Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Hollanda

Tweede Divisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Tweede Divisie
1 Hardenberg 22 14 3 5 51:23 28 45 W
Hardenberg
18.01.20 3 : 0 Zafer
Koninklijke HFC
W
Scheveningen
25.01.20 0 : 3 Zafer
Hardenberg
L
Hardenberg
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kozakken Boys
W
Spakenburg
08.02.20 1 : 3 Zafer
Hardenberg
L
Hardenberg
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AMSTERDAMSCHE FC
2 Ijsselmeervogels 22 13 5 4 57:32 25 44 W
Sparta Rotterdam II
18.01.20 2 : 3 Zafer
Ijsselmeervogels
W
Ijsselmeervogels
01.02.20 4 : 1 Zafer
Aswh
W
Tec
08.02.20 0 : 3 Zafer
Ijsselmeervogels
D
Ijsselmeervogels
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kozakken Boys
W
Ijsselmeervogels
22.02.20 3 : 0 Zafer
Gvvv
3 Katwijk 22 13 4 5 43:25 18 43 W
Katwijk
18.01.20 3 : 2 Zafer
Scheveningen
W
Katwijk
25.01.20 2 : 0 Zafer
Tec
D
De Treffers
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Katwijk
L
Katwijk
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Excelsior Maassluis
W
Gvvv
15.02.20 0 : 3 Zafer
Katwijk
4 AMSTERDAMSCHE FC 22 12 6 4 48:32 16 42 D
AMSTERDAMSCHE FC
12.01.20 2 : 2 Beraberlik
De Treffers
W
AMSTERDAMSCHE FC
25.01.20 2 : 0 Zafer
Spakenburg
W
Excelsior Maassluis
01.02.20 2 : 3 Zafer
AMSTERDAMSCHE FC
W
AMSTERDAMSCHE FC
08.02.20 6 : 3 Zafer
Rijnsburgse Boys
W
Hardenberg
15.02.20 0 : 2 Zafer
AMSTERDAMSCHE FC
5 Kozakken Boys 22 13 2 7 37:27 10 41 W
Tec
18.01.20 0 : 2 Zafer
Kozakken Boys
W
Kozakken Boys
25.01.20 2 : 1 Zafer
FC Volendam
W
Hardenberg
01.02.20 0 : 1 Zafer
Kozakken Boys
W
Kozakken Boys
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sparta Rotterdam II
D
Ijsselmeervogels
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kozakken Boys
6 Rijnsburgse Boys 22 11 6 5 47:40 7 39 D
VV Noordwijk
18.01.20 3 : 3 Beraberlik
Rijnsburgse Boys
W
Rijnsburgse Boys
25.01.20 4 : 3 Zafer
Excelsior Maassluis
W
Quick Boys
01.02.20 0 : 2 Zafer
Rijnsburgse Boys
L
AMSTERDAMSCHE FC
08.02.20 6 : 3 Kaybetmek
Rijnsburgse Boys
W
Rijnsburgse Boys
15.02.20 2 : 1 Zafer
Koninklijke HFC
7 De Treffers 22 9 8 5 42:32 10 35 L
De Treffers
18.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Quick Boys
W
Koninklijke HFC
25.01.20 2 : 3 Zafer
De Treffers
D
De Treffers
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Katwijk
D
Scheveningen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
De Treffers
W
De Treffers
15.02.20 3 : 1 Zafer
Aswh
8 Koninklijke HFC 22 10 4 8 42:35 7 34 L
Hardenberg
18.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Koninklijke HFC
L
Koninklijke HFC
25.01.20 2 : 3 Kaybetmek
De Treffers
L
Sparta Rotterdam II
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Koninklijke HFC
W
Koninklijke HFC
08.02.20 4 : 0 Zafer
FC Volendam
L
Rijnsburgse Boys
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Koninklijke HFC
9 Spakenburg 22 9 6 7 35:43 -8 33 W
Spakenburg
18.01.20 1 : 0 Zafer
Aswh
L
AMSTERDAMSCHE FC
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Spakenburg
W
VV Noordwijk
01.02.20 0 : 3 Zafer
Spakenburg
L
Spakenburg
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hardenberg
W
Sparta Rotterdam II
15.02.20 2 : 4 Zafer
Spakenburg
10 VV Noordwijk 22 8 7 7 44:39 5 31 D
VV Noordwijk
18.01.20 3 : 3 Beraberlik
Rijnsburgse Boys
D
Aswh
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
VV Noordwijk
L
VV Noordwijk
01.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Spakenburg
D
VV Noordwijk
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Quick Boys
W
Excelsior Maassluis
15.02.20 0 : 1 Zafer
VV Noordwijk
11 Sparta Rotterdam II 22 8 3 11 40:41 -1 27 L
Sparta Rotterdam II
18.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Ijsselmeervogels
W
Quick Boys
