Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
28
Hollanda

Eredivisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eredivisie
1 Ajax 23 17 2 4 65:20 45 53 W
Ajax
19.01.20 2 : 1 Zafer
Sparta Rotterdam
L
FC Groningen
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ajax
W
Ajax
02.02.20 1 : 0 Zafer
PSV Eindhoven
W
Ajax
16.02.20 3 : 0 Zafer
Waalwijk
L
Heracles Almelo
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ajax
2 AZ Alkmaar 23 16 2 5 48:17 31 50 L
AZ Alkmaar
18.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Willem II Tilburg
W
SC Heerenveen
25.01.20 1 : 2 Zafer
AZ Alkmaar
W
AZ Alkmaar
31.01.20 4 : 0 Zafer
Waalwijk
L
FC Twente Enschede
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AZ Alkmaar
W
AZ Alkmaar
23.02.20 2 : 0 Zafer
Zwolle
3 Feyenoord Rotterdam 23 13 7 3 47:34 13 46 W
Feyenoord Rotterdam
18.01.20 3 : 1 Zafer
SC Heerenveen
W
Heracles Almelo
25.01.20 2 : 3 Zafer
Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam
01.02.20 3 : 0 Zafer
Emmen
W
Zwolle
16.02.20 3 : 4 Zafer
Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam
22.02.20 2 : 1 Zafer
Fortuna Sittard
4 PSV Eindhoven 24 13 6 5 52:27 25 45 D
PSV Eindhoven
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente Enschede
L
Ajax
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
PSV Eindhoven
W
PSV Eindhoven
08.02.20 3 : 0 Zafer
Willem II Tilburg
W
ADO Den Haag
15.02.20 0 : 3 Zafer
PSV Eindhoven
W
Vitesse Arnhem
23.02.20 1 : 2 Zafer
PSV Eindhoven
5 Willem II Tilburg 24 12 5 7 34:31 3 41 D
Willem II Tilburg
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle
W
Willem II Tilburg
02.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo
L
PSV Eindhoven
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Willem II Tilburg
D
Willem II Tilburg
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht
L
Emmen
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Willem II Tilburg
6 FC Utrecht 23 11 5 7 44:31 13 38 D
Zwolle
17.01.20 3 : 3 Beraberlik
FC Utrecht
W
FC Utrecht
24.01.20 4 : 0 Zafer
ADO Den Haag
D
VVV Venlo
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht
D
Willem II Tilburg
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht
W
FC Utrecht
23.02.20 2 : 1 Zafer
FC Twente Enschede
7 Vitesse Arnhem 24 11 5 8 41:31 10 38 D
Vitesse Arnhem
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Emmen
D
ADO Den Haag
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vitesse Arnhem
L
FC Groningen
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse Arnhem
W
Vitesse Arnhem
16.02.20 4 : 2 Zafer
SC Heerenveen
L
Vitesse Arnhem
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
PSV Eindhoven
8 FC Groningen 24 10 5 9 26:22 4 35 W
FC Groningen
26.01.20 2 : 1 Zafer
Ajax
L
Zwolle
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Groningen
W
FC Groningen
08.02.20 1 : 0 Zafer
Vitesse Arnhem
W
Sparta Rotterdam
16.02.20 1 : 2 Zafer
FC Groningen
L
FC Groningen
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
VVV Venlo
9 Heracles Almelo 24 9 5 10 36:32 4 32 L
Heracles Almelo
25.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam
L
Willem II Tilburg
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo
W
Heracles Almelo
07.02.20 2 : 0 Zafer
Fortuna Sittard
L
VVV Venlo
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo
W
Heracles Almelo
23.02.20 1 : 0 Zafer
Ajax
10 SC Heerenveen 24 7 9 8 37:36 1 30 L
SC Heerenveen
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
AZ Alkmaar
L
Fortuna Sittard
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Heerenveen
D
SC Heerenveen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
VVV Venlo
L
Vitesse Arnhem
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
SC Heerenveen
D
SC Heerenveen
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ADO Den Haag
11 Sparta Rotterdam 24 8 6 10 35:39 -4 30 D
Sparta Rotterdam
