Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Lüksemburg

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Nationale
1 CS Fola Esch 17 12 3 2 41:17 24 39 D
US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch
W
CS Fola Esch
23.02.20 2 : 1 Zafer
FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck
29.02.20 0 : 1 Zafer
CS Fola Esch
W
CS Fola Esch
04.03.20 4 : 2 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
W
Union Titus Petange
08.03.20 0 : 1 Zafer
CS Fola Esch
2 FC Progres Niederkorn 17 11 4 2 43:17 26 37 D
Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn
W
FC Progres Niederkorn
22.02.20 4 : 0 Zafer
US Hostert
L
FC Progres Niederkorn
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing FC Union Luxembourg
W
F91 Dudelange
04.03.20 2 : 3 Zafer
FC Progres Niederkorn
W
FC Progres Niederkorn
08.03.20 2 : 1 Zafer
FC Victoria Rosport
3 FC Differdange 03 17 11 2 4 36:25 11 35 W
FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Zafer
FC Rodange 91
W
US Mondorf-Les-Bains
23.02.20 1 : 2 Zafer
FC Differdange 03
W
US Hostert
29.02.20 0 : 3 Zafer
FC Differdange 03
W
FC Differdange 03
04.03.20 4 : 1 Zafer
FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck
08.03.20 0 : 3 Zafer
FC Differdange 03
4 Union Titus Petange 17 10 3 4 34:23 11 33 D
Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn
L
F91 Dudelange
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Union Titus Petange
D
Union Titus Petange
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
L
FC Rodange 91
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Union Titus Petange
L
Union Titus Petange
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Fola Esch
5 F91 Dudelange 17 8 2 7 38:24 14 26 W
FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Zafer
F91 Dudelange
W
F91 Dudelange
23.02.20 4 : 2 Zafer
Union Titus Petange
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
01.03.20 0 : 1 Zafer
F91 Dudelange
L
F91 Dudelange
04.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Progres Niederkorn
L
Racing FC Union Luxembourg
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
F91 Dudelange
6 FC Una Strassen 17 7 5 5 30:26 4 26 D
FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
L
CS Fola Esch
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Una Strassen
W
FC Una Strassen
29.02.20 1 : 0 Zafer
US Mondorf-Les-Bains
L
FC Differdange 03
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Una Strassen
W
US Hostert
08.03.20 1 : 5 Zafer
FC Una Strassen
7 Racing FC Union Luxembourg 17 6 7 4 32:27 5 25 D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg
D
Racing FC Union Luxembourg
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
W
FC Progres Niederkorn
29.02.20 1 : 2 Zafer
Racing FC Union Luxembourg
W
Racing FC Union Luxembourg
04.03.20 2 : 1 Zafer
US Hostert
W
Racing FC Union Luxembourg
08.03.20 1 : 0 Zafer
F91 Dudelange
8 AS La Jeunesse D Esch/Alzette 17 5 4 8 24:34 -10 19 L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
US Hostert
D
Racing FC Union Luxembourg
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
F91 Dudelange
L
FC Victoria Rosport
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
08.03.20 2 : 1 Zafer
FC Rodange 91
9 FC Victoria Rosport 17 5 3 9 23:35 -12 18 D
FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
W
FC Victoria Rosport
23.02.20 2 : 1 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
D
Union Titus Petange
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
W
FC Victoria Rosport
04.03.20 2 : 1 Zafer
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
FC Progres Niederkorn
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Victoria Rosport
10 FC Etzella Ettelbruck 17 5 2 10 22:34 -12 17 L
FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
F91 Dudelange
W
FC Rodange 91
23.02.20 1 : 2 Zafer
FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Fola Esch
W
US Mondorf-Les-Bains
04.03.20 1 : 2 Zafer
FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03
11 US Hostert 17 5 1 11 17:37 -20 16 W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.12.19 0 : 1 Zafer
US Hostert
L
FC Progres Niederkorn
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
US Hostert
L
US Hostert
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03
L
Racing FC Union Luxembourg
04.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Hostert
L
US Hostert
08.03.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Una Strassen
12 US Mondorf-Les-Bains 17 3 6 8 22:28 -6 15 D
US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch
L
US Mondorf-Les-Bains
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Differdange 03
L
FC Una Strassen
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Mondorf-Les-Bains
L
US Mondorf-Les-Bains
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains
13 FC Rodange 91 17 4 3 10 21:37 -16 15 L
FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91
L
FC Rodange 91
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck
W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
01.03.20 0 : 3 Zafer
FC Rodange 91
W
FC Rodange 91
04.03.20 1 : 0 Zafer
Union Titus Petange
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91
14 CS MUHLENBACH / LUSITANOS 17 3 3 11 20:39 -19 12 D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg
L
FC Victoria Rosport
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
L
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
01.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Rodange 91
L
CS Fola Esch
04.03.20 4 : 2 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - turnuva, organize eden Lüksemburg. Kayıt yaptıran yarışma 14 takımlar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar lig. Bunlar:
CS Fola Esch - 39 madde, parlak başarılar 12, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Progres Niederkorn - 37 sayı, parlak başarılar 11, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 4.
FC Differdange 03 - 35 madde, parlak başarılar 11, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (Lüksemburg) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - Ulusal Lig (Lüksemburg):
FC Victoria Rosport - US Hostert (05.04.2020 08:00)
FC Rodange 91 - F91 Dudelange (05.04.2020 08:00)
CS Fola Esch - Racing FC Union Luxembourg (05.04.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.