Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
Lüksemburg

Promotion d'Honneur

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Promotion d'Honneur
1 Swift Hesperange 15 9 5 1 52:17 35 32 D
FC Mondercange
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Swift Hesperange
W
Swift Hesperange
27.11.19 10 : 0 Zafer
Blo Weiss Medernach
W
Swift Hesperange
01.12.19 6 : 0 Zafer
Alisontia Steinsel
W
Swift Hesperange
01.03.20 5 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach
D
FC Mamer 32
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Swift Hesperange
2 FC Wiltz 71 15 10 2 3 48:24 24 32 W
Jeunesse Junglinster
24.11.19 1 : 3 Zafer
FC Wiltz 71
W
FC Wiltz 71
11.12.19 3 : 2 Zafer
US Rumelange
D
FC Mondercange
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Wiltz 71
W
FC Wiltz 71
08.03.20 5 : 2 Zafer
Alisontia Steinsel
D
FC Wiltz 71
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
3 US Esch 15 9 1 5 32:20 12 28 L
FC Rm Hamm Benfica
24.11.19 1 : 0 Kaybetmek
US Esch
W
US Esch
11.12.19 1 : 0 Zafer
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
L
US Rumelange
01.03.20 6 : 2 Kaybetmek
US Esch
W
US Esch
08.03.20 4 : 0 Zafer
Blo Weiss Medernach
D
Kaerjeng
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Esch
4 US Rumelange 15 8 3 4 36:23 13 27 D
US Rumelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mamer 32
L
FC Jeunesse Canach
27.11.19 3 : 1 Kaybetmek
US Rumelange
L
FC Wiltz 71
11.12.19 3 : 2 Kaybetmek
US Rumelange
W
US Rumelange
01.03.20 6 : 2 Zafer
US Esch
D
FC Rm Hamm Benfica
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
US Rumelange
5 FC Rm Hamm Benfica 15 7 5 3 26:14 12 26 D
Kaerjeng
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
W
FC Rm Hamm Benfica
11.12.19 3 : 0 Zafer
Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
Jeunesse Junglinster
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
D
FC Rm Hamm Benfica
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
US Rumelange
D
FC Wiltz 71
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
6 Kaerjeng 14 7 3 4 34:27 7 24 D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kaerjeng
D
Kaerjeng
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
W
Kaerjeng
01.12.19 6 : 0 Zafer
Jeunesse Junglinster
L
Kaerjeng
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Mondercange
D
Kaerjeng
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Esch
7 FC Mondercange 15 6 4 5 20:18 2 22 W
Alisontia Steinsel
16.11.19 0 : 2 Zafer
FC Mondercange
D
FC Mondercange
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Swift Hesperange
L
FC Jeunesse Canach
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Mondercange
D
FC Mondercange
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Wiltz 71
W
Kaerjeng
07.03.20 0 : 1 Zafer
FC Mondercange
8 FC Jeunesse Canach 15 6 3 6 28:32 -4 21 W
FC Jeunesse Canach
27.11.19 3 : 1 Zafer
US Rumelange
W
FC Jeunesse Canach
01.12.19 2 : 1 Zafer
FC Mondercange
L
Swift Hesperange
01.03.20 5 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach
W
Yellow Boys Weiler-La-Tour
08.03.20 0 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach
D
FC Jeunesse Canach
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Jeunesse Junglinster
9 Alisontia Steinsel 15 7 0 8 22:34 -12 21 W
Yellow Boys Weiler-La-Tour
24.11.19 0 : 1 Zafer
Alisontia Steinsel
L
Swift Hesperange
01.12.19 6 : 0 Kaybetmek
Alisontia Steinsel
L
Alisontia Steinsel
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Mamer 32
L
FC Wiltz 71
08.03.20 5 : 2 Kaybetmek
Alisontia Steinsel
D
Alisontia Steinsel
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Blo Weiss Medernach
10 FC Mamer 32 15 5 4 6 24:33 -9 19 D
US Rumelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mamer 32
W
FC Mamer 32
01.12.19 3 : 1 Zafer
Blo Weiss Medernach
W
Alisontia Steinsel
01.03.20 1 : 4 Zafer
FC Mamer 32
D
FC Mamer 32
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Swift Hesperange
D
FC Mamer 32
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
11 Yellow Boys Weiler-La-Tour 15 3 5 7 13:24 -11 14 L
US Esch
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Yellow Boys Weiler-La-Tour
L
Yellow Boys Weiler-La-Tour
24.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alisontia Steinsel
L
FC Rm Hamm Benfica
11.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Weiler-La-Tour
L
Yellow Boys Weiler-La-Tour
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach
12 UNION MERTERT/WASSERBILLIG 15 2 6 7 21:31 -10 12 D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kaerjeng
L
US Esch
11.12.19 1 : 0 Kaybetmek
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Jeunesse Junglinster
D
FC Mamer 32
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
13 Jeunesse Junglinster 15 2 3 10 14:35 -21 9 L
Jeunesse Junglinster
24.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Wiltz 71
L
Kaerjeng
01.12.19 6 : 0 Kaybetmek
Jeunesse Junglinster
D
Jeunesse Junglinster
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Jeunesse Junglinster
D
FC Jeunesse Canach
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Jeunesse Junglinster
14 Blo Weiss Medernach 14 1 0 13 8:46 -38 3 L
Blo Weiss Medernach
24.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach
L
Swift Hesperange
27.11.19 10 : 0 Kaybetmek
Blo Weiss Medernach
L
FC Mamer 32
01.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Blo Weiss Medernach
L
US Esch
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Blo Weiss Medernach
D
Alisontia Steinsel
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Blo Weiss Medernach
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Promotion d'Honneur - turnuva, düzenleyen Lüksemburg. Katılmak için başvuru veren yarışma 14 futbol takımları. Bu sezonda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Swift Hesperange - 32 sayı, yengi 9, yenilme 1, beraberlik 5.
FC Wiltz 71 - 32 puan, kazanılan yarışmalar 10, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
US Esch - 28 puan, kazanılan yarışmalar 9, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Promotion d'Honneur (Lüksemburg) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Promotion d'Honneur (Lüksemburg):
Blo Weiss Medernach - Yellow Boys Weiler-La-Tour (11.04.2020 10:00)
FC Mondercange - US Rumelange (11.04.2020 10:00)
Swift Hesperange - UNION MERTERT/WASSERBILLIG (11.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Promotion d'Honneur (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.