Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
08
Ulusal Lig
Lüksemburg

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Nationale
1 CS Fola Esch CS Fola Esch 17 12 3 2 41:17 24 39 D
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch CS Fola Esch
W
CS Fola Esch CS Fola Esch
23.02.20 2 : 1 Zafer
FC Una Strassen FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
29.02.20 0 : 1 Zafer
CS Fola Esch CS Fola Esch
W
CS Fola Esch CS Fola Esch
04.03.20 4 : 2 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
W
Union Titus Petange Union Titus Petange
08.03.20 0 : 1 Zafer
CS Fola Esch CS Fola Esch
2 FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn 17 11 4 2 43:17 26 37 D
Union Titus Petange Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
W
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
22.02.20 4 : 0 Zafer
US Hostert US Hostert
L
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
W
F91 Dudelange F91 Dudelange
04.03.20 2 : 3 Zafer
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
W
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
08.03.20 2 : 1 Zafer
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
3 FC Differdange 03 FC Differdange 03 17 11 2 4 36:25 11 35 W
FC Differdange 03 FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Zafer
FC Rodange 91 FC Rodange 91
W
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
23.02.20 1 : 2 Zafer
FC Differdange 03 FC Differdange 03
W
US Hostert US Hostert
29.02.20 0 : 3 Zafer
FC Differdange 03 FC Differdange 03
W
FC Differdange 03 FC Differdange 03
04.03.20 4 : 1 Zafer
FC Una Strassen FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
08.03.20 0 : 3 Zafer
FC Differdange 03 FC Differdange 03
4 Union Titus Petange Union Titus Petange 17 10 3 4 34:23 11 33 D
Union Titus Petange Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
L
F91 Dudelange F91 Dudelange
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Union Titus Petange Union Titus Petange
D
Union Titus Petange Union Titus Petange
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
L
FC Rodange 91 FC Rodange 91
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Union Titus Petange Union Titus Petange
L
Union Titus Petange Union Titus Petange
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Fola Esch CS Fola Esch
5 F91 Dudelange F91 Dudelange 17 8 2 7 38:24 14 26 W
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Zafer
F91 Dudelange F91 Dudelange
W
F91 Dudelange F91 Dudelange
23.02.20 4 : 2 Zafer
Union Titus Petange Union Titus Petange
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
01.03.20 0 : 1 Zafer
F91 Dudelange F91 Dudelange
L
F91 Dudelange F91 Dudelange
04.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
L
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
F91 Dudelange F91 Dudelange
6 FC Una Strassen FC Una Strassen 17 7 5 5 30:26 4 26 D
FC Una Strassen FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
L
CS Fola Esch CS Fola Esch
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Una Strassen FC Una Strassen
W
FC Una Strassen FC Una Strassen
29.02.20 1 : 0 Zafer
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
L
FC Differdange 03 FC Differdange 03
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Una Strassen FC Una Strassen
W
US Hostert US Hostert
08.03.20 1 : 5 Zafer
FC Una Strassen FC Una Strassen
7 Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 17 6 7 4 32:27 5 25 D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
D
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
W
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
29.02.20 1 : 2 Zafer
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
W
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
04.03.20 2 : 1 Zafer
US Hostert US Hostert
W
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
08.03.20 1 : 0 Zafer
F91 Dudelange F91 Dudelange
8 AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette 17 5 4 8 24:34 -10 19 L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
US Hostert US Hostert
D
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
F91 Dudelange F91 Dudelange
L
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
08.03.20 2 : 1 Zafer
FC Rodange 91 FC Rodange 91
9 FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport 17 5 3 9 23:35 -12 18 D
FC Una Strassen FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
W
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
23.02.20 2 : 1 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
D
Union Titus Petange Union Titus Petange
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
W
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
04.03.20 2 : 1 Zafer
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
10 FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck 17 5 2 10 22:34 -12 17 L
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
F91 Dudelange F91 Dudelange
W
FC Rodange 91 FC Rodange 91
23.02.20 1 : 2 Zafer
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Fola Esch CS Fola Esch
W
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
04.03.20 1 : 2 Zafer
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03 FC Differdange 03
11 US Hostert US Hostert 17 5 1 11 17:37 -20 16 W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.12.19 0 : 1 Zafer
US Hostert US Hostert
L
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
US Hostert US Hostert
L
US Hostert US Hostert
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03 FC Differdange 03
L
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Hostert US Hostert
L
US Hostert US Hostert
08.03.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Una Strassen FC Una Strassen
12 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains 17 3 6 8 22:28 -6 15 D
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch CS Fola Esch
L
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Differdange 03 FC Differdange 03
L
FC Una Strassen FC Una Strassen
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
L
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
13 FC Rodange 91 FC Rodange 91 17 4 3 10 21:37 -16 15 L
FC Differdange 03 FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91 FC Rodange 91
L
FC Rodange 91 FC Rodange 91
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
01.03.20 0 : 3 Zafer
FC Rodange 91 FC Rodange 91
W
FC Rodange 91 FC Rodange 91
04.03.20 1 : 0 Zafer
Union Titus Petange Union Titus Petange
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91 FC Rodange 91
14 CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS 17 3 3 11 20:39 -19 12 D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
L
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
L
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
01.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Rodange 91 FC Rodange 91
L
CS Fola Esch CS Fola Esch
04.03.20 4 : 2 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Ulusal Lig - şampiyona, organize eden Lüksemburg. Kayıt yaptıran yarışma 14 futbol takımları. Bu sezonda en iyi takımlar lig. Bunlar:
CS Fola Esch - 39 puan, parlak başarılar 12, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Progres Niederkorn - 37 puan, yengi 11, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
FC Differdange 03 - 35 sayı, yengi 11, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (Lüksemburg) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.