Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
1. Division
Norveç

1. Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st Division
1 Ranheim Ranheim 3 3 0 0 11:5 6 9 W
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
03.07.20 2 : 3 Zafer
Ranheim Ranheim
W
Ranheim Ranheim
06.07.20 5 : 3 Zafer
Grorud IL Grorud IL
W
Asane Fotball Asane Fotball
13.07.20 0 : 3 Zafer
Ranheim Ranheim
Tromso IL
2 Tromso IL Tromso IL 3 3 0 0 4:0 4 9 W
Tromso IL Tromso IL
03.07.20 1 : 0 Zafer
Raufoss Raufoss
W
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
06.07.20 0 : 2 Zafer
Tromso IL Tromso IL
W
Tromso IL Tromso IL
13.07.20 1 : 0 Zafer
Strommen Strommen
Ranheim
3 Sogndal IL Sogndal IL 3 2 0 1 11:5 6 6 W
Asane Fotball Asane Fotball
03.07.20 1 : 4 Zafer
Sogndal IL Sogndal IL
W
Sogndal IL Sogndal IL
06.07.20 6 : 1 Zafer
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
L
Grorud IL Grorud IL
13.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Sogndal IL Sogndal IL
Sandnes ULF
4 Lillestrom SK Lillestrom SK 2 2 0 0 3:0 3 6 W
Grorud IL Grorud IL
03.07.20 0 : 1 Zafer
Lillestrom SK Lillestrom SK
W
Lillestrom SK Lillestrom SK
07.07.20 2 : 0 Zafer
Hamarkameratene Hamarkameratene
Sandnes ULF
5 Kfum Oslo Kfum Oslo 3 2 0 1 5:4 1 6 W
Kfum Oslo Kfum Oslo
03.07.20 2 : 1 Zafer
Jerv Jerv
L
Strommen Strommen
06.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Kfum Oslo Kfum Oslo
W
Kfum Oslo Kfum Oslo
13.07.20 2 : 1 Zafer
Raufoss Raufoss
Ullensaker / Kisa
6 Sandnes ULF Sandnes ULF 2 1 1 0 6:5 1 4 W
Sandnes ULF Sandnes ULF
03.07.20 4 : 3 Zafer
Oeygarden FK Oeygarden FK
D
Jerv Jerv
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Sandnes ULF Sandnes ULF
Lillestrom SK
7 Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa 3 1 1 1 7:8 -1 4 W
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
03.07.20 4 : 0 Zafer
Strommen Strommen
L
Sogndal IL Sogndal IL
06.07.20 6 : 1 Kaybetmek
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
D
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
13.07.20 2 : 2 Beraberlik
Jerv Jerv
Kfum Oslo
8 STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK 3 1 0 2 8:8 -3 3 L
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
03.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Ranheim Ranheim
L
Raufoss Raufoss
06.07.20 3 : 1 Kaybetmek
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
W
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
13.07.20 5 : 2 Zafer
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
Lillestrom SK
9 Raufoss Raufoss 3 1 0 2 4:4 1 3 L
Tromso IL Tromso IL
03.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Raufoss Raufoss
W
Raufoss Raufoss
06.07.20 3 : 1 Zafer
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
L
Kfum Oslo Kfum Oslo
13.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Raufoss Raufoss
Oeygarden FK
10 Grorud IL Grorud IL 3 1 0 2 6:7 -1 3 L
Grorud IL Grorud IL
03.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Lillestrom SK Lillestrom SK
L
Ranheim Ranheim
06.07.20 5 : 3 Kaybetmek
Grorud IL Grorud IL
W
Grorud IL Grorud IL
13.07.20 3 : 1 Zafer
Sogndal IL Sogndal IL
Kongsvinger IL
11 Oeygarden FK Oeygarden FK 3 1 0 2 7:9 -2 3 L
Sandnes ULF Sandnes ULF
03.07.20 4 : 3 Kaybetmek
Oeygarden FK Oeygarden FK
L
Oeygarden FK Oeygarden FK
06.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Asane Fotball Asane Fotball
W
Hamarkameratene Hamarkameratene
13.07.20 3 : 4 Zafer
Oeygarden FK Oeygarden FK
Raufoss
12 Kongsvinger IL Kongsvinger IL 3 1 0 2 5:9 -4 3 W
Hamarkameratene Hamarkameratene
03.07.20 2 : 3 Zafer
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
L
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
06.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Tromso IL Tromso IL
L
STORDALS/BLINK STORDALS/BLINK
13.07.20 5 : 2 Kaybetmek
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
Grorud IL
13 Asane Fotball Asane Fotball 3 1 0 2 3:7 -4 3 L
Asane Fotball Asane Fotball
03.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Sogndal IL Sogndal IL
W
Oeygarden FK Oeygarden FK
06.07.20 0 : 2 Zafer
Asane Fotball Asane Fotball
L
Asane Fotball Asane Fotball
13.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Ranheim Ranheim
Strommen
14 Strommen Strommen 3 1 0 2 2:6 -4 3 L
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
03.07.20 4 : 0 Kaybetmek
Strommen Strommen
W
Strommen Strommen
06.07.20 2 : 1 Zafer
Kfum Oslo Kfum Oslo
L
Tromso IL Tromso IL
13.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Strommen Strommen
Asane Fotball
15 Jerv Jerv 3 0 2 1 5:6 -1 2 L
Kfum Oslo Kfum Oslo
03.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Jerv Jerv
D
Jerv Jerv
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Sandnes ULF Sandnes ULF
D
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
13.07.20 2 : 2 Beraberlik
Jerv Jerv
Hamarkameratene
16 Hamarkameratene Hamarkameratene 3 0 0 3 5:9 -4 0 L
Hamarkameratene Hamarkameratene
03.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Kongsvinger IL Kongsvinger IL
L
Lillestrom SK Lillestrom SK
07.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Hamarkameratene Hamarkameratene
L
Hamarkameratene Hamarkameratene
13.07.20 3 : 4 Kaybetmek
Oeygarden FK Oeygarden FK
Jerv
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1. Division - turnuva, organize eden Norveç. Katılan lig 16 futbol kulüpleri. Şu anda favoriler futbol maratonu. Bunlar:
Ranheim - 9 madde, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Tromso IL - 9 madde, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Sogndal IL - 6 puan, kazanılan yarışmalar 2, yenilme 1, beraberlik 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. Division (Norveç) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - 1. Division (Norveç):
Sandnes ULF - Lillestrom SK (14.07.2020 13:00)
Ullensaker / Kisa - Kfum Oslo (20.07.2020 12:00)
Strommen - Asane Fotball (20.07.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1. Division (Norveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.