Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
1. CFL
Karadağ

1. CFL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. CFL
1 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 31 23 4 4 63:26 37 73 W
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
16.06.20 0 : 4 Zafer
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
W
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
21.06.20 1 : 0 Zafer
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
W
FK Kom FK Kom
25.06.20 0 : 1 Zafer
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
D
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
30.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
D
Zeta Zeta
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
OFK Grbalj
2 FK Sutjeska FK Sutjeska 31 15 10 6 57:31 26 55 W
FK Sutjeska FK Sutjeska
16.06.20 3 : 1 Zafer
OFK Titograd OFK Titograd
D
FK Sutjeska FK Sutjeska
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Zeta Zeta
L
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
25.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Sutjeska FK Sutjeska
W
FK Sutjeska FK Sutjeska
30.06.20 2 : 0 Zafer
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
D
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Sutjeska FK Sutjeska
FK Kom
3 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad 31 15 8 8 43:33 10 53 W
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
16.06.20 2 : 1 Zafer
OFK Grbalj OFK Grbalj
L
OFK Titograd OFK Titograd
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
W
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
25.06.20 1 : 0 Zafer
FK Sutjeska FK Sutjeska
W
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
30.06.20 3 : 1 Zafer
Zeta Zeta
D
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
FK Mladost Ljeskopolje
4 Zeta Zeta 31 9 14 8 29:30 -1 41 D
Zeta Zeta
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kom FK Kom
D
FK Sutjeska FK Sutjeska
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Zeta Zeta
D
Zeta Zeta
25.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
L
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
30.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Zeta Zeta
D
Zeta Zeta
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja
5 FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje 31 8 16 7 34:27 7 40 D
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
L
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
W
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
25.06.20 2 : 0 Zafer
OFK Grbalj OFK Grbalj
D
OFK Titograd OFK Titograd
30.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
D
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Sutjeska FK Sutjeska
FK Iskra Danilovgrad
6 Petrovac Petrovac 31 9 10 12 30:46 -16 37 D
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
W
Petrovac Petrovac
21.06.20 1 : 0 Zafer
FK Kom FK Kom
D
Zeta Zeta
25.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
D
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
30.06.20 1 : 1 Beraberlik
Petrovac Petrovac
D
Petrovac Petrovac
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
OFK Grbalj OFK Grbalj
OFK Titograd
7 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 31 10 5 16 38:57 -19 35 L
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
16.06.20 0 : 4 Kaybetmek
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
L
OFK Grbalj OFK Grbalj
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
D
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
25.06.20 1 : 1 Beraberlik
OFK Titograd OFK Titograd
L
FK Sutjeska FK Sutjeska
30.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
D
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
Zeta
8 OFK Titograd OFK Titograd 31 7 10 14 29:38 -9 31 L
FK Sutjeska FK Sutjeska
16.06.20 3 : 1 Kaybetmek
OFK Titograd OFK Titograd
W
OFK Titograd OFK Titograd
21.06.20 2 : 1 Zafer
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
D
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
25.06.20 1 : 1 Beraberlik
OFK Titograd OFK Titograd
D
OFK Titograd OFK Titograd
30.06.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
D
FK Kom FK Kom
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
OFK Titograd OFK Titograd
Petrovac
9 FK Kom FK Kom 31 6 11 14 36:45 -9 29 D
Zeta Zeta
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kom FK Kom
L
Petrovac Petrovac
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Kom FK Kom
L
FK Kom FK Kom
25.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
W
OFK Grbalj OFK Grbalj
30.06.20 0 : 1 Zafer
FK Kom FK Kom
D
FK Kom FK Kom
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
OFK Titograd OFK Titograd
FK Sutjeska
10 OFK Grbalj OFK Grbalj 31 4 10 17 23:49 -26 22 L
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
16.06.20 2 : 1 Kaybetmek
OFK Grbalj OFK Grbalj
W
OFK Grbalj OFK Grbalj
21.06.20 1 : 0 Zafer
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
L
FK Mladost Ljeskopolje FK Mladost Ljeskopolje
25.06.20 2 : 0 Kaybetmek
OFK Grbalj OFK Grbalj
L
OFK Grbalj OFK Grbalj
30.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Kom FK Kom
D
Petrovac Petrovac
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
OFK Grbalj OFK Grbalj
Buducnost Podgorica
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1. CFL - turnuva, düzenleyen Karadağ. Katılmak için başvuru veren lig 10 futbol takımları. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Buducnost Podgorica - 73 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 23, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
FK Sutjeska - 55 madde, parlak başarılar 15, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
FK Iskra Danilovgrad - 53 puan, parlak başarılar 15, skorsuz maçlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. CFL (Karadağ) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - 1. CFL (Karadağ):
OFK Grbalj - Buducnost Podgorica (09.07.2020 14:00)
OFK Titograd - Petrovac (09.07.2020 14:00)
FK Sutjeska - FK Kom (09.07.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1. CFL (Karadağ) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.