Eerste Divisie
Hollanda

Eerste Divisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eerste Divisie
1 NAC Breda NAC Breda 6 6 0 0 18:3 15 18 W
NAC Breda NAC Breda
14.09.20 2 : 1 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
W
FC Utrecht II FC Utrecht II
21.09.20 0 : 2 Zafer
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
26.09.20 2 : 1 Zafer
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
W
NAC Breda NAC Breda
02.10.20 4 : 0 Zafer
AFC Ajax II AFC Ajax II
L
NAC Breda NAC Breda
20.10.20 0 : 4 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
SC Cambuur
2 Almere City FC Almere City FC 8 5 3 0 17:8 9 18 W
N.E.C. N.E.C.
20.09.20 0 : 1 Zafer
Almere City FC Almere City FC
W
Almere City FC Almere City FC
25.09.20 2 : 0 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
W
Almere City FC Almere City FC
10.10.20 2 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Almere City FC Almere City FC
D
FC Dordrecht FC Dordrecht
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Almere City FC Almere City FC
NAC Breda
3 SC Cambuur SC Cambuur 7 5 1 1 26:8 18 16 D
FC Oss FC Oss
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
25.09.20 5 : 2 Zafer
FC Utrecht II FC Utrecht II
W
Helmond Sport Helmond Sport
06.10.20 1 : 5 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
11.10.20 5 : 0 Zafer
FC Dordrecht FC Dordrecht
W
NAC Breda NAC Breda
20.10.20 0 : 4 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
NAC Breda
4 De Graafschap De Graafschap 7 5 1 1 17:11 6 16 L
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
21.09.20 7 : 3 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
27.09.20 2 : 0 Zafer
N.E.C. N.E.C.
W
Excelsior Excelsior
05.10.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
D
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
13.10.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
W
Helmond Sport Helmond Sport
19.10.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
PSV Eindhoven II
5 N.E.C. N.E.C. 7 4 0 3 15:8 7 12 L
N.E.C. N.E.C.
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
L
De Graafschap De Graafschap
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
N.E.C. N.E.C.
W
N.E.C. N.E.C.
03.10.20 6 : 0 Zafer
FC Eindhoven FC Eindhoven
W
FC Utrecht II FC Utrecht II
16.10.20 1 : 4 Zafer
N.E.C. N.E.C.
D
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
20.10.20 1 : 1 Beraberlik
N.E.C. N.E.C.
Go Ahead Eagles
6 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 8 3 3 2 17:11 6 12 W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18.09.20 4 : 0 Zafer
FC Dordrecht FC Dordrecht
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
29.09.20 3 : 3 Beraberlik
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Volendam FC Volendam
L
Almere City FC Almere City FC
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
SC Cambuur
7 FC Volendam FC Volendam 8 3 3 2 16:10 6 12 W
Helmond Sport Helmond Sport
18.09.20 0 : 1 Zafer
FC Volendam FC Volendam
D
FC Volendam FC Volendam
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Volendam FC Volendam
W
FC Volendam FC Volendam
16.10.20 5 : 1 Zafer
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
W
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
19.10.20 2 : 6 Zafer
FC Volendam FC Volendam
FC Dordrecht
8 SC Telstar SC Telstar 8 3 3 2 16:13 3 12 W
Excelsior Excelsior
22.09.20 1 : 2 Zafer
SC Telstar SC Telstar
W
SC Telstar SC Telstar
28.09.20 6 : 1 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
02.10.20 3 : 0 Kaybetmek
SC Telstar SC Telstar
D
SC Telstar SC Telstar
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
SC Telstar SC Telstar
Helmond Sport
9 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 8 3 3 2 9:6 3 12 D
FC Volendam FC Volendam
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.10.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Utrecht II FC Utrecht II
W
MVV Maastricht MVV Maastricht
10.10.20 0 : 2 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
D
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
13.10.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
17.10.20 3 : 0 Zafer
FC Eindhoven FC Eindhoven
N.E.C.
10 AFC Ajax II AFC Ajax II 8 4 0 4 14:16 -2 12 W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
18.09.20 0 : 3 Zafer
AFC Ajax II AFC Ajax II
W
AFC Ajax II AFC Ajax II
28.09.20 3 : 0 Zafer
Excelsior Excelsior
L
NAC Breda NAC Breda
02.10.20 4 : 0 Kaybetmek
AFC Ajax II AFC Ajax II
W
AFC Ajax II AFC Ajax II
16.10.20 3 : 2 Zafer
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
W
AFC Ajax II AFC Ajax II
19.10.20 3 : 2 Zafer
FC Utrecht II FC Utrecht II
MVV Maastricht
11 Excelsior Excelsior 8 3 1 4 18:16 2 10 L
Excelsior Excelsior
22.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SC Telstar SC Telstar
L
AFC Ajax II AFC Ajax II
28.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Excelsior Excelsior
L
Excelsior Excelsior
05.10.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
Excelsior Excelsior
W
Excelsior Excelsior
16.10.20 2 : 0 Zafer
MVV Maastricht MVV Maastricht
FC Den Bosch
12 PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II 7 3 0 4 13:17 -4 9 L
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
18.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Eindhoven FC Eindhoven
L
NAC Breda NAC Breda
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
W
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
02.10.20 3 : 0 Zafer
SC Telstar SC Telstar
L
FC Volendam FC Volendam
16.10.20 5 : 1 Kaybetmek
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
D
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
20.10.20 1 : 1 Beraberlik
N.E.C. N.E.C.
