Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
Liga de Ascenso, Apertura
Meksika

Liga de Ascenso, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC 13 7 4 2 18:15 3 27 W
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
09.11.19 2 : 0 Zafer
Celaya FC Celaya FC
W
Celaya FC Celaya FC
20.11.19 0 : 1 Zafer
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
L
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Celaya FC Celaya FC
W
CA Zacatepec CA Zacatepec
29.11.19 1 : 3 Zafer
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
CA Zacatepec CA Zacatepec
2 Atlante FC Atlante FC 13 6 6 1 15:9 6 26 W
Atlante FC Atlante FC
08.11.19 2 : 0 Zafer
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
L
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
13.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Atlante FC Atlante FC
W
Atlante FC Atlante FC
16.11.19 2 : 0 Zafer
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
D
CA Zacatepec CA Zacatepec
20.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
L
Atlante FC Atlante FC
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
CA Zacatepec CA Zacatepec
3 Tampico Madero FC Tampico Madero FC 13 5 5 3 18:13 5 23 D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
CA Zacatepec CA Zacatepec
L
Loros Universidad Loros Universidad
01.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
W
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
09.11.19 0 : 2 Zafer
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
L
Celaya FC Celaya FC
13.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Celaya FC Celaya FC
4 Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG 13 7 0 6 17:17 -1 22 W
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
27.10.19 1 : 0 Zafer
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
W
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
02.11.19 1 : 2 Zafer
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
W
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
10.11.19 2 : 1 Zafer
Loros Universidad Loros Universidad
L
CA Zacatepec CA Zacatepec
14.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
L
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
CA Zacatepec CA Zacatepec
5 CA Zacatepec CA Zacatepec 13 5 4 4 18:18 1 21 W
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
17.11.19 0 : 1 Zafer
CA Zacatepec CA Zacatepec
D
CA Zacatepec CA Zacatepec
20.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
W
Atlante FC Atlante FC
23.11.19 0 : 1 Zafer
CA Zacatepec CA Zacatepec
L
CA Zacatepec CA Zacatepec
29.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
CA Zacatepec CA Zacatepec
6 Celaya FC Celaya FC 13 5 2 6 14:11 3 19 L
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Celaya FC Celaya FC
W
Celaya FC Celaya FC
13.11.19 1 : 0 Zafer
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
D
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Celaya FC Celaya FC
L
Celaya FC Celaya FC
20.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
W
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
23.11.19 0 : 1 Zafer
Celaya FC Celaya FC
7 CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas 13 4 6 3 13:11 2 19 D
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
W
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
01.11.19 1 : 3 Zafer
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
D
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
W
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
13.11.19 2 : 1 Zafer
Atlante FC Atlante FC
L
Atlante FC Atlante FC
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
8 CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula 13 4 5 4 17:16 1 18 D
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
W
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
18.10.19 2 : 3 Zafer
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
W
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
26.10.19 4 : 1 Zafer
Venados FC Venados FC
L
Celaya FC Celaya FC
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
W
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
09.11.19 2 : 1 Zafer
CA Zacatepec CA Zacatepec
9 CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa 13 3 7 3 13:12 1 17 D
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
Loros Universidad Loros Universidad
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
29.10.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
L
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
D
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
10 Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC 13 4 4 5 10:11 -1 17 W
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
06.10.19 2 : 1 Zafer
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
D
CA Zacatepec CA Zacatepec
19.10.19 0 : 0 Beraberlik
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
L
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
L
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
L
Atlante FC Atlante FC
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
11 Loros Universidad Loros Universidad 13 3 5 5 16:18 -2 16 D
Loros Universidad Loros Universidad
05.10.19 1 : 1 Beraberlik
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
L
Celaya FC Celaya FC
20.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Loros Universidad Loros Universidad
D
Loros Universidad Loros Universidad
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
W
Loros Universidad Loros Universidad
01.11.19 1 : 0 Zafer
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
L
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Loros Universidad Loros Universidad
12 CF Potros Uaem CF Potros Uaem 13 3 4 6 18:21 -3 15 D
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
CSD Dorados Sinaloa CSD Dorados Sinaloa
L
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
18.10.19 2 : 3 Kaybetmek
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
W
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
26.10.19 0 : 1 Zafer
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
W
CA Zacatepec CA Zacatepec
04.11.19 1 : 3 Zafer
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
L
CF Potros Uaem CF Potros Uaem
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
13 Venados FC Venados FC 13 3 3 7 12:20 -8 14 L
CA Zacatepec CA Zacatepec
04.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Venados FC Venados FC
L
Venados FC Venados FC
18.10.19 2 : 4 Kaybetmek
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
L
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
26.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Venados FC Venados FC
D
Venados FC Venados FC
01.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante FC Atlante FC
L
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
08.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Venados FC Venados FC
14 CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT 13 2 5 6 12:19 -7 11 D
CF Cafetaleros de Tapachula CF Cafetaleros de Tapachula
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
L
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
19.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
L
Leones Negros UDEG Leones Negros UDEG
27.10.19 1 : 0 Kaybetmek
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
L
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
01.11.19 1 : 3 Kaybetmek
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
W
CF Correcaminos UAT CF Correcaminos UAT
08.11.19 2 : 1 Zafer
Venados FC Venados FC
Semifinal
Playoffs
Daha fazla göster

Liga de Ascenso, Apertura - şampiyona, organize eden Meksika. Katılan lig 14 takımlar. Şu anda favoriler turnuva. Bunlar:
Alebrijes de Oaxaca FC - 27 madde, kazanılan yarışmalar 7, yenilmeler 2, beraberlik 4.
Atlante FC - 26 puan, yengi 6, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 6.
Tampico Madero FC - 23 sayı, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga de Ascenso, Apertura (Meksika) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga de Ascenso, Apertura (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.