Virsliga
Letonya

Virsliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Virsliga
1 Riga Riga 13 12 0 1 33:8 25 36 W
Riga Riga
21.07.20 1 : 0 Zafer
FK Ventspils FK Ventspils
W
Valmieras FK Valmieras FK
25.07.20 0 : 1 Zafer
Riga Riga
W
Riga Riga
30.07.20 4 : 2 Zafer
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
W
FK Liepāja FK Liepāja
03.08.20 1 : 4 Zafer
Riga Riga
W
Riga Riga
07.08.20 3 : 0 Zafer
FK Jelgava FK Jelgava
BFC Daugavpils
2 FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola 13 10 1 2 34:13 21 31 W
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
21.07.20 0 : 3 Zafer
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
L
FK Ventspils FK Ventspils
25.07.20 3 : 2 Kaybetmek
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
W
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
29.07.20 5 : 2 Zafer
Valmieras FK Valmieras FK
D
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
W
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
08.08.20 3 : 0 Zafer
FK Liepāja FK Liepāja
FK Jelgava
3 Valmieras FK Valmieras FK 13 6 3 4 22:21 1 21 D
FS METTA/LU FS METTA/LU
21.07.20 2 : 2 Beraberlik
Valmieras FK Valmieras FK
L
Valmieras FK Valmieras FK
25.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Riga Riga
L
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
29.07.20 5 : 2 Kaybetmek
Valmieras FK Valmieras FK
W
Valmieras FK Valmieras FK
03.08.20 3 : 0 Zafer
FK Ventspils FK Ventspils
W
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
07.08.20 2 : 3 Zafer
Valmieras FK Valmieras FK
Spartaks Jurmala
4 Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala 12 5 4 3 21:19 2 19 W
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
22.07.20 0 : 2 Zafer
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
W
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
26.07.20 2 : 0 Zafer
FS METTA/LU FS METTA/LU
L
Riga Riga
30.07.20 4 : 2 Kaybetmek
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
D
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
D
FK Ventspils FK Ventspils
08.08.20 1 : 1 Beraberlik
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
Valmieras FK
5 FK Ventspils FK Ventspils 13 4 4 5 15:16 -1 16 L
Riga Riga
21.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Ventspils FK Ventspils
W
FK Ventspils FK Ventspils
25.07.20 3 : 2 Zafer
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
D
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
30.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Ventspils FK Ventspils
L
Valmieras FK Valmieras FK
03.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Ventspils FK Ventspils
D
FK Ventspils FK Ventspils
08.08.20 1 : 1 Beraberlik
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
FK Liepāja
6 BFC Daugavpils BFC Daugavpils 13 4 3 6 22:20 2 15 L
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
22.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
D
FK Liepāja FK Liepāja
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
D
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
30.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Jelgava FK Jelgava
D
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
W
FS METTA/LU FS METTA/LU
07.08.20 1 : 4 Zafer
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
Riga
7 FK Jelgava FK Jelgava 13 4 2 7 11:23 -12 14 L
FK Jelgava FK Jelgava
22.07.20 1 : 5 Kaybetmek
FK Liepāja FK Liepāja
W
FK Jelgava FK Jelgava
26.07.20 2 : 1 Zafer
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
D
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
30.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Jelgava FK Jelgava
D
FK Jelgava FK Jelgava
03.08.20 2 : 2 Beraberlik
FS METTA/LU FS METTA/LU
L
Riga Riga
07.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Jelgava FK Jelgava
FK Rīgas Futbola skola
8 FS METTA/LU FS METTA/LU 13 3 3 7 14:24 -10 12 D
FS METTA/LU FS METTA/LU
21.07.20 2 : 2 Beraberlik
Valmieras FK Valmieras FK
L
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
26.07.20 2 : 0 Kaybetmek
FS METTA/LU FS METTA/LU
W
FS METTA/LU FS METTA/LU
30.07.20 2 : 1 Zafer
FK Liepāja FK Liepāja
D
FK Jelgava FK Jelgava
03.08.20 2 : 2 Beraberlik
FS METTA/LU FS METTA/LU
L
FS METTA/LU FS METTA/LU
07.08.20 1 : 4 Kaybetmek
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
FK Tukums 2000
9 FK Liepāja FK Liepāja 12 3 2 7 18:23 -5 11 W
FK Jelgava FK Jelgava
22.07.20 1 : 5 Zafer
FK Liepāja FK Liepāja
D
FK Liepāja FK Liepāja
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
L
FS METTA/LU FS METTA/LU
30.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Liepāja FK Liepāja
L
FK Liepāja FK Liepāja
03.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Riga Riga
L
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
08.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Liepāja FK Liepāja
FK Ventspils
10 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 13 0 4 9 10:33 -23 4 L
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
21.07.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola
L
FK Jelgava FK Jelgava
26.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
D
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
30.07.20 0 : 0 Beraberlik
FK Ventspils FK Ventspils
D
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
L
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
07.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Valmieras FK Valmieras FK
FS METTA/LU
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Virsliga - şampiyona, düzenleyen Letonya. Iştirak eden şampiyona 10 kulüpler. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Riga - 36 madde, yengi 12, skorsuz maçlar 1, beraberlik 0.
FK Rīgas Futbola skola - 31 sayı, yengi 10, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.
Valmieras FK - 21 kabul edilen puan, yengi 6, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Virsliga (Letonya) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın maçlar - Virsliga (Letonya):
BFC Daugavpils - Riga (11.08.2020 11:00)
FS METTA/LU - FK Tukums 2000 (11.08.2020 11:00)
FK Jelgava - FK Rīgas Futbola skola (12.08.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Virsliga (Letonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.