Beloften Eredivisie
Hollanda

Beloften Eredivisie

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 FC Groningen II FC Groningen II 10 6 3 1 24:13 11 21 W
N.E.C. II N.E.C. II
11.02.20 0 : 2 Zafer
FC Groningen II FC Groningen II
W
Waalwijk II Waalwijk II
17.02.20 2 : 4 Zafer
FC Groningen II FC Groningen II
L
FC Groningen II FC Groningen II
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
D
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen II FC Groningen II
D
FC Groningen II FC Groningen II
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
2 Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II 10 5 5 0 22:8 14 20 L
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
L
NAC Breda II NAC Breda II
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Feyenoord II Feyenoord II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
3 PEC Zwolle II PEC Zwolle II 10 6 2 2 25:14 11 20 W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
17.02.20 1 : 4 Zafer
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
D
NAC Breda II NAC Breda II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.03.20 4 : 0 Zafer
Feyenoord II Feyenoord II
4 Feyenoord II Feyenoord II 10 5 3 2 22:18 4 18 W
Feyenoord II Feyenoord II
11.02.20 1 : 0 Zafer
NAC Breda II NAC Breda II
L
Feyenoord II Feyenoord II
18.02.20 0 : 1 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
25.02.20 0 : 2 Zafer
Feyenoord II Feyenoord II
W
Feyenoord II Feyenoord II
02.03.20 2 : 1 Zafer
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Feyenoord II Feyenoord II
5 SC Heerenveen II SC Heerenveen II 10 4 3 3 21:24 -3 15 W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
10.02.20 0 : 1 Zafer
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
W
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
17.02.20 2 : 0 Zafer
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
24.02.20 2 : 3 Zafer
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
W
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
02.03.20 9 : 1 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
D
FC Groningen II FC Groningen II
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
6 Heracles Almelo II Heracles Almelo II 10 4 2 4 18:12 6 14 L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
17.02.20 3 : 1 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
W
FC Groningen II FC Groningen II
24.02.20 1 : 2 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
02.03.20 1 : 0 Zafer
Waalwijk II Waalwijk II
W
N.E.C. II N.E.C. II
10.03.20 2 : 5 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
7 Emmen II Emmen II 10 3 3 4 21:19 2 12 D
Emmen II Emmen II
27.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vitesse II Vitesse II
D
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Emmen II Emmen II
W
Emmen II Emmen II
17.02.20 4 : 1 Zafer
Excelsior II Excelsior II
W
Eindhoven II Eindhoven II
02.03.20 0 : 3 Zafer
Emmen II Emmen II
L
Emmen II Emmen II
09.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
8 De Graafschap II De Graafschap II 10 3 1 6 13:25 -12 10 W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
27.01.20 2 : 4 Zafer
De Graafschap II De Graafschap II
L
De Graafschap II De Graafschap II
03.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
W
FC Twente II FC Twente II
17.02.20 0 : 2 Zafer
De Graafschap II De Graafschap II
D
Vitesse II Vitesse II
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap II De Graafschap II
W
De Graafschap II De Graafschap II
09.03.20 11 : 0 Zafer
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
9 Cambuur II Cambuur II 10 3 1 6 17:26 -9 10 L
FC Twente II FC Twente II
27.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
W
De Graafschap II De Graafschap II
03.02.20 1 : 4 Zafer
Cambuur II Cambuur II
W
Cambuur II Cambuur II
17.02.20 3 : 1 Zafer
Vitesse II Vitesse II
W
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
02.03.20 2 : 4 Zafer
Cambuur II Cambuur II
L
Cambuur II Cambuur II
10.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Excelsior II Excelsior II
10 Vitesse II Vitesse II 10 2 2 6 13:22 -9 8 W
Vitesse II Vitesse II
03.02.20 6 : 2 Zafer
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Vitesse II Vitesse II
10.02.20 3 : 1 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Cambuur II Cambuur II
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitesse II Vitesse II
D
Vitesse II Vitesse II
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap II De Graafschap II
L
FC Twente II FC Twente II
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse II Vitesse II
11 FC Twente II FC Twente II 10 0 3 7 7:22 -15 3 W
FC Twente II FC Twente II
27.01.20 2 : 1 Zafer
Cambuur II Cambuur II
W
Eindhoven II Eindhoven II
03.02.20 1 : 3 Zafer
FC Twente II FC Twente II
L
FC Twente II FC Twente II
17.02.20 0 : 2 Kaybetmek
De Graafschap II De Graafschap II
D
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente II FC Twente II
W
FC Twente II FC Twente II
09.03.20 1 : 0 Zafer
Vitesse II Vitesse II
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 SC Heerenveen II SC Heerenveen II 6 5 1 0 20:5 15 16 W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
10.02.20 0 : 1 Zafer
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
W
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
17.02.20 2 : 0 Zafer
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
24.02.20 2 : 3 Zafer
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
W
