Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
BOV Premier Ligi
Malta

BOV Premier Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Floriana FC Floriana FC 20 12 5 3 38:15 23 41 L
Floriana FC Floriana FC
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Valetta Valetta
D
Gzira United Fc Gzira United Fc
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Floriana FC Floriana FC
L
Floriana FC Floriana FC
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gudja United Gudja United
W
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
21.02.20 0 : 4 Zafer
Floriana FC Floriana FC
W
Floriana FC Floriana FC
06.03.20 3 : 0 Zafer
Sirens FC Sirens FC
2 Valetta Valetta 20 11 5 4 32:22 10 38 W
Floriana FC Floriana FC
02.02.20 0 : 1 Zafer
Valetta Valetta
W
Valetta Valetta
08.02.20 3 : 1 Zafer
Balzan FC Balzan FC
L
Valetta Valetta
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Birkirkara Birkirkara
W
Gzira United Fc Gzira United Fc
21.02.20 0 : 1 Zafer
Valetta Valetta
L
Valetta Valetta
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Gudja United Gudja United
3 Hibernians Hibernians 20 11 4 5 34:20 14 37 L
Hibernians Hibernians
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Sirens FC Sirens FC
D
Senglea Athletic Senglea Athletic
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hibernians Hibernians
W
Hibernians Hibernians
15.02.20 3 : 1 Zafer
Mosta FC Mosta FC
L
Birkirkara Birkirkara
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hibernians Hibernians
W
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Hibernians Hibernians
4 Sirens FC Sirens FC 20 10 5 5 30:26 4 35 W
Hibernians Hibernians
02.02.20 0 : 2 Zafer
Sirens FC Sirens FC
L
Sirens FC Sirens FC
10.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
W
St Lucia FC St Lucia FC
15.02.20 0 : 2 Zafer
Sirens FC Sirens FC
D
Sirens FC Sirens FC
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
L
Floriana FC Floriana FC
06.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Sirens FC Sirens FC
5 Birkirkara Birkirkara 20 9 6 5 30:20 10 33 D
Balzan FC Balzan FC
03.02.20 0 : 0 Beraberlik
Birkirkara Birkirkara
W
Birkirkara Birkirkara
08.02.20 2 : 1 Zafer
Mosta FC Mosta FC
W
Valetta Valetta
16.02.20 1 : 4 Zafer
Birkirkara Birkirkara
W
Birkirkara Birkirkara
22.02.20 2 : 1 Zafer
Hibernians Hibernians
W
Gzira United Fc Gzira United Fc
08.03.20 0 : 2 Zafer
Birkirkara Birkirkara
6 Gzira United Fc Gzira United Fc 20 9 5 6 35:19 16 32 L
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Gzira United Fc Gzira United Fc
D
Gzira United Fc Gzira United Fc
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Floriana FC Floriana FC
W
Balzan FC Balzan FC
16.02.20 1 : 3 Zafer
Gzira United Fc Gzira United Fc
L
Gzira United Fc Gzira United Fc
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Valetta Valetta
L
Gzira United Fc Gzira United Fc
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Birkirkara Birkirkara
7 Balzan FC Balzan FC 20 8 4 8 33:29 4 28 D
Balzan FC Balzan FC
03.02.20 0 : 0 Beraberlik
Birkirkara Birkirkara
L
Valetta Valetta
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Balzan FC Balzan FC
L
Balzan FC Balzan FC
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Gzira United Fc Gzira United Fc
W
Gudja United Gudja United
22.02.20 0 : 2 Zafer
Balzan FC Balzan FC
W
Balzan FC Balzan FC
08.03.20 3 : 0 Zafer
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
8 Mosta FC Mosta FC 20 9 1 10 29:35 -6 28 W
Mosta FC Mosta FC
01.02.20 1 : 0 Zafer
Senglea Athletic Senglea Athletic
L
Birkirkara Birkirkara
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Mosta FC Mosta FC
L
Hibernians Hibernians
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Mosta FC Mosta FC
W
Mosta FC Mosta FC
22.02.20 2 : 1 Zafer
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
W
St Lucia FC St Lucia FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Mosta FC Mosta FC
9 Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC 20 6 7 7 24:25 -1 25 L
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
W
Sirens FC Sirens FC
10.02.20 1 : 2 Zafer
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
W
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
17.02.20 1 : 0 Zafer
Senglea Athletic Senglea Athletic
L
Mosta FC Mosta FC
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
L
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Hibernians Hibernians
10 Sliema Wanderers Sliema Wanderers 20 7 3 10 24:22 2 24 W
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
01.02.20 2 : 0 Zafer
Gzira United Fc Gzira United Fc
L
Gudja United Gudja United
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
W
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
15.02.20 1 : 0 Zafer
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
D
Sirens FC Sirens FC
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
W
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
07.03.20 4 : 1 Zafer
Senglea Athletic Senglea Athletic
11 Gudja United Gudja United 20 6 6 8 24:30 -6 24 L
St Lucia FC St Lucia FC
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gudja United Gudja United
W
Gudja United Gudja United
08.02.20 1 : 0 Zafer
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
W
Floriana FC Floriana FC
15.02.20 1 : 2 Zafer
Gudja United Gudja United
L
Gudja United Gudja United
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Balzan FC Balzan FC
W
Valetta Valetta
07.03.20 0 : 2 Zafer
Gudja United Gudja United
12 St Lucia FC St Lucia FC 20 6 5 9 24:33 -9 23 W
St Lucia FC St Lucia FC
01.02.20 2 : 1 Zafer
Gudja United Gudja United
W
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
09.02.20 1 : 3 Zafer
St Lucia FC St Lucia FC
L
St Lucia FC St Lucia FC
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Sirens FC Sirens FC
W
Senglea Athletic Senglea Athletic
22.02.20 2 : 5 Zafer
St Lucia FC St Lucia FC
L
St Lucia FC St Lucia FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Mosta FC Mosta FC
13 Senglea Athletic Senglea Athletic 20 3 7 10 21:39 -18 16 L
Mosta FC Mosta FC
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Senglea Athletic Senglea Athletic
D
Senglea Athletic Senglea Athletic
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hibernians Hibernians
L
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
17.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Senglea Athletic Senglea Athletic
L
Senglea Athletic Senglea Athletic
22.02.20 2 : 5 Kaybetmek
St Lucia FC St Lucia FC
L
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Senglea Athletic Senglea Athletic
14 Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC 20 1 1 18 18:61 -43 4 W
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
01.02.20 2 : 3 Zafer
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
L
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
St Lucia FC St Lucia FC
L
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
L
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
21.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Floriana FC Floriana FC
L
Balzan FC Balzan FC
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

BOV Premier Ligi - şampiyona, organize eden Malta. Katılmak için başvuru veren turnuva 14 futbol kulüpleri. Şu anda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Floriana FC - 41 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 5.
Valetta - 38 madde, yengi 11, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Hibernians - 37 madde, kazanılan yarışmalar 11, yenilme 5, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca BOV Premier Ligi (Malta) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında BOV Premier Ligi (Malta) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.