Primera Division, Clausura
Meksika

Primera Division, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo 10 7 1 2 24:14 10 22 W
Guadalajara Guadalajara
15.02.20 1 : 2 Zafer
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
W
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
22.02.20 2 : 1 Zafer
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
W
Mazatlan Mazatlan
28.02.20 2 : 4 Zafer
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
W
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
07.03.20 4 : 2 Zafer
Club Tijuana Club Tijuana
W
Club América Club América
15.03.20 0 : 1 Zafer
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
2 Club León Club León 10 7 0 3 23:14 9 21 L
Atlético San Luis Atlético San Luis
14.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Club León Club León
W
Club León Club León
22.02.20 2 : 1 Zafer
Club Necaxa Club Necaxa
L
Guadalajara Guadalajara
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club León Club León
W
Juarez Juarez
08.03.20 1 : 4 Zafer
Club León Club León
W
Club León Club León
14.03.20 3 : 1 Zafer
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
3 Club Santos Laguna Club Santos Laguna 10 5 2 3 14:14 -1 17 W
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
16.02.20 2 : 1 Zafer
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
W
Juarez Juarez
23.02.20 1 : 2 Zafer
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
W
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
01.03.20 1 : 0 Zafer
Atlas FC Atlas FC
L
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
W
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
15.03.20 2 : 1 Zafer
Club Necaxa Club Necaxa
4 Club América Club América 10 5 2 3 11:11 1 17 W
Club América Club América
15.02.20 2 : 0 Zafer
Atlas FC Atlas FC
W
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
22.02.20 0 : 1 Zafer
Club América Club América
L
Club América Club América
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Club Necaxa Club Necaxa
D
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
Club América Club América
L
Club América Club América
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
5 Guadalajara Guadalajara 10 4 4 2 13:11 2 16 L
Guadalajara Guadalajara
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
W
Club Tijuana Club Tijuana
21.02.20 0 : 1 Zafer
Guadalajara Guadalajara
W
Guadalajara Guadalajara
01.03.20 2 : 0 Zafer
Club León Club León
W
Atlas FC Atlas FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Guadalajara Guadalajara
D
Guadalajara Guadalajara
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
6 Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional 10 4 3 3 20:19 1 15 W
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
15.02.20 2 : 3 Zafer
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
L
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mazatlan Mazatlan
L
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
D
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
Club América Club América
L
Club León Club León
14.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
7 Tigres de la UANL Tigres de la UANL 10 4 2 4 13:10 3 14 L
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
L
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
W
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
29.02.20 3 : 0 Zafer
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
D
Puebla F.C. Puebla F.C.
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
W
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
14.03.20 3 : 2 Zafer
Juarez Juarez
8 Juarez Juarez 10 4 2 4 20:18 2 14 D
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Juarez Juarez
L
Juarez Juarez
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
W
Atlético San Luis Atlético San Luis
28.02.20 0 : 3 Zafer
Juarez Juarez
L
Juarez Juarez
08.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Club León Club León
L
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
14.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Juarez Juarez
Club Tijuana
9 Mazatlan Mazatlan 10 4 2 4 17:16 1 14 D
Mazatlan Mazatlan
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Tijuana Club Tijuana
W
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
23.02.20 1 : 2 Zafer
Mazatlan Mazatlan
L
Mazatlan Mazatlan
28.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
W
Club Necaxa Club Necaxa
08.03.20 1 : 2 Zafer
Mazatlan Mazatlan
W
Mazatlan Mazatlan
13.03.20 4 : 0 Zafer
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
10 Puebla F.C. Puebla F.C. 10 4 2 4 7:7 -1 14 L
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Puebla F.C. Puebla F.C.
W
Puebla F.C. Puebla F.C.
21.02.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
W
Club Tijuana Club Tijuana
28.02.20 0 : 1 Zafer
Puebla F.C. Puebla F.C.
D
Puebla F.C. Puebla F.C.
