Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Kuzey Makedonya

Prva Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. MFL
1 FK Vardar Üsküp 19 11 6 2 31:12 19 39 D
FK Vardar Üsküp
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Shkupi
D
Sileks Kratovo
27.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Vardar Üsküp
W
FK AKADEMIJA PANDEV
01.12.19 0 : 3 Zafer
FK Vardar Üsküp
D
FK Vardar Üsküp
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Şkendija
W
FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov
2 KF Şkendija 19 9 4 6 32:14 18 31 W
KF Şkendija
24.11.19 6 : 1 Zafer
FK Renova
L
FC Struga Trim Lum
27.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KF Şkendija
W
KF Şkendija
01.12.19 4 : 0 Zafer
FK Shkupi
D
FK Vardar Üsküp
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Şkendija
W
FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Zafer
KF Şkendija
3 Sileks Kratovo 19 9 3 7 22:20 2 30 D
FK Borec
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo
D
Sileks Kratovo
27.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Vardar Üsküp
D
Rabotnicki
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo
W
Sileks Kratovo
07.12.19 3 : 1 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV
W
FK Renova
16.02.20 0 : 1 Zafer
Sileks Kratovo
4 FK AKADEMIJA PANDEV 19 7 6 6 20:17 3 27 D
FK AKADEMIJA PANDEV
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Struga Trim Lum
L
FK Shkupi
27.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV
L
FK AKADEMIJA PANDEV
01.12.19 0 : 3 Kaybetmek
FK Vardar Üsküp
L
Sileks Kratovo
07.12.19 3 : 1 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV
L
FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
KF Şkendija
5 FK Makedonija Gjorge Petrov 19 6 8 5 22:21 1 26 W
FK Makedonija Gjorge Petrov
23.11.19 2 : 0 Zafer
Rabotnicki
D
FK Renova
27.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Makedonija Gjorge Petrov
D
FK Makedonija Gjorge Petrov
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Struga Trim Lum
W
FK Shkupi
08.12.19 2 : 3 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov
6 FK Shkupi 19 6 7 6 22:21 1 25 D
FK Vardar Üsküp
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Shkupi
W
FK Shkupi
27.11.19 3 : 1 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV
L
KF Şkendija
01.12.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Shkupi
L
FK Shkupi
08.12.19 2 : 3 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov
W
FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Zafer
FK Borec
7 FC Struga Trim Lum 19 6 6 7 18:23 -5 24 D
FK AKADEMIJA PANDEV
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Struga Trim Lum
W
FC Struga Trim Lum
27.11.19 2 : 1 Zafer
KF Şkendija
D
FK Makedonija Gjorge Petrov
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Struga Trim Lum
D
FC Struga Trim Lum
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
FK Borec
L
FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Rabotnicki
8 FK Borec 19 5 5 9 14:28 -14 20 D
FK Borec
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo
L
Rabotnicki
27.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Borec
W
FK Borec
01.12.19 1 : 0 Zafer
FK Renova
D
FC Struga Trim Lum
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
FK Borec
L
FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Borec
9 FK Renova 19 5 4 10 17:31 -14 19 L
KF Şkendija
24.11.19 6 : 1 Kaybetmek
FK Renova
D
FK Renova
27.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Borec
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Renova
W
FK Renova
08.12.19 4 : 3 Zafer
Rabotnicki
L
FK Renova
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sileks Kratovo
10 Rabotnicki 19 5 3 11 17:28 -11 18 L
FK Makedonija Gjorge Petrov
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Rabotnicki
W
Rabotnicki
27.11.19 2 : 1 Zafer
FK Borec
D
Rabotnicki
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo
L
FK Renova
08.12.19 4 : 3 Kaybetmek
Rabotnicki
W
FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Zafer
Rabotnicki
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva Liga - turnuva, organize eden Kuzey Makedonya. Katılmak için başvuru veren lig 10 katılımcılar. Bugün liderler şampiyona. Bunlar:
FK Vardar Üsküp - 39 madde, yengi 11, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
KF Şkendija - 31 sayı, kazanılan maçlar 9, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Sileks Kratovo - 30 madde, yengi 9, skorsuz maçlar 7, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva Liga (Kuzey Makedonya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Prva Liga (Kuzey Makedonya):
FK Borec - FK Vardar Üsküp (22.02.2020 08:00)
FK Makedonija Gjorge Petrov - FK AKADEMIJA PANDEV (23.02.2020 07:00)
FK Renova - FC Struga Trim Lum (23.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Prva Liga (Kuzey Makedonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.