1 Lyga
Litvanya

1 Lyga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1 Lyga
1 FK Lietava FK Lietava 13 9 4 1 28:11 17 31 W
Riterial B Riterial B
16.08.20 0 : 3 Zafer
FK Lietava FK Lietava
W
FK Lietava FK Lietava
21.08.20 3 : 1 Zafer
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
W
Panevezys II Panevezys II
29.08.20 2 : 3 Zafer
FK Lietava FK Lietava
W
FK Lietava FK Lietava
12.09.20 4 : 1 Zafer
Panevezys II Panevezys II
W
FK Lietava FK Lietava
19.09.20 1 : 0 Zafer
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
FA Siaulial
2 Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis 13 10 1 2 34:9 25 31 W
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
14.08.20 1 : 2 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
W
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
21.08.20 3 : 1 Zafer
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
W
FK Atmosphere FK Atmosphere
29.08.20 0 : 5 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
D
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
W
FA Siaulial FA Siaulial
18.09.20 0 : 1 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
Vilniaus Vytis
3 Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai 13 9 3 1 28:11 17 30 L
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
14.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
W
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
23.08.20 0 : 1 Zafer
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
W
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
29.08.20 3 : 1 Zafer
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
D
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FA Siaulial FA Siaulial
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
4 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen 13 8 4 1 24:6 18 28 W
FK Atmosphere FK Atmosphere
15.08.20 0 : 1 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
22.08.20 2 : 1 Zafer
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
D
Riterial B Riterial B
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.09.20 1 : 3 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Panevezys II Panevezys II
20.09.20 1 : 3 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
Dziugas Telsiai
5 Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis 13 8 3 2 26:17 9 24 D
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
22.08.20 0 : 6 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
20.09.20 2 : 0 Zafer
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
Kedainiai Nevezis
6 FA Siaulial FA Siaulial 13 7 1 5 30:18 12 22 W
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
16.08.20 2 : 3 Zafer
FA Siaulial FA Siaulial
W
FA Siaulial FA Siaulial
21.08.20 5 : 1 Zafer
FK Atmosphere FK Atmosphere
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
29.08.20 0 : 4 Zafer
FA Siaulial FA Siaulial
D
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FA Siaulial FA Siaulial
L
FA Siaulial FA Siaulial
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
FK Lietava
7 DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus 13 7 1 5 20:12 8 22 L
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
W
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
26.08.20 3 : 0 Zafer
Panevezys II Panevezys II
W
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
29.08.20 0 : 3 Zafer
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
D
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
L
FK Lietava FK Lietava
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
Panevezys II
8 Panevezys II Panevezys II 13 5 2 6 25:25 -2 17 W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
22.08.20 0 : 6 Zafer
Panevezys II Panevezys II
L
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
26.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Panevezys II Panevezys II
29.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Lietava FK Lietava
L
FK Lietava FK Lietava
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Panevezys II Panevezys II
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
DFC Dainava Alytus
9 VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B 13 4 2 7 24:29 -5 14 D
FK Lietava FK Lietava
08.08.20 3 : 3 Beraberlik
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
15.08.20 3 : 1 Zafer
FK Minija 2017 FK Minija 2017
L
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
29.08.20 0 : 4 Kaybetmek
FA Siaulial FA Siaulial
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
18.09.20 2 : 0 Zafer
Riterial B Riterial B
FK Vilnius BFA
10 FK Minija 2017 FK Minija 2017 13 3 2 8 19:30 -11 11 W
FK Minija 2017 FK Minija 2017
08.08.20 2 : 0 Zafer
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
15.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Minija 2017 FK Minija 2017
W
FK Minija 2017 FK Minija 2017
22.08.20 4 : 0 Zafer
Riterial B Riterial B
L
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Minija 2017 FK Minija 2017
D
FK Minija 2017 FK Minija 2017
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
FK Kauno Zalgiris B
11 Riterial B Riterial B 13 3 2 8 20:30 -10 11 W
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
09.08.20 0 : 3 Zafer
Riterial B Riterial B
L
Riterial B Riterial B
16.08.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Lietava FK Lietava
L
FK Minija 2017 FK Minija 2017
22.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
D
Riterial B Riterial B
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
FK Atmosphere
12 FK Atmosphere FK Atmosphere 13 3 1 9 10:26 -16 10 L
FK Minija 2017 FK Minija 2017
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
FK Atmosphere FK Atmosphere
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
L
FA Siaulial FA Siaulial
21.08.20 5 : 1 Kaybetmek
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
FK Atmosphere FK Atmosphere
29.08.20 0 : 5 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
D
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Atmosphere FK Atmosphere
Riterial B
13 FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B 13 1 0 12 11:40 -29 3 L
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
L
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
16.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FA Siaulial FA Siaulial
L
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
21.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
L
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
29.08.20 0 : 3 Kaybetmek
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
D
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Atmosphere FK Atmosphere
FK Minija 2017
14 FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA 13 1 0 12 8:43 -35 3 L
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
09.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
L
Panevezys II Panevezys II
15.08.20 6 : 0 Kaybetmek
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
L
FK Lietava FK Lietava
21.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
W
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
29.08.20 1 : 0 Zafer
FK Minija 2017 FK Minija 2017
D
FK Minija 2017 FK Minija 2017
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
VMFD Zalgiris Vilnius B
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1 Lyga
1 FK Lietava FK Lietava 15 11 4 0 33:12 21 37 W
Riterial B Riterial B
16.08.20 0 : 3 Zafer
FK Lietava FK Lietava
W
FK Lietava FK Lietava
21.08.20 3 : 1 Zafer
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
W
Panevezys II Panevezys II
29.08.20 2 : 3 Zafer
FK Lietava FK Lietava
W
FK Lietava FK Lietava