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Fortuna Sittard
L
FC Twente Enschede
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sparta Rotterdam
W
Sparta Rotterdam
11.02.20 4 : 2 Zafer
ADO Den Haag
L
Sparta Rotterdam
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Groningen
W
Waalwijk
21.02.20 0 : 1 Zafer
Sparta Rotterdam
12 Emmen 24 8 5 11 28:40 -12 29 D
Vitesse Arnhem
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Emmen
L
Feyenoord Rotterdam
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Emmen
W
Emmen
11.02.20 2 : 0 Zafer
FC Twente Enschede
D
Fortuna Sittard
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Emmen
W
Emmen
22.02.20 4 : 2 Zafer
Willem II Tilburg
13 FC Twente Enschede 24 7 6 11 32:42 -10 27 D
PSV Eindhoven
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente Enschede
W
FC Twente Enschede
01.02.20 2 : 0 Zafer
Sparta Rotterdam
L
Emmen
11.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Twente Enschede
W
FC Twente Enschede
15.02.20 2 : 0 Zafer
AZ Alkmaar
L
FC Utrecht
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Twente Enschede
14 VVV Venlo 24 8 3 13 24:48 -24 27 W
Waalwijk
25.01.20 1 : 2 Zafer
VVV Venlo
D
VVV Venlo
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht
D
SC Heerenveen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
VVV Venlo
W
VVV Venlo
14.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo
W
FC Groningen
22.02.20 0 : 1 Zafer
VVV Venlo
15 Fortuna Sittard 24 6 6 12 28:51 -23 24 D
Sparta Rotterdam
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Fortuna Sittard
W
Fortuna Sittard
02.02.20 2 : 1 Zafer
SC Heerenveen
L
Heracles Almelo
07.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Fortuna Sittard
D
Fortuna Sittard
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Emmen
L
Feyenoord Rotterdam
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fortuna Sittard
16 Zwolle 24 6 4 14 32:51 -19 22 D
Willem II Tilburg
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle
W
Zwolle
01.02.20 1 : 0 Zafer
FC Groningen
D
Waalwijk
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle
L
Zwolle
16.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam
L
AZ Alkmaar
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Zwolle
17 ADO Den Haag 24 4 6 14 25:50 -25 18 L
FC Utrecht
24.01.20 4 : 0 Kaybetmek
ADO Den Haag
D
ADO Den Haag
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vitesse Arnhem
L
Sparta Rotterdam
11.02.20 4 : 2 Kaybetmek
ADO Den Haag
L
ADO Den Haag
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
PSV Eindhoven
D
SC Heerenveen
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ADO Den Haag
18 Waalwijk 24 3 3 18 23:55 -32 12 L
Waalwijk
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
VVV Venlo
L
AZ Alkmaar
31.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Waalwijk
D
Waalwijk
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle
L
Ajax
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Waalwijk
L
Waalwijk
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sparta Rotterdam
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Qualification Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Eredivisie - şampiyona, organize eden Hollanda. Katılmak için başvuru veren turnuva 18 futbol takımları. Bu sezonda favoriler turnuva. Bunlar:
Ajax - 53 madde, yengi 17, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
AZ Alkmaar - 50 kabul edilen puan, yengi 16, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Feyenoord Rotterdam - 46 puan, yengi 13, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eredivisie (Hollanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Eredivisie (Hollanda):
Willem II Tilburg - FC Groningen (28.02.2020 14:00)
ADO Den Haag - Heracles Almelo (29.02.2020 12:30)
Zwolle - Vitesse Arnhem (29.02.2020 13:45)

skorexpress.com internet sayfasında Eredivisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.