Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
Kuzey İrlanda

IFA Şampiyonası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship
1 Portadown 30 19 6 5 70:30 40 63 L
Dergview FC
25.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Portadown
W
Portadown
08.02.20 4 : 0 Zafer
Knockbreda FC
W
Portadown
15.02.20 7 : 1 Zafer
Queens Üniversitesi
D
Ards
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Portadown
L
Portadown
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ballyclare Comrades FC
2 Ballinamallard United FC 28 17 3 8 68:33 35 54 L
Ballinamallard United FC
11.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Loughgall FC
D
Portadown
18.01.20 3 : 3 Beraberlik
Ballinamallard United FC
D
Ballinamallard United FC
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Ards
L
Newry City AFC
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ballinamallard United FC
W
Ballinamallard United FC
22.02.20 6 : 4 Zafer
Psni FC
3 Loughgall FC 27 15 5 7 56:37 19 50 W
Ballinamallard United FC
11.01.20 1 : 2 Zafer
Loughgall FC
D
Dundela FC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Loughgall FC
W
Loughgall FC
25.01.20 4 : 0 Zafer
Knockbreda FC
W
Queens Üniversitesi
08.02.20 2 : 5 Zafer
Loughgall FC
D
Ballyclare Comrades FC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Loughgall FC
4 Newry City AFC 27 14 5 8 53:28 25 47 W
Queens Üniversitesi
18.01.20 0 : 1 Zafer
Newry City AFC
D
Newry City AFC
24.01.20 0 : 0 Beraberlik
Harland and Wolff Welders FC
W
Newry City AFC
04.02.20 3 : 1 Zafer
Knockbreda FC
W
Newry City AFC
08.02.20 1 : 0 Zafer
Ballinamallard United FC
W
Knockbreda FC
22.02.20 1 : 4 Zafer
Newry City AFC
5 Ards 29 13 7 9 61:42 19 46 L
Ards
28.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Harland and Wolff Welders FC
W
Ards
08.02.20 5 : 2 Zafer
Dergview FC
W
Dundela FC
15.02.20 1 : 5 Zafer
Ards
D
Ards
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Portadown
W
Ards
25.02.20 3 : 1 Zafer
Dergview FC
6 Dundela FC 28 12 6 10 39:46 -7 42 W
Psni FC
25.01.20 0 : 1 Zafer
Dundela FC
L
Dergview FC
04.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Dundela FC
W
Dundela FC
08.02.20 4 : 2 Zafer
Ballyclare Comrades FC
L
Dundela FC
15.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Ards
L
Queens Üniversitesi
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Dundela FC
7 Ballyclare Comrades FC 29 10 7 12 50:48 2 37 W
Ballyclare Comrades FC
25.01.20 2 : 0 Zafer
Queens Üniversitesi
L
Dundela FC
08.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ballyclare Comrades FC
D
Ballyclare Comrades FC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Loughgall FC
L
Ballyclare Comrades FC
25.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Knockbreda FC
W
Portadown
28.02.20 0 : 2 Zafer
Ballyclare Comrades FC
8 Harland and Wolff Welders FC 27 10 5 12 48:54 -6 35 W
Knockbreda FC
18.01.20 2 : 6 Zafer
Harland and Wolff Welders FC
D
Newry City AFC
24.01.20 0 : 0 Beraberlik
Harland and Wolff Welders FC
W
Ards
28.01.20 1 : 2 Zafer
Harland and Wolff Welders FC
W
Harland and Wolff Welders FC
08.02.20 3 : 1 Zafer
Psni FC
D
Harland and Wolff Welders FC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dergview FC
9 Queens Üniversitesi 28 11 1 16 56:62 -6 34 L
Queens Üniversitesi
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Newry City AFC
L
Ballyclare Comrades FC
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Queens Üniversitesi
L
Queens Üniversitesi
08.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Loughgall FC
L
Portadown
15.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Queens Üniversitesi
W
Queens Üniversitesi
22.02.20 3 : 1 Zafer
Dundela FC
10 Dergview FC 26 6 5 15 31:48 -17 23 L
Dergview FC
01.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Psni FC
W
Dergview FC
04.02.20 1 : 0 Zafer
Dundela FC
L
Ards
08.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Dergview FC
D
Harland and Wolff Welders FC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dergview FC
L
Ards
25.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Dergview FC
11 Psni FC 27 7 2 18 36:88 -52 23 W
Ards
17.01.20 0 : 1 Zafer
Psni FC
L
Psni FC
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Dundela FC
W
Dergview FC
01.02.20 2 : 4 Zafer
Psni FC
L
Harland and Wolff Welders FC
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Psni FC
L
Ballinamallard United FC
22.02.20 6 : 4 Kaybetmek
Psni FC
12 Knockbreda FC 28 5 4 19 29:81 -52 19 L
Loughgall FC
25.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Knockbreda FC
L
Newry City AFC
04.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Knockbreda FC
L
Portadown
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Knockbreda FC
L
Knockbreda FC
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Newry City AFC
W
Ballyclare Comrades FC
25.02.20 0 : 1 Zafer
Knockbreda FC
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

IFA Şampiyonası - turnuva, düzenleyen Kuzey İrlanda. Katılmak için başvuru veren yarışma 12 kulüpler. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Portadown - 63 sayı, kazanılan maçlar 19, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Ballinamallard United FC - 54 puan, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 8, beraberlik 3.
Loughgall FC - 50 puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilmeler 7, beraberlik 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca IFA Şampiyonası (Kuzey İrlanda) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - IFA Şampiyonası (Kuzey İrlanda):
Dundela FC - Newry City AFC (29.02.2020 10:00)
Knockbreda FC - Psni FC (29.02.2020 10:00)
Loughgall FC - Dergview FC (29.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında IFA Şampiyonası (Kuzey İrlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.