Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
15
Liga de Ascenso, Clausura
Meksika

Liga de Ascenso, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas 8 6 2 0 18:4 14 20 W
Celaya FC Celaya FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
W
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
20.02.20 2 : 0 Zafer
CA Zacatepec CA Zacatepec
D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
W
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
06.03.20 2 : 0 Zafer
Atlante FC Atlante FC
D
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
2 CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT 8 5 1 2 16:10 6 16 W
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
21.02.20 6 : 2 Zafer
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
D
Loros Universidad Loros Universidad
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
W
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
05.03.20 0 : 2 Zafer
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
L
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CA Zacatepec CA Zacatepec
3 CA Zacatepec CA Zacatepec 8 4 1 3 13:12 1 13 W
CA Zacatepec CA Zacatepec
15.02.20 1 : 0 Zafer
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
L
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
20.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CA Zacatepec CA Zacatepec
W
CA Zacatepec CA Zacatepec
29.02.20 2 : 1 Zafer
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
D
CA Zacatepec CA Zacatepec
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
W
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
14.03.20 1 : 2 Zafer
CA Zacatepec CA Zacatepec
4 Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG 8 4 1 3 14:14 1 13 W
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
16.02.20 2 : 0 Zafer
Venados FC Venados FC
L
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
21.02.20 6 : 2 Kaybetmek
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
W
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
01.03.20 3 : 1 Zafer
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
L
Celaya FC Celaya FC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
D
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
5 Celaya FC Celaya FC 8 4 1 3 7:7 -1 13 W
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
22.02.20 0 : 1 Zafer
Celaya FC Celaya FC
D
Celaya FC Celaya FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
W
Celaya FC Celaya FC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
D
Loros Universidad Loros Universidad
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Celaya FC Celaya FC
W
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
15.03.20 0 : 1 Zafer
Celaya FC Celaya FC
6 Venados FC Venados FC 8 4 1 3 8:11 -3 13 W
Venados FC Venados FC
22.02.20 4 : 3 Zafer
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
Atlante FC Atlante FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Venados FC Venados FC
L
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Venados FC Venados FC
W
Venados FC Venados FC
13.03.20 1 : 0 Zafer
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
D
Venados FC Venados FC
20.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loros Universidad Loros Universidad
7 Tampico Madero FC Tampico Madero FC 8 3 3 2 9:8 1 12 D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
D
Celaya FC Celaya FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loros Universidad Loros Universidad
W
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
08.03.20 1 : 0 Zafer
Venados FC Venados FC
D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
8 Atlante FC Atlante FC 8 3 2 3 6:7 -1 11 W
Atlante FC Atlante FC
14.02.20 2 : 1 Zafer
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
D
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
D
Atlante FC Atlante FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Venados FC Venados FC
L
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Atlante FC Atlante FC
W
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
12.03.20 0 : 1 Zafer
Atlante FC Atlante FC
9 Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC 8 2 2 4 6:11 -5 8 D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
D
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
L
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
L
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
05.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
L
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Celaya FC Celaya FC
10 Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC 8 1 3 4 6:9 -3 6 D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Loros Universidad Loros Universidad
D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
L
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
L
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
12.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlante FC Atlante FC
11 CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa 8 0 5 3 13:18 -5 5 L
Venados FC Venados FC
22.02.20 4 : 3 Kaybetmek
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
D
CA Zacatepec CA Zacatepec
06.03.20 3 : 3 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
D
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
12 CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula 8 1 0 7 9:14 -5 3 L
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Celaya FC Celaya FC
L
CA Zacatepec CA Zacatepec
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
W
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
07.03.20 4 : 1 Zafer
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
L
Venados FC Venados FC
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
D
Loros Universidad Loros Universidad
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
Playoffs
Daha fazla göster

Liga de Ascenso, Clausura - şampiyona, düzenleyen Meksika. Katılan turnuva 12 kulüpler. Şu anda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
CD Mineros de Zacatecas - 20 puan, parlak başarılar 6, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.
CF Correcaminos UAT - 16 puan, parlak başarılar 5, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
CA Zacatepec - 13 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga de Ascenso, Clausura (Meksika) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga de Ascenso, Clausura (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.