Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Kuzey Makedonya

Prva Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. MFL
1 FK Vardar Üsküp 23 13 7 3 33:14 19 46 W
FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov
W
FK Borec
22.02.20 0 : 1 Zafer
FK Vardar Üsküp
D
FK Vardar Üsküp
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rabotnicki
L
FK Renova
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Vardar Üsküp
W
FK Vardar Üsküp
11.03.20 1 : 0 Zafer
FC Struga Trim Lum
2 Sileks Kratovo 23 10 6 7 24:21 3 36 W
FK Renova
16.02.20 0 : 1 Zafer
Sileks Kratovo
D
Sileks Kratovo
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
KF Şkendija
D
FC Struga Trim Lum
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo
W
Sileks Kratovo
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov
D
FK Shkupi
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo
3 KF Şkendija 23 10 5 8 38:20 18 35 W
FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Zafer
KF Şkendija
D
Sileks Kratovo
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
KF Şkendija
W
KF Şkendija
01.03.20 4 : 1 Zafer
FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Borec
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
KF Şkendija
L
KF Şkendija
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Rabotnicki
4 FK Renova 23 9 4 10 25:33 -8 31 L
FK Renova
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sileks Kratovo
W
FK Renova
23.02.20 2 : 0 Zafer
FC Struga Trim Lum
W
FK Shkupi
01.03.20 2 : 3 Zafer
FK Renova
W
FK Renova
08.03.20 2 : 0 Zafer
FK Vardar Üsküp
W
FK AKADEMIJA PANDEV
11.03.20 0 : 1 Zafer
FK Renova
5 FK Makedonija Gjorge Petrov 23 7 8 8 24:28 -4 29 L
FK Vardar Üsküp
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov
W
FK Makedonija Gjorge Petrov
23.02.20 1 : 0 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV
L
KF Şkendija
01.03.20 4 : 1 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov
L
Sileks Kratovo
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Makedonija Gjorge Petrov
L
FK Makedonija Gjorge Petrov
11.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Borec
6 FK Shkupi 23 7 8 8 28:28 -1 29 W
FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Zafer
FK Borec
L
Rabotnicki
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Shkupi
L
FK Shkupi
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Renova
W
FC Struga Trim Lum
08.03.20 1 : 2 Zafer
FK Shkupi
D
FK Shkupi
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sileks Kratovo
7 FK AKADEMIJA PANDEV 23 7 7 9 20:20 1 28 L
FK AKADEMIJA PANDEV
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
KF Şkendija
L
FK Makedonija Gjorge Petrov
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV
D
FK AKADEMIJA PANDEV
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borec
L
Rabotnicki
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK AKADEMIJA PANDEV
L
FK AKADEMIJA PANDEV
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Renova
8 Rabotnicki 23 8 4 11 21:29 -8 28 W
FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Zafer
Rabotnicki
W
Rabotnicki
23.02.20 2 : 1 Zafer
FK Shkupi
D
FK Vardar Üsküp
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rabotnicki
W
Rabotnicki
07.03.20 1 : 0 Zafer
FK AKADEMIJA PANDEV
W
KF Şkendija
11.03.20 0 : 1 Zafer
Rabotnicki
9 FK Borec 23 7 6 10 20:31 -11 27 L
FK Shkupi
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Borec
L
FK Borec
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Vardar Üsküp
D
FK AKADEMIJA PANDEV
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borec
W
FK Borec
08.03.20 4 : 2 Zafer
KF Şkendija
W
FK Makedonija Gjorge Petrov
11.03.20 0 : 2 Zafer
FK Borec
10 FC Struga Trim Lum 23 6 7 10 19:28 -9 25 L
FC Struga Trim Lum
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Rabotnicki
L
FK Renova
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Struga Trim Lum
D
FC Struga Trim Lum
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sileks Kratovo
L
FC Struga Trim Lum
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Shkupi
L
FK Vardar Üsküp
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Struga Trim Lum
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva Liga - turnuva, düzenleyen Kuzey Makedonya. Kayıt yaptıran lig 10 katılımcılar. Şu anda liderler lig. Bunlar:
FK Vardar Üsküp - 46 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 7.
Sileks Kratovo - 36 kabul edilen puan, parlak başarılar 10, yenilmeler 7, beraberlik 6.
KF Şkendija - 35 madde, kazanılan yarışmalar 10, kaybedilen oyunlar 8, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva Liga (Kuzey Makedonya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Prva Liga (Kuzey Makedonya):
FK AKADEMIJA PANDEV - Sileks Kratovo (04.04.2020 20:00)
KF Şkendija - FK Vardar Üsküp (04.04.2020 20:00)
FK Makedonija Gjorge Petrov - FK Shkupi (04.04.2020 20:00)

skorexpress.com internet sayfasında Prva Liga (Kuzey Makedonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.