Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Prva Liga
Kuzey Makedonya

Prva Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. MFL
1 FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp 23 13 7 3 33:14 19 46 W
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
W
FK Borec FK Borec
22.02.20 0 : 1 Zafer
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
D
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rabotnicki Rabotnicki
L
FK Renova FK Renova
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
W
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
11.03.20 1 : 0 Zafer
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
FK Borec
2 Sileks Kratovo Sileks Kratovo 23 10 6 7 24:21 3 36 W
FK Renova FK Renova
16.02.20 0 : 1 Zafer
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
D
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
KF Şkendija KF Şkendija
D
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
W
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
D
FK Shkupi FK Shkupi
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
3 KF Şkendija KF Şkendija 23 10 5 8 38:20 18 35 W
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Zafer
KF Şkendija KF Şkendija
D
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
KF Şkendija KF Şkendija
W
KF Şkendija KF Şkendija
01.03.20 4 : 1 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Borec FK Borec
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
KF Şkendija KF Şkendija
L
KF Şkendija KF Şkendija
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Rabotnicki Rabotnicki
FK Makedonija Gjorge Petrov
4 FK Renova FK Renova 23 9 4 10 25:33 -8 31 L
FK Renova FK Renova
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
W
FK Renova FK Renova
23.02.20 2 : 0 Zafer
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
W
FK Shkupi FK Shkupi
01.03.20 2 : 3 Zafer
FK Renova FK Renova
W
FK Renova FK Renova
08.03.20 2 : 0 Zafer
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
W
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
11.03.20 0 : 1 Zafer
FK Renova FK Renova
FK Vardar Üsküp
5 FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov 23 7 8 8 24:28 -4 29 L
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
W
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
23.02.20 1 : 0 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
L
KF Şkendija KF Şkendija
01.03.20 4 : 1 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
L
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
11.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Borec FK Borec
FK AKADEMIJA PANDEV
6 FK Shkupi FK Shkupi 23 7 8 8 28:28 -1 29 W
FK Shkupi FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Zafer
FK Borec FK Borec
L
Rabotnicki Rabotnicki
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Shkupi FK Shkupi
L
FK Shkupi FK Shkupi
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Renova FK Renova
W
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
08.03.20 1 : 2 Zafer
FK Shkupi FK Shkupi
D
FK Shkupi FK Shkupi
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
Rabotnicki
7 FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV 23 7 7 9 20:20 1 28 L
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
KF Şkendija KF Şkendija
L
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
D
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borec FK Borec
L
Rabotnicki Rabotnicki
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
L
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Renova FK Renova
FK Makedonija Gjorge Petrov
8 Rabotnicki Rabotnicki 23 8 4 11 21:29 -8 28 W
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Zafer
Rabotnicki Rabotnicki
W
Rabotnicki Rabotnicki
23.02.20 2 : 1 Zafer
FK Shkupi FK Shkupi
D
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rabotnicki Rabotnicki
W
Rabotnicki Rabotnicki
07.03.20 1 : 0 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
W
KF Şkendija KF Şkendija
11.03.20 0 : 1 Zafer
Rabotnicki Rabotnicki
FK Shkupi
9 FK Borec FK Borec 23 7 6 10 20:31 -11 27 L
FK Shkupi FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Borec FK Borec
L
FK Borec FK Borec
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
D
FK AKADEMIJA PANDEV FK AKADEMIJA PANDEV
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borec FK Borec
W
FK Borec FK Borec
08.03.20 4 : 2 Zafer
KF Şkendija KF Şkendija
W
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
11.03.20 0 : 2 Zafer
FK Borec FK Borec
FK Vardar Üsküp
10 FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum 23 6 7 10 19:28 -9 25 L
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Rabotnicki Rabotnicki
L
FK Renova FK Renova
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
D
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
L
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Shkupi FK Shkupi
L
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Prva Liga - şampiyona, organize eden Kuzey Makedonya. Kayıt yaptıran yarışma 10 katılan takımlar. Bu sezonda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
FK Vardar Üsküp - 46 puan, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Sileks Kratovo - 36 kabul edilen puan, parlak başarılar 10, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 6.
KF Şkendija - 35 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 10, yenilme 8, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva Liga (Kuzey Makedonya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Prva Liga (Kuzey Makedonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.