2Nd Division Group 1
Norveç

2Nd Division Group 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 1
1 Kvik Halden FK Kvik Halden FK 5 5 0 0 16:2 14 15 W
Eidsvold Eidsvold
11.07.20 1 : 2 Zafer
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
W
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
18.07.20 2 : 1 Zafer
Florø SK Florø SK
W
Skeid Fotball Skeid Fotball
25.07.20 0 : 1 Zafer
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
W
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
03.08.20 5 : 0 Zafer
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
W
IF Fløya IF Fløya
08.08.20 0 : 6 Zafer
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
Fredrikstad FK
2 Fredrikstad FK Fredrikstad FK 5 5 0 0 12:6 6 15 W
Florø SK Florø SK
12.07.20 3 : 4 Zafer
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
W
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
18.07.20 1 : 0 Zafer
IL Hødd IL Hødd
W
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
27.07.20 0 : 2 Zafer
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
W
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
01.08.20 2 : 1 Zafer
Skeid Fotball Skeid Fotball
W
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
08.08.20 3 : 2 Zafer
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
Kvik Halden FK
3 Alta IF Alta IF 5 4 1 0 9:4 5 13 W
Alta IF Alta IF
10.07.20 1 : 0 Zafer
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
W
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
18.07.20 2 : 3 Zafer
Alta IF Alta IF
D
Alta IF Alta IF
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Moss FK Moss FK
01.08.20 0 : 2 Zafer
Alta IF Alta IF
W
Florø SK Florø SK
08.08.20 1 : 2 Zafer
Alta IF Alta IF
FK Senja
4 Skeid Fotball Skeid Fotball 5 3 0 2 11:4 7 9 W
Skeid Fotball Skeid Fotball
12.07.20 2 : 1 Zafer
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
IF Fløya IF Fløya
19.07.20 0 : 6 Zafer
Skeid Fotball Skeid Fotball
L
Skeid Fotball Skeid Fotball
25.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
L
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
01.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Skeid Fotball Skeid Fotball
W
Skeid Fotball Skeid Fotball
08.08.20 2 : 0 Zafer
Eidsvold Eidsvold
IL Hødd
5 Eidsvold Eidsvold 5 3 0 2 10:6 4 9 L
Eidsvold Eidsvold
11.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
W
Moss FK Moss FK
18.07.20 1 : 2 Zafer
Eidsvold Eidsvold
W
Eidsvold Eidsvold
26.07.20 6 : 1 Zafer
IF Fløya IF Fløya
W
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
01.08.20 0 : 1 Zafer
Eidsvold Eidsvold
L
Skeid Fotball Skeid Fotball
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Eidsvold Eidsvold
Vålerenga Fotball II
6 Brattvåg IL Brattvåg IL 5 2 2 1 12:5 7 8 L
Skeid Fotball Skeid Fotball
12.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Brattvåg IL Brattvåg IL
20.07.20 6 : 0 Zafer
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
D
Alta IF Alta IF
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Brattvåg IL Brattvåg IL
W
Brattvåg IL Brattvåg IL
02.08.20 3 : 1 Zafer
FK Senja FK Senja
D
Brattvåg IL Brattvåg IL
09.08.20 1 : 1 Beraberlik
Moss FK Moss FK
Tromsdalen UIL
7 FK Senja FK Senja 5 2 0 3 6:9 -3 6 L
FK Senja FK Senja
12.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
W
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
18.07.20 1 : 2 Zafer
FK Senja FK Senja
L
FK Senja FK Senja
25.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Moss FK Moss FK
L
Brattvåg IL Brattvåg IL
02.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Senja FK Senja
W
FK Senja FK Senja
08.08.20 1 : 0 Zafer
IL Hødd IL Hødd
Alta IF
8 Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II 5 2 0 3 3:14 -11 6 W
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
13.07.20 1 : 0 Zafer
IF Fløya IF Fløya
L
Brattvåg IL Brattvåg IL
20.07.20 6 : 0 Kaybetmek
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
L
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
27.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
L
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
