Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Beloften Eredivisie
Hollanda

Beloften Eredivisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 FC Groningen FC Groningen 10 6 3 1 24:13 11 21 W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
11.02.20 0 : 2 Zafer
FC Groningen FC Groningen
W
Jong RKC Jong RKC
17.02.20 2 : 4 Zafer
FC Groningen FC Groningen
L
FC Groningen FC Groningen
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen FC Groningen
D
FC Groningen FC Groningen
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
2 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 10 5 5 0 22:8 14 20 L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
L
NAC Breda NAC Breda
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
3 PEC Zwolle PEC Zwolle 10 6 2 2 25:14 11 20 W
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
17.02.20 1 : 4 Zafer
PEC Zwolle PEC Zwolle
L
PEC Zwolle PEC Zwolle
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
D
NAC Breda NAC Breda
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
W
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.03.20 4 : 0 Zafer
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 10 5 3 2 22:18 4 18 W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
11.02.20 1 : 0 Zafer
NAC Breda NAC Breda
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
18.02.20 0 : 1 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
25.02.20 0 : 2 Zafer
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
02.03.20 2 : 1 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
L
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
5 Jong Heerenveen Jong Heerenveen 10 4 3 3 21:24 -3 15 W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
10.02.20 0 : 1 Zafer
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
W
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
17.02.20 2 : 0 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
W
PEC Zwolle PEC Zwolle
24.02.20 2 : 3 Zafer
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
W
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
02.03.20 9 : 1 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
D
FC Groningen FC Groningen
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
6 Heracles Almelo Heracles Almelo 10 4 2 4 18:12 6 14 L
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
17.02.20 3 : 1 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
W
FC Groningen FC Groningen
24.02.20 1 : 2 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
02.03.20 1 : 0 Zafer
Jong RKC Jong RKC
W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
10.03.20 2 : 5 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
7 Jong FC Emmen Jong FC Emmen 10 3 3 4 21:19 2 12 D
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
27.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
D
Dordrecht FC Dordrecht FC
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
W
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
17.02.20 4 : 1 Zafer
SBV Excelsior SBV Excelsior
W
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
02.03.20 0 : 3 Zafer
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
L
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
09.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
8 De Graafschap De Graafschap 10 3 1 6 13:25 -12 10 W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
27.01.20 2 : 4 Zafer
De Graafschap De Graafschap
L
De Graafschap De Graafschap
03.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
17.02.20 0 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
D
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
09.03.20 11 : 0 Zafer
Dordrecht FC Dordrecht FC
9 SC Cambuur SC Cambuur 10 3 1 6 17:26 -9 10 L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
27.01.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
W
De Graafschap De Graafschap
03.02.20 1 : 4 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
17.02.20 3 : 1 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
W
Dordrecht FC Dordrecht FC
02.03.20 2 : 4 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
L
SC Cambuur SC Cambuur
10.03.20 3 : 4 Kaybetmek
SBV Excelsior SBV Excelsior
10 Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 10 2 2 6 13:22 -9 8 W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
03.02.20 6 : 2 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
10.02.20 3 : 1 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
SC Cambuur SC Cambuur
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
D
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
11 Twente (Gençler) Twente (Gençler) 10 0 3 7 7:22 -15 3 W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
27.01.20 2 : 1 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
03.02.20 1 : 3 Zafer
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
17.02.20 0 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
09.03.20 1 : 0 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Jong Heerenveen Jong Heerenveen 6 5 1 0 20:5 15 16 W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
10.02.20 0 : 1 Zafer
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
W
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
17.02.20 2 : 0 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
W
PEC Zwolle PEC Zwolle
24.02.20 2 : 3 Zafer
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
W
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
02.03.20 9 : 1 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
D
FC Groningen FC Groningen
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
2 Heracles Almelo Heracles Almelo 7 5 1 1 16:6 10 16 L
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
17.02.20 3 : 1 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
W
FC Groningen FC Groningen
24.02.20 1 : 2 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Heracles Almelo Heracles Almelo
02.03.20 1 : 0 Zafer
Jong RKC Jong RKC
W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
10.03.20 2 : 5 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
3 PEC Zwolle PEC Zwolle 8 4 3 1 14:6 8 15 W
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo Heracles Almelo
W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
17.02.20 1 : 4 Zafer
PEC Zwolle PEC Zwolle
L
PEC Zwolle PEC Zwolle
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
D
NAC Breda NAC Breda
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
W
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.03.20 4 : 0 Zafer
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
4 FC Groningen FC Groningen 8 3 4 1 15:9 6 13 W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
