Tweede Divisie
Hollanda

Tweede Divisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Tweede Divisie
1 AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche 4 3 1 0 12:3 9 10 D
Noordwijk Noordwijk
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
W
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
12.09.20 5 : 1 Zafer
Quick Boys Quick Boys
W
De Treffers De Treffers
20.09.20 0 : 3 Zafer
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
W
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
26.09.20 0 : 2 Zafer
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
ASWH
2 ASWH ASWH 4 3 0 1 8:4 4 9 L
Kozakken Boys Kozakken Boys
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
ASWH ASWH
W
ASWH ASWH
12.09.20 3 : 1 Zafer
Noordwijk Noordwijk
W
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
19.09.20 0 : 1 Zafer
ASWH ASWH
W
ASWH ASWH
26.09.20 2 : 0 Zafer
De Treffers De Treffers
AFC Amsterdamsche
3 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 4 3 0 1 9:8 1 9 W
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
05.09.20 2 : 1 Zafer
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
W
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
12.09.20 0 : 2 Zafer
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
L
Kozakken Boys Kozakken Boys
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
W
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
26.09.20 4 : 3 Zafer
Jong Volendam Jong Volendam
Quick Boys
4 Quick Boys Quick Boys 4 3 0 1 5:6 -1 9 W
Quick Boys Quick Boys
05.09.20 2 : 1 Zafer
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
L
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
12.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Quick Boys Quick Boys
W
Quick Boys Quick Boys
19.09.20 1 : 0 Zafer
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
W
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
26.09.20 0 : 1 Zafer
Quick Boys Quick Boys
IJsselmeervogels
5 Kozakken Boys Kozakken Boys 4 2 2 0 11:7 4 8 W
Kozakken Boys Kozakken Boys
05.09.20 3 : 2 Zafer
ASWH ASWH
D
SV Spakenburg SV Spakenburg
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kozakken Boys Kozakken Boys
W
Kozakken Boys Kozakken Boys
19.09.20 4 : 1 Zafer
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
D
VV Katwijk VV Katwijk
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kozakken Boys Kozakken Boys
Koninklijke HFC
6 VV Katwijk VV Katwijk 4 2 2 0 7:4 3 8 W
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
05.09.20 0 : 2 Zafer
VV Katwijk VV Katwijk
W
VV Katwijk VV Katwijk
12.09.20 2 : 1 Zafer
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
D
Noordwijk Noordwijk
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
VV Katwijk VV Katwijk
D
VV Katwijk VV Katwijk
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kozakken Boys Kozakken Boys
SV Spakenburg
7 SV Spakenburg SV Spakenburg 4 1 3 0 6:3 3 6 D
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Spakenburg SV Spakenburg
D
SV Spakenburg SV Spakenburg
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kozakken Boys Kozakken Boys
D
SV Spakenburg SV Spakenburg
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
W
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
26.09.20 0 : 3 Zafer
SV Spakenburg SV Spakenburg
VV Katwijk
8 Koninklijke HFC Koninklijke HFC 3 2 0 1 5:3 2 6 W
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
06.09.20 1 : 2 Zafer
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
W
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
13.09.20 3 : 1 Zafer
De Treffers De Treffers
L
Quick Boys Quick Boys
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
Kozakken Boys
9 FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys 4 1 2 1 7:5 2 5 L
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
W
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
12.09.20 3 : 0 Zafer
Jong Volendam Jong Volendam
D
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
D
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
De Treffers
10 Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie 4 1 1 2 6:6 -2 4 L
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
L
VV Katwijk VV Katwijk
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
D
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
W
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
26.09.20 3 : 1 Zafer
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
SVV Scheveningen
11 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 4 1 1 2 5:7 -2 4 L
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
VV Katwijk VV Katwijk
W
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
12.09.20 0 : 2 Zafer
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
D
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
L
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
Jong Volendam
12 Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie 4 1 1 2 2:4 -2 4 D
De Treffers De Treffers
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
L
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
W
Jong Volendam Jong Volendam
19.09.20 0 : 2 Zafer
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
L
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
Noordwijk
13 SVV Scheveningen SVV Scheveningen 4 0 3 1 3:4 -1 3 D
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Spakenburg SV Spakenburg
D
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
L
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
ASWH ASWH
D
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
Tielse Eendracht Combinatie
14 Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II 4 0 3 1 3:4 -1 3 D
Jong Volendam Jong Volendam
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
D
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
SVV Scheveningen SVV Scheveningen
D
SV Spakenburg SV Spakenburg
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
L
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Quick Boys Quick Boys
GVVV Veenendaal
15 Noordwijk Noordwijk 3 0 2 1 4:6 -2 2 D
Noordwijk Noordwijk
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
L
ASWH ASWH
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Noordwijk Noordwijk
D
Noordwijk Noordwijk
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
VV Katwijk VV Katwijk
Hardenberg Heemse Combinatie
16 Jong Volendam Jong Volendam 4 0 1 3 5:11 -6 1 D
Jong Volendam Jong Volendam
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sparta Rotterdam II Sparta Rotterdam II
L
FC Rijnsburgse Boys FC Rijnsburgse Boys
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Jong Volendam Jong Volendam
L
Jong Volendam Jong Volendam
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
L
IJsselmeervogels IJsselmeervogels
26.09.20 4 : 3 Kaybetmek
Jong Volendam Jong Volendam
Excelsior Maassluis
17 GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal 4 0 1 3 2:8 -6 1 L
Quick Boys Quick Boys
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
L
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
D
Tielse Eendracht Combinatie Tielse Eendracht Combinatie
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
L
GVVV Veenendaal GVVV Veenendaal
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
SV Spakenburg SV Spakenburg
Sparta Rotterdam II
18 De Treffers De Treffers 4 0 1 3 1:8 -7 1 D
De Treffers De Treffers
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hardenberg Heemse Combinatie Hardenberg Heemse Combinatie
L
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
De Treffers De Treffers
L
De Treffers De Treffers
20.09.20 0 : 3 Kaybetmek
AFC Amsterdamsche AFC Amsterdamsche
L
ASWH ASWH
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
De Treffers De Treffers
FC Rijnsburgse Boys
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tweede Divisie - şampiyona, düzenleyen Hollanda. Kayıt yaptıran lig 18 katılan takımlar. Şu anda liderler şampiyona. Bunlar:
AFC Amsterdamsche - 10 sayı, kazanılan maçlar 3, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
ASWH - 9 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
IJsselmeervogels - 9 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 3, yenilmeler 1, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tweede Divisie (Hollanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın maçlar - Tweede Divisie (Hollanda):
Excelsior Maassluis - Jong Volendam (03.10.2020 08:00)
Quick Boys - IJsselmeervogels (03.10.2020 08:00)
Noordwijk - Hardenberg Heemse Combinatie (03.10.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tweede Divisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.