03.08.20 5 : 0 Kaybetmek
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
W
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
09.08.20 2 : 1 Zafer
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
Eidsvold
9 IL Hødd IL Hødd 5 1 2 2 2:3 -1 5 W
IL Hødd IL Hødd
11.07.20 2 : 1 Zafer
Moss FK Moss FK
L
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
IL Hødd IL Hødd
D
IL Hødd IL Hødd
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
D
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
01.08.20 0 : 0 Beraberlik
IL Hødd IL Hødd
L
FK Senja FK Senja
08.08.20 1 : 0 Kaybetmek
IL Hødd IL Hødd
Skeid Fotball
10 Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL 5 1 1 3 6:6 1 4 L
Alta IF Alta IF
10.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
L
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
18.07.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Senja FK Senja
W
Florø SK Florø SK
26.07.20 1 : 4 Zafer
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
D
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
01.08.20 0 : 0 Beraberlik
IL Hødd IL Hødd
L
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
09.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
Brattvåg IL
11 Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball 5 1 1 3 6:8 -2 4 W
FK Senja FK Senja
12.07.20 1 : 2 Zafer
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
L
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
18.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Alta IF Alta IF
D
IL Hødd IL Hødd
26.07.20 0 : 0 Beraberlik
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
L
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
01.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Eidsvold Eidsvold
L
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
08.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
IF Fløya
12 Moss FK Moss FK 5 1 1 3 6:8 -2 4 L
IL Hødd IL Hødd
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Moss FK Moss FK
L
Moss FK Moss FK
18.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Eidsvold Eidsvold
W
FK Senja FK Senja
25.07.20 1 : 3 Zafer
Moss FK Moss FK
L
Moss FK Moss FK
01.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Alta IF Alta IF
D
Brattvåg IL Brattvåg IL
09.08.20 1 : 1 Beraberlik
Moss FK Moss FK
Florø SK
13 Florø SK Florø SK 5 1 0 4 11:14 -3 3 L
Florø SK Florø SK
12.07.20 3 : 4 Kaybetmek
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
L
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
18.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Florø SK Florø SK
L
Florø SK Florø SK
26.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
W
IF Fløya IF Fløya
31.07.20 2 : 5 Zafer
Florø SK Florø SK
L
Florø SK Florø SK
08.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Alta IF Alta IF
Moss FK
14 IF Fløya IF Fløya 5 0 0 5 3:24 -21 0 L
Vålerenga Fotball II Vålerenga Fotball II
13.07.20 1 : 0 Kaybetmek
IF Fløya IF Fløya
L
IF Fløya IF Fløya
19.07.20 0 : 6 Kaybetmek
Skeid Fotball Skeid Fotball
L
Eidsvold Eidsvold
26.07.20 6 : 1 Kaybetmek
IF Fløya IF Fløya
L
IF Fløya IF Fløya
31.07.20 2 : 5 Kaybetmek
Florø SK Florø SK
L
IF Fløya IF Fløya
08.08.20 0 : 6 Kaybetmek
Kvik Halden FK Kvik Halden FK
Kjelsås Fotball
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2Nd Division Group 1 - şampiyona, düzenleyen Norveç. Katılmak için başvuru veren turnuva 14 katılan takımlar. Bu sezonda liderler yarışmalar. Bunlar:
Kvik Halden FK - 15 sayı, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Fredrikstad FK - 15 puan, yengi 5, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Alta IF - 13 madde, kazanılan maçlar 4, skorsuz maçlar 0, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2Nd Division Group 1 (Norveç) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - 2Nd Division Group 1 (Norveç):
Moss FK - Florø SK (15.08.2020 07:00)
Alta IF - FK Senja (15.08.2020 08:00)
IL Hødd - Alta IF (15.08.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2Nd Division Group 1 (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.