Divizia Nationala
Moldova

Divizia Nationala

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Divizia Nationala
1 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol 15 15 0 0 46:3 43 45 W
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
28.09.20 6 : 0 Zafer
Codru Lozova Codru Lozova
W
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
03.10.20 0 : 4 Zafer
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
W
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
17.10.20 1 : 0 Zafer
FC Milsami FC Milsami
W
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
20.10.20 1 : 2 Zafer
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
W
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
24.10.20 5 : 0 Zafer
Floresti Floresti
CSF Speranta Nisporeni
2 FC Milsami FC Milsami 16 10 3 3 25:9 16 33 W
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
26.09.20 0 : 1 Zafer
FC Milsami FC Milsami
D
FC Milsami FC Milsami
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
L
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
W
FC Milsami FC Milsami
20.10.20 2 : 0 Zafer
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
W
Codru Lozova Codru Lozova
24.10.20 1 : 4 Zafer
FC Milsami FC Milsami
FC Dinamo-Auto Tiraspol
3 CS Petrocub CS Petrocub 15 10 3 2 36:10 26 33 D
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
CS Petrocub CS Petrocub
W
CS Petrocub CS Petrocub
28.09.20 4 : 0 Zafer
Floresti Floresti
W
Codru Lozova Codru Lozova
02.10.20 1 : 4 Zafer
CS Petrocub CS Petrocub
D
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
CS Petrocub CS Petrocub
W
CS Petrocub CS Petrocub
21.10.20 2 : 0 Zafer
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
FC Sfîntul Gheorghe
4 FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe 14 9 3 2 28:11 17 30 W
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
27.09.20 2 : 0 Zafer
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
D
FC Milsami FC Milsami
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
D
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
W
Floresti Floresti
20.10.20 1 : 4 Zafer
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
D
Codru Lozova Codru Lozova
30.10.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
CS Petrocub
5 Dacia Buiucani Dacia Buiucani 15 6 2 7 15:15 -1 20 W
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
26.09.20 4 : 0 Zafer
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
D
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Codru Lozova Codru Lozova
L
Floresti Floresti
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
D
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
CS Petrocub CS Petrocub
W
Codru Lozova Codru Lozova
21.10.20 0 : 1 Zafer
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
CSF Speranta Nisporeni
6 FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol 15 5 4 6 26:25 1 19 D
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
CS Petrocub CS Petrocub
L
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
26.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
D
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
D
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
L
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
20.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
FC Zimbru Chisinau
7 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni 15 3 4 8 15:24 -9 13 W
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
23.09.20 0 : 2 Zafer
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
L
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
D
FC Dinamo-Auto Tiraspol FC Dinamo-Auto Tiraspol
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
D
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Floresti Floresti
L
CS Petrocub CS Petrocub
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
Dacia Buiucani
8 Floresti Floresti 16 3 3 10 8:36 -28 12 L
CS Petrocub CS Petrocub
28.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Floresti Floresti
W
Floresti Floresti
03.10.20 1 : 0 Zafer
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
D
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Floresti Floresti
L
Floresti Floresti
20.10.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
L
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
24.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Floresti Floresti
FC Dinamo-Auto Tiraspol
9 FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 15 2 2 11 10:27 -17 8 L
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta Nisporeni
L
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
L
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
W
Codru Lozova Codru Lozova
16.10.20 0 : 2 Zafer
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
L
FC Milsami FC Milsami
20.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
FC Dinamo-Auto Tiraspol
10 Codru Lozova Codru Lozova 16 0 2 14 8:57 -49 2 L
Codru Lozova Codru Lozova
02.10.20 1 : 4 Kaybetmek
CS Petrocub CS Petrocub
L
Codru Lozova Codru Lozova
16.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
L
Codru Lozova Codru Lozova
21.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Dacia Buiucani Dacia Buiucani
L
Codru Lozova Codru Lozova
24.10.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Milsami FC Milsami
D
Codru Lozova Codru Lozova
30.10.20 2 : 2 Beraberlik
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
CSF Speranta Nisporeni
Champions League Qualification
Conference League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Divizia Nationala - şampiyona, düzenleyen Moldova. Kayıt yaptıran yarışma 10 takımlar. Şu anda liderler futbol maratonu. Bunlar:
FC Sheriff Tiraspol - 45 madde, yengi 15, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FC Milsami - 33 puan, kazanılan maçlar 10, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
CS Petrocub - 33 madde, parlak başarılar 10, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Divizia Nationala (Moldova) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Divizia Nationala (Moldova):
FC Sfîntul Gheorghe - CS Petrocub (25.10.2020 08:00)
FC Dinamo-Auto Tiraspol - Floresti (30.10.2020 12:00)
FC Sheriff Tiraspol - CSF Speranta Nisporeni (30.10.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Divizia Nationala (Moldova) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.