11.02.20 0 : 2 Zafer
FC Groningen FC Groningen
W
Jong RKC Jong RKC
17.02.20 2 : 4 Zafer
FC Groningen FC Groningen
L
FC Groningen FC Groningen
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen FC Groningen
D
FC Groningen FC Groningen
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
5 NAC Breda NAC Breda 7 3 2 2 13:7 6 11 W
NAC Breda NAC Breda
03.02.20 3 : 0 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
18.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
D
NAC Breda NAC Breda
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
W
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
09.03.20 1 : 3 Zafer
NAC Breda NAC Breda
6 Jong RKC Jong RKC 6 3 1 2 16:10 6 10 W
VVV Venlo VVV Venlo
27.01.20 2 : 5 Zafer
Jong RKC Jong RKC
D
Jong RKC Jong RKC
03.02.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
L
Jong RKC Jong RKC
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Jong RKC Jong RKC
W
Jong RKC Jong RKC
09.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
7 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 7 3 1 3 12:13 -1 10 W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
VVV Venlo VVV Venlo
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
17.02.20 1 : 4 Kaybetmek
PEC Zwolle PEC Zwolle
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen FC Groningen
L
Jong RKC Jong RKC
09.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
8 Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam 7 3 0 4 7:14 -7 9 W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
11.02.20 1 : 0 Zafer
NAC Breda NAC Breda
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
18.02.20 0 : 1 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
25.02.20 0 : 2 Zafer
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
02.03.20 2 : 1 Zafer
VVV Venlo VVV Venlo
L
PEC Zwolle PEC Zwolle
10.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
9 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 6 2 0 4 8:14 -6 6 L
NAC Breda NAC Breda
03.02.20 3 : 0 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
11.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
18.02.20 0 : 1 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.03.20 1 : 3 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
10.03.20 2 : 5 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
10 VVV Venlo VVV Venlo 7 1 2 4 11:19 -8 5 L
VVV Venlo VVV Venlo
27.01.20 2 : 5 Kaybetmek
Jong RKC Jong RKC
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
03.02.20 4 : 0 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
W
VVV Venlo VVV Venlo
10.02.20 3 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
11 Willem II Tilburg Willem II Tilburg 6 1 0 5 7:22 -15 3 W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
27.01.20 2 : 3 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
FC Groningen FC Groningen
03.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
02.03.20 9 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
09.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
12 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 7 0 1 6 3:17 -14 1 L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
L
NAC Breda NAC Breda
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
L
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 NAC Breda NAC Breda 10 9 1 0 21:4 17 28 W
NAC Breda NAC Breda
03.02.20 3 : 0 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
W
NAC Breda NAC Breda
18.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
D
NAC Breda NAC Breda
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
W
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
09.03.20 1 : 3 Zafer
NAC Breda NAC Breda
2 Willem II Tilburg Willem II Tilburg 10 7 0 3 22:13 9 21 W
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
27.01.20 2 : 3 Zafer
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
FC Groningen FC Groningen
03.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
02.03.20 9 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
L
Willem II Tilburg Willem II Tilburg
09.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NAC Breda NAC Breda
3 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 10 5 2 3 23:14 9 17 L
NAC Breda NAC Breda
03.02.20 3 : 0 Kaybetmek
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
11.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
W
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
18.02.20 0 : 1 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
W
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
02.03.20 1 : 3 Zafer
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
L
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
10.03.20 2 : 5 Kaybetmek
Heracles Almelo Heracles Almelo
4 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 10 5 1 4 25:18 7 16 W
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
04.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
L
VVV Venlo VVV Venlo
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
17.02.20 1 : 4 Kaybetmek
PEC Zwolle PEC Zwolle
D
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen FC Groningen
L
Jong RKC Jong RKC
09.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
5 VVV Venlo VVV Venlo 10 5 0 5 29:14 15 15 L
VVV Venlo VVV Venlo
27.01.20 2 : 5 Kaybetmek
Jong RKC Jong RKC
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
03.02.20 4 : 0 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
W
VVV Venlo VVV Venlo
10.02.20 3 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
L
Jong Heerenveen Jong Heerenveen
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
L
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
VVV Venlo VVV Venlo
6 Jong RKC Jong RKC 9 5 0 4 22:10 12 15 W
VVV Venlo VVV Venlo
27.01.20 2 : 5 Zafer
Jong RKC Jong RKC
D
Jong RKC Jong RKC
03.02.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle PEC Zwolle
L
Jong RKC Jong RKC
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Groningen FC Groningen
L
Heracles Almelo Heracles Almelo
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Jong RKC Jong RKC
W
Jong RKC Jong RKC
09.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
7 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 10 4 0 6 19:27 -8 12 L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
27.01.20 2 : 4 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
03.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
17.02.20 2 : 0 Zafer
Dordrecht FC Dordrecht FC
L
SBV Excelsior SBV Excelsior
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09.03.20 4 : 6 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
8 FC Den Bosch FC Den Bosch 10 3 2 5 15:27 -12 11 L
