 8 35 W
Fana Fana
24.09.16 2 : 5 Zafer
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
W
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
02.10.16 3 : 0 Zafer
Sola Sola
W
Valerenga (A) Valerenga (A)
09.10.16 0 : 3 Zafer
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
W
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
15.10.16 2 : 0 Zafer
Vidar Vidar
D
Nest Sotra Nest Sotra
22.10.16 3 : 3 Beraberlik
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
9 Lysekloster Lysekloster 26 10 0 16 40:61 -21 30 L
Lysekloster Lysekloster
24.09.16 0 : 2 Kaybetmek
Stord Stord
L
Egersund Egersund
01.10.16 5 : 3 Kaybetmek
Lysekloster Lysekloster
L
Lysekloster Lysekloster
08.10.16 0 : 1 Kaybetmek
Vard Haugesund Vard Haugesund
L
Frigg Frigg
15.10.16 4 : 2 Kaybetmek
Lysekloster Lysekloster
L
Lysekloster Lysekloster
22.10.16 0 : 2 Kaybetmek
Forde Forde
10 Lorenskog Lorenskog 26 8 4 14 41:49 -8 28 L
Vidar Vidar
24.09.16 1 : 0 Kaybetmek
Lorenskog Lorenskog
L
Lorenskog Lorenskog
01.10.16 1 : 2 Kaybetmek
Frigg Frigg
L
Nest Sotra Nest Sotra
08.10.16 9 : 0 Kaybetmek
Lorenskog Lorenskog
D
Forde Forde
15.10.16 2 : 2 Beraberlik
Lorenskog Lorenskog
D
Lorenskog Lorenskog
22.10.16 2 : 2 Beraberlik
Floro Floro
11 Frigg Frigg 26 7 5 14 37:62 -25 26 L
Frigg Frigg
24.09.16 0 : 2 Kaybetmek
Vard Haugesund Vard Haugesund
W
Lorenskog Lorenskog
01.10.16 1 : 2 Zafer
Frigg Frigg
D
Forde Forde
08.10.16 2 : 2 Beraberlik
Frigg Frigg
W
Frigg Frigg
15.10.16 4 : 2 Zafer
Lysekloster Lysekloster
L
Fana Fana
22.10.16 1 : 0 Kaybetmek
Frigg Frigg
12 Stord Stord 26 6 6 14 36:65 -29 24 W
Lysekloster Lysekloster
24.09.16 0 : 2 Zafer
Stord Stord
D
Stord Stord
01.10.16 0 : 0 Beraberlik
Fana Fana
L
Sola Sola
08.10.16 2 : 1 Kaybetmek
Stord Stord
L
Stord Stord
15.10.16 2 : 3 Kaybetmek
Valerenga (A) Valerenga (A)
L
Vidar Vidar
22.10.16 6 : 0 Kaybetmek
Stord Stord
13 Sola Sola 26 6 3 17 27:60 -33 21 L
Sola Sola
24.09.16 0 : 2 Kaybetmek
Floro Floro
L
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
02.10.16 3 : 0 Kaybetmek
Sola Sola
W
Sola Sola
08.10.16 2 : 1 Zafer
Stord Stord
W
Egersund Egersund
15.10.16 0 : 2 Zafer
Sola Sola
L
Sola Sola
22.10.16 0 : 1 Kaybetmek
Vard Haugesund Vard Haugesund
14 Forde Forde 26 4 7 15 29:70 -41 19 D
Forde Forde
24.09.16 0 : 0 Beraberlik
Egersund Egersund
L
Vard Haugesund Vard Haugesund
01.10.16 4 : 0 Kaybetmek
Forde Forde
D
Forde Forde
08.10.16 2 : 2 Beraberlik
Frigg Frigg
D
Forde Forde
15.10.16 2 : 2 Beraberlik
Lorenskog Lorenskog
W
Lysekloster Lysekloster
22.10.16 0 : 2 Zafer
Forde Forde
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

2Nd Division Group 3 - şampiyona, düzenleyen Norveç. Katılan turnuva 14 kulüpler. Bugünkü duruma göre favoriler turnuva. Bunlar:
Floro - 67 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 21, yenilme 1, beraberlik 4.
Nest Sotra - 61 madde, kazanılan yarışmalar 19, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Egersund - 43 madde, kazanılan maçlar 13, skorsuz maçlar 9, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2Nd Division Group 3 (Norveç) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 2Nd Division Group 3 (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.