Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Moldova

Divizia A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Divizia A
1 FC Floresti 28 22 3 3 71:29 42 69 L
CS Drochia
29.09.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Floresti
W
FC Floresti
06.10.19 3 : 2 Zafer
CF Sparta
W
CF Ungheni
27.10.19 1 : 2 Zafer
FC Floresti
W
FC Floresti
02.11.19 1 : 0 Zafer
FC Tighina
W
Dacia-2 Buiucani
09.11.19 1 : 2 Zafer
FC Floresti
2 Dacia-2 Buiucani 28 22 3 3 68:17 51 69 W
CSF Sparta Chisinau
19.10.19 0 : 3 Zafer
Dacia-2 Buiucani
W
Dacia-2 Buiucani
23.10.19 1 : 0 Zafer
FC Cahul 2005
W
Dacia-2 Buiucani
27.10.19 3 : 2 Zafer
CS Drochia
W
CF Sparta
02.11.19 1 : 2 Zafer
Dacia-2 Buiucani
L
Dacia-2 Buiucani
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Floresti
3 CF Sparta 28 20 2 6 72:28 44 62 L
FC Floresti
06.10.19 3 : 2 Kaybetmek
CF Sparta
W
CF Sparta
22.10.19 2 : 1 Zafer
CF Ungheni
D
FC Tighina
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
CF Sparta
L
CF Sparta
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Dacia-2 Buiucani
D
Real Succes
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
CF Sparta
4 FC Tighina 28 19 3 6 84:31 53 60 W
FC Tighina
06.10.19 3 : 0 Zafer
CSF Sparta Chisinau
W
CS Drochia
20.10.19 0 : 3 Zafer
FC Tighina
D
FC Tighina
27.10.19 0 : 0 Beraberlik
CF Sparta
L
FC Floresti
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Tighina
W
FC Tighina
09.11.19 4 : 2 Zafer
CF Ungheni
5 FC Cahul 2005 28 14 6 8 60:34 26 48 D
FC Iskra Stali Ribnita
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Cahul 2005
L
Dacia-2 Buiucani
23.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Cahul 2005
L
FC Cahul 2005
26.10.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Victoria
W
CSF Sparta Chisinau
02.11.19 0 : 3 Zafer
FC Cahul 2005
W
FC Cahul 2005
09.11.19 4 : 0 Zafer
CS Drochia
6 FC Victoria 28 14 1 13 58:54 4 43 L
Dacia-2 Buiucani
02.10.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Victoria
W
FC Victoria
19.10.19 4 : 3 Zafer
Real Succes
W
FC Cahul 2005
26.10.19 1 : 3 Zafer
FC Victoria
L
FC Victoria
02.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Sireti
W
FC Zaria Balti
09.11.19 4 : 5 Zafer
FC Victoria
7 CS Drochia 28 12 5 11 44:37 7 41 D
CF Ungheni
05.10.19 2 : 2 Beraberlik
CS Drochia
L
CS Drochia
20.10.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Tighina
L
Dacia-2 Buiucani
27.10.19 3 : 2 Kaybetmek
CS Drochia
D
CS Drochia
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Real Succes
L
FC Cahul 2005
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
CS Drochia
8 FC Granicerul 28 10 4 14 47:66 -19 34 L
FC Granicerul
28.09.19 1 : 4 Kaybetmek
FC Cahul 2005
L
FC Sireti
06.10.19 5 : 2 Kaybetmek
FC Granicerul
W
FC Zaria Balti
19.10.19 2 : 3 Zafer
FC Granicerul
W
FC Singerei
02.11.19 2 : 4 Zafer
FC Granicerul
W
FC Granicerul
09.11.19 4 : 1 Zafer
FC Iskra Stali Ribnita
9 FC Sireti 28 10 3 15 48:83 -35 33 W
FC Sireti
06.10.19 5 : 2 Zafer
FC Granicerul
W
FC Singerei
10.10.19 0 : 2 Zafer
FC Sireti
W
FC Sireti
27.10.19 4 : 3 Zafer
FC Iskra Stali Ribnita
W
FC Victoria
02.11.19 1 : 3 Zafer
FC Sireti
W
FC Sireti
09.11.19 3 : 0 Zafer
CSF Sparta Chisinau
10 FC Zaria Balti 28 9 4 15 65:60 5 31 W
FC Zaria Balti
29.09.19 5 : 0 Zafer
FC Sireti
L
FC Zaria Balti
19.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Granicerul
W
FC Zaria Balti
26.10.19 4 : 2 Zafer
FC Singerei
W
FC Zaria Balti
02.11.19 2 : 0 Zafer
FC Iskra Stali Ribnita
L
FC Zaria Balti
09.11.19 4 : 5 Kaybetmek
FC Victoria
11 FC Iskra Stali Ribnita 28 9 4 15 51:62 -11 31 L
Real Succes
02.10.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Iskra Stali Ribnita
D
FC Iskra Stali Ribnita
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Cahul 2005
L
FC Sireti
27.10.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Iskra Stali Ribnita
L
FC Zaria Balti
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Iskra Stali Ribnita
L
FC Granicerul
09.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Iskra Stali Ribnita
12 Real Succes 28 9 4 15 59:63 -4 31 L
FC Victoria
19.10.19 4 : 3 Kaybetmek
Real Succes
W
FC Singerei
23.10.19 0 : 1 Zafer
Real Succes
W
Real Succes
26.10.19 3 : 0 Zafer
CSF Sparta Chisinau
D
CS Drochia
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Real Succes
D
Real Succes
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
CF Sparta
13 CF Ungheni 28 9 3 16 53:83 -30 30 W
CSF Sparta Chisinau
28.09.19 0 : 3 Zafer
CF Ungheni
D
CF Ungheni
05.10.19 2 : 2 Beraberlik
CS Drochia
L
CF Sparta
22.10.19 2 : 1 Kaybetmek
CF Ungheni
L
CF Ungheni
27.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Floresti
L
FC Tighina
09.11.19 4 : 2 Kaybetmek
CF Ungheni
14 FC Singerei 28 6 3 19 38:72 -34 21 D
FC Cahul 2005
05.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Singerei
L
FC Singerei
10.10.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Sireti
L
FC Singerei
23.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Real Succes
L
FC Zaria Balti
26.10.19 4 : 2 Kaybetmek
FC Singerei
L
FC Singerei
02.11.19 2 : 4 Kaybetmek
FC Granicerul
15 CSF Sparta Chisinau 28 0 2 26 6:105 -99 2 L
FC Tighina
06.10.19 3 : 0 Kaybetmek
CSF Sparta Chisinau
L
CSF Sparta Chisinau
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Dacia-2 Buiucani
L
Real Succes
26.10.19 3 : 0 Kaybetmek
CSF Sparta Chisinau
L
CSF Sparta Chisinau
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Cahul 2005
L
FC Sireti
09.11.19 3 : 0 Kaybetmek
CSF Sparta Chisinau
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Divizia A - şampiyona, organize eden Moldova. Katılan şampiyona 15 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC Floresti - 69 madde, kazanılan maçlar 22, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Dacia-2 Buiucani - 69 madde, parlak başarılar 22, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
CF Sparta - 62 madde, kazanılan maçlar 20, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Divizia A (Moldova) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Divizia A (Moldova) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.