Liga de Ascenso, Clausura
Meksika

Liga de Ascenso, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas 8 6 2 0 18:4 14 20 W
Club Celaya Club Celaya
15.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
20.02.20 2 : 0 Zafer
Zacatepec Zacatepec
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
06.03.20 2 : 0 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
2 Correcaminos UAT Correcaminos UAT 8 5 1 2 16:10 6 16 W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
21.02.20 6 : 2 Zafer
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
05.03.20 0 : 2 Zafer
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Zacatepec Zacatepec
3 Club Celaya Club Celaya 8 4 1 3 7:7 -1 13 W
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
22.02.20 0 : 1 Zafer
Club Celaya Club Celaya
D
Club Celaya Club Celaya
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampico Madero Tampico Madero
W
Club Celaya Club Celaya
07.03.20 2 : 1 Zafer
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
15.03.20 0 : 1 Zafer
Club Celaya Club Celaya
4 Zacatepec Zacatepec 8 4 1 3 13:12 1 13 W
Zacatepec Zacatepec
15.02.20 1 : 0 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
20.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Zacatepec Zacatepec
W
Zacatepec Zacatepec
29.02.20 2 : 1 Zafer
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
D
Zacatepec Zacatepec
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
14.03.20 1 : 2 Zafer
Zacatepec Zacatepec
5 Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara 8 4 1 3 14:14 1 13 W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
16.02.20 2 : 0 Zafer
Venados Venados
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
21.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
01.03.20 3 : 1 Zafer
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
L
Club Celaya Club Celaya
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
6 Tampico Madero Tampico Madero 8 3 3 2 9:8 1 12 D
Tampico Madero Tampico Madero
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
D
Club Celaya Club Celaya
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampico Madero Tampico Madero
D
Tampico Madero Tampico Madero
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
W
Tampico Madero Tampico Madero
08.03.20 1 : 0 Zafer
Venados Venados
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Tampico Madero Tampico Madero
7 Venados Venados 8 4 1 3 8:11 -3 13 W
Venados Venados
22.02.20 4 : 3 Zafer
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Atlante F.C. Atlante F.C.
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Venados Venados
L
Tampico Madero Tampico Madero
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Venados Venados
W
Venados Venados
13.03.20 1 : 0 Zafer
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
D
Venados Venados
20.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
8 Atlante F.C. Atlante F.C. 8 3 2 3 6:7 -1 11 W
Atlante F.C. Atlante F.C.
14.02.20 2 : 1 Zafer
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
D
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
D
Atlante F.C. Atlante F.C.
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Venados Venados
L
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
12.03.20 0 : 1 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
9 Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora 8 2 2 4 6:11 -5 8 D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
D
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
05.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Celaya Club Celaya
10 Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 8 1 3 4 6:9 -3 6 D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
D
Tampico Madero Tampico Madero
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
L
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
12.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
11 Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa 8 0 5 3 13:18 -5 5 L
Venados Venados
22.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
D
Zacatepec Zacatepec
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Tampico Madero Tampico Madero
D
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
12 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas 8 1 0 7 9:14 -5 3 L
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Celaya Club Celaya
L
Zacatepec Zacatepec
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
W
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
07.03.20 4 : 1 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Venados Venados
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
Daha fazla göster

Liga de Ascenso, Clausura - şampiyona, düzenleyen Meksika. Katılan turnuva 12 futbol takımları. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Club Deportivo Mineros de Zacatecas - 20 sayı, parlak başarılar 6, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Correcaminos UAT - 16 sayı, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Club Celaya - 13 puan, yengi 4, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga de Ascenso, Clausura (Meksika) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga de Ascenso, Clausura (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.