FA Trophy - Futbol -  Malta

FA Trophy

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    team logoVittoriosa Stars F.C.
    0
    team logoTarxien Rainbows FC
    3
    03:12VIT-TAR0:3Details
    team logoBirzebbuga St. Peters F.C.
    0
    team logoZebbug Rangers F.C.
    5
    30:11BIR-ZEB0:5Details
    team logoQormi F.C.
    1
    team logoHibernians
    5
    30:11QOR-HIB1:5Details
    team logoSan Gwann
     
    team logoFgura United F.C.
     
    01:12SAN-FGUDetails
    team logoMdina Knights FC
     
    team logoPietà Hotspurs F.C.
     
    30:11MDI-PIEDetails
    team logoPembroke Athleta F.C
     
    team logoZejtun Corinthians
     
    02:12PEM-ZEJDetails
    team logoGzira United Fc
     
    team logoRabat Ajax F.C.
     
    01:12GZI-RABDetails
    team logoSiggiewi
     
    team logoMelita FC
     
    01:12SIG-MELDetails
    team logoSenglea Athletic
    0
    team logoMosta FC
    1
    03:12SEN-MOS0:1Details
    team logoSliema Wanderers
    2
    team logoST Andrew FC
    0
    02:12SLI-ST 2:0Details
    team logoBalzan FC
    5
    team logoQrendi
    1
    01:12BAL-QRE5:1Details
    team logoGudja United F.C.
    0
    team logoXewkija Tigers
    1
    02:12GUD-XEW0:1Details
    team logoNadur Youngsters
     
    team logoBirkirkara
     
    02:12NAD-BIRDetails
    team logoFloriana FC
    0
    team logoHamrun Spartans FC
    1
    02:12FLO-HAM0:1Details
    team logoMellieha
     
    team logoLija Athletic F.C.
     
    02:12MEL-LIJDetails
    team logoMarsa
    0
    team logoValetta
    3
    02:12MAR-VAL0:3Details
    team logoTarxien Rainbows FC
    5
    team logoZebbug Rangers F.C.
    0
    26:01TAR-ZEB5:0Details
    team logoHibernians
    4
    team logoFgura United F.C.
    0
    26:01HIB-FGU4:0Details
    team logoPietà Hotspurs F.C.
    2
    team logoZejtun Corinthians
    0
    26:01PIE-ZEJ2:0Details
    team logoGzira United Fc
    4
    team logoMelita FC
    2
    27:01GZI-MEL4:2Details
    team logoMosta FC
    2
    team logoSliema Wanderers
    1
    26:01MOS-SLI2:1Details
    team logoBalzan FC
    6
    team logoXewkija Tigers
    1
    27:01BAL-XEW6:1Details
    team logoBirkirkara
    2
    team logoHamrun Spartans FC
    1
    27:01BIR-HAM2:1Details
    team logoLija Athletic F.C.
    1
    team logoValetta
    7
    27:01LIJ-VAL1:7Details
      
    FA Trophy turnuva düzenleyen Malta.
    16.12.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda takımlar aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Round 4 - Tarxien Rainbows FC, Zebbug Rangers F.C.

    Round 4 - Hibernians, Fgura United F.C.

    Round 4 - Pietà Hotspurs F.C., Zejtun Corinthians

    Round 4 - Gzira United Fc, Melita FC

    Round 4 - Mosta FC, Sliema Wanderers

    Round 4 - Balzan FC, Xewkija Tigers

    Round 4 - Birkirkara, Hamrun Spartans FC

    Round 4 - Lija Athletic F.C., Valetta

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca FA Trophy (Malta) maçları online görebilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında FA Trophy (Malta) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.