Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
Promotion d'Honneur
Lüksemburg

Promotion d'Honneur

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Promotion d'Honneur
1 Swift Hesperange Swift Hesperange 15 9 5 1 52:17 35 32 D
FC Mondercange FC Mondercange
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Swift Hesperange Swift Hesperange
W
Swift Hesperange Swift Hesperange
27.11.19 10 : 0 Zafer
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
W
Swift Hesperange Swift Hesperange
01.12.19 6 : 0 Zafer
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
W
Swift Hesperange Swift Hesperange
01.03.20 5 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
D
FC Mamer 32 FC Mamer 32
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Swift Hesperange Swift Hesperange
2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 15 10 2 3 48:24 24 32 W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
16.11.19 5 : 0 Zafer
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
W
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
24.11.19 1 : 3 Zafer
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
11.12.19 3 : 2 Zafer
US Rumelange US Rumelange
D
FC Mondercange FC Mondercange
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
08.03.20 5 : 2 Zafer
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
3 US Esch US Esch 15 9 1 5 32:20 12 28 W
US Esch US Esch
16.11.19 3 : 1 Zafer
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
L
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
24.11.19 1 : 0 Kaybetmek
US Esch US Esch
W
US Esch US Esch
11.12.19 1 : 0 Zafer
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
L
US Rumelange US Rumelange
01.03.20 6 : 2 Kaybetmek
US Esch US Esch
W
US Esch US Esch
08.03.20 4 : 0 Zafer
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
4 Kaerjeng Kaerjeng 15 8 3 4 41:28 13 27 D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kaerjeng Kaerjeng
D
Kaerjeng Kaerjeng
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
W
Kaerjeng Kaerjeng
01.12.19 6 : 0 Zafer
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
L
Kaerjeng Kaerjeng
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Mondercange FC Mondercange
W
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
11.03.20 1 : 7 Zafer
Kaerjeng Kaerjeng
5 US Rumelange US Rumelange 15 8 3 4 36:23 13 27 D
US Rumelange US Rumelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mamer 32 FC Mamer 32
L
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
27.11.19 3 : 1 Kaybetmek
US Rumelange US Rumelange
L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
11.12.19 3 : 2 Kaybetmek
US Rumelange US Rumelange
W
US Rumelange US Rumelange
01.03.20 6 : 2 Zafer
US Esch US Esch
D
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
US Rumelange US Rumelange
6 FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica 15 7 5 3 26:14 12 26 W
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
24.11.19 1 : 0 Zafer
US Esch US Esch
D
Kaerjeng Kaerjeng
27.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
W
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
11.12.19 3 : 0 Zafer
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
D
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
US Rumelange US Rumelange
7 FC Mondercange FC Mondercange 15 6 4 5 20:18 2 22 W
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
16.11.19 0 : 2 Zafer
FC Mondercange FC Mondercange
D
FC Mondercange FC Mondercange
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
Swift Hesperange Swift Hesperange
L
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Mondercange FC Mondercange
D
FC Mondercange FC Mondercange
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
W
Kaerjeng Kaerjeng
07.03.20 0 : 1 Zafer
FC Mondercange FC Mondercange
8 FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 15 6 3 6 28:32 -4 21 W
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
24.11.19 1 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
W
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
27.11.19 3 : 1 Zafer
US Rumelange US Rumelange
W
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
01.12.19 2 : 1 Zafer
FC Mondercange FC Mondercange
L
Swift Hesperange Swift Hesperange
01.03.20 5 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
W
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
08.03.20 0 : 2 Zafer
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
9 Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel 15 7 0 8 22:34 -12 21 L
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
16.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Mondercange FC Mondercange
W
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
24.11.19 0 : 1 Zafer
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
L
Swift Hesperange Swift Hesperange
01.12.19 6 : 0 Kaybetmek
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
L
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Mamer 32 FC Mamer 32
L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
08.03.20 5 : 2 Kaybetmek
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
10 FC Mamer 32 FC Mamer 32 15 5 4 6 24:33 -9 19 L
FC Mamer 32 FC Mamer 32
15.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
D
US Rumelange US Rumelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mamer 32 FC Mamer 32
W
FC Mamer 32 FC Mamer 32
01.12.19 3 : 1 Zafer
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
W
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
01.03.20 1 : 4 Zafer
FC Mamer 32 FC Mamer 32
D
FC Mamer 32 FC Mamer 32
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Swift Hesperange Swift Hesperange
11 Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour 15 3 5 7 13:24 -11 14 L
US Esch US Esch
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
L
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
24.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
L
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
11.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
L
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
12 UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG 15 2 6 7 21:31 -10 12 L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
16.11.19 5 : 0 Kaybetmek
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kaerjeng Kaerjeng
L
US Esch US Esch
11.12.19 1 : 0 Kaybetmek
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
13 Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster 15 2 3 10 14:35 -21 9 W
FC Mamer 32 FC Mamer 32
15.11.19 1 : 2 Zafer
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
L
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
24.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
L
Kaerjeng Kaerjeng
01.12.19 6 : 0 Kaybetmek
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
D
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rm Hamm Benfica FC Rm Hamm Benfica
D
UNION MERTERT/WASSERBILLIG UNION MERTERT/WASSERBILLIG
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
14 Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach 15 1 0 14 9:53 -44 3 L
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
24.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
L
Swift Hesperange Swift Hesperange
27.11.19 10 : 0 Kaybetmek
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
L
FC Mamer 32 FC Mamer 32
01.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
L
US Esch US Esch
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
L
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
11.03.20 1 : 7 Kaybetmek
Kaerjeng Kaerjeng
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Promotion d'Honneur - turnuva, organize eden Lüksemburg. Katılmak için başvuru veren turnuva 14 kulüpler. Bugünkü duruma göre favoriler turnuva. Bunlar:
Swift Hesperange - 32 sayı, kazanılan maçlar 9, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
FC Wiltz 71 - 32 puan, parlak başarılar 10, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
US Esch - 28 madde, parlak başarılar 9, skorsuz maçlar 5, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Promotion d'Honneur (Lüksemburg) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Promotion d'Honneur (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.