Promotion d'Honneur
Lüksemburg

Promotion d'Honneur

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Promotion d'Honneur
1 US Esch US Esch 3 2 1 0 5:1 4 7 D
US Esch US Esch
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Yellow Boys
W
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
06.09.20 0 : 1 Zafer
US Esch US Esch
W
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
13.09.20 0 : 3 Zafer
US Esch US Esch
Kaerjeng
2 FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 3 2 0 1 10:4 6 6 W
Kaerjeng Kaerjeng
30.08.20 0 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
W
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
06.09.20 5 : 0 Zafer
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
L
Atert Bissen Atert Bissen
13.09.20 4 : 3 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
FC Schifflingen 95
3 Mondercange Mondercange 3 2 0 1 6:3 3 6 W
Atert Bissen Atert Bissen
30.08.20 0 : 2 Zafer
Mondercange Mondercange
W
Mondercange Mondercange
06.09.20 3 : 1 Zafer
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
L
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Mondercange Mondercange
FC Mamer 32
4 US Rumelange US Rumelange 3 2 0 1 7:6 1 6 W
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
30.08.20 1 : 2 Zafer
US Rumelange US Rumelange
W
US Rumelange US Rumelange
06.09.20 3 : 0 Zafer
Kaerjeng Kaerjeng
L
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
13.09.20 5 : 2 Kaybetmek
US Rumelange US Rumelange
Atert Bissen
5 Atert Bissen Atert Bissen 3 2 0 1 6:6 -1 6 L
Atert Bissen Atert Bissen
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Mondercange Mondercange
W
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
06.09.20 1 : 2 Zafer
Atert Bissen Atert Bissen
W
Atert Bissen Atert Bissen
13.09.20 4 : 3 Zafer
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
US Rumelange
6 Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach 3 1 2 0 8:7 1 5 D
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
D
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
06.09.20 3 : 3 Beraberlik
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
W
FC Mamer 32 FC Mamer 32
13.09.20 2 : 3 Zafer
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
Alisontia Steinsel
7 FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95 3 1 1 1 8:5 3 4 D
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
L
Mondercange Mondercange
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
W
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
13.09.20 5 : 0 Zafer
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
FC Jeunesse Canach
8 Yellow Boys Yellow Boys 3 1 1 1 7:4 3 4 D
US Esch US Esch
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Yellow Boys
L
Yellow Boys Yellow Boys
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
W
Kaerjeng Kaerjeng
13.09.20 1 : 5 Zafer
Yellow Boys Yellow Boys
Berdenia Berbourg
9 Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel 2 1 1 0 5:2 3 4 W
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
30.08.20 1 : 4 Zafer
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
D
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Mamer 32 FC Mamer 32
Blo Weiss Medernach
10 Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg 3 1 1 1 6:8 -2 4 D
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
L
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
06.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
W
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
13.09.20 5 : 2 Zafer
US Rumelange US Rumelange
Yellow Boys
11 Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg 3 1 1 1 6:8 -2 4 L
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
30.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
D
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
06.09.20 3 : 3 Beraberlik
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
W
Sporting Bettemburg Sporting Bettemburg
13.09.20 2 : 1 Zafer
Mondercange Mondercange
UNION MERTERT/WASSERBILLIG
12 FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch 2 1 0 1 2:2 1 3 W
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
30.08.20 2 : 1 Zafer
FC Mamer 32 FC Mamer 32
L
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
US Esch US Esch
Jeunesse Junglinster
13 Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster 3 1 0 2 3:6 -3 3 L
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
US Rumelange US Rumelange
W
Yellow Boys Yellow Boys
06.09.20 1 : 2 Zafer
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
L
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
US Esch US Esch
FC Marisca Mersch
14 FC Mamer 32 FC Mamer 32 3 0 1 2 4:6 -2 1 L
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Mamer 32 FC Mamer 32
D
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Mamer 32 FC Mamer 32
L
FC Mamer 32 FC Mamer 32
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Blo Weiss Medernach Blo Weiss Medernach
Mondercange
15 UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG 3 0 1 2 2:8 -6 1 D
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
L
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Atert Bissen Atert Bissen
L
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
13.09.20 5 : 0 Kaybetmek
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
Sporting Bettemburg
16 Kaerjeng Kaerjeng 3 0 0 3 1:10 -9 0 L
Kaerjeng Kaerjeng
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
L
US Rumelange US Rumelange
06.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Kaerjeng Kaerjeng
L
Kaerjeng Kaerjeng
13.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Yellow Boys Yellow Boys
US Esch
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Promotion d'Honneur - şampiyona, düzenleyen Lüksemburg. Kayıt yaptıran şampiyona 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
US Esch - 7 sayı, yengi 2, skorsuz maçlar 0, beraberlik 1.
FC Jeunesse Canach - 6 kabul edilen puan, yengi 2, yenilme 1, beraberlik 0.
Mondercange - 6 puan, parlak başarılar 2, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Promotion d'Honneur (Lüksemburg) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Promotion d'Honneur (Lüksemburg):
FC Marisca Mersch - Jeunesse Junglinster (20.09.2020 08:00)
UNION MERTERT/WASSERBILLIG - Sporting Bettemburg (20.09.2020 08:00)
FC Jeunesse Canach - FC Schifflingen 95 (20.09.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Promotion d'Honneur (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.