Ulusal Lig
Lüksemburg

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Nationale
1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 4 4 0 0 11:6 5 12 W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
22.08.20 2 : 1 Zafer
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
30.08.20 5 : 3 Zafer
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
W
US Hostert US Hostert
13.09.20 1 : 2 Zafer
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
W
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
19.09.20 2 : 1 Zafer
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
FC Rodange 91
2 FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport 4 3 0 1 11:6 5 9 W
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
23.08.20 3 : 1 Zafer
FC Rodange 91 FC Rodange 91
W
FC Differdange 03 FC Differdange 03
30.08.20 2 : 3 Zafer
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
L
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
W
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
19.09.20 0 : 3 Zafer
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
FC UNA Strassen
3 CS Fola Esch CS Fola Esch 3 2 1 0 8:3 5 7 D
CS Fola Esch CS Fola Esch
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
W
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
29.08.20 1 : 3 Zafer
CS Fola Esch CS Fola Esch
W
CS Fola Esch CS Fola Esch
12.09.20 4 : 1 Zafer
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
L
F91 Dudelange F91 Dudelange
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
CS Fola Esch CS Fola Esch
FC RM Hamm Benfica
4 FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange 4 2 1 1 9:6 3 7 W
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
22.08.20 3 : 1 Zafer
FC Differdange 03 FC Differdange 03
W
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
30.08.20 1 : 3 Zafer
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
L
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
D
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
F91 Dudelange
5 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4 2 1 1 7:7 -1 7 D
CS Fola Esch CS Fola Esch
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
L
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
30.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
W
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
13.09.20 2 : 3 Zafer
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
W
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
18.09.20 2 : 1 Zafer
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
FC Etzella Ettelbruck
6 F91 Dudelange F91 Dudelange 2 2 0 0 5:1 4 6 W
F91 Dudelange F91 Dudelange
30.08.20 3 : 0 Zafer
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
W
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
12.09.20 1 : 2 Zafer
F91 Dudelange F91 Dudelange
W
F91 Dudelange F91 Dudelange
20.09.20 2 : 0 Zafer
CS Fola Esch CS Fola Esch
FC Swift Hesperange
7 FC Differdange 03 FC Differdange 03 4 2 0 2 9:7 2 6 L
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
22.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Differdange 03 FC Differdange 03
L
FC Differdange 03 FC Differdange 03
30.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
W
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
13.09.20 1 : 3 Zafer
FC Differdange 03 FC Differdange 03
W
FC Differdange 03 FC Differdange 03
19.09.20 3 : 0 Zafer
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
US Hostert
8 US Hostert US Hostert 4 1 2 1 6:4 2 5 D
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
US Hostert US Hostert
W
US Hostert US Hostert
30.08.20 3 : 0 Zafer
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
L
US Hostert US Hostert
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
D
FC Rodange 91 FC Rodange 91
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
US Hostert US Hostert
FC Differdange 03
9 Union Titus Pétange Union Titus Pétange 4 1 1 2 3:5 -2 4 W
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
22.08.20 2 : 0 Zafer
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
L
F91 Dudelange F91 Dudelange
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
D
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
FC Progrès Niedercorn
10 FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn 2 1 0 1 5:2 3 3 W
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
30.08.20 0 : 4 Zafer
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
L
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
F91 Dudelange F91 Dudelange
D
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
Union Titus Pétange
11 FC Rodange 91 FC Rodange 91 4 0 3 1 3:5 -2 3 L
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91 FC Rodange 91
D
FC Rodange 91 FC Rodange 91
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
D
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rodange 91 FC Rodange 91
D
FC Rodange 91 FC Rodange 91
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
US Hostert US Hostert
FC Wiltz 71
12 Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg 3 1 0 2 3:7 -4 3 L
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
CS Fola Esch CS Fola Esch
W
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
13.09.20 1 : 2 Zafer
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
L
Racing FC Union Lüksemburg Racing FC Union Lüksemburg
19.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
US Mondorf-les-Bains
13 US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains 4 0 2 2 3:6 -3 2 D
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
US Hostert US Hostert
D
FC Rodange 91 FC Rodange 91
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
L
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03 FC Differdange 03
L
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
US Mondorf-les-Bains US Mondorf-les-Bains
Racing FC Union Lüksemburg
14 FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2 0 1 1 3:5 -2 1 L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
30.08.20 5 : 3 Kaybetmek
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
D
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
D
FC RM Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
CS Fola Esch
15 FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck 4 0 1 3 2:9 -7 1 L
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
L
US Hostert US Hostert
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
D
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rodange 91 FC Rodange 91
L
FC Differdange 03 FC Differdange 03
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
Jeunesse Esch
16 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4 0 1 3 3:12 -9 1 L
Union Titus Pétange Union Titus Pétange
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
L
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
30.08.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Progrès Niedercorn FC Progrès Niedercorn
L
CS Fola Esch CS Fola Esch
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
D
FC UNA Strassen FC UNA Strassen
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Swift Hesperange FC Swift Hesperange
FC Victoria Rosport
Champions League Qualification
International competition
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - turnuva, düzenleyen Lüksemburg. Kayıt yaptıran lig 16 takımlar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FC Wiltz 71 - 12 madde, kazanılan maçlar 4, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
FC Victoria Rosport - 9 madde, parlak başarılar 3, yenilmeler 1, beraberlik 0.
CS Fola Esch - 7 puan, parlak başarılar 2, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (Lüksemburg) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Ulusal Lig (Lüksemburg):
FC Rodange 91 - FC Wiltz 71 (23.09.2020 09:00)
US Hostert - FC Differdange 03 (23.09.2020 09:00)
FC Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch (23.09.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.