Superliga
Kosova

Superliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 Ballkani Ballkani 9 7 1 1 26:11 15 22 W
Ballkani Ballkani
04.10.20 5 : 0 Zafer
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
W
Arberia Arberia
16.10.20 2 : 4 Zafer
Ballkani Ballkani
W
Ballkani Ballkani
21.10.20 2 : 0 Zafer
KF Drita KF Drita
L
Trepca 89 Trepca 89
25.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Ballkani Ballkani
W
Ballkani Ballkani
28.10.20 2 : 1 Zafer
FC Prishtina FC Prishtina
KF Besa Peje
2 KF Drita KF Drita 7 5 1 1 11:5 6 16 W
KF Drita KF Drita
14.10.20 1 : 0 Zafer
Trepca 89 Trepca 89
D
KF Drita KF Drita
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
KF Gjilani KF Gjilani
L
Ballkani Ballkani
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
KF Drita KF Drita
W
KF Drita KF Drita
24.10.20 4 : 1 Zafer
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
W
Arberia Arberia
27.10.20 0 : 1 Zafer
KF Drita KF Drita
Llapi Podujeve
3 KF Gjilani KF Gjilani 9 4 4 1 7:5 2 16 W
KF Gjilani KF Gjilani
05.10.20 3 : 1 Zafer
Arberia Arberia
D
KF Drita KF Drita
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
KF Gjilani KF Gjilani
D
KF Gjilani KF Gjilani
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
Trepca 89 Trepca 89
W
FC Prishtina FC Prishtina
25.10.20 0 : 2 Zafer
KF Gjilani KF Gjilani
W
KF Gjilani KF Gjilani
28.10.20 1 : 0 Zafer
KF Besa Peje KF Besa Peje
Feronikeli
4 Arberia Arberia 9 3 2 4 10:11 -1 11 L
KF Gjilani KF Gjilani
05.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Arberia Arberia
L
Arberia Arberia
16.10.20 2 : 4 Kaybetmek
Ballkani Ballkani
W
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
20.10.20 0 : 1 Zafer
Arberia Arberia
L
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Arberia Arberia
L
Arberia Arberia
27.10.20 0 : 1 Kaybetmek
KF Drita KF Drita
Trepca 89
5 FC Prishtina FC Prishtina 8 3 2 3 11:7 4 11 D
FC Prishtina FC Prishtina
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
W
FC Prishtina FC Prishtina
17.10.20 4 : 0 Zafer
KF Besa Peje KF Besa Peje
W
Feronikeli Feronikeli
21.10.20 1 : 2 Zafer
FC Prishtina FC Prishtina
L
FC Prishtina FC Prishtina
25.10.20 0 : 2 Kaybetmek
KF Gjilani KF Gjilani
L
Ballkani Ballkani
28.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Prishtina FC Prishtina
Drenica Skënderaj
6 Trepca 89 Trepca 89 9 3 2 4 8:10 -2 11 L
KF Drita KF Drita
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Trepca 89 Trepca 89
D
Trepca 89 Trepca 89
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Feronikeli Feronikeli
D
KF Gjilani KF Gjilani
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
Trepca 89 Trepca 89
W
Trepca 89 Trepca 89
25.10.20 4 : 3 Zafer
Ballkani Ballkani
L
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
28.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Trepca 89 Trepca 89
Arberia
7 Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj 9 3 2 4 8:17 -9 11 L
Ballkani Ballkani
04.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
W
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
17.10.20 0 : 1 Zafer
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
L
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
20.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Arberia Arberia
L
KF Drita KF Drita
24.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
W
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
28.10.20 2 : 1 Zafer
Trepca 89 Trepca 89
FC Prishtina
8 Feronikeli Feronikeli 9 2 4 3 12:10 2 10 L
Feronikeli Feronikeli
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
KF Drita KF Drita
D
Trepca 89 Trepca 89
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Feronikeli Feronikeli
L
Feronikeli Feronikeli
21.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Prishtina FC Prishtina
D
KF Besa Peje KF Besa Peje
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Feronikeli Feronikeli
W
Feronikeli Feronikeli
27.10.20 1 : 0 Zafer
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
KF Gjilani
9 Llapi Podujeve Llapi Podujeve 8 1 2 5 5:9 -4 5 D
FC Prishtina FC Prishtina
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
L
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Drenica Skënderaj Drenica Skënderaj
D
KF Besa Peje KF Besa Peje
20.10.20 2 : 2 Beraberlik
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
W
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
24.10.20 2 : 0 Zafer
Arberia Arberia
L
Feronikeli Feronikeli
27.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
KF Drita
10 KF Besa Peje KF Besa Peje 9 1 2 6 8:21 -13 5 W
KF Besa Peje KF Besa Peje
03.10.20 2 : 1 Zafer
Trepca 89 Trepca 89
L
FC Prishtina FC Prishtina
17.10.20 4 : 0 Kaybetmek
KF Besa Peje KF Besa Peje
D
KF Besa Peje KF Besa Peje
20.10.20 2 : 2 Beraberlik
Llapi Podujeve Llapi Podujeve
D
KF Besa Peje KF Besa Peje
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Feronikeli Feronikeli
L
KF Gjilani KF Gjilani
28.10.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Besa Peje KF Besa Peje
Ballkani
Champions League Qualification
Conference League Qualification
Relegation
Daha fazla göster


Superliga - turnuva, düzenleyen Kosova. Katılan lig 10 kulüpler. Bugün favoriler yarışmalar. Bunlar:
Ballkani - 22 puan, parlak başarılar 7, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
KF Drita - 16 puan, kazanılan maçlar 5, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
KF Gjilani - 16 sayı, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superliga (Kosova) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Superliga (Kosova):
Arberia - Trepca 89 (31.10.2020 08:30)
Ballkani - KF Besa Peje (31.10.2020 08:30)
KF Gjilani - Feronikeli (31.10.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Superliga (Kosova) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.