1st Ligas
Letonya

1st Ligas

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1.Liga
1 FC Lokomotiv Daugavpils FC Lokomotiv Daugavpils 6 5 1 0 22:4 18 16 W
FC Lokomotiv Daugavpils
11.07.20 2 : 0 Zafer
Auda Riga Auda Riga
W
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
18.07.20 1 : 6 Zafer
FC Lokomotiv Daugavpils
W
Saldus Leevon
25.07.20 0 : 5 Zafer
FC Lokomotiv Daugavpils
D
Grobina Grobina
01.08.20 2 : 2 Beraberlik
FC Lokomotiv Daugavpils
W
JDFS Alberts JDFS Alberts
09.08.20 0 : 4 Zafer
FC Lokomotiv Daugavpils
Super Nova
2 Super Nova Super Nova 6 4 1 1 17:8 9 13 W
Super Nova Super Nova
12.07.20 4 : 1 Zafer
FK Rēzekne FK Rēzekne
W
Auda Riga Auda Riga
18.07.20 2 : 3 Zafer
Super Nova Super Nova
L
Super Nova Super Nova
26.07.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
W
Saldus Leevon
01.08.20 1 : 6 Zafer
Super Nova Super Nova
W
Super Nova Super Nova
08.08.20 2 : 1 Zafer
Grobina Grobina
JDFS Alberts
3 Auda Riga Auda Riga 5 3 0 2 12:7 5 9 W
Auda Riga Auda Riga
04.07.20 2 : 0 Zafer
JDFS Alberts JDFS Alberts
L
FC Lokomotiv Daugavpils
11.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Auda Riga Auda Riga
L
Auda Riga Auda Riga
18.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Super Nova Super Nova
W
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
25.07.20 0 : 3 Zafer
Auda Riga Auda Riga
W
Auda Riga Auda Riga
01.08.20 5 : 2 Zafer
FK Rēzekne FK Rēzekne
FK Smiltene BJSS
4 FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga 5 2 1 2 5:6 -1 7 D
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
Super Nova Super Nova
L
FK Rēzekne FK Rēzekne
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
L
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
25.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Auda Riga Auda Riga
W
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
01.08.20 2 : 4 Zafer
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
W
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
08.08.20 1 : 0 Zafer
Saldus Leevon
Grobina
5 JDFS Alberts JDFS Alberts 5 2 1 2 4:8 -4 7 L
Auda Riga Auda Riga
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
JDFS Alberts JDFS Alberts
W
JDFS Alberts JDFS Alberts
11.07.20 1 : 0 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
D
Saldus Leevon
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
JDFS Alberts JDFS Alberts
W
JDFS Alberts JDFS Alberts
26.07.20 2 : 1 Zafer
Grobina Grobina
L
JDFS Alberts JDFS Alberts
09.08.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Lokomotiv Daugavpils
Super Nova
6 FK Rēzekne FK Rēzekne 5 2 0 3 8:13 -5 6 L
FK Rēzekne FK Rēzekne
04.07.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Lokomotiv Daugavpils
L
Super Nova Super Nova
12.07.20 4 : 1 Kaybetmek
FK Rēzekne FK Rēzekne
W
FK Rēzekne FK Rēzekne
18.07.20 1 : 0 Zafer
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
L
Auda Riga Auda Riga
01.08.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Rēzekne FK Rēzekne
W
FK Rēzekne FK Rēzekne
08.08.20 3 : 1 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
Saldus Leevon
7 FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS 6 2 0 4 9:16 -7 6 L
JDFS Alberts JDFS Alberts
11.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
L
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
18.07.20 1 : 6 Kaybetmek
FC Lokomotiv Daugavpils
W
Super Nova Super Nova
26.07.20 2 : 3 Zafer
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
L
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
01.08.20 2 : 4 Kaybetmek
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
L
FK Rēzekne FK Rēzekne
08.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
Auda Riga
8 Grobina Grobina 5 1 1 3 9:9 1 4 L
FK Smiltene BJSS FK Smiltene BJSS
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Grobina Grobina
W
Grobina Grobina
11.07.20 5 : 1 Zafer
Saldus Leevon
L
JDFS Alberts JDFS Alberts
26.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Grobina Grobina
D
Grobina Grobina
01.08.20 2 : 2 Beraberlik
FC Lokomotiv Daugavpils
L
Super Nova Super Nova
08.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Grobina Grobina
FK Dinamo Riga
9 Saldus Leevon Saldus Leevon 5 0 1 4 3:18 -15 1 L
Grobina Grobina
11.07.20 5 : 1 Kaybetmek
Saldus Leevon
D
Saldus Leevon
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
JDFS Alberts JDFS Alberts
L
Saldus Leevon
25.07.20 0 : 5 Kaybetmek
FC Lokomotiv Daugavpils
L
Saldus Leevon
01.08.20 1 : 6 Kaybetmek
Super Nova Super Nova
L
FK Dinamo Riga FK Dinamo Riga
08.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Saldus Leevon
FK Rēzekne
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st Ligas - şampiyona, organize eden Letonya. Iştirak eden lig 9 katılımcılar. Şu anda liderler yarışmalar. Bunlar:
FC Lokomotiv Daugavpils - 16 madde, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Super Nova - 13 kabul edilen puan, yengi 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Auda Riga - 9 puan, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st Ligas (Letonya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - 1st Ligas (Letonya):
FK Smiltene BJSS - Auda Riga (15.08.2020 07:00)
Saldus Leevon - FK Rēzekne (15.08.2020 07:00)
Grobina - FK Dinamo Riga (15.08.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st Ligas (Letonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.