Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
22
Malta

BOV Birinci Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division
1 Lija Athletic 17 10 3 4 44:28 16 33 L
Qrendi FC
19.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Lija Athletic
D
Pembroke Athleta FC
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Lija Athletic
W
Lija Athletic
07.02.20 4 : 2 Zafer
Mqabba FC
D
Lija Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
W
Vittoriosa Stars
22.02.20 0 : 5 Zafer
Lija Athletic
2 Zejtun Corinthians F.C. 17 9 5 3 30:20 10 32 D
Naxxar Lions FC
17.01.20 2 : 2 Beraberlik
Zejtun Corinthians F.C.
D
Zebbug Rangers FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zejtun Corinthians F.C.
W
Zejtun Corinthians F.C.
09.02.20 3 : 2 Zafer
ST Andrew FC
L
Qormi FC
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Zejtun Corinthians F.C.
L
Zejtun Corinthians F.C.
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Qrendi FC
3 Qrendi FC 17 9 2 6 30:27 3 29 W
Qrendi FC
19.01.20 3 : 2 Zafer
Lija Athletic
L
Qrendi FC
31.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Vittoriosa Stars
W
St George Cospicua
08.02.20 1 : 4 Zafer
Qrendi FC
L
Qrendi FC
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Fgura United FC
W
Zejtun Corinthians F.C.
21.02.20 0 : 1 Zafer
Qrendi FC
4 Pembroke Athleta FC 17 8 3 6 34:29 5 27 W
Pembroke Athleta FC
19.01.20 2 : 1 Zafer
Mqabba FC
D
Pembroke Athleta FC
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Lija Athletic
L
Vittoriosa Stars
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Pembroke Athleta FC
D
Pembroke Athleta FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
St George Cospicua
W
Fgura United FC
21.02.20 1 : 4 Zafer
Pembroke Athleta FC
5 ST Andrew FC 16 7 5 4 28:15 13 26 D
Vittoriosa Stars
11.01.20 1 : 1 Beraberlik
ST Andrew FC
W
ST Andrew FC
17.01.20 6 : 1 Zafer
St George Cospicua
D
ST Andrew FC
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
Fgura United FC
L
Zejtun Corinthians F.C.
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
ST Andrew FC
D
ST Andrew FC
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
6 Naxxar Lions FC 16 6 7 3 26:18 8 25 D
Fgura United FC
12.01.20 1 : 1 Beraberlik
Naxxar Lions FC
D
Naxxar Lions FC
17.01.20 2 : 2 Beraberlik
Zejtun Corinthians F.C.
L
Naxxar Lions FC
02.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Swieqi United FC
W
Pieta Hotspurs FC
09.02.20 0 : 4 Zafer
Naxxar Lions FC
L
Zebbug Rangers FC
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Naxxar Lions FC
7 Swieqi United FC 17 5 6 6 28:25 3 21 D
Pieta Hotspurs FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
W
Naxxar Lions FC
02.02.20 2 : 3 Zafer
Swieqi United FC
D
Swieqi United FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
D
ST Andrew FC
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
D
Swieqi United FC
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Qormi FC
8 Zebbug Rangers FC 17 5 6 6 20:19 1 21 L
Zebbug Rangers FC
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Fgura United FC
D
Zebbug Rangers FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zejtun Corinthians F.C.
D
Swieqi United FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
W
Zebbug Rangers FC
17.02.20 2 : 0 Zafer
Naxxar Lions FC
D
Pieta Hotspurs FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
9 Pieta Hotspurs FC 17 5 6 6 20:28 -8 21 D
Pieta Hotspurs FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
D
Mqabba FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
L
Pieta Hotspurs FC
09.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Naxxar Lions FC
D
Lija Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
D
Pieta Hotspurs FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
10 Qormi FC 16 4 6 6 28:32 -4 18 L
Lija Athletic
12.01.20 4 : 2 Kaybetmek
Qormi FC
D
Qormi FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
St George Cospicua
D
Fgura United FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Qormi FC
W
Qormi FC
16.02.20 1 : 0 Zafer
Zejtun Corinthians F.C.
D
Swieqi United FC
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Qormi FC
11 Vittoriosa Stars 16 4 4 8 20:30 -10 16 D
Vittoriosa Stars
11.01.20 1 : 1 Beraberlik
ST Andrew FC
W
Qrendi FC
31.01.20 1 : 3 Zafer
Vittoriosa Stars
W
Vittoriosa Stars
08.02.20 2 : 1 Zafer
Pembroke Athleta FC
D
Mqabba FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vittoriosa Stars
L
Vittoriosa Stars
22.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Lija Athletic
12 Fgura United FC 17 4 4 9 23:35 -12 16 W
Zebbug Rangers FC
18.01.20 0 : 1 Zafer
Fgura United FC
D
ST Andrew FC
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
Fgura United FC
D
Fgura United FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Qormi FC
W
Qrendi FC
15.02.20 1 : 3 Zafer
Fgura United FC
L
Fgura United FC
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Pembroke Athleta FC
13 Mqabba FC 16 4 3 9 20:29 -9 15 W
Mqabba FC
12.01.20 2 : 1 Zafer
Qrendi FC
L
Pembroke Athleta FC
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Mqabba FC
D
Mqabba FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
L
Lija Athletic
07.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Mqabba FC
D
Mqabba FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vittoriosa Stars
14 St George Cospicua 16 3 6 7 21:37 -16 15 W
St George Cospicua
10.01.20 2 : 1 Zafer
Zebbug Rangers FC
L
ST Andrew FC
17.01.20 6 : 1 Kaybetmek
St George Cospicua
D
Qormi FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
St George Cospicua
L
St George Cospicua
08.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Qrendi FC
D
Pembroke Athleta FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
St George Cospicua
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

BOV Birinci Ligi - şampiyona, organize eden Malta. Iştirak eden yarışma 14 futbol takımları. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Lija Athletic - 33 madde, kazanılan maçlar 10, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 3.
Zejtun Corinthians F.C. - 32 kabul edilen puan, parlak başarılar 9, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Qrendi FC - 29 sayı, kazanılan maçlar 9, skorsuz maçlar 6, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca BOV Birinci Ligi (Malta) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - BOV Birinci Ligi (Malta):
St George Cospicua - Mqabba FC (24.02.2020 12:00)
Naxxar Lions FC - ST Andrew FC (24.02.2020 14:15)
ST Andrew FC - Zebbug Rangers FC (28.02.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında BOV Birinci Ligi (Malta) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.