Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Eerste Divisie
Hollanda

Eerste Divisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eerste Divisie
1 SC Cambuur SC Cambuur 29 21 3 5 68:25 43 66 W
SC Cambuur SC Cambuur
07.02.20 2 : 1 Zafer
Maastricht Maastricht
W
Almere City FC Almere City FC
14.02.20 0 : 1 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
21.02.20 2 : 0 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
SC Cambuur SC Cambuur
28.02.20 4 : 2 Zafer
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
W
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
09.03.20 0 : 3 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
2 De Graafschap De Graafschap 29 17 11 1 63:28 35 62 W
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
10.02.20 2 : 3 Zafer
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
14.02.20 2 : 0 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
Dordrecht Dordrecht
21.02.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
28.02.20 5 : 1 Zafer
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
08.03.20 1 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
3 Volendam Volendam 29 16 7 6 57:42 15 55 D
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Volendam Volendam
D
Volendam Volendam
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
L
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Volendam Volendam
D
Volendam Volendam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
W
Volendam Volendam
06.03.20 4 : 0 Zafer
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
4 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 29 16 6 7 72:47 25 54 L
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
10.02.20 7 : 2 Kaybetmek
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
L
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
W
Helmond Sport Helmond Sport
21.02.20 0 : 2 Zafer
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
D
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
L
Volendam Volendam
06.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
5 NAC Breda NAC Breda 29 14 8 7 48:30 18 50 D
NAC Breda NAC Breda
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Osss FC Osss
W
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
17.02.20 2 : 4 Zafer
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
21.02.20 1 : 0 Zafer
Almere City FC Almere City FC
D
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
08.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
6 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 29 12 12 5 49:41 8 48 W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
07.02.20 3 : 1 Zafer
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
L
Maastricht Maastricht
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21.02.20 2 : 1 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
D
Volendam Volendam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
7 Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam 29 13 8 8 65:55 10 47 W
Helmond Sport Helmond Sport
07.02.20 1 : 4 Zafer
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
D
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
W
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
21.02.20 6 : 4 Zafer
Den Bosch Den Bosch
L
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
W
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
06.03.20 3 : 0 Zafer
Maastricht Maastricht
8 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 29 12 9 8 51:37 14 45 W
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
07.02.20 1 : 7 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
14.02.20 2 : 0 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
D
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
NAC Breda NAC Breda
W
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
09.03.20 1 : 2 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
9 Almere City FC Almere City FC 29 13 5 11 44:42 2 44 L
Almere City FC Almere City FC
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
L
NAC Breda NAC Breda
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
Almere City FC Almere City FC
28.02.20 2 : 0 Zafer
Helmond Sport Helmond Sport
L
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
02.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
Den Bosch Den Bosch
06.03.20 1 : 2 Zafer
Almere City FC Almere City FC
10 Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar 29 12 8 9 47:48 -1 44 L
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
07.02.20 1 : 7 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
D
Volendam Volendam
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
W
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
21.02.20 2 : 1 Zafer
Maastricht Maastricht
D
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
28.02.20 2 : 2 Beraberlik
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
W
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
06.03.20 1 : 0 Zafer
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
11 Den Bosch Den Bosch 29 10 11 8 56:49 7 38 W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
07.02.20 1 : 5 Zafer
Den Bosch Den Bosch
W
Den Bosch Den Bosch
14.02.20 3 : 2 Zafer
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
L
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
21.02.20 6 : 4 Kaybetmek
Den Bosch Den Bosch
W
Maastricht Maastricht
28.02.20 2 : 3 Zafer
Den Bosch Den Bosch
L
Den Bosch Den Bosch
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
12 Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht 29 10 8 11 48:47 1 38 W
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
10.02.20 7 : 2 Zafer
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
L
Den Bosch Den Bosch
14.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
W
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
24.02.20 2 : 1 Zafer
Volendam Volendam
L
FC Osss FC Osss
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
L
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
13 EVV Eindhoven EVV Eindhoven 29 9 7 13 46:59 -13 34 L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
07.02.20 3 : 1 Kaybetmek
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
D
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
W
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
24.02.20 2 : 4 Zafer
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
W
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
28.02.20 3 : 1 Zafer
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
D
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Osss FC Osss
14 Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar 29 7 7 15 45:61 -16 28 D
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
L
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
24.02.20 2 : 4 Kaybetmek
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
L
De Graafschap De Graafschap
28.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
W
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
02.03.20 3 : 1 Zafer
Almere City FC Almere City FC
L
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
09.03.20 0 : 3 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
15 Maastricht Maastricht 29 7 6 16 37:53 -16 27 L
SC Cambuur SC Cambuur
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Maastricht Maastricht
W
Maastricht Maastricht
16.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Maastricht Maastricht
L
Maastricht Maastricht
28.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Den Bosch Den Bosch
L
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
06.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Maastricht Maastricht
16 FC Osss FC Osss 29 6 7 16 28:53 -25 25 D
NAC Breda NAC Breda
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Osss FC Osss
L
FC Osss FC Osss
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Dordrecht Dordrecht
D
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Osss FC Osss
W
FC Osss FC Osss
28.02.20 2 : 1 Zafer
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
D
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Osss FC Osss
17 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 29 5 10 14 36:52 -16 22 L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
07.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Den Bosch Den Bosch
L
De Graafschap De Graafschap
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
SC Cambuur SC Cambuur
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
28.02.20 5 : 0 Zafer
Dordrecht Dordrecht
L
NAC Breda NAC Breda
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18 Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven 29 5 7 17 34:56 -22 22 L
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
D
EVV Eindhoven EVV Eindhoven
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
D
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Osss FC Osss
L
SC Cambuur SC Cambuur
28.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
L
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
19 Dordrecht Dordrecht 29 4 8 17 34:66 -32 20 L
Dordrecht Dordrecht
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Almere City FC Almere City FC
W
FC Osss FC Osss
14.02.20 1 : 3 Zafer
Dordrecht Dordrecht
L
Dordrecht Dordrecht
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
28.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Dordrecht Dordrecht
D
Helmond Sport Helmond Sport
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Dordrecht Dordrecht
20 Helmond Sport Helmond Sport 29 3 8 18 25:62 -37 17 L
Helmond Sport Helmond Sport
07.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
L
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
L
Helmond Sport Helmond Sport
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
L
Almere City FC Almere City FC
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Helmond Sport Helmond Sport
D
Helmond Sport Helmond Sport
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Dordrecht Dordrecht
Promotion
Playoffs
Daha fazla göster

Eerste Divisie - turnuva, düzenleyen Hollanda. Kayıt yaptıran turnuva 20 katılımcılar. Bugün liderler lig. Bunlar:
SC Cambuur - 66 sayı, yengi 21, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
De Graafschap - 62 puan, parlak başarılar 17, skorsuz maçlar 1, beraberlik 11.
Volendam - 55 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eerste Divisie (Hollanda) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Eerste Divisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.