IFA Şampiyonası
Kuzey İrlanda

IFA Şampiyonası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship
1 Portadown F.C. Portadown F.C. 31 20 6 5 72:30 42 66 W
Portadown F.C. Portadown F.C.
08.02.20 4 : 0 Zafer
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
W
Portadown F.C. Portadown F.C.
15.02.20 7 : 1 Zafer
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
D
Ards F.C. Ards F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Portadown F.C. Portadown F.C.
L
Portadown F.C. Portadown F.C.
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
W
PSNI F.C. PSNI F.C.
07.03.20 0 : 2 Zafer
Portadown F.C. Portadown F.C.
2 Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C. 30 19 3 8 71:34 37 60 D
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Ards F.C. Ards F.C.
L
Newry City АFC Newry City АFC
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
W
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
22.02.20 6 : 4 Zafer
PSNI F.C. PSNI F.C.
W
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
04.03.20 1 : 2 Zafer
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
W
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
07.03.20 1 : 0 Zafer
Dundela F.C. Dundela F.C.
3 Loughgall Loughgall 30 18 5 7 64:39 25 59 W
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
08.02.20 2 : 5 Zafer
Loughgall Loughgall
D
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Loughgall Loughgall
W
Loughgall Loughgall
29.02.20 2 : 1 Zafer
Dergview F.C. Dergview F.C.
W
Newry City АFC Newry City АFC
07.03.20 0 : 3 Zafer
Loughgall Loughgall
W
Loughgall Loughgall
10.03.20 3 : 1 Zafer
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
4 Ards F.C. Ards F.C. 31 15 7 9 65:44 21 52 W
Dundela F.C. Dundela F.C.
15.02.20 1 : 5 Zafer
Ards F.C. Ards F.C.
D
Ards F.C. Ards F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Portadown F.C. Portadown F.C.
W
Ards F.C. Ards F.C.
25.02.20 3 : 1 Zafer
Dergview F.C. Dergview F.C.
W
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
29.02.20 1 : 2 Zafer
Ards F.C. Ards F.C.
W
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
07.03.20 1 : 2 Zafer
Ards F.C. Ards F.C.
5 Newry City АFC Newry City АFC 30 15 6 9 55:32 23 51 W
Newry City АFC Newry City АFC
08.02.20 1 : 0 Zafer
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
W
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
22.02.20 1 : 4 Zafer
Newry City АFC Newry City АFC
D
Dundela F.C. Dundela F.C.
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Newry City АFC Newry City АFC
L
Newry City АFC Newry City АFC
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Loughgall Loughgall
W
Dergview F.C. Dergview F.C.
10.03.20 1 : 2 Zafer
Newry City АFC Newry City АFC
6 Dundela F.C. Dundela F.C. 31 13 7 11 43:49 -6 46 L
Dundela F.C. Dundela F.C.
15.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Ards F.C. Ards F.C.
L
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Dundela F.C. Dundela F.C.
D
Dundela F.C. Dundela F.C.
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Newry City АFC Newry City АFC
L
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dundela F.C. Dundela F.C.
W
PSNI F.C. PSNI F.C.
10.03.20 2 : 4 Zafer
Dundela F.C. Dundela F.C.
7 Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C. 30 11 7 12 53:49 4 40 L
Dundela F.C. Dundela F.C.
08.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
D
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Loughgall Loughgall
L
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
25.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
W
Portadown F.C. Portadown F.C.
28.02.20 0 : 2 Zafer
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
W
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
07.03.20 1 : 3 Zafer
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
8 Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C. 30 10 5 15 51:61 -10 35 W
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
08.02.20 3 : 1 Zafer
PSNI F.C. PSNI F.C.
D
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dergview F.C. Dergview F.C.
L
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
L
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Ards F.C. Ards F.C.
L
Loughgall Loughgall
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
9 Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C. 30 11 1 18 59:67 -8 34 L
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
08.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Loughgall Loughgall
L
Portadown F.C. Portadown F.C.
15.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
W
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
22.02.20 3 : 1 Zafer
Dundela F.C. Dundela F.C.
L
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ards F.C. Ards F.C.
L
Dergview F.C. Dergview F.C.
03.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
10 Dergview F.C. Dergview F.C. 29 7 5 17 36:54 -18 26 D
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dergview F.C. Dergview F.C.
L
Ards F.C. Ards F.C.
25.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Dergview F.C. Dergview F.C.
L
Loughgall Loughgall
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dergview F.C. Dergview F.C.
W
Dergview F.C. Dergview F.C.
03.03.20 3 : 2 Zafer
Queen's University Belfast A.F.C. Queen's University Belfast A.F.C.
L
Dergview F.C. Dergview F.C.
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Newry City АFC Newry City АFC
11 PSNI F.C. PSNI F.C. 30 7 2 21 40:98 -58 23 L
Harland & Wolff Welders F.C. Harland & Wolff Welders F.C.
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
PSNI F.C. PSNI F.C.
L
Ballinamallard United F.C. Ballinamallard United F.C.
22.02.20 6 : 4 Kaybetmek
PSNI F.C. PSNI F.C.
L
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
29.02.20 4 : 2 Kaybetmek
PSNI F.C. PSNI F.C.
L
PSNI F.C. PSNI F.C.
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Portadown F.C. Portadown F.C.
L
PSNI F.C. PSNI F.C.
10.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Dundela F.C. Dundela F.C.
12 Knockbreda F.C. Knockbreda F.C. 30 6 4 20 34:86 -52 22 L
Portadown F.C. Portadown F.C.
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
L
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Newry City АFC Newry City АFC
W
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
25.02.20 0 : 1 Zafer
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
W
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
29.02.20 4 : 2 Zafer
PSNI F.C. PSNI F.C.
L
Knockbreda F.C. Knockbreda F.C.
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Ballyclare Comrades F.C. Ballyclare Comrades F.C.
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

IFA Şampiyonası - turnuva, organize eden Kuzey İrlanda. Katılan turnuva 12 takımlar. Bugün en iyi takımlar lig. Bunlar:
Portadown F.C. - 66 puan, kazanılan yarışmalar 20, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Ballinamallard United F.C. - 60 sayı, kazanılan maçlar 19, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 3.
Loughgall - 59 puan, kazanılan yarışmalar 18, kaybedilen oyunlar 7, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca IFA Şampiyonası (Kuzey İrlanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında IFA Şampiyonası (Kuzey İrlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.