Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX
Meksika

Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Club Celaya Club Celaya 11 6 5 0 16:8 8 25 W
Club Celaya Club Celaya
01.10.20 1 : 0 Zafer
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
D
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
D
Club Celaya Club Celaya
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
D
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
22.10.20 1 : 2 Zafer
Club Celaya Club Celaya
Venados
2 Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora 11 6 1 4 18:12 6 21 L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
29.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
07.10.20 3 : 1 Zafer
Tampico Madero Tampico Madero
D
Club Celaya Club Celaya
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
18.10.20 2 : 0 Zafer
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
L
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
21.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
Tepatitlan de Morelos
3 Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas 11 5 4 2 16:13 3 20 W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
29.09.20 2 : 3 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
08.10.20 1 : 0 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
W
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
11.10.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
D
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
L
Atletico Morelia Atletico Morelia
20.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
Tampico Madero
4 Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos 10 5 3 2 14:7 7 19 L
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
W
Tapatio Tapatio
30.09.20 0 : 1 Zafer
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
D
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
W
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
14.10.20 4 : 0 Zafer
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
W
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
20.10.20 2 : 1 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
Cimarrones de Sonora
5 Cancun Cancun 11 5 3 3 16:10 6 19 L
Cancun Cancun
29.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Venados Venados
L
Atlante F.C. Atlante F.C.
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Cancun Cancun
D
Tapatio Tapatio
13.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cancun Cancun
W
Cancun Cancun
17.10.20 4 : 0 Zafer
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
21.10.20 0 : 1 Zafer
Cancun Cancun
Coyotes de Tlaxcala
6 Atlante F.C. Atlante F.C. 11 5 1 5 15:10 5 18 W
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
30.09.20 0 : 4 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
W
Atlante F.C. Atlante F.C.
06.10.20 2 : 1 Zafer
Cancun Cancun
L
Atletico Morelia Atletico Morelia
09.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Atlante F.C. Atlante F.C.
13.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
L
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
20.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
Dorados de Sinaloa
7 Atletico Morelia Atletico Morelia 10 4 4 2 16:15 1 18 W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
24.09.20 0 : 1 Zafer
Atletico Morelia Atletico Morelia
D
Atletico Morelia Atletico Morelia
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
W
Atletico Morelia Atletico Morelia
09.10.20 2 : 1 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
D
Venados Venados
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Morelia Atletico Morelia
W
Atletico Morelia Atletico Morelia
20.10.20 2 : 1 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
Universidad de Guadalajara
8 Tampico Madero Tampico Madero 11 3 4 4 9:10 -1 14 W
Tampico Madero Tampico Madero
01.10.20 2 : 0 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
07.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
D
Tampico Madero Tampico Madero
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
Atlante F.C. Atlante F.C.
13.10.20 0 : 1 Zafer
Tampico Madero Tampico Madero
L
Tampico Madero Tampico Madero
20.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
Club Deportivo Mineros de Zacatecas
9 Correcaminos UAT Correcaminos UAT 10 3 4 3 12:12 -1 13 W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
22.09.20 2 : 1 Zafer
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
D
Tampico Madero Tampico Madero
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
15.10.20 3 : 2 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
D
Venados Venados
22.10.20 2 : 2 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
Tapatio
10 Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa 11 2 5 4 13:18 -5 13 D
Atletico Morelia Atletico Morelia
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
L
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
L
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
14.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tapatio Tapatio
Atlante F.C.
11 Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala 8 3 2 3 9:12 -3 12 L
Venados Venados
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
L
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
W
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
18.10.20 1 : 0 Zafer
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
21.10.20 2 : 1 Zafer
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
L
Tapatio Tapatio
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
Cancun
12 Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara 10 2 3 5 9:12 -3 11 D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
L
Club Celaya Club Celaya
01.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tapatio Tapatio
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
L
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
21.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Cancun Cancun
Atletico Morelia
13 Venados Venados 10 2 4 4 8:13 -5 11 W
Venados Venados
23.09.20 1 : 0 Zafer
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
W
Cancun Cancun
29.09.20 1 : 2 Zafer
Venados Venados
L
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Venados Venados
D
Venados Venados
14.10.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Morelia Atletico Morelia
D
Venados Venados
22.10.20 2 : 2 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
Club Celaya
14 Pumas Tabasco Pumas Tabasco 10 2 4 4 13:20 -7 11 D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
L
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
30.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
D
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
L
Cancun Cancun
17.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
W
Tampico Madero Tampico Madero
20.10.20 1 : 2 Zafer
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
Alebrijes de Oaxaca
15 Tapatio Tapatio 10 1 6 3 9:10 -1 9 L
Tapatio Tapatio
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Tepatitlan de Morelos Tepatitlan de Morelos
D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tapatio Tapatio
D
Tapatio Tapatio
13.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cancun Cancun
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
Tapatio Tapatio
W
Tapatio Tapatio
24.10.20 2 : 0 Zafer
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
Correcaminos UAT
16 Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 11 2 1 8 8:19 -11 7 L
Tampico Madero Tampico Madero
01.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
08.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
11.10.20 1 : 0 Zafer
Venados Venados
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
15.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
22.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Celaya Club Celaya
Pumas Tabasco
Semifinal
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX - şampiyona, düzenleyen Meksika. Iştirak eden turnuva 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar lig. Bunlar:
Club Celaya - 25 puan, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 5.
Cimarrones de Sonora - 21 puan, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Club Deportivo Mineros de Zacatecas - 20 sayı, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 2, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX (Meksika) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX (Meksika):
Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero (27.10.2020 19:00)
Pumas Tabasco - Alebrijes de Oaxaca (27.10.2020 21:05)
Cimarrones de Sonora - Tepatitlan de Morelos (27.10.2020 23:05)

skorexpress.com internet sayfasında Meksika Şampiyonası. Liga de Expansion MX (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.