Liga de Ascenso, Apertura
Meksika

Liga de Ascenso, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 13 7 4 2 18:15 3 27 W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
09.11.19 2 : 0 Zafer
Club Celaya Club Celaya
W
Club Celaya Club Celaya
20.11.19 0 : 1 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Club Celaya Club Celaya
W
Atletico Morelia Atletico Morelia
29.11.19 1 : 3 Zafer
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Atletico Morelia Atletico Morelia
2 Atlante F.C. Atlante F.C. 13 6 6 1 15:9 6 26 W
Atlante F.C. Atlante F.C.
08.11.19 2 : 0 Zafer
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
L
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
13.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Atlante F.C. Atlante F.C.
W
Atlante F.C. Atlante F.C.
16.11.19 2 : 0 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
D
Atletico Morelia Atletico Morelia
20.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Atlante F.C. Atlante F.C.
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Morelia Atletico Morelia
3 Tampico Madero Tampico Madero 13 5 5 3 18:13 5 23 D
Tampico Madero Tampico Madero
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Atletico Morelia Atletico Morelia
L
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
01.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
W
UA Estado de México UA Estado de México
09.11.19 0 : 2 Zafer
Tampico Madero Tampico Madero
L
Club Celaya Club Celaya
13.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
D
Tampico Madero Tampico Madero
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
4 Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara 13 7 0 6 17:17 -1 22 W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
27.10.19 1 : 0 Zafer
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
02.11.19 1 : 2 Zafer
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
10.11.19 2 : 1 Zafer
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
L
Atletico Morelia Atletico Morelia
14.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
L
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Morelia Atletico Morelia
5 Atletico Morelia Atletico Morelia 13 5 4 4 18:18 1 21 W
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
17.11.19 0 : 1 Zafer
Atletico Morelia Atletico Morelia
D
Atletico Morelia Atletico Morelia
20.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
W
Atlante F.C. Atlante F.C.
23.11.19 0 : 1 Zafer
Atletico Morelia Atletico Morelia
L
Atletico Morelia Atletico Morelia
29.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Atletico Morelia Atletico Morelia
6 Club Celaya Club Celaya 13 5 2 6 14:11 3 19 L
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Club Celaya Club Celaya
W
Club Celaya Club Celaya
13.11.19 1 : 0 Zafer
Tampico Madero Tampico Madero
D
Tampico Madero Tampico Madero
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Club Celaya Club Celaya
L
Club Celaya Club Celaya
20.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
W
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
23.11.19 0 : 1 Zafer
Club Celaya Club Celaya
7 Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas 13 4 6 3 13:11 2 19 D
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
01.11.19 1 : 3 Zafer
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
D
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
W
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
13.11.19 2 : 1 Zafer
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Atlante F.C. Atlante F.C.
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
8 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas 13 4 5 4 17:16 1 18 D
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
W
UA Estado de México UA Estado de México
18.10.19 2 : 3 Zafer
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
W
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
26.10.19 4 : 1 Zafer
Venados Venados
L
Club Celaya Club Celaya
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
W
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
09.11.19 2 : 1 Zafer
Atletico Morelia Atletico Morelia
9 Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa 13 3 7 3 13:12 1 17 D
UA Estado de México UA Estado de México
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
29.10.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
D
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
10 Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora 13 4 4 5 10:11 -1 17 W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
06.10.19 2 : 1 Zafer
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
D
Atletico Morelia Atletico Morelia
19.10.19 0 : 0 Beraberlik
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
UA Estado de México UA Estado de México
L
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
L
Atlante F.C. Atlante F.C.
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
11 Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima 13 3 5 5 16:18 -2 16 D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
05.10.19 1 : 1 Beraberlik
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
L
Club Celaya Club Celaya
20.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
D
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
W
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
01.11.19 1 : 0 Zafer
Tampico Madero Tampico Madero
L
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Loros de la Universidad de Colima Loros de la Universidad de Colima
12 UA Estado de México UA Estado de México 13 3 4 6 18:21 -3 15 D
UA Estado de México UA Estado de México
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
Dorados de Sinaloa Dorados de Sinaloa
L
UA Estado de México UA Estado de México
18.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
W
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
26.10.19 0 : 1 Zafer
UA Estado de México UA Estado de México
W
Atletico Morelia Atletico Morelia
04.11.19 1 : 3 Zafer
UA Estado de México UA Estado de México
L
UA Estado de México UA Estado de México
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
13 Venados Venados 13 3 3 7 12:20 -8 14 L
Atletico Morelia Atletico Morelia
04.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Venados Venados
L
Venados Venados
18.10.19 2 : 4 Kaybetmek
Tampico Madero Tampico Madero
L
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
26.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Venados Venados
D
Venados Venados
01.11.19 0 : 0 Beraberlik
Atlante F.C. Atlante F.C.
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
08.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Venados Venados
14 Correcaminos UAT Correcaminos UAT 13 2 5 6 12:19 -7 11 D
Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros de Chiapas
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
19.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
L
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
27.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
L
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
01.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Club Deportivo Mineros de Zacatecas Club Deportivo Mineros de Zacatecas
W
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
08.11.19 2 : 1 Zafer
Venados Venados
Semifinal
Playoffs
Daha fazla göster

Liga de Ascenso, Apertura - turnuva, düzenleyen Meksika. Katılan turnuva 14 takımlar. Bu sezonda favoriler yarışmalar. Bunlar:
Alebrijes de Oaxaca - 27 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 7, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Atlante F.C. - 26 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Tampico Madero - 23 puan, kazanılan maçlar 5, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga de Ascenso, Apertura (Meksika) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga de Ascenso, Apertura (Meksika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.