SBV Excelsior SBV Excelsior
03.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
W
FC Den Bosch FC Den Bosch
17.02.20 4 : 1 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
09.03.20 2 : 3 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
9 Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven 10 3 1 6 16:37 -21 10 L
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Dordrecht FC Dordrecht FC
10.02.20 2 : 3 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
FC Den Bosch FC Den Bosch
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
02.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09.03.20 4 : 6 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
10 SBV Excelsior SBV Excelsior 10 2 2 6 14:29 -15 8 W
SBV Excelsior SBV Excelsior
20.01.20 2 : 1 Zafer
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
SBV Excelsior SBV Excelsior
03.02.20 3 : 2 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
SBV Excelsior SBV Excelsior
W
SBV Excelsior SBV Excelsior
02.03.20 3 : 2 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
SC Cambuur SC Cambuur
10.03.20 3 : 4 Zafer
SBV Excelsior SBV Excelsior
11 Dordrecht FC Dordrecht FC 9 0 3 6 13:26 -13 3 D
Dordrecht FC Dordrecht FC
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
L
Dordrecht FC Dordrecht FC
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dordrecht FC Dordrecht FC
L
Dordrecht FC Dordrecht FC
02.03.20 2 : 4 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
L
De Graafschap De Graafschap
09.03.20 11 : 0 Kaybetmek
Dordrecht FC Dordrecht FC
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 SBV Excelsior SBV Excelsior 6 5 0 1 17:14 3 15 W
SBV Excelsior SBV Excelsior
20.01.20 2 : 1 Zafer
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
SBV Excelsior SBV Excelsior
03.02.20 3 : 2 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
SBV Excelsior SBV Excelsior
W
SBV Excelsior SBV Excelsior
02.03.20 3 : 2 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
SC Cambuur SC Cambuur
10.03.20 3 : 4 Zafer
SBV Excelsior SBV Excelsior
2 De Graafschap De Graafschap 6 4 1 1 22:7 15 13 W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
27.01.20 2 : 4 Zafer
De Graafschap De Graafschap
L
De Graafschap De Graafschap
03.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
17.02.20 0 : 2 Zafer
De Graafschap De Graafschap
D
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
W
De Graafschap De Graafschap
09.03.20 11 : 0 Zafer
Dordrecht FC Dordrecht FC
3 FC Den Bosch FC Den Bosch 6 3 1 2 16:10 6 10 L
SBV Excelsior SBV Excelsior
03.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
W
FC Den Bosch FC Den Bosch
17.02.20 4 : 1 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
09.03.20 2 : 3 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
4 Twente (Gençler) Twente (Gençler) 6 3 1 2 8:7 1 10 W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
27.01.20 2 : 1 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
03.02.20 1 : 3 Zafer
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
17.02.20 0 : 2 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
D
FC Den Bosch FC Den Bosch
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
09.03.20 1 : 0 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
5 SC Cambuur SC Cambuur 5 3 0 2 15:10 5 9 L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
27.01.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
W
De Graafschap De Graafschap
03.02.20 1 : 4 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
W
SC Cambuur SC Cambuur
17.02.20 3 : 1 Zafer
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
W
Dordrecht FC Dordrecht FC
02.03.20 2 : 4 Zafer
SC Cambuur SC Cambuur
L
SC Cambuur SC Cambuur
10.03.20 3 : 4 Kaybetmek
SBV Excelsior SBV Excelsior
6 Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 6 2 2 2 11:8 3 8 W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
03.02.20 6 : 2 Zafer
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
10.02.20 3 : 1 Zafer
FC Den Bosch FC Den Bosch
L
SC Cambuur SC Cambuur
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
D
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap De Graafschap
L
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
7 Jong FC Emmen Jong FC Emmen 6 2 2 2 13:11 2 8 D
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
27.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
D
Dordrecht FC Dordrecht FC
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
W
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
17.02.20 4 : 1 Zafer
SBV Excelsior SBV Excelsior
W
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
02.03.20 0 : 3 Zafer
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
L
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
09.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Den Bosch FC Den Bosch
8 Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven 6 2 0 4 13:20 -7 6 L
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Twente (Gençler) Twente (Gençler)
W
Dordrecht FC Dordrecht FC
10.02.20 2 : 3 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
FC Den Bosch FC Den Bosch
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
02.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09.03.20 4 : 6 Zafer
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
9 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 5 1 0 4 12:19 -7 3 L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
27.01.20 2 : 4 Kaybetmek
De Graafschap De Graafschap
L
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
03.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
W
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
17.02.20 2 : 0 Zafer
Dordrecht FC Dordrecht FC
L
SBV Excelsior SBV Excelsior
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09.03.20 4 : 6 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
10 Dordrecht FC Dordrecht FC 6 0 1 5 6:27 -21 1 D
Dordrecht FC Dordrecht FC
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jong FC Emmen Jong FC Emmen
L
Dordrecht FC Dordrecht FC
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Jong FC Eindhoven Jong FC Eindhoven
L
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dordrecht FC Dordrecht FC
L
Dordrecht FC Dordrecht FC
02.03.20 2 : 4 Kaybetmek
SC Cambuur SC Cambuur
L
De Graafschap De Graafschap
09.03.20 11 : 0 Kaybetmek
Dordrecht FC Dordrecht FC
Daha fazla göster

Beloften Eredivisie - turnuva, organize eden Hollanda.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Beloften Eredivisie (Hollanda) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Beloften Eredivisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.