Vtora Liga
Kuzey Makedonya

Vtora Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
East
1 Tikvesh Tikvesh 9 7 2 0 22:3 19 23 D
Tikvesh Tikvesh
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
W
FK Sloga Vinica 1934
04.10.20 1 : 3 Zafer
Tikvesh Tikvesh
W
Tikvesh Tikvesh
10.10.20 3 : 0 Zafer
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
W
Rosoman 83
17.10.20 0 : 4 Zafer
Tikvesh Tikvesh
W
Tikvesh Tikvesh
24.10.20 3 : 0 Zafer
Sasa Sasa
Plačkovica
2 FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 9 7 2 0 23:7 16 23 D
Tikvesh Tikvesh
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
W
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
04.10.20 0 : 1 Zafer
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
W
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
10.10.20 6 : 1 Zafer
FK Sloga Vinica 1934
W
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
17.10.20 1 : 2 Zafer
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
W
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
24.10.20 6 : 1 Zafer
Rosoman 83
Sasa
3 KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija 9 4 4 1 13:9 4 16 W
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
26.09.20 2 : 1 Zafer
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
W
Rosoman 83
04.10.20 1 : 2 Zafer
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
D
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sasa Sasa
D
Plačkovica Plačkovica
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
W
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
24.10.20 2 : 1 Zafer
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
Osogovo
4 FK Sloga Vinica 1934 FK Sloga Vinica 1934 9 3 3 3 11:15 -4 12 D
Osogovo Osogovo
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloga Vinica 1934
L
FK Sloga Vinica 1934
04.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Tikvesh Tikvesh
L
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
10.10.20 6 : 1 Kaybetmek
FK Sloga Vinica 1934
D
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloga Vinica 1934
W
FK Sloga Vinica 1934
24.10.20 2 : 0 Zafer
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Rosoman 83
5 Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo 9 2 3 4 12:18 -6 9 W
Sasa Sasa
26.09.20 2 : 3 Zafer
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
L
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
W
Plačkovica Plačkovica
10.10.20 0 : 1 Zafer
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
D
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloga Vinica 1934
L
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
Pobeda Prilep
6 Osogovo Osogovo 9 1 6 2 12:16 -4 9 D
Osogovo Osogovo
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloga Vinica 1934
D
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Osogovo Osogovo
W
Osogovo Osogovo
10.10.20 5 : 4 Zafer
Rosoman 83
D
Sasa Sasa
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Osogovo Osogovo
D
Osogovo Osogovo
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Plačkovica Plačkovica
KK Kozuv Gevgelija
7 Sasa Sasa 9 2 2 5 8:13 -5 8 L
Sasa Sasa
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
W
Sasa Sasa
04.10.20 1 : 0 Zafer
Plačkovica Plačkovica
D
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sasa Sasa
D
Sasa Sasa
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Osogovo Osogovo
L
Tikvesh Tikvesh
24.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Sasa Sasa
FK Bregalnica Štip
8 Pobeda Prilep Pobeda Prilep 9 2 2 5 10:12 -2 8 L
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
D
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Osogovo Osogovo
L
Tikvesh Tikvesh
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
L
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
L
FK Sloga Vinica 1934
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Kit-Go Pehcevo
9 Rosoman 83 Rosoman 83 9 2 1 6 13:28 -15 7 L
Plačkovica Plačkovica
26.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Rosoman 83
L
Rosoman 83
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
L
Osogovo Osogovo
10.10.20 5 : 4 Kaybetmek
Rosoman 83
L
Rosoman 83
17.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Tikvesh Tikvesh
L
FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
24.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Rosoman 83
FK Sloga Vinica 1934
10 Plačkovica Plačkovica 9 1 3 5 6:9 -3 6 W
Plačkovica Plačkovica
26.09.20 3 : 0 Zafer
Rosoman 83
L
Sasa Sasa
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Plačkovica Plačkovica
L
Plačkovica Plačkovica
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kit-Go Pehcevo Kit-Go Pehcevo
D
Plačkovica Plačkovica
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
KK Kozuv Gevgelija KK Kozuv Gevgelija
D
Osogovo Osogovo
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Plačkovica Plačkovica
Tikvesh
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
West
1 FK Gostivar FK Gostivar 9 6 2 1 12:6 6 20 W
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
26.09.20 1 : 3 Zafer
FK Gostivar FK Gostivar
W
FK Gostivar FK Gostivar
04.10.20 2 : 0 Zafer
FK Skopje FK Skopje
W
Velazerimi 77 Velazerimi 77
10.10.20 0 : 1 Zafer
