Botola
Fas

Botola

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Botola
1 Raja Casablanca Raja Casablanca 24 14 6 4 34:17 17 48 W
Raja Casablanca Raja Casablanca
08.08.20 2 : 0 Zafer
OC Safi OC Safi
W
Hassania Agadir Hassania Agadir
11.08.20 0 : 2 Zafer
Raja Casablanca Raja Casablanca
W
FUS de Rabat FUS de Rabat
19.08.20 0 : 1 Zafer
Raja Casablanca Raja Casablanca
L
Raja Casablanca Raja Casablanca
02.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
W
Raja Casablanca Raja Casablanca
20.09.20 3 : 1 Zafer
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
Wydad Casablanca
2 Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane 25 12 11 2 26:18 8 47 W
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
15.08.20 1 : 0 Zafer
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
D
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
19.08.20 0 : 0 Beraberlik
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
W
OC Khouribga OC Khouribga
19.09.20 0 : 1 Zafer
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
W
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
23.09.20 2 : 1 Zafer
FAR Rabat FAR Rabat
Raja Beni Mellal
3 Wydad Casablanca Wydad Casablanca 24 14 5 5 42:23 19 47 L
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
06.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
W
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
10.08.20 3 : 2 Zafer
OC Khouribga OC Khouribga
D
FAR Rabat FAR Rabat
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
W
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
16.09.20 3 : 0 Zafer
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
W
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
20.09.20 1 : 2 Zafer
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
Raja Casablanca
4 Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda 25 10 11 4 31:21 10 41 D
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
11.08.20 1 : 1 Beraberlik
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
L
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
W
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
18.08.20 3 : 0 Zafer
OC Khouribga OC Khouribga
D
FAR Rabat FAR Rabat
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
D
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
Renaissance Zemamra
5 FUS de Rabat FUS de Rabat 25 10 10 5 31:24 7 40 D
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
14.08.20 1 : 1 Beraberlik
FUS de Rabat FUS de Rabat
L
FUS de Rabat FUS de Rabat
19.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Raja Casablanca Raja Casablanca
L
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FUS de Rabat FUS de Rabat
D
FUS de Rabat FUS de Rabat
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
W
FUS de Rabat FUS de Rabat
21.09.20 5 : 2 Zafer
OC Safi OC Safi
Hassania Agadir
6 FAR Rabat FAR Rabat 26 9 9 8 32:28 4 36 D
FAR Rabat FAR Rabat
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
D
FAR Rabat FAR Rabat
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
OC Khouribga OC Khouribga
D
FAR Rabat FAR Rabat
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
FAR Rabat FAR Rabat
L
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
23.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FAR Rabat FAR Rabat
7 Difaa El Jadida Difaa El Jadida 26 8 11 7 24:22 2 35 W
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
18.08.20 2 : 1 Zafer
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
W
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
26.08.20 2 : 0 Zafer
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
L
OC Safi OC Safi
31.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
D
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
L
Raja Casablanca Raja Casablanca
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
8 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 25 8 9 8 22:20 2 33 D
OC Safi OC Safi
11.08.20 0 : 0 Beraberlik
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
L
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Hassania Agadir Hassania Agadir
L
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
W
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
22.08.20 1 : 0 Zafer
FUS de Rabat FUS de Rabat
L
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Wydad Casablanca
9 OC Safi OC Safi 26 6 14 6 24:28 -4 32 W
OC Safi OC Safi
15.08.20 1 : 0 Zafer
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
D
Hassania Agadir Hassania Agadir
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
OC Safi OC Safi
W
OC Safi OC Safi
22.08.20 1 : 0 Zafer
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
W
OC Safi OC Safi
31.08.20 1 : 0 Zafer
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
L
FUS de Rabat FUS de Rabat
21.09.20 5 : 2 Kaybetmek
OC Safi OC Safi
10 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 25 7 9 9 22:21 1 30 W
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
13.03.20 2 : 1 Zafer
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
W
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
19.08.20 2 : 1 Zafer
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
L
OC Safi OC Safi
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
D
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
W
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
21.09.20 2 : 1 Zafer
Hassania Agadir Hassania Agadir
Raja Casablanca
11 Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid 26 8 6 12 28:39 -11 30 L
OC Safi OC Safi
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
D
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
19.08.20 0 : 0 Beraberlik
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
L
Hassania Agadir Hassania Agadir
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
W
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
25.08.20 1 : 0 Zafer
OC Khouribga OC Khouribga
D
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
12 Hassania Agadir Hassania Agadir 25 7 7 11 29:34 -5 28 L
Hassania Agadir Hassania Agadir
11.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Raja Casablanca Raja Casablanca
W
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
15.08.20 1 : 2 Zafer
Hassania Agadir Hassania Agadir
D
Hassania Agadir Hassania Agadir
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
OC Safi OC Safi
W
Hassania Agadir Hassania Agadir
22.08.20 2 : 0 Zafer
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
L
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Hassania Agadir Hassania Agadir
FUS de Rabat
13 Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger 26 6 9 11 16:31 -15 27 W
OC Khouribga OC Khouribga
08.09.20 0 : 1 Zafer
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
FAR Rabat FAR Rabat
W
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
20.09.20 0 : 1 Zafer
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
14 Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra 25 6 8 11 34:34 1 26 D
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
07.08.20 2 : 2 Beraberlik
Hassania Agadir Hassania Agadir
D
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
14.08.20 1 : 1 Beraberlik
FUS de Rabat FUS de Rabat
L
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
18.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
L
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
D
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
Mouloudia Club d'Oujda
15 OC Khouribga OC Khouribga 26 5 9 12 21:34 -13 24 L
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
18.08.20 3 : 0 Kaybetmek
OC Khouribga OC Khouribga
L
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
25.08.20 1 : 0 Kaybetmek
OC Khouribga OC Khouribga
D
FAR Rabat FAR Rabat
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
OC Khouribga OC Khouribga
L
OC Khouribga OC Khouribga
08.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
L
OC Khouribga OC Khouribga
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Renaissance Sportive de Berkane Renaissance Sportive de Berkane
16 Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal 25 1 8 16 12:34 -22 11 D
Mouloudia Club d'Oujda Mouloudia Club d'Oujda
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
D
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
D
FUS de Rabat FUS de Rabat
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
L
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
16.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
L
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Ittihad Riadi Tanger Ittihad Riadi Tanger
Renaissance Sportive de Berkane
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster


Botola - turnuva, organize eden Fas. Kayıt yaptıran turnuva 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Raja Casablanca - 48 sayı, kazanılan yarışmalar 14, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Renaissance Sportive de Berkane - 47 puan, kazanılan maçlar 12, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 11.
Wydad Casablanca - 47 kabul edilen puan, yengi 14, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Botola (Fas) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Botola (Fas):
Wydad Casablanca - Raja Casablanca (24.09.2020 14:15)
Hassania Agadir - FUS de Rabat (26.09.2020 14:15)
Renaissance Zemamra - Mouloudia Club d'Oujda (27.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Botola (Fas) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.