Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
12
First League
Kosova

First League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First League
1 KF Besa Peje KF Besa Peje 20 12 4 4 29:11 18 37 W
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
01.12.19 1 : 2 Zafer
KF Besa Peje KF Besa Peje
W
KF Besa Peje KF Besa Peje
23.02.20 2 : 0 Zafer
KF Vitia KF Vitia
L
KF Dardana KF Dardana
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Besa Peje KF Besa Peje
W
KF Besa Peje KF Besa Peje
04.03.20 2 : 0 Zafer
Arberia Arberia
W
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
08.03.20 0 : 2 Zafer
KF Besa Peje KF Besa Peje
2 Arberia Arberia 20 10 6 4 34:26 8 36 D
Arberia Arberia
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Drenasi Drenasi
W
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
22.02.20 0 : 1 Zafer
Arberia Arberia
W
Arberia Arberia
01.03.20 3 : 2 Zafer
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
L
KF Besa Peje KF Besa Peje
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Arberia Arberia
W
Arberia Arberia
07.03.20 1 : 0 Zafer
Malisheva Malisheva
3 KF Liria KF Liria 20 8 7 5 23:15 8 31 D
KF Liria KF Liria
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
L
Kek-U Kek-U
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Liria KF Liria
D
KF Liria KF Liria
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF Ulpiana KF Ulpiana
D
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
KF Liria KF Liria
W
KF Liria KF Liria
08.03.20 2 : 0 Zafer
KF Onix Banje KF Onix Banje
4 Istogu Istogu 20 8 7 5 22:18 4 31 D
Istogu Istogu
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ulpiana KF Ulpiana
L
KF Onix Banje KF Onix Banje
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Istogu Istogu
W
Istogu Istogu
29.02.20 1 : 0 Zafer
Drenasi Drenasi
D
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Istogu Istogu
D
Istogu Istogu
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
5 Drenasi Drenasi 20 8 6 6 25:18 7 30 D
Arberia Arberia
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Drenasi Drenasi
D
Drenasi Drenasi
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
L
Istogu Istogu
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Drenasi Drenasi
W
Drenasi Drenasi
04.03.20 2 : 0 Zafer
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
W
KF Ulpiana KF Ulpiana
08.03.20 0 : 1 Zafer
Drenasi Drenasi
6 KF 2 Korriku KF 2 Korriku 20 9 3 8 31:26 5 30 D
KF Vitia KF Vitia
02.12.19 4 : 4 Beraberlik
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
W
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
23.02.20 1 : 0 Zafer
KF Dardana KF Dardana
L
Arberia Arberia
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
W
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
04.03.20 4 : 1 Zafer
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
D
Istogu Istogu
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
7 Malisheva Malisheva 20 9 3 8 23:18 5 30 D
Kek-U Kek-U
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Malisheva Malisheva
W
Malisheva Malisheva
23.02.20 1 : 0 Zafer
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
D
KF Vitia KF Vitia
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Malisheva Malisheva
L
Malisheva Malisheva
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
KF Dardana KF Dardana
L
Arberia Arberia
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Malisheva Malisheva
8 KF Dardana KF Dardana 20 8 6 6 22:23 -1 30 D
KF Dardana KF Dardana
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
L
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Dardana KF Dardana
W
KF Dardana KF Dardana
01.03.20 1 : 0 Zafer
KF Besa Peje KF Besa Peje
W
Malisheva Malisheva
04.03.20 1 : 2 Zafer
KF Dardana KF Dardana
D
KF Dardana KF Dardana
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kek-U Kek-U
9 KF Onix Banje KF Onix Banje 20 8 5 7 25:16 9 29 L
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
KF Onix Banje KF Onix Banje
W
KF Onix Banje KF Onix Banje
23.02.20 2 : 1 Zafer
Istogu Istogu
L
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Onix Banje KF Onix Banje
W
KF Onix Banje KF Onix Banje
04.03.20 1 : 0 Zafer
KF Ulpiana KF Ulpiana
L
KF Liria KF Liria
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
KF Onix Banje KF Onix Banje
