Eerste Divisie
Hollanda

Eerste Divisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eerste Divisie
1 SC Cambuur SC Cambuur 29 21 3 5 68:25 43 66 W
SC Cambuur SC Cambuur
07.02.20 2 : 1 Zafer
MVV Maastricht MVV Maastricht
W
Almere City FC Almere City FC
14.02.20 0 : 1 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
21.02.20 2 : 0 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
SC Cambuur SC Cambuur
28.02.20 4 : 2 Zafer
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
W
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
09.03.20 0 : 3 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
2 De Graafschap De Graafschap 29 17 11 1 63:28 35 62 W
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
10.02.20 2 : 3 Zafer
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
14.02.20 2 : 0 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
FC Dordrecht FC Dordrecht
21.02.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
28.02.20 5 : 1 Zafer
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
08.03.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
3 FC Volendam FC Volendam 29 16 7 6 57:42 15 55 D
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Volendam FC Volendam
D
FC Volendam FC Volendam
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
L
FC Utrecht II FC Utrecht II
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Volendam FC Volendam
D
FC Volendam FC Volendam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
W
FC Volendam FC Volendam
06.03.20 4 : 0 Zafer
AFC Ajax II AFC Ajax II
4 AFC Ajax II AFC Ajax II 29 16 6 7 72:47 25 54 L
FC Utrecht II FC Utrecht II
10.02.20 7 : 2 Kaybetmek
AFC Ajax II AFC Ajax II
L
AFC Ajax II AFC Ajax II
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
W
Helmond Sport Helmond Sport
21.02.20 0 : 2 Zafer
AFC Ajax II AFC Ajax II
D
AFC Ajax II AFC Ajax II
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
L
FC Volendam FC Volendam
06.03.20 4 : 0 Kaybetmek
AFC Ajax II AFC Ajax II
5 NAC Breda NAC Breda 29 14 8 7 48:30 18 50 D
NAC Breda NAC Breda
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
W
AFC Ajax II AFC Ajax II
17.02.20 2 : 4 Zafer
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
21.02.20 1 : 0 Zafer
Almere City FC Almere City FC
D
N.E.C. N.E.C.
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
08.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
6 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 29 12 12 5 49:41 8 48 W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
07.02.20 3 : 1 Zafer
FC Eindhoven FC Eindhoven
L
MVV Maastricht MVV Maastricht
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21.02.20 2 : 1 Zafer
N.E.C. N.E.C.
D
FC Volendam FC Volendam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
7 Excelsior Excelsior 29 13 8 8 65:55 10 47 W
Helmond Sport Helmond Sport
07.02.20 1 : 4 Zafer
Excelsior Excelsior
D
Excelsior Excelsior
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
W
Excelsior Excelsior
21.02.20 6 : 4 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
FC Eindhoven FC Eindhoven
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Excelsior Excelsior
W
Excelsior Excelsior
06.03.20 3 : 0 Zafer
MVV Maastricht MVV Maastricht
8 N.E.C. N.E.C. 29 12 9 8 51:37 14 45 W
SC Telstar SC Telstar
07.02.20 1 : 7 Zafer
N.E.C. N.E.C.
W
N.E.C. N.E.C.
14.02.20 2 : 0 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
N.E.C. N.E.C.
D
N.E.C. N.E.C.
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
NAC Breda NAC Breda
W
FC Utrecht II FC Utrecht II
09.03.20 1 : 2 Zafer
N.E.C. N.E.C.
9 Almere City FC Almere City FC 29 13 5 11 44:42 2 44 L
Almere City FC Almere City FC
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
L
NAC Breda NAC Breda
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
Almere City FC Almere City FC
28.02.20 2 : 0 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
L
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
02.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
FC Den Bosch FC Den Bosch
06.03.20 1 : 2 Zafer
Almere City FC Almere City FC
10 SC Telstar SC Telstar 29 12 8 9 47:48 -1 44 L
SC Telstar SC Telstar
07.02.20 1 : 7 Kaybetmek
N.E.C. N.E.C.