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
02.03.20 9 : 1 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
D
FC Groningen II FC Groningen II
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
2 Heracles Almelo II Heracles Almelo II 7 5 1 1 16:6 10 16 L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
17.02.20 3 : 1 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
W
FC Groningen II FC Groningen II
24.02.20 1 : 2 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
02.03.20 1 : 0 Zafer
Waalwijk II Waalwijk II
W
N.E.C. II N.E.C. II
10.03.20 2 : 5 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
3 PEC Zwolle II PEC Zwolle II 8 4 3 1 14:6 8 15 W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.02.20 1 : 0 Zafer
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
W
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
17.02.20 1 : 4 Zafer
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
24.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
D
NAC Breda II NAC Breda II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
W
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.03.20 4 : 0 Zafer
Feyenoord II Feyenoord II
4 FC Groningen II FC Groningen II 8 3 4 1 15:9 6 13 W
N.E.C. II N.E.C. II
11.02.20 0 : 2 Zafer
FC Groningen II FC Groningen II
W
Waalwijk II Waalwijk II
17.02.20 2 : 4 Zafer
FC Groningen II FC Groningen II
L
FC Groningen II FC Groningen II
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
D
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen II FC Groningen II
D
FC Groningen II FC Groningen II
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
5 NAC Breda II NAC Breda II 7 3 2 2 13:7 6 11 W
NAC Breda II NAC Breda II
03.02.20 3 : 0 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
L
Feyenoord II Feyenoord II
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
NAC Breda II NAC Breda II
W
NAC Breda II NAC Breda II
18.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
D
NAC Breda II NAC Breda II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
W
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
09.03.20 1 : 3 Zafer
NAC Breda II NAC Breda II
6 Waalwijk II Waalwijk II 6 3 1 2 16:10 6 10 W
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
27.01.20 2 : 5 Zafer
Waalwijk II Waalwijk II
D
Waalwijk II Waalwijk II
03.02.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
L
Waalwijk II Waalwijk II
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Groningen II FC Groningen II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Waalwijk II Waalwijk II
W
Waalwijk II Waalwijk II
09.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
7 Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II 7 3 1 3 12:13 -1 10 W
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
04.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
L
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
17.02.20 1 : 4 Kaybetmek
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
D
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen II FC Groningen II
L
Waalwijk II Waalwijk II
09.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
8 Feyenoord II Feyenoord II 7 3 0 4 7:14 -7 9 W
Feyenoord II Feyenoord II
11.02.20 1 : 0 Zafer
NAC Breda II NAC Breda II
L
Feyenoord II Feyenoord II
18.02.20 0 : 1 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
25.02.20 0 : 2 Zafer
Feyenoord II Feyenoord II
W
Feyenoord II Feyenoord II
02.03.20 2 : 1 Zafer
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
L
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
10.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Feyenoord II Feyenoord II
9 N.E.C. II N.E.C. II 6 2 0 4 8:14 -6 6 L
NAC Breda II NAC Breda II
03.02.20 3 : 0 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
L
N.E.C. II N.E.C. II
11.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Groningen II FC Groningen II
W
Feyenoord II Feyenoord II
18.02.20 0 : 1 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
02.03.20 1 : 3 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
L
N.E.C. II N.E.C. II
10.03.20 2 : 5 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
10 VVV-Venlo II VVV-Venlo II 7 1 2 4 11:19 -8 5 L
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
27.01.20 2 : 5 Kaybetmek
Waalwijk II Waalwijk II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
03.02.20 4 : 0 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
W
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
10.02.20 3 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
L
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
L
Feyenoord II Feyenoord II
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
11 Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II 6 1 0 5 7:22 -15 3 W
N.E.C. II N.E.C. II
27.01.20 2 : 3 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
FC Groningen II FC Groningen II
03.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
02.03.20 9 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
09.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NAC Breda II NAC Breda II
12 Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II 7 0 1 6 3:17 -14 1 L
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
L
NAC Breda II NAC Breda II
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Feyenoord II Feyenoord II
L
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 NAC Breda II NAC Breda II 10 9 1 0 21:4 17 28 W
NAC Breda II NAC Breda II
