BOV Premier Ligi
Malta

BOV Premier Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Ħamrun Spartans F.C. Ħamrun Spartans F.C. 1 1 0 0 5:1 4 3 W
Ħamrun Spartans F.C. Ħamrun Spartans F.C.
21.09.20 5 : 1 Zafer
Sirens F.C. Sirens F.C.
Santa Lucía
2 Lija Athletic F.C. Lija Athletic F.C. 1 1 0 0 4:0 4 3 W
Lija Athletic F.C. Lija Athletic F.C.
20.09.20 4 : 0 Zafer
Senglea Athletic F.C. Senglea Athletic F.C.
Gudja United F.C.
3 Valletta F.C. Valletta F.C. 1 1 0 0 4:2 2 3 W
Valletta F.C. Valletta F.C.
21.09.20 4 : 2 Zafer
Birkirkara F.C. Birkirkara F.C.
Balzan F.C.
4 Sliema Wanderers F.C. Sliema Wanderers F.C. 1 1 0 0 3:1 2 3 W
Sliema Wanderers F.C. Sliema Wanderers F.C.
20.09.20 3 : 1 Zafer
Hibernians Hibernians
Sirens F.C.
5 Floriana F.C. Floriana F.C. 1 1 0 0 2:1 1 3 W
Floriana F.C. Floriana F.C.
20.09.20 2 : 1 Zafer
Gżira United F.C. Gżira United F.C.
Hibernians
6 Balzan F.C. Balzan F.C. 1 1 0 0 1:0 1 3 W
Tarxien Rainbows F.C. Tarxien Rainbows F.C.
20.09.20 0 : 1 Zafer
Balzan F.C. Balzan F.C.
Valletta F.C.
7 Gudja United F.C. Gudja United F.C. 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Mosta F.C. Mosta F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Gudja United F.C. Gudja United F.C.
Lija Athletic F.C.
8 Mosta F.C. Mosta F.C. 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Mosta F.C. Mosta F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Gudja United F.C. Gudja United F.C.
Birkirkara F.C.
9 Santa Lucía Santa Lucía 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Santa Lucía Santa Lucía
Ħamrun Spartans F.C.
10 Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Santa Lucía Santa Lucía
Senglea Athletic F.C.
11 Gżira United F.C. Gżira United F.C. 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
Floriana F.C. Floriana F.C.
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Gżira United F.C. Gżira United F.C.
Tarxien Rainbows F.C.
12 Tarxien Rainbows F.C. Tarxien Rainbows F.C. 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
Tarxien Rainbows F.C. Tarxien Rainbows F.C.
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Balzan F.C. Balzan F.C.
Gżira United F.C.
13 Birkirkara F.C. Birkirkara F.C. 1 0 0 1 2:4 -2 0 L
Valletta F.C. Valletta F.C.
21.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Birkirkara F.C. Birkirkara F.C.
Mosta F.C.
14 Hibernians Hibernians 1 0 0 1 1:3 -2 0 L
Sliema Wanderers F.C. Sliema Wanderers F.C.
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Hibernians Hibernians
Floriana F.C.
15 Sirens F.C. Sirens F.C. 1 0 0 1 1:5 -4 0 L
Ħamrun Spartans F.C. Ħamrun Spartans F.C.
21.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Sirens F.C. Sirens F.C.
Sliema Wanderers F.C.
16 Senglea Athletic F.C. Senglea Athletic F.C. 1 0 0 1 0:4 -4 0 L
Lija Athletic F.C. Lija Athletic F.C.
20.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Senglea Athletic F.C. Senglea Athletic F.C.
Zejtun Corinthians
Champions League Qualification
Europa Conference League
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster


BOV Premier Ligi - şampiyona, düzenleyen Malta. Katılan şampiyona 16 takımlar. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Ħamrun Spartans F.C. - 3 kabul edilen puan, parlak başarılar 1, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Lija Athletic F.C. - 3 madde, parlak başarılar 1, skorsuz maçlar 0, beraberlik 0.
Valletta F.C. - 3 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 1, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca BOV Premier Ligi (Malta) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - BOV Premier Ligi (Malta):
Senglea Athletic F.C. - Zejtun Corinthians (25.09.2020 11:00)
Sirens F.C. - Sliema Wanderers F.C. (25.09.2020 15:15)
Gudja United F.C. - Lija Athletic F.C. (26.09.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında BOV Premier Ligi (Malta) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.