Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
26
Kuzey Makedonya

Vtora Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
East
1 FK Belasica Strumica 14 11 1 2 33:9 24 34 L
FK Kit-Go Pehcevo
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Belasica Strumica
W
FK Belasica Strumica
03.11.19 1 : 0 Zafer
FK POBEDA AD PRILEP
W
Sasa
10.11.19 0 : 3 Zafer
FK Belasica Strumica
W
FK Kozuf Gevgelija
23.11.19 1 : 2 Zafer
FK Belasica Strumica
W
FK Belasica Strumica
30.11.19 4 : 2 Zafer
FK Plachkovica
2 FK Bregalnica Stip 14 9 4 1 36:9 27 31 W
FK Bregalnica Stip
26.10.19 2 : 1 Zafer
FK Plachkovica
W
GFK Osogovo Kocani
02.11.19 1 : 2 Zafer
FK Bregalnica Stip
W
FK Bregalnica Stip
10.11.19 5 : 0 Zafer
FK Pitu Guli Krushevo
D
FK Bregalnica Stip
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sasa
W
GFK Tikvesh 1930
30.11.19 0 : 2 Zafer
FK Bregalnica Stip
3 FK Kit-Go Pehcevo 14 9 3 2 22:11 11 30 W
FK Kit-Go Pehcevo
26.10.19 2 : 0 Zafer
FK Belasica Strumica
W
FK Kozuf Gevgelija
02.11.19 0 : 2 Zafer
FK Kit-Go Pehcevo
W
FK Kit-Go Pehcevo
10.11.19 2 : 0 Zafer
FK Plachkovica
W
GFK Osogovo Kocani
23.11.19 1 : 2 Zafer
FK Kit-Go Pehcevo
W
FK Kit-Go Pehcevo
30.11.19 3 : 1 Zafer
FK Pitu Guli Krushevo
4 GFK Tikvesh 1930 14 8 3 3 25:11 14 27 L
GFK Tikvesh 1930
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Kozuf Gevgelija
D
FK Plachkovica
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
GFK Tikvesh 1930
W
GFK Tikvesh 1930
10.11.19 7 : 1 Zafer
GFK Osogovo Kocani
W
FK Pitu Guli Krushevo
23.11.19 0 : 1 Zafer
GFK Tikvesh 1930
L
GFK Tikvesh 1930
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FK Bregalnica Stip
5 FK Kozuf Gevgelija 14 8 2 4 24:15 9 26 W
GFK Tikvesh 1930
26.10.19 0 : 1 Zafer
FK Kozuf Gevgelija
L
FK Kozuf Gevgelija
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FK Kit-Go Pehcevo
W
FK POBEDA AD PRILEP
10.11.19 0 : 1 Zafer
FK Kozuf Gevgelija
L
FK Kozuf Gevgelija
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Belasica Strumica
L
Sasa
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Kozuf Gevgelija
6 Sasa 14 6 2 6 23:19 4 20 W
Sasa
26.10.19 2 : 0 Zafer
FK POBEDA AD PRILEP
W
FK Pitu Guli Krushevo
02.11.19 0 : 2 Zafer
Sasa
L
Sasa
10.11.19 0 : 3 Kaybetmek
FK Belasica Strumica
D
FK Bregalnica Stip
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sasa
W
Sasa
30.11.19 3 : 1 Zafer
FK Kozuf Gevgelija
7 FK Plachkovica 14 3 3 8 16:26 -10 12 L
FK Bregalnica Stip
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Plachkovica
D
FK Plachkovica
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
GFK Tikvesh 1930
L
FK Kit-Go Pehcevo
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Plachkovica
D
FK Plachkovica
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK POBEDA AD PRILEP
L
FK Belasica Strumica
30.11.19 4 : 2 Kaybetmek
FK Plachkovica
8 FK POBEDA AD PRILEP 14 3 2 9 15:25 -10 11 L
Sasa
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FK POBEDA AD PRILEP
L
FK Belasica Strumica
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK POBEDA AD PRILEP
L
FK POBEDA AD PRILEP
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Kozuf Gevgelija
D
FK Plachkovica
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK POBEDA AD PRILEP
W
FK POBEDA AD PRILEP
30.11.19 5 : 1 Zafer
GFK Osogovo Kocani
9 GFK Osogovo Kocani 14 2 0 12 12:41 -29 6 W
FK Pitu Guli Krushevo
26.10.19 1 : 3 Zafer
GFK Osogovo Kocani
L
GFK Osogovo Kocani
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Bregalnica Stip
L
GFK Tikvesh 1930
10.11.19 7 : 1 Kaybetmek
GFK Osogovo Kocani
L
GFK Osogovo Kocani
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Kit-Go Pehcevo
L
FK POBEDA AD PRILEP
30.11.19 5 : 1 Kaybetmek
GFK Osogovo Kocani
10 FK Pitu Guli Krushevo 14 1 0 13 9:49 -40 3 L
FK Pitu Guli Krushevo
26.10.19 1 : 3 Kaybetmek
GFK Osogovo Kocani
L
FK Pitu Guli Krushevo
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Sasa
L
FK Bregalnica Stip
10.11.19 5 : 0 Kaybetmek
FK Pitu Guli Krushevo
L
FK Pitu Guli Krushevo
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
GFK Tikvesh 1930
L
FK Kit-Go Pehcevo
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Pitu Guli Krushevo
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
