Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
Lüksemburg

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Nationale
1 Union Titus Petange 13 10 2 1 30:15 15 32 W
FC Etzella Ettelbruck
20.10.19 1 : 2 Zafer
Union Titus Petange
W
Union Titus Petange
27.10.19 2 : 0 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
W
Union Titus Petange
03.11.19 2 : 0 Zafer
US Hostert
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
24.11.19 1 : 4 Zafer
Union Titus Petange
D
Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn
2 FC Progres Niederkorn 13 8 4 1 33:12 21 28 W
FC Differdange 03
19.10.19 1 : 5 Zafer
FC Progres Niederkorn
D
FC Progres Niederkorn
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck
03.11.19 0 : 4 Zafer
FC Progres Niederkorn
W
FC Progres Niederkorn
23.11.19 5 : 2 Zafer
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
D
Union Titus Petange
11.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Progres Niederkorn
3 CS Fola Esch 13 8 3 2 33:14 19 27 W
CS Fola Esch
20.10.19 2 : 1 Zafer
F91 Dudelange
W
FC Victoria Rosport
27.10.19 0 : 4 Zafer
CS Fola Esch
W
CS Fola Esch
03.11.19 5 : 0 Zafer
FC Rodange 91
D
US Hostert
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
CS Fola Esch
D
US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch
4 FC Differdange 03 13 7 2 4 24:23 1 23 L
FC Differdange 03
19.10.19 1 : 5 Kaybetmek
FC Progres Niederkorn
L
Racing FC Union Luxembourg
27.10.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Differdange 03
L
FC Differdange 03
03.11.19 0 : 3 Kaybetmek
F91 Dudelange
W
FC Victoria Rosport
24.11.19 2 : 3 Zafer
FC Differdange 03
W
FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Zafer
FC Rodange 91
5 F91 Dudelange 13 6 2 5 31:18 13 20 L
CS Fola Esch
20.10.19 2 : 1 Kaybetmek
F91 Dudelange
W
F91 Dudelange
27.10.19 3 : 1 Zafer
US Mondorf-Les-Bains
W
FC Differdange 03
03.11.19 0 : 3 Zafer
F91 Dudelange
D
F91 Dudelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Una Strassen
W
FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Zafer
F91 Dudelange
6 FC Una Strassen 13 5 5 3 22:19 3 20 D
FC Progres Niederkorn
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Una Strassen
W
FC Una Strassen
03.11.19 2 : 1 Zafer
Racing FC Union Luxembourg
W
FC Una Strassen
20.11.19 1 : 0 Zafer
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
D
F91 Dudelange
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Una Strassen
D
FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
7 US Hostert 13 5 1 7 15:23 -8 16 L
US Hostert
27.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Rodange 91
L
Union Titus Petange
03.11.19 2 : 0 Kaybetmek
US Hostert
D
US Hostert
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
CS Fola Esch
W
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
30.11.19 1 : 2 Zafer
US Hostert
W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.12.19 0 : 1 Zafer
US Hostert
8 Racing FC Union Luxembourg 13 3 6 4 26:24 2 15 W
US Mondorf-Les-Bains
20.10.19 0 : 4 Zafer
Racing FC Union Luxembourg
W
Racing FC Union Luxembourg
27.10.19 3 : 2 Zafer
FC Differdange 03
L
FC Una Strassen
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Racing FC Union Luxembourg
L
Racing FC Union Luxembourg
24.11.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Etzella Ettelbruck
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg
9 AS La Jeunesse D Esch/Alzette 13 4 3 6 20:29 -9 15 D
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Etzella Ettelbruck
L
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
03.11.19 4 : 2 Kaybetmek
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
FC Una Strassen
20.11.19 1 : 0 Kaybetmek
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
24.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Union Titus Petange
L
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
US Hostert
10 US Mondorf-Les-Bains 13 3 5 5 19:22 -3 14 L
US Mondorf-Les-Bains
20.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Racing FC Union Luxembourg
L
F91 Dudelange
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
US Mondorf-Les-Bains
L
US Mondorf-Les-Bains
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Victoria Rosport
D
FC Rodange 91
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains
D
US Mondorf-Les-Bains
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
CS Fola Esch
11 FC Etzella Ettelbruck 13 3 2 8 18:28 -10 11 L
FC Etzella Ettelbruck
20.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Union Titus Petange
D
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck
03.11.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Progres Niederkorn
W
Racing FC Union Luxembourg
24.11.19 0 : 3 Zafer
FC Etzella Ettelbruck
L
FC Etzella Ettelbruck
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
F91 Dudelange
12 CS MUHLENBACH / LUSITANOS 13 3 2 8 16:29 -13 11 L
Union Titus Petange
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
W
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
03.11.19 4 : 2 Zafer
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
L
FC Progres Niederkorn
23.11.19 5 : 2 Kaybetmek
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
L
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
08.12.19 0 : 1 Kaybetmek
US Hostert
D
CS MUHLENBACH / LUSITANOS
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Racing FC Union Luxembourg
13 FC Victoria Rosport 13 3 2 8 16:29 -13 11 L
FC Victoria Rosport
27.10.19 0 : 4 Kaybetmek
CS Fola Esch
W
US Mondorf-Les-Bains
03.11.19 1 : 2 Zafer
FC Victoria Rosport
L
FC Rodange 91
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Victoria Rosport
L
FC Victoria Rosport
24.11.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Differdange 03
D
FC Una Strassen
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Victoria Rosport
14 FC Rodange 91 13 2 3 8 15:33 -18 9 W
US Hostert
27.10.19 2 : 3 Zafer
FC Rodange 91
L
CS Fola Esch
03.11.19 5 : 0 Kaybetmek
FC Rodange 91
W
FC Rodange 91
19.11.19 1 : 0 Zafer
FC Victoria Rosport
D
FC Rodange 91
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
US Mondorf-Les-Bains
L
FC Differdange 03
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Rodange 91
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - turnuva, organize eden Lüksemburg. Kayıt yaptıran şampiyona 14 katılan takımlar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Union Titus Petange - 32 madde, kazanılan yarışmalar 10, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 2.
FC Progres Niederkorn - 28 kabul edilen puan, parlak başarılar 8, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
CS Fola Esch - 27 sayı, kazanılan yarışmalar 8, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (Lüksemburg) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Ulusal Lig (Lüksemburg):
FC Progres Niederkorn - US Hostert (22.02.2020 12:00)
F91 Dudelange - Union Titus Petange (23.02.2020 10:00)
US Mondorf-Les-Bains - FC Differdange 03 (23.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (Lüksemburg) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.