Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Malta

BOV Birinci Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division
1 Zejtun Corinthians F.C. 19 11 5 3 37:23 14 38 W
Zejtun Corinthians F.C.
09.02.20 3 : 2 Zafer
ST Andrew FC
L
Qormi FC
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Zejtun Corinthians F.C.
L
Zejtun Corinthians F.C.
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Qrendi FC
W
Pembroke Athleta FC
01.03.20 2 : 4 Zafer
Zejtun Corinthians F.C.
W
Zejtun Corinthians F.C.
06.03.20 3 : 1 Zafer
Mqabba FC
2 Lija Athletic 19 11 3 5 47:31 16 36 W
Lija Athletic
07.02.20 4 : 2 Zafer
Mqabba FC
D
Lija Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
W
Vittoriosa Stars
22.02.20 0 : 5 Zafer
Lija Athletic
W
Lija Athletic
29.02.20 2 : 0 Zafer
St George Cospicua
L
Fgura United FC
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Lija Athletic
3 Qrendi FC 19 11 2 6 37:29 8 35 W
St George Cospicua
08.02.20 1 : 4 Zafer
Qrendi FC
L
Qrendi FC
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Fgura United FC
W
Zejtun Corinthians F.C.
21.02.20 0 : 1 Zafer
Qrendi FC
W
Qrendi FC
01.03.20 3 : 1 Zafer
Swieqi United FC
W
Naxxar Lions FC
08.03.20 1 : 4 Zafer
Qrendi FC
4 Naxxar Lions FC 19 8 7 4 32:24 8 31 W
Pieta Hotspurs FC
09.02.20 0 : 4 Zafer
Naxxar Lions FC
L
Zebbug Rangers FC
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Naxxar Lions FC
W
Naxxar Lions FC
24.02.20 2 : 1 Zafer
ST Andrew FC
W
Qormi FC
01.03.20 1 : 3 Zafer
Naxxar Lions FC
L
Naxxar Lions FC
08.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Qrendi FC
5 Pembroke Athleta FC 19 9 3 7 37:33 4 30 L
Vittoriosa Stars
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Pembroke Athleta FC
D
Pembroke Athleta FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
St George Cospicua
W
Fgura United FC
21.02.20 1 : 4 Zafer
Pembroke Athleta FC
L
Pembroke Athleta FC
01.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Zejtun Corinthians F.C.
W
Swieqi United FC
06.03.20 0 : 1 Zafer
Pembroke Athleta FC
6 ST Andrew FC 19 8 5 6 30:18 12 29 L
Zejtun Corinthians F.C.
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
ST Andrew FC
D
ST Andrew FC
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
L
Naxxar Lions FC
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ST Andrew FC
L
ST Andrew FC
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Zebbug Rangers FC
W
Pieta Hotspurs FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
ST Andrew FC
7 Zebbug Rangers FC 19 7 6 6 23:20 3 27 D
Swieqi United FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
W
Zebbug Rangers FC
17.02.20 2 : 0 Zafer
Naxxar Lions FC
D
Pieta Hotspurs FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
W
ST Andrew FC
28.02.20 0 : 1 Zafer
Zebbug Rangers FC
W
Zebbug Rangers FC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Qormi FC
8 Pieta Hotspurs FC 19 6 6 7 22:30 -8 24 L
Pieta Hotspurs FC
09.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Naxxar Lions FC
D
Lija Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pieta Hotspurs FC
D
Pieta Hotspurs FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
W
Vittoriosa Stars
04.03.20 1 : 2 Zafer
Pieta Hotspurs FC
L
Pieta Hotspurs FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
ST Andrew FC
9 Fgura United FC 19 6 4 9 31:39 -8 22 D
Fgura United FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Qormi FC
W
Qrendi FC
15.02.20 1 : 3 Zafer
Fgura United FC
L
Fgura United FC
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Pembroke Athleta FC
W
Mqabba FC
29.02.20 3 : 5 Zafer
Fgura United FC
W
Fgura United FC
08.03.20 3 : 1 Zafer
Lija Athletic
10 Swieqi United FC 19 5 6 8 29:29 1 21 D
Swieqi United FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zebbug Rangers FC
D
ST Andrew FC
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swieqi United FC
D
Swieqi United FC
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Qormi FC
L
Qrendi FC
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Swieqi United FC
L
Swieqi United FC
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Pembroke Athleta FC
11 Vittoriosa Stars 18 5 4 9 24:33 -9 19 W
Vittoriosa Stars
08.02.20 2 : 1 Zafer
Pembroke Athleta FC
D
Mqabba FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vittoriosa Stars
L
Vittoriosa Stars
22.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Lija Athletic
L
Vittoriosa Stars
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Pieta Hotspurs FC
W
St George Cospicua
08.03.20 1 : 3 Zafer
Vittoriosa Stars
12 Qormi FC 18 4 6 8 30:37 -7 18 D
Fgura United FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Qormi FC
W
Qormi FC
16.02.20 1 : 0 Zafer
Zejtun Corinthians F.C.
D
Swieqi United FC
20.02.20 1 : 1 Beraberlik
Qormi FC
L
Qormi FC
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Naxxar Lions FC
L
Zebbug Rangers FC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Qormi FC
13 Mqabba FC 19 4 4 11 25:38 -13 16 L
Lija Athletic
07.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Mqabba FC
D
Mqabba FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vittoriosa Stars
D
St George Cospicua
24.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mqabba FC
L
Mqabba FC
29.02.20 3 : 5 Kaybetmek
Fgura United FC
L
Zejtun Corinthians F.C.
06.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Mqabba FC
14 St George Cospicua 19 3 7 9 23:43 -20 16 L
St George Cospicua
08.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Qrendi FC
D
Pembroke Athleta FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
St George Cospicua
D
St George Cospicua
24.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mqabba FC
L
Lija Athletic
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
St George Cospicua
L
St George Cospicua
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Vittoriosa Stars
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

BOV Birinci Ligi - turnuva, düzenleyen Malta. Kayıt yaptıran yarışma 14 futbol takımları. Bugün liderler turnuva. Bunlar:
Zejtun Corinthians F.C. - 38 madde, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 5.
Lija Athletic - 36 sayı, parlak başarılar 11, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Qrendi FC - 35 sayı, yengi 11, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca BOV Birinci Ligi (Malta) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - BOV Birinci Ligi (Malta):
Qormi FC - Pembroke Athleta FC (04.04.2020 10:00)
Zejtun Corinthians F.C. - Fgura United FC (04.04.2020 12:15)
Naxxar Lions FC - Vittoriosa Stars (05.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında BOV Birinci Ligi (Malta) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.