Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
National League
Myanmar

National League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League
1 Hantharwady United Hantharwady United 10 9 0 1 28:6 22 27 W
Hantharwady United Hantharwady United
15.02.20 4 : 1 Zafer
Yadanarbon Yadanarbon
W
Hantharwady United Hantharwady United
23.02.20 1 : 0 Zafer
Sangaing United Sangaing United
L
Ayeyawady United Ayeyawady United
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hantharwady United Hantharwady United
W
Hantharwady United Hantharwady United
08.03.20 5 : 0 Zafer
Ispe FC Ispe FC
W
Hantharwady United Hantharwady United
23.03.20 4 : 2 Zafer
Zwekapin United Zwekapin United
Rakhine United
2 Ayeyawady United Ayeyawady United 9 7 2 0 10:3 7 23 W
Chin United Chin United
15.02.20 0 : 1 Zafer
Ayeyawady United Ayeyawady United
D
Ayeyawady United Ayeyawady United
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
W
Ayeyawady United Ayeyawady United
29.02.20 1 : 0 Zafer
Hantharwady United Hantharwady United
W
Ayeyawady United Ayeyawady United
07.03.20 1 : 0 Zafer
Yangon United Yangon United
D
Ayeyawady United Ayeyawady United
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sangaing United Sangaing United
Magway FC
3 Yangon United Yangon United 9 6 2 1 15:7 8 20 W
Yangon United Yangon United
08.02.20 2 : 0 Zafer
Ispe FC Ispe FC
W
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
16.02.20 0 : 1 Zafer
Yangon United Yangon United
D
Yangon United Yangon United
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Shan United FC Shan United FC
W
Rakhine United Rakhine United
01.03.20 0 : 1 Zafer
Yangon United Yangon United
L
Ayeyawady United Ayeyawady United
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Yangon United Yangon United
Chin United
4 Shan United FC Shan United FC 9 5 2 2 14:9 5 17 W
Yadanarbon Yadanarbon
09.02.20 1 : 3 Zafer
Shan United FC Shan United FC
W
Zwekapin United Zwekapin United
16.02.20 0 : 1 Zafer
Shan United FC Shan United FC
D
Yangon United Yangon United
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Shan United FC Shan United FC
W
Chin United Chin United
01.03.20 1 : 3 Zafer
Shan United FC Shan United FC
D
Magway FC Magway FC
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Shan United FC Shan United FC
Ispe FC
5 Sangaing United Sangaing United 10 5 1 4 22:12 10 16 L
Hantharwady United Hantharwady United
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sangaing United Sangaing United
W
Sangaing United Sangaing United
29.02.20 4 : 0 Zafer
Magway FC Magway FC
L
Rakhine United Rakhine United
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sangaing United Sangaing United
W
Sangaing United Sangaing United
23.03.20 3 : 1 Zafer
Chin United Chin United
D
Ayeyawady United Ayeyawady United
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sangaing United Sangaing United
Southern Myanmar United
6 Rakhine United Rakhine United 9 4 3 2 8:5 3 15 D
Rakhine United Rakhine United
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Chin United Chin United
D
Rakhine United Rakhine United
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Magway FC Magway FC
D
Zwekapin United Zwekapin United
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rakhine United Rakhine United
L
Rakhine United Rakhine United
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Yangon United Yangon United
W
Rakhine United Rakhine United
07.03.20 2 : 1 Zafer
Sangaing United Sangaing United
Hantharwady United
7 Yadanarbon Yadanarbon 9 2 4 3 11:14 -3 10 L
Hantharwady United Hantharwady United
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Yadanarbon Yadanarbon
D
Ayeyawady United Ayeyawady United
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
D
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
W
Yadanarbon Yadanarbon
07.03.20 2 : 1 Zafer
Chin United Chin United
D
Magway FC Magway FC
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
Zwekapin United
8 Magway FC Magway FC 9 1 4 4 5:14 -9 7 D
Rakhine United Rakhine United
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Magway FC Magway FC
L
Ispe FC Ispe FC
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Magway FC Magway FC
L
Sangaing United Sangaing United
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Magway FC Magway FC
D
Magway FC Magway FC
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Shan United FC Shan United FC
D
Magway FC Magway FC
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
Ayeyawady United
9 Ispe FC Ispe FC 9 2 1 6 6:20 -14 7 L
Ispe FC Ispe FC
16.02.20 1 : 6 Kaybetmek
Sangaing United Sangaing United
W
Ispe FC Ispe FC
21.02.20 2 : 1 Zafer
Magway FC Magway FC
D
Ispe FC Ispe FC
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zwekapin United Zwekapin United
L
Hantharwady United Hantharwady United
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Ispe FC Ispe FC
D
Ispe FC Ispe FC
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
Shan United FC
10 Zwekapin United Zwekapin United 10 1 3 6 8:17 -9 6 L
Zwekapin United Zwekapin United
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Shan United FC Shan United FC
D
Zwekapin United Zwekapin United
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rakhine United Rakhine United
D
Ispe FC Ispe FC
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zwekapin United Zwekapin United
W
Zwekapin United Zwekapin United
07.03.20 3 : 1 Zafer
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
L
Hantharwady United Hantharwady United
23.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Zwekapin United Zwekapin United
Yadanarbon
11 Southern Myanmar United Southern Myanmar United 9 1 1 7 14:21 -7 4 L
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Yangon United Yangon United
W
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
22.02.20 8 : 3 Zafer
Chin United Chin United
D
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Yadanarbon Yadanarbon
L
Zwekapin United Zwekapin United
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
D
Ispe FC Ispe FC
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
Sangaing United
12 Chin United Chin United 10 1 1 8 10:23 -13 4 L
Chin United Chin United
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ayeyawady United Ayeyawady United
L
Southern Myanmar United Southern Myanmar United
22.02.20 8 : 3 Kaybetmek
Chin United Chin United
L
Chin United Chin United
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Shan United FC Shan United FC
L
Yadanarbon Yadanarbon
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Chin United Chin United
L
Sangaing United Sangaing United
23.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Chin United Chin United
Yangon United
Champions League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

National League - turnuva, organize eden Myanmar. Kayıt yaptıran yarışma 12 kulüpler. Bu sezonda en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Hantharwady United - 27 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 9, yenilme 1, beraberlik 0.
Ayeyawady United - 23 puan, kazanılan maçlar 7, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Yangon United - 20 puan, parlak başarılar 6, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca National League (Myanmar) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - National League (Myanmar):
Chin United - Yangon United (19.06.2020 05:30)
Yadanarbon - Zwekapin United (20.06.2020 05:00)
Shan United FC - Ispe FC (20.06.2020 05:00)

skorexpress.com internet sayfasında National League (Myanmar) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.