Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Eredivisie
Hollanda

Eredivisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eredivisie
1 Ajax Ajax 25 18 2 5 68:23 45 56 W
Ajax Ajax
02.02.20 1 : 0 Zafer
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
W
Ajax Ajax
16.02.20 3 : 0 Zafer
Waalwijk Waalwijk
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ajax Ajax
L
Ajax Ajax
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
W
SC Heerenveen SC Heerenveen
07.03.20 1 : 3 Zafer
Ajax Ajax
2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 25 18 2 5 54:17 37 56 W
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
31.01.20 4 : 0 Zafer
Waalwijk Waalwijk
L
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
W
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
23.02.20 2 : 0 Zafer
Zwolle Zwolle
W
Ajax Ajax
01.03.20 0 : 2 Zafer
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
W
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
07.03.20 4 : 0 Zafer
ADO Den Haag ADO Den Haag
3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 25 14 8 3 50:35 15 50 W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
01.02.20 3 : 0 Zafer
Emmen Emmen
W
Zwolle Zwolle
16.02.20 3 : 4 Zafer
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
22.02.20 2 : 1 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
D
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
08.03.20 2 : 0 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven 26 14 7 5 54:28 26 49 W
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
08.02.20 3 : 0 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
W
ADO Den Haag ADO Den Haag
15.02.20 0 : 3 Zafer
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
23.02.20 1 : 2 Zafer
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
D
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
W
FC Groningen FC Groningen
08.03.20 0 : 1 Zafer
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
5 Willem II Tilburg Willem II Tilburg 26 13 5 8 37:34 3 44 L
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
D
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht FC Utrecht
L
Emmen Emmen
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
W
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
28.02.20 3 : 1 Zafer
FC Groningen FC Groningen
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
6 FC Utrecht FC Utrecht 25 12 5 8 50:34 16 41 D
VVV Venlo VVV Venlo
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht FC Utrecht
D
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Utrecht FC Utrecht
W
FC Utrecht FC Utrecht
23.02.20 2 : 1 Zafer
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
L
Waalwijk Waalwijk
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Utrecht FC Utrecht
W
FC Utrecht FC Utrecht
08.03.20 5 : 1 Zafer
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
7 Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 26 12 5 9 45:35 10 41 L
FC Groningen FC Groningen
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
16.02.20 4 : 2 Zafer
SC Heerenveen SC Heerenveen
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
L
Zwolle Zwolle
29.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
8 Heracles Almelo Heracles Almelo 26 10 6 10 40:34 6 36 W
Heracles Almelo Heracles Almelo
07.02.20 2 : 0 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
L
VVV Venlo VVV Venlo
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
23.02.20 1 : 0 Zafer
Ajax Ajax
D
ADO Den Haag ADO Den Haag
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
08.03.20 4 : 2 Zafer
Waalwijk Waalwijk
9 FC Groningen FC Groningen 26 10 5 11 27:26 1 35 W
FC Groningen FC Groningen
08.02.20 1 : 0 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
W
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
16.02.20 1 : 2 Zafer
FC Groningen FC Groningen
L
FC Groningen FC Groningen
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
L
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
L
FC Groningen FC Groningen
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
10 SC Heerenveen SC Heerenveen 26 8 9 9 41:41 2 33 D
SC Heerenveen SC Heerenveen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
VVV Venlo VVV Venlo
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
SC Heerenveen SC Heerenveen
D
SC Heerenveen SC Heerenveen
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ADO Den Haag ADO Den Haag
W
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
29.02.20 2 : 3 Zafer
SC Heerenveen SC Heerenveen
L
SC Heerenveen SC Heerenveen
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Ajax Ajax
11 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 26 9 6 11 41:45 -4 33 W
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
11.02.20 4 : 2 Zafer
ADO Den Haag ADO Den Haag
L
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
W
Waalwijk Waalwijk
21.02.20 0 : 1 Zafer
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
W
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
01.03.20 5 : 1 Zafer
Emmen Emmen
L
FC Utrecht FC Utrecht
08.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
12 Emmen Emmen 26 9 5 12 32:45 -13 32 W
Emmen Emmen
11.02.20 2 : 0 Zafer
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
D
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Emmen Emmen
W
Emmen Emmen
22.02.20 4 : 2 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Emmen Emmen
W
Emmen Emmen
07.03.20 3 : 0 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
13 VVV Venlo VVV Venlo 26 8 4 14 24:51 -27 28 D
SC Heerenveen SC Heerenveen
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
VVV Venlo VVV Venlo
W
VVV Venlo VVV Venlo
14.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
FC Groningen FC Groningen
22.02.20 0 : 1 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
D
VVV Venlo VVV Venlo
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
L
Emmen Emmen
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
14 FC Twente Enschede FC Twente Enschede 26 7 6 13 34:46 -12 27 L
Emmen Emmen
11.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
W
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
15.02.20 2 : 0 Zafer
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
L
FC Utrecht FC Utrecht
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
L
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SC Heerenveen SC Heerenveen
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
15 Zwolle Zwolle 26 7 5 14 37:55 -18 26 D
Waalwijk Waalwijk
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle Zwolle
L
Zwolle Zwolle
16.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
L
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Zwolle Zwolle
W
Zwolle Zwolle
29.02.20 4 : 3 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
D
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Zwolle Zwolle
16 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 26 6 8 12 29:52 -23 26 L
Heracles Almelo Heracles Almelo
07.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
D
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Emmen Emmen
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
D
VVV Venlo VVV Venlo
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
D
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Zwolle Zwolle
17 ADO Den Haag ADO Den Haag 26 4 7 15 25:54 -29 19 L
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
11.02.20 4 : 2 Kaybetmek
ADO Den Haag ADO Den Haag
L
ADO Den Haag ADO Den Haag
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
D
SC Heerenveen SC Heerenveen
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ADO Den Haag ADO Den Haag
D
ADO Den Haag ADO Den Haag
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Heracles Almelo Heracles Almelo
L
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
ADO Den Haag ADO Den Haag
18 Waalwijk Waalwijk 26 4 3 19 27:60 -33 15 D
Waalwijk Waalwijk
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zwolle Zwolle
L
Ajax Ajax
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Waalwijk Waalwijk
L
Waalwijk Waalwijk
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
W
Waalwijk Waalwijk
01.03.20 2 : 1 Zafer
FC Utrecht FC Utrecht
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Waalwijk Waalwijk
Champions League Qualification
Europa League
Daha fazla göster

Eredivisie - turnuva, düzenleyen Hollanda. Kayıt yaptıran şampiyona 18 futbol kulüpleri. Bugün liderler lig. Bunlar:
Ajax - 56 sayı, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
AZ Alkmaar - 56 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 18, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Feyenoord Rotterdam - 50 kabul edilen puan, parlak başarılar 14, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eredivisie (Hollanda) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Eredivisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.