03.02.20 3 : 0 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
L
Feyenoord II Feyenoord II
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
NAC Breda II NAC Breda II
W
NAC Breda II NAC Breda II
18.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
D
NAC Breda II NAC Breda II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
W
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
09.03.20 1 : 3 Zafer
NAC Breda II NAC Breda II
2 Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II 10 7 0 3 22:13 9 21 W
N.E.C. II N.E.C. II
27.01.20 2 : 3 Zafer
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
FC Groningen II FC Groningen II
03.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
02.03.20 9 : 1 Kaybetmek
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
L
Willem II Tilburg II Willem II Tilburg II
09.03.20 1 : 3 Kaybetmek
NAC Breda II NAC Breda II
3 N.E.C. II N.E.C. II 10 5 2 3 23:14 9 17 L
NAC Breda II NAC Breda II
03.02.20 3 : 0 Kaybetmek
N.E.C. II N.E.C. II
L
N.E.C. II N.E.C. II
11.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Groningen II FC Groningen II
W
Feyenoord II Feyenoord II
18.02.20 0 : 1 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
W
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
02.03.20 1 : 3 Zafer
N.E.C. II N.E.C. II
L
N.E.C. II N.E.C. II
10.03.20 2 : 5 Kaybetmek
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
4 Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II 10 5 1 4 25:18 7 16 W
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
04.02.20 3 : 0 Zafer
Go Ahead Eagles II Go Ahead Eagles II
L
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
L
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
17.02.20 1 : 4 Kaybetmek
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
D
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Groningen II FC Groningen II
L
Waalwijk II Waalwijk II
09.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
5 VVV-Venlo II VVV-Venlo II 10 5 0 5 29:14 15 15 L
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
27.01.20 2 : 5 Kaybetmek
Waalwijk II Waalwijk II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
03.02.20 4 : 0 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
W
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
10.02.20 3 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
L
SC Heerenveen II SC Heerenveen II
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
L
Feyenoord II Feyenoord II
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
6 Waalwijk II Waalwijk II 9 5 0 4 22:10 12 15 W
VVV-Venlo II VVV-Venlo II
27.01.20 2 : 5 Zafer
Waalwijk II Waalwijk II
D
Waalwijk II Waalwijk II
03.02.20 1 : 1 Beraberlik
PEC Zwolle II PEC Zwolle II
L
Waalwijk II Waalwijk II
17.02.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Groningen II FC Groningen II
L
Heracles Almelo II Heracles Almelo II
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Waalwijk II Waalwijk II
W
Waalwijk II Waalwijk II
09.03.20 4 : 1 Zafer
Roda JC Kerkrade II Roda JC Kerkrade II
7 Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II 10 4 0 6 19:27 -8 12 L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
27.01.20 2 : 4 Kaybetmek
De Graafschap II De Graafschap II
L
Vitesse II Vitesse II
03.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
17.02.20 2 : 0 Zafer
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
L
Excelsior II Excelsior II
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
09.03.20 4 : 6 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
8 FC Den Bosch II FC Den Bosch II 10 3 2 5 15:27 -12 11 L
Excelsior II Excelsior II
03.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Vitesse II Vitesse II
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
W
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
17.02.20 4 : 1 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
D
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente II FC Twente II
W
Emmen II Emmen II
09.03.20 2 : 3 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
9 Eindhoven II Eindhoven II 10 3 1 6 16:37 -21 10 L
Eindhoven II Eindhoven II
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Twente II FC Twente II
W
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
10.02.20 2 : 3 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
L
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
L
Eindhoven II Eindhoven II
02.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Emmen II Emmen II
W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
09.03.20 4 : 6 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
10 Excelsior II Excelsior II 10 2 2 6 14:29 -15 8 W
Excelsior II Excelsior II
20.01.20 2 : 1 Zafer
FC Twente II FC Twente II
W
Excelsior II Excelsior II
03.02.20 3 : 2 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Emmen II Emmen II
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Excelsior II Excelsior II
W
Excelsior II Excelsior II
02.03.20 3 : 2 Zafer
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Cambuur II Cambuur II
10.03.20 3 : 4 Zafer
Excelsior II Excelsior II
11 FC Dordrecht II FC Dordrecht II 9 0 3 6 13:26 -13 3 D
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Emmen II Emmen II
L
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
L
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
02.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
L
De Graafschap II De Graafschap II