West
1 Pelister Bitola 14 8 3 3 27:14 13 27 L
FK Vardari Forino
26.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Pelister Bitola
L
Pelister Bitola
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Skopje
D
Drita Bogovinje
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Pelister Bitola
W
Pelister Bitola
23.11.19 2 : 1 Zafer
Ohrid
W
KF Gostivar
30.11.19 0 : 2 Zafer
Pelister Bitola
2 KF Vellazerimi 77 14 7 4 3 15:15 -1 25 W
KF Vellazerimi 77
26.10.19 3 : 1 Zafer
Ohrid
W
FK Labunishta
02.11.19 0 : 1 Zafer
KF Vellazerimi 77
D
KF Vellazerimi 77
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Gostivar
D
FK Vardari Forino
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Vellazerimi 77
W
KF Vellazerimi 77
30.11.19 1 : 0 Zafer
FK KORABI
3 Skopje 14 8 1 5 19:14 5 25 W
Skopje
26.10.19 1 : 0 Zafer
FK KORABI
W
Pelister Bitola
02.11.19 2 : 3 Zafer
Skopje
W
Skopje
10.11.19 2 : 0 Zafer
FK Kadino
L
FK Labunishta
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Skopje
W
Skopje
30.11.19 3 : 0 Zafer
FK Vardari Forino
4 FK Labunishta 14 7 3 4 21:14 7 24 W
FK Labunishta
26.10.19 6 : 2 Zafer
FK Kadino
L
FK Labunishta
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
KF Vellazerimi 77
W
FK Vardari Forino
10.11.19 1 : 2 Zafer
FK Labunishta
W
FK Labunishta
23.11.19 2 : 0 Zafer
Skopje
L
Drita Bogovinje
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Labunishta
5 Drita Bogovinje 14 6 2 6 19:18 1 20 L
Drita Bogovinje
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
KF Gostivar
L
FK KORABI
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Drita Bogovinje
D
Drita Bogovinje
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Pelister Bitola
D
FK Kadino
23.11.19 3 : 3 Beraberlik
Drita Bogovinje
W
Drita Bogovinje
30.11.19 1 : 0 Zafer
FK Labunishta
6 KF Gostivar 14 5 4 5 18:17 1 19 W
Drita Bogovinje
26.10.19 0 : 1 Zafer
KF Gostivar
W
KF Gostivar
02.11.19 2 : 0 Zafer
Ohrid
D
KF Vellazerimi 77
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Gostivar
L
FK KORABI
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KF Gostivar
L
KF Gostivar
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Pelister Bitola
7 FK Vardari Forino 14 5 3 6 21:20 1 18 W
FK Vardari Forino
26.10.19 3 : 2 Zafer
Pelister Bitola
W
FK Kadino
02.11.19 1 : 2 Zafer
FK Vardari Forino
L
FK Vardari Forino
10.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Labunishta
D
FK Vardari Forino
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Vellazerimi 77
L
Skopje
30.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Vardari Forino
8 FK KORABI 14 5 3 6 20:20 1 18 L
Skopje
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FK KORABI
W
FK KORABI
02.11.19 2 : 1 Zafer
Drita Bogovinje
D
Ohrid
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK KORABI
W
FK KORABI
23.11.19 2 : 1 Zafer
KF Gostivar
L
KF Vellazerimi 77
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK KORABI
9 Ohrid 14 3 2 9 12:26 -14 11 L
KF Vellazerimi 77
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Ohrid
L
KF Gostivar
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Ohrid
D
Ohrid
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK KORABI
L
Pelister Bitola
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Ohrid
W
Ohrid
30.11.19 3 : 2 Zafer
FK Kadino
10 FK Kadino 14 2 3 9 14:28 -14 9 L
FK Labunishta
26.10.19 6 : 2 Kaybetmek
FK Kadino
L
FK Kadino
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Vardari Forino
L
Skopje
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Kadino
D
FK Kadino
23.11.19 3 : 3 Beraberlik
Drita Bogovinje
L
Ohrid
30.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FK Kadino
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Vtora Liga - turnuva, düzenleyen Kuzey Makedonya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Vtora Liga (Kuzey Makedonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Vtora Liga (Kuzey Makedonya):
Pelister Bitola - FK KORABI (29.02.2020 08:00)
FK Kadino - KF Gostivar (29.02.2020 08:00)
Skopje - KF Vellazerimi 77 (29.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Vtora Liga (Kuzey Makedonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.