12.09.20 4 : 1 Zafer
Panevezys II Panevezys II
W
FK Lietava FK Lietava
19.09.20 1 : 0 Zafer
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
FA Siaulial
2 Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis 15 11 2 2 35:9 26 35 W
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
14.08.20 1 : 2 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
W
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
21.08.20 3 : 1 Zafer
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
W
FK Atmosphere FK Atmosphere
29.08.20 0 : 5 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
D
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
W
FA Siaulial FA Siaulial
18.09.20 0 : 1 Zafer
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
Vilniaus Vytis
3 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen 15 10 4 1 30:8 22 34 W
FK Atmosphere FK Atmosphere
15.08.20 0 : 1 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
22.08.20 2 : 1 Zafer
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
D
Riterial B Riterial B
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.09.20 1 : 3 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Panevezys II Panevezys II
20.09.20 1 : 3 Zafer
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
Dziugas Telsiai
4 Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai 15 9 4 2 29:14 15 31 L
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
14.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
W
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
23.08.20 0 : 1 Zafer
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
W
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
29.08.20 3 : 1 Zafer
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
D
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FA Siaulial FA Siaulial
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
5 Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis 15 9 3 3 29:20 9 27 D
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
22.08.20 0 : 6 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
L
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
15.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
20.09.20 2 : 0 Zafer
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
Kedainiai Nevezis
6 FA Siaulial FA Siaulial 15 7 2 6 31:20 11 23 W
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
16.08.20 2 : 3 Zafer
FA Siaulial FA Siaulial
W
FA Siaulial FA Siaulial
21.08.20 5 : 1 Zafer
FK Atmosphere FK Atmosphere
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
29.08.20 0 : 4 Zafer
FA Siaulial FA Siaulial
D
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FA Siaulial FA Siaulial
L
FA Siaulial FA Siaulial
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
FK Lietava
7 DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus 15 7 2 6 20:13 7 23 L
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
W
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
26.08.20 3 : 0 Zafer
Panevezys II Panevezys II
W
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
29.08.20 0 : 3 Zafer
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
D
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
L
FK Lietava FK Lietava
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
Panevezys II
8 Panevezys II Panevezys II 15 5 2 8 27:32 -5 17 W
Vilniaus Vytis Vilniaus Vytis
22.08.20 0 : 6 Zafer
Panevezys II Panevezys II
L
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
26.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Panevezys II Panevezys II
29.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Lietava FK Lietava
L
FK Lietava FK Lietava
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Panevezys II Panevezys II
L
Panevezys II Panevezys II
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
DFC Dainava Alytus
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1 Lyga
1 VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B 14 5 2 7 26:29 -3 17 D
FK Lietava FK Lietava
08.08.20 3 : 3 Beraberlik
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
15.08.20 3 : 1 Zafer
FK Minija 2017 FK Minija 2017
L
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
29.08.20 0 : 4 Kaybetmek
FA Siaulial FA Siaulial
W
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
18.09.20 2 : 0 Zafer
Riterial B Riterial B
FK Vilnius BFA
2 FK Minija 2017 FK Minija 2017 14 3 3 8 21:32 -11 12 W
FK Minija 2017 FK Minija 2017
08.08.20 2 : 0 Zafer
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
15.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Minija 2017 FK Minija 2017
W
FK Minija 2017 FK Minija 2017
22.08.20 4 : 0 Zafer
Riterial B Riterial B
L
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Minija 2017 FK Minija 2017
D
FK Minija 2017 FK Minija 2017
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
FK Kauno Zalgiris B
3 Riterial B Riterial B 14 3 2 9 20:32 -12 11 W
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
09.08.20 0 : 3 Zafer
Riterial B Riterial B
L
Riterial B Riterial B
16.08.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Lietava FK Lietava
L
FK Minija 2017 FK Minija 2017
22.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
D
Riterial B Riterial B
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
L
VMFD Zalgiris Vilnius B VMFD Zalgiris Vilnius B
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
FK Atmosphere
4 FK Atmosphere FK Atmosphere 14 3 2 9 11:27 -16 11 L
FK Minija 2017 FK Minija 2017
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
FK Atmosphere FK Atmosphere
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
L
FA Siaulial FA Siaulial
21.08.20 5 : 1 Kaybetmek
FK Atmosphere FK Atmosphere
L
FK Atmosphere FK Atmosphere
29.08.20 0 : 5 Kaybetmek
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
D
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Atmosphere FK Atmosphere
Riterial B
5 FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B 14 1 1 12 12:41 -29 4 L
Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
L
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
16.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FA Siaulial FA Siaulial
L
Kedainiai Nevezis Kedainiai Nevezis
21.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
L
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
29.08.20 0 : 3 Kaybetmek
DFC Dainava Alytus DFC Dainava Alytus
D
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Atmosphere FK Atmosphere
FK Minija 2017
6 FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA 14 1 1 12 10:45 -35 4 L
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
09.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Riterial B Riterial B
L
Panevezys II Panevezys II
15.08.20 6 : 0 Kaybetmek
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
L
FK Lietava FK Lietava
21.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
W
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
29.08.20 1 : 0 Zafer
FK Minija 2017 FK Minija 2017
D
FK Minija 2017 FK Minija 2017
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Vilnius BFA FK Vilnius BFA
VMFD Zalgiris Vilnius B
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1 Lyga - turnuva, düzenleyen Litvanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1 Lyga (Litvanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - 1 Lyga (Litvanya):
FK Minija 2017 - FK Kauno Zalgiris B (25.09.2020 10:00)
Riterial B - FK Atmosphere (25.09.2020 10:00)
FK Lietava - FA Siaulial (26.09.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1 Lyga (Litvanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.