FK Gostivar FK Gostivar
W
FK Gostivar FK Gostivar
17.10.20 1 : 0 Zafer
Vardari Forino Vardari Forino
L
FK Kadino FK Kadino
24.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Gostivar FK Gostivar
Ohrid
2 KF Veleshta KF Veleshta 9 4 3 2 12:9 3 15 D
KF Veleshta KF Veleshta
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Korabi Diber Korabi Diber
W
KF Veleshta KF Veleshta
04.10.20 1 : 0 Zafer
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
D
FK Skopje FK Skopje
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
KF Veleshta KF Veleshta
W
KF Veleshta KF Veleshta
17.10.20 2 : 1 Zafer
Velazerimi 77 Velazerimi 77
L
Vardari Forino Vardari Forino
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
KF Veleshta KF Veleshta
FK Kadino
3 FK Skopje FK Skopje 8 4 3 1 11:8 3 15 W
FK Skopje FK Skopje
26.09.20 1 : 0 Zafer
FK Teteks FK Teteks
L
FK Gostivar FK Gostivar
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Skopje FK Skopje
D
FK Skopje FK Skopje
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
KF Veleshta KF Veleshta
D
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
FK Skopje FK Skopje
W
FK Skopje FK Skopje
24.10.20 1 : 0 Zafer
Korabi Diber Korabi Diber
Velazerimi 77
4 Korabi Diber Korabi Diber 9 4 2 3 9:6 3 14 D
KF Veleshta KF Veleshta
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Korabi Diber Korabi Diber
W
Korabi Diber Korabi Diber
04.10.20 2 : 0 Zafer
FK Kadino FK Kadino
D
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Korabi Diber Korabi Diber
W
Korabi Diber Korabi Diber
17.10.20 1 : 0 Zafer
Ohrid Ohrid
L
FK Skopje FK Skopje
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Korabi Diber Korabi Diber
Labunishta
5 Velazerimi 77 Velazerimi 77 9 4 1 4 12:12 -1 13 D
Velazerimi 77 Velazerimi 77
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ohrid Ohrid
W
Labunishta Labunishta
04.10.20 1 : 2 Zafer
Velazerimi 77 Velazerimi 77
L
Velazerimi 77 Velazerimi 77
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Gostivar FK Gostivar
L
KF Veleshta KF Veleshta
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Velazerimi 77 Velazerimi 77
W
Velazerimi 77 Velazerimi 77
24.10.20 3 : 2 Zafer
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
FK Skopje
6 FK Kadino FK Kadino 9 4 0 5 10:7 3 12 W
Vardari Forino Vardari Forino
26.09.20 0 : 4 Zafer
FK Kadino FK Kadino
L
Korabi Diber Korabi Diber
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Kadino FK Kadino
W
FK Kadino FK Kadino
10.10.20 1 : 0 Zafer
Ohrid Ohrid
L
Labunishta Labunishta
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Kadino FK Kadino
W
FK Kadino FK Kadino
24.10.20 3 : 0 Zafer
FK Gostivar FK Gostivar
KF Veleshta
7 Ohrid Ohrid 9 3 3 3 4:4 -1 12 D
Velazerimi 77 Velazerimi 77
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ohrid Ohrid
W
Ohrid Ohrid
04.10.20 1 : 0 Zafer
Vardari Forino Vardari Forino
L
FK Kadino FK Kadino
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Ohrid Ohrid
L
Korabi Diber Korabi Diber
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Ohrid Ohrid
W
Ohrid Ohrid
24.10.20 1 : 0 Zafer
Labunishta Labunishta
FK Gostivar
8 Vardari Forino Vardari Forino 9 3 2 4 13:14 -1 11 L
Vardari Forino Vardari Forino
26.09.20 0 : 4 Kaybetmek
FK Kadino FK Kadino
L
Ohrid Ohrid
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Vardari Forino Vardari Forino
W
Vardari Forino Vardari Forino
10.10.20 5 : 0 Zafer
Labunishta Labunishta
L
FK Gostivar FK Gostivar
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Vardari Forino Vardari Forino
W
Vardari Forino Vardari Forino
24.10.20 3 : 2 Zafer
KF Veleshta KF Veleshta
Drita Bogovinje
9 Labunishta Labunishta 8 2 0 6 5:15 -10 6 W
Labunishta Labunishta
20.09.20 2 : 0 Zafer
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
L
Labunishta Labunishta
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Velazerimi 77 Velazerimi 77
L
Vardari Forino Vardari Forino
10.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Labunishta Labunishta
W
Labunishta Labunishta
18.10.20 1 : 0 Zafer
FK Kadino FK Kadino
L
Ohrid Ohrid
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Labunishta Labunishta
Korabi Diber
10 Drita Bogovinje Drita Bogovinje 9 0 4 5 6:13 -7 4 L
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Gostivar FK Gostivar
L
KF Veleshta KF Veleshta
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
D
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Korabi Diber Korabi Diber
D
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
FK Skopje FK Skopje
L
Velazerimi 77 Velazerimi 77
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Drita Bogovinje Drita Bogovinje
Vardari Forino
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Vtora Liga - şampiyona, organize eden Kuzey Makedonya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Vtora Liga (Kuzey Makedonya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Vtora Liga (Kuzey Makedonya):
Osogovo - KK Kozuv Gevgelija (31.10.2020 09:30)
Tikvesh - Plačkovica (31.10.2020 09:30)
FK Sloga Vinica 1934 - Rosoman 83 (31.10.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında Vtora Liga (Kuzey Makedonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.