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tigres de la UANL Tigres de la UANL
W
Atlético San Luis Atlético San Luis
14.03.20 0 : 1 Zafer
Puebla F.C. Puebla F.C.
11 C.F. Pachuca C.F. Pachuca 10 4 2 4 11:12 -1 14 W
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
15.02.20 1 : 0 Zafer
Puebla F.C. Puebla F.C.
W
Atlas FC Atlas FC
21.02.20 0 : 2 Zafer
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
D
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
W
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
07.03.20 1 : 0 Zafer
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
L
Club Tijuana Club Tijuana
13.03.20 3 : 2 Kaybetmek
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
12 Querétaro F.C. Querétaro F.C. 10 4 2 4 13:15 -2 14 W
Club Necaxa Club Necaxa
16.02.20 2 : 3 Zafer
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
L
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlético San Luis Atlético San Luis
D
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
D
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
L
Mazatlan Mazatlan
13.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
13 Atlético San Luis Atlético San Luis 10 3 4 3 11:15 -4 13 W
Atlético San Luis Atlético San Luis
14.02.20 3 : 1 Zafer
Club León Club León
W
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
23.02.20 0 : 1 Zafer
Atlético San Luis Atlético San Luis
L
Atlético San Luis Atlético San Luis
28.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Juarez Juarez
D
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Atlético San Luis Atlético San Luis
L
Atlético San Luis Atlético San Luis
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Puebla F.C. Puebla F.C.
14 Club Necaxa Club Necaxa 10 3 2 5 17:16 1 11 L
Club Necaxa Club Necaxa
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
L
Club León Club León
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Necaxa Club Necaxa
W
Club América Club América
29.02.20 0 : 3 Zafer
Club Necaxa Club Necaxa
L
Club Necaxa Club Necaxa
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Mazatlan Mazatlan
L
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Necaxa Club Necaxa
15 Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C. 10 2 4 4 16:18 -2 10 L
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Club Universidad Nacional Club Universidad Nacional
L
Puebla F.C. Puebla F.C.
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
W
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
28.02.20 2 : 0 Zafer
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
D
Querétaro F.C. Querétaro F.C.
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
L
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
15.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Atlas FC Atlas FC
16 Club Tijuana Club Tijuana 10 2 3 5 10:16 -6 9 D
Mazatlan Mazatlan
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Tijuana Club Tijuana
L
Club Tijuana Club Tijuana
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Guadalajara Guadalajara
L
Club Tijuana Club Tijuana
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Puebla F.C. Puebla F.C.
L
Cruz Azul Hidalgo Cruz Azul Hidalgo
07.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Club Tijuana Club Tijuana
W
Club Tijuana Club Tijuana
13.03.20 3 : 2 Zafer
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
Juarez
17 Atlas FC Atlas FC 10 3 0 7 10:17 -7 9 L
Club América Club América
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atlas FC Atlas FC
L
Atlas FC Atlas FC
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
C.F. Pachuca C.F. Pachuca
L
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Atlas FC Atlas FC
L
Atlas FC Atlas FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Guadalajara Guadalajara
W
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
15.03.20 2 : 3 Zafer
Atlas FC Atlas FC
18 C.F. Monterrey C.F. Monterrey 10 0 5 5 10:17 -7 5 D
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Juarez Juarez
L
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club América Club América
L
Deportivo Toluca F.C. Deportivo Toluca F.C.
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
D
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Atlético San Luis Atlético San Luis
D
Guadalajara Guadalajara
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
C.F. Monterrey C.F. Monterrey
Daha fazla göster

Primera Division, Clausura - şampiyona, düzenleyen Meksika. Katılan turnuva 18 katılımcılar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Cruz Azul Hidalgo - 22 kabul edilen puan, yengi 7, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 1.
Club León - 21 madde, kazanılan maçlar 7, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Club Santos Laguna - 17 sayı, parlak başarılar 5, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Division, Clausura (Meksika) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Division, Clausura (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.