De Graafschap
13 FC Eindhoven FC Eindhoven 8 2 3 3 10:18 -8 9 W
PSV Eindhoven II PSV Eindhoven II
18.09.20 1 : 2 Zafer
FC Eindhoven FC Eindhoven
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
29.09.20 3 : 3 Beraberlik
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
N.E.C. N.E.C.
03.10.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Eindhoven FC Eindhoven
D
FC Eindhoven FC Eindhoven
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
Excelsior Excelsior
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
17.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Eindhoven FC Eindhoven
AZ Alkmaar II
14 MVV Maastricht MVV Maastricht 8 2 2 4 9:17 -8 8 L
FC Den Bosch FC Den Bosch
22.09.20 2 : 0 Kaybetmek
MVV Maastricht MVV Maastricht
W
MVV Maastricht MVV Maastricht
25.09.20 3 : 0 Zafer
FC Oss FC Oss
D
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
02.10.20 3 : 3 Beraberlik
MVV Maastricht MVV Maastricht
L
MVV Maastricht MVV Maastricht
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Excelsior Excelsior
16.10.20 2 : 0 Kaybetmek
MVV Maastricht MVV Maastricht
AFC Ajax II
15 FC Den Bosch FC Den Bosch 7 2 1 4 10:16 -6 7 W
FC Den Bosch FC Den Bosch
22.09.20 2 : 0 Zafer
MVV Maastricht MVV Maastricht
L
SC Telstar SC Telstar
28.09.20 6 : 1 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
FC Den Bosch FC Den Bosch
12.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
15.10.20 1 : 1 Beraberlik
Almere City FC Almere City FC
L
FC Oss FC Oss
20.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
Excelsior
16 Helmond Sport Helmond Sport 8 2 1 5 6:14 -8 7 L
Helmond Sport Helmond Sport
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Volendam FC Volendam
L
Almere City FC Almere City FC
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
L
Helmond Sport Helmond Sport
06.10.20 1 : 5 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
W
FC Den Bosch FC Den Bosch
12.10.20 1 : 2 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
L
Helmond Sport Helmond Sport
19.10.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
SC Telstar
17 AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II 8 2 1 5 18:28 -10 7 W
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
21.09.20 7 : 3 Zafer
De Graafschap De Graafschap
L
FC Dordrecht FC Dordrecht
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
D
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
02.10.20 3 : 3 Beraberlik
MVV Maastricht MVV Maastricht
L
AFC Ajax II AFC Ajax II
16.10.20 3 : 2 Kaybetmek
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
L
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
19.10.20 2 : 6 Kaybetmek
FC Volendam FC Volendam
FC Eindhoven
18 FC Utrecht II FC Utrecht II 8 2 0 6 11:20 -9 6 L
FC Utrecht II FC Utrecht II
21.09.20 0 : 2 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
L
SC Cambuur SC Cambuur
25.09.20 5 : 2 Kaybetmek
FC Utrecht II FC Utrecht II
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.10.20 2 : 3 Zafer
FC Utrecht II FC Utrecht II
L
FC Utrecht II FC Utrecht II
16.10.20 1 : 4 Kaybetmek
N.E.C. N.E.C.
L
AFC Ajax II AFC Ajax II
19.10.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Utrecht II FC Utrecht II
FC Oss
19 FC Oss FC Oss 7 1 2 4 6:14 -8 5 D
FC Oss FC Oss
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SC Cambuur SC Cambuur
L
MVV Maastricht MVV Maastricht
25.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Oss FC Oss
W
FC Oss FC Oss
05.10.20 2 : 0 Zafer
FC Dordrecht FC Dordrecht
D
SC Telstar SC Telstar
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oss FC Oss
W
FC Oss FC Oss
20.10.20 2 : 0 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
FC Utrecht II
20 FC Dordrecht FC Dordrecht 8 1 2 5 6:18 -12 5 L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht FC Dordrecht
W
FC Dordrecht FC Dordrecht
25.09.20 2 : 0 Zafer
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
L
FC Oss FC Oss
05.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht FC Dordrecht
L
SC Cambuur SC Cambuur
11.10.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht FC Dordrecht
D
FC Dordrecht FC Dordrecht
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Almere City FC Almere City FC
FC Volendam
Promotion
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Eerste Divisie - şampiyona, organize eden Hollanda. Iştirak eden turnuva 20 katılımcılar. Bu sezonda liderler futbol maratonu. Bunlar:
NAC Breda - 18 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Almere City FC - 18 madde, kazanılan yarışmalar 5, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
SC Cambuur - 16 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eerste Divisie (Hollanda) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Eerste Divisie (Hollanda):
MVV Maastricht - AFC Ajax II (23.10.2020 12:45)
N.E.C. - Go Ahead Eagles (23.10.2020 12:45)
SC Telstar - Helmond Sport (23.10.2020 12:45)

skorexpress.com internet sayfasında Eerste Divisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.