25.01.20 1 : 3 Zafer
Sparta Rotterdam II
W
Sparta Rotterdam II
02.02.20 3 : 1 Zafer
Koninklijke HFC
L
Kozakken Boys
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sparta Rotterdam II
L
Sparta Rotterdam II
15.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Spakenburg
12 Gvvv 22 8 3 11 33:41 -8 27 L
Quick Boys
11.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Gvvv
W
Gvvv
01.02.20 4 : 0 Zafer
Scheveningen
L
Aswh
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gvvv
L
Gvvv
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Katwijk
L
Ijsselmeervogels
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Gvvv
13 Quick Boys 22 7 5 10 24:30 -6 26 W
De Treffers
18.01.20 1 : 3 Zafer
Quick Boys
L
Quick Boys
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Sparta Rotterdam II
L
Quick Boys
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Rijnsburgse Boys
D
VV Noordwijk
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Quick Boys
W
Quick Boys
15.02.20 1 : 0 Zafer
Tec
14 Excelsior Maassluis 22 7 4 11 31:44 -13 25 W
Excelsior Maassluis
18.01.20 3 : 2 Zafer
FC Volendam
L
Rijnsburgse Boys
25.01.20 4 : 3 Kaybetmek
Excelsior Maassluis
L
Excelsior Maassluis
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
AMSTERDAMSCHE FC
W
Katwijk
08.02.20 1 : 2 Zafer
Excelsior Maassluis
L
Excelsior Maassluis
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
VV Noordwijk
15 Scheveningen 22 6 4 12 23:36 -13 22 L
Katwijk
18.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Scheveningen
L
Scheveningen
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Hardenberg
L
Gvvv
01.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Scheveningen
D
Scheveningen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
De Treffers
W
FC Volendam
15.02.20 1 : 2 Zafer
Scheveningen
16 Tec 22 3 5 14 15:38 -23 14 L
Tec
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Kozakken Boys
L
Katwijk
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Tec
L
FC Volendam
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Tec
L
Tec
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Ijsselmeervogels
L
Quick Boys
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Tec
17 Aswh 22 3 4 15 22:55 -33 13 L
Spakenburg
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Aswh
D
Aswh
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
VV Noordwijk
L
Ijsselmeervogels
01.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Aswh
W
Aswh
08.02.20 2 : 1 Zafer
Gvvv
L
De Treffers
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Aswh
18 FC Volendam 22 3 3 16 38:59 -21 12 L
Excelsior Maassluis
18.01.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Volendam
L
Kozakken Boys
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Volendam
W
FC Volendam
01.02.20 3 : 1 Zafer
Tec
L
Koninklijke HFC
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Volendam
L
FC Volendam
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Scheveningen
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tweede Divisie - turnuva, organize eden Hollanda. Kayıt yaptıran turnuva 18 kulüpler. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Hardenberg - 45 puan, parlak başarılar 14, skorsuz maçlar 5, beraberlik 3.
Ijsselmeervogels - 44 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 13, yenilmeler 4, beraberlik 5.
Katwijk - 43 puan, yengi 13, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tweede Divisie (Hollanda) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Tweede Divisie (Hollanda):
Aswh - Excelsior Maassluis (29.02.2020 09:30)
Katwijk - Hardenberg (29.02.2020 09:30)
Kozakken Boys - Quick Boys (29.02.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tweede Divisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.