Federasyon Kupası
Moldova

Federasyon Kupası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 CS Petrocub CS Petrocub 5 5 0 0 20:2 18 15 W
Floresti Floresti
19.02.20 0 : 4 Zafer
CS Petrocub CS Petrocub
W
CS Petrocub CS Petrocub
22.02.20 3 : 0 Zafer
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
W
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
26.02.20 2 : 4 Zafer
CS Petrocub CS Petrocub
W
FC Milsami FC Milsami
29.02.20 0 : 6 Zafer
CS Petrocub CS Petrocub
L
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CS Petrocub CS Petrocub
2 FC Milsami FC Milsami 5 2 0 3 6:15 -9 6 L
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
19.02.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
W
FC Milsami FC Milsami
22.02.20 2 : 0 Zafer
Floresti Floresti
W
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
26.02.20 0 : 2 Zafer
FC Milsami FC Milsami
L
FC Milsami FC Milsami
29.02.20 0 : 6 Kaybetmek
CS Petrocub CS Petrocub
L
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
06.03.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
3 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol 5 1 1 3 6:9 -3 4 L
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
19.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
L
CS Petrocub CS Petrocub
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
L
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
26.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
W
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
29.02.20 0 : 3 Zafer
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
W
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
06.03.20 2 : 1 Zafer
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
4 Floresti Floresti 5 0 3 2 4:10 -6 3 L
Floresti Floresti
19.02.20 0 : 4 Kaybetmek
CS Petrocub CS Petrocub
L
FC Milsami FC Milsami
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Floresti Floresti
D
Floresti Floresti
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
D
Floresti Floresti
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
D
Floresti Floresti
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
5 FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 5 2 1 2 8:7 1 7 L
CS Petrocub CS Petrocub
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
W
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
19.02.20 5 : 0 Zafer
FC Milsami FC Milsami
W
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
22.02.20 2 : 0 Zafer
Codru Lozova Codru Lozova
D
Floresti Floresti
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
L
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe 5 4 0 1 9:6 3 12 W
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
19.02.20 2 : 1 Zafer
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
L
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
W
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
26.02.20 2 : 1 Zafer
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
W
Codru Lozova Codru Lozova
29.02.20 1 : 2 Zafer
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
W
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
07.03.20 2 : 0 Zafer
CS Petrocub CS Petrocub
2 Dacia Buiucani Dacia Buiucani 5 3 1 1 9:4 5 10 W
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
19.02.20 4 : 0 Zafer
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
W
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
22.02.20 1 : 2 Zafer
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
W
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
26.02.20 1 : 0 Zafer
Codru Lozova Codru Lozova
D
Floresti Floresti
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
W
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
06.03.20 4 : 2 Zafer
FC Milsami FC Milsami
3 FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol 5 3 0 2 9:9 -2 9 L
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
19.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
W
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
22.02.20 2 : 1 Zafer
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
L
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
26.02.20 2 : 4 Kaybetmek
CS Petrocub CS Petrocub
W
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
29.02.20 0 : 2 Zafer
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
L
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
4 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni 5 2 0 3 8:9 -1 6 W
Codru Lozova Codru Lozova
19.02.20 1 : 2 Zafer
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
L
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
L
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
26.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
L
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
D
Floresti Floresti
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
5 Codru Lozova Codru Lozova 5 0 0 5 2:10 -8 0 L
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Codru Lozova Codru Lozova
L
Codru Lozova Codru Lozova
19.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
L
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Codru Lozova Codru Lozova
L
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Codru Lozova Codru Lozova
L
Codru Lozova Codru Lozova
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
Finals
Daha fazla göster

Federasyon Kupası - turnuva, organize eden Moldova.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Federasyon Kupası (Moldova) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Federasyon Kupası (Moldova) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.