09.03.20 11 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Excelsior II Excelsior II 6 5 0 1 17:14 3 15 W
Excelsior II Excelsior II
20.01.20 2 : 1 Zafer
FC Twente II FC Twente II
W
Excelsior II Excelsior II
03.02.20 3 : 2 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Emmen II Emmen II
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Excelsior II Excelsior II
W
Excelsior II Excelsior II
02.03.20 3 : 2 Zafer
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Cambuur II Cambuur II
10.03.20 3 : 4 Zafer
Excelsior II Excelsior II
2 De Graafschap II De Graafschap II 6 4 1 1 22:7 15 13 W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
27.01.20 2 : 4 Zafer
De Graafschap II De Graafschap II
L
De Graafschap II De Graafschap II
03.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
W
FC Twente II FC Twente II
17.02.20 0 : 2 Zafer
De Graafschap II De Graafschap II
D
Vitesse II Vitesse II
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap II De Graafschap II
W
De Graafschap II De Graafschap II
09.03.20 11 : 0 Zafer
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
3 FC Den Bosch II FC Den Bosch II 6 3 1 2 16:10 6 10 L
Excelsior II Excelsior II
03.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Vitesse II Vitesse II
10.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
W
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
17.02.20 4 : 1 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
D
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente II FC Twente II
W
Emmen II Emmen II
09.03.20 2 : 3 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
4 FC Twente II FC Twente II 6 3 1 2 8:7 1 10 W
FC Twente II FC Twente II
27.01.20 2 : 1 Zafer
Cambuur II Cambuur II
W
Eindhoven II Eindhoven II
03.02.20 1 : 3 Zafer
FC Twente II FC Twente II
L
FC Twente II FC Twente II
17.02.20 0 : 2 Kaybetmek
De Graafschap II De Graafschap II
D
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Twente II FC Twente II
W
FC Twente II FC Twente II
09.03.20 1 : 0 Zafer
Vitesse II Vitesse II
5 Cambuur II Cambuur II 5 3 0 2 15:10 5 9 L
FC Twente II FC Twente II
27.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
W
De Graafschap II De Graafschap II
03.02.20 1 : 4 Zafer
Cambuur II Cambuur II
W
Cambuur II Cambuur II
17.02.20 3 : 1 Zafer
Vitesse II Vitesse II
W
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
02.03.20 2 : 4 Zafer
Cambuur II Cambuur II
L
Cambuur II Cambuur II
10.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Excelsior II Excelsior II
6 Vitesse II Vitesse II 6 2 2 2 11:8 3 8 W
Vitesse II Vitesse II
03.02.20 6 : 2 Zafer
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Vitesse II Vitesse II
10.02.20 3 : 1 Zafer
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
L
Cambuur II Cambuur II
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitesse II Vitesse II
D
Vitesse II Vitesse II
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Graafschap II De Graafschap II
L
FC Twente II FC Twente II
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitesse II Vitesse II
7 Emmen II Emmen II 6 2 2 2 13:11 2 8 D
Emmen II Emmen II
27.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vitesse II Vitesse II
D
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Emmen II Emmen II
W
Emmen II Emmen II
17.02.20 4 : 1 Zafer
Excelsior II Excelsior II
W
Eindhoven II Eindhoven II
02.03.20 0 : 3 Zafer
Emmen II Emmen II
L
Emmen II Emmen II
09.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
8 Eindhoven II Eindhoven II 6 2 0 4 13:20 -7 6 L
Eindhoven II Eindhoven II
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Twente II FC Twente II
W
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
10.02.20 2 : 3 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
L
FC Den Bosch II FC Den Bosch II
17.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
L
Eindhoven II Eindhoven II
02.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Emmen II Emmen II
W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
09.03.20 4 : 6 Zafer
Eindhoven II Eindhoven II
9 Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II 5 1 0 4 12:19 -7 3 L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
27.01.20 2 : 4 Kaybetmek
De Graafschap II De Graafschap II
L
Vitesse II Vitesse II
03.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
W
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
17.02.20 2 : 0 Zafer
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
L
Excelsior II Excelsior II
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
09.03.20 4 : 6 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
10 FC Dordrecht II FC Dordrecht II 6 0 1 5 6:27 -21 1 D
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
04.02.20 2 : 2 Beraberlik
Emmen II Emmen II
L
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
10.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Eindhoven II Eindhoven II
L
Fortuna Sittard II Fortuna Sittard II
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
L
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
02.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Cambuur II Cambuur II
L
De Graafschap II De Graafschap II
09.03.20 11 : 0 Kaybetmek
FC Dordrecht II FC Dordrecht II
Daha fazla göster

Beloften Eredivisie - turnuva, düzenleyen Hollanda.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Beloften Eredivisie (Hollanda) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Beloften Eredivisie (Hollanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.