D
FC Volendam FC Volendam
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
W
SC Telstar SC Telstar
21.02.20 2 : 1 Zafer
MVV Maastricht MVV Maastricht
D
AFC Ajax II AFC Ajax II
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
W
SC Telstar SC Telstar
06.03.20 1 : 0 Zafer
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
11 FC Den Bosch FC Den Bosch 29 10 11 8 56:49 7 38 W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
07.02.20 1 : 5 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
W
FC Den Bosch FC Den Bosch
14.02.20 3 : 2 Zafer
FC Utrecht II FC Utrecht II
L
Excelsior Excelsior
21.02.20 6 : 4 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
W
MVV Maastricht MVV Maastricht
28.02.20 2 : 3 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
FC Den Bosch FC Den Bosch
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
12 FC Utrecht II FC Utrecht II 29 10 8 11 48:47 1 38 W
FC Utrecht II FC Utrecht II
10.02.20 7 : 2 Zafer
AFC Ajax II AFC Ajax II
L
FC Den Bosch FC Den Bosch
14.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Utrecht II FC Utrecht II
W
FC Utrecht II FC Utrecht II
24.02.20 2 : 1 Zafer
FC Volendam FC Volendam
L
FC Oss FC Oss
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Utrecht II FC Utrecht II
L
FC Utrecht II FC Utrecht II
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
N.E.C. N.E.C.
13 FC Eindhoven FC Eindhoven 29 9 7 13 46:59 -13 34 L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
07.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Eindhoven FC Eindhoven
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
W
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
24.02.20 2 : 4 Zafer
FC Eindhoven FC Eindhoven
W
FC Eindhoven FC Eindhoven
28.02.20 3 : 1 Zafer
Excelsior Excelsior
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Oss FC Oss
14 AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II 29 7 7 15 45:61 -16 28 D
Excelsior Excelsior
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
L
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
24.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Eindhoven FC Eindhoven
L
De Graafschap De Graafschap
28.02.20 5 : 1 Kaybetmek
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
W
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
02.03.20 3 : 1 Zafer
Almere City FC Almere City FC
L
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
09.03.20 0 : 3 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
15 MVV Maastricht MVV Maastricht 29 7 6 16 37:53 -16 27 L
SC Cambuur SC Cambuur
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
MVV Maastricht MVV Maastricht
W
MVV Maastricht MVV Maastricht
16.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
SC Telstar SC Telstar
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
MVV Maastricht MVV Maastricht
L
MVV Maastricht MVV Maastricht
28.02.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
Excelsior Excelsior
06.03.20 3 : 0 Kaybetmek
MVV Maastricht MVV Maastricht
16 FC Oss FC Oss 29 6 7 16 28:53 -25 25 D
NAC Breda NAC Breda
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
L
FC Oss FC Oss
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dordrecht FC Dordrecht
D
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
W
FC Oss FC Oss
28.02.20 2 : 1 Zafer
FC Utrecht II FC Utrecht II
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Oss FC Oss
17 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 29 5 10 14 36:52 -16 22 L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
07.02.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
De Graafschap De Graafschap
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
SC Cambuur SC Cambuur
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
28.02.20 5 : 0 Zafer
FC Dordrecht FC Dordrecht
L
NAC Breda NAC Breda
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18 PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II 29 5 7 17 34:56 -22 22 L
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
D
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
L
SC Cambuur SC Cambuur
28.02.20 4 : 2 Kaybetmek
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
L
SC Telstar SC Telstar
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
19 FC Dordrecht FC Dordrecht 29 4 8 17 34:66 -32 20 L
FC Dordrecht FC Dordrecht
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
FC Oss FC Oss
14.02.20 1 : 3 Zafer
FC Dordrecht FC Dordrecht
L
FC Dordrecht FC Dordrecht
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
28.02.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht FC Dordrecht
D
Helmond Sport Helmond Sport
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dordrecht FC Dordrecht
20 Helmond Sport Helmond Sport 29 3 8 18 25:62 -37 17 L
Helmond Sport Helmond Sport
07.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Excelsior Excelsior
L
N.E.C. N.E.C.
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
L
Helmond Sport Helmond Sport
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AFC Ajax II AFC Ajax II
L
Almere City FC Almere City FC
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
D
Helmond Sport Helmond Sport
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dordrecht FC Dordrecht
Promotion
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Eerste Divisie - turnuva, düzenleyen Hollanda. Kayıt yaptıran lig 20 katılan takımlar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
SC Cambuur - 66 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 21, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
De Graafschap - 62 sayı, kazanılan maçlar 17, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 11.
FC Volendam - 55 madde, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eerste Divisie (Hollanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Eerste Divisie (Hollanda):
FC Utrecht II - FC Eindhoven (28.08.2020 12:45)
SC Cambuur - N.E.C. (28.08.2020 15:00)
PSV Eindhoven II - Excelsior (29.08.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında Eerste Divisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.