1st Ligas
Letonya

1st Ligas

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1.Liga
1 FC Lokomotiv Daugavpils FC Lokomotiv Daugavpils 12 10 1 1 39:10 29 31 W
FC Lokomotiv Daugavpils
29.08.20 1 : 0 Zafer
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
FC Lokomotiv Daugavpils
12.09.20 5 : 1 Zafer
FK Rēzekne FK Rēzekne
L
Auda Riga Auda Riga
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Lokomotiv Daugavpils
W
FC Lokomotiv Daugavpils
26.09.20 6 : 2 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
W
FC Lokomotiv Daugavpils
11.10.20 1 : 0 Zafer
Grobina Grobina
Super Nova
2 Auda Riga Auda Riga 13 9 1 3 32:15 17 28 L
JDFS Alberts JDFS Alberts
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Auda Riga Auda Riga
W
Auda Riga Auda Riga
19.09.20 3 : 1 Zafer
FC Lokomotiv Daugavpils
W
Super Nova Super Nova
26.09.20 0 : 2 Zafer
Auda Riga Auda Riga
W
Auda Riga Auda Riga
03.10.20 2 : 1 Zafer
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
FK Rēzekne FK Rēzekne
10.10.20 0 : 4 Zafer
Auda Riga Auda Riga
FK Smiltene BJSS
3 Grobina Grobina 12 5 3 4 23:14 9 18 D
Grobina Grobina
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Auda Riga Auda Riga
W
Grobina Grobina
12.09.20 6 : 1 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
D
Saldus Leevon
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Grobina Grobina
W
Grobina Grobina
04.10.20 2 : 0 Zafer
JDFS Alberts JDFS Alberts
L
FC Lokomotiv Daugavpils
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Grobina Grobina
FK Rēzekne
4 JDFS Alberts JDFS Alberts 12 5 3 4 11:16 -5 18 L
JDFS Alberts JDFS Alberts
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Rēzekne FK Rēzekne
W
JDFS Alberts JDFS Alberts
13.09.20 2 : 1 Zafer
Auda Riga Auda Riga
D
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
JDFS Alberts JDFS Alberts
W
JDFS Alberts JDFS Alberts
27.09.20 2 : 1 Zafer
Saldus Leevon
L
Grobina Grobina
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
JDFS Alberts JDFS Alberts
Super Nova
5 FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga 12 5 1 6 20:12 8 16 L
FC Lokomotiv Daugavpils
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
Super Nova Super Nova
13.09.20 0 : 3 Zafer
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
26.09.20 6 : 0 Zafer
FK Rēzekne FK Rēzekne
L
Auda Riga Auda Riga
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
10.10.20 4 : 0 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
JDFS Alberts
6 Super Nova Super Nova 13 4 4 5 20:20 2 16 L
Super Nova Super Nova
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
L
FK Rēzekne FK Rēzekne
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Super Nova Super Nova
L
Super Nova Super Nova
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Auda Riga Auda Riga
D
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Super Nova Super Nova
D
Super Nova Super Nova
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Saldus Leevon
JDFS Alberts
7 FK Rēzekne FK Rēzekne 12 4 1 7 14:32 -18 13 W
JDFS Alberts JDFS Alberts
30.08.20 0 : 2 Zafer
FK Rēzekne FK Rēzekne
L
FC Lokomotiv Daugavpils
12.09.20 5 : 1 Kaybetmek
FK Rēzekne FK Rēzekne
W
FK Rēzekne FK Rēzekne
19.09.20 2 : 1 Zafer
Super Nova Super Nova
L
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
26.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FK Rēzekne FK Rēzekne
L
FK Rēzekne FK Rēzekne
10.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Auda Riga Auda Riga
Saldus Leevon
8 FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS 13 3 2 8 18:40 -22 11 L
Grobina Grobina
12.09.20 6 : 1 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
D
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
JDFS Alberts JDFS Alberts
L
FC Lokomotiv Daugavpils
26.09.20 6 : 2 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
D
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Super Nova Super Nova
L
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
10.10.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
Auda Riga
9 Saldus Leevon Saldus Leevon 11 0 4 7 8:26 -18 4 L
Auda Riga Auda Riga
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Saldus Leevon
L
Saldus Leevon
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
D
Saldus Leevon
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Grobina Grobina
L
JDFS Alberts JDFS Alberts
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Saldus Leevon
D
Super Nova Super Nova
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Saldus Leevon
FK Rēzekne
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st Ligas - şampiyona, organize eden Letonya. Kayıt yaptıran yarışma 9 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC Lokomotiv Daugavpils - 31 puan, kazanılan maçlar 10, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Auda Riga - 28 puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 1.
Grobina - 18 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st Ligas (Letonya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - 1st Ligas (Letonya):
Auda Riga - FK Smiltene BJSS (24.10.2020 07:00)
FK Dinamo Riga - Grobina (25.10.2020 08:00)
Super Nova - JDFS Alberts (25.10.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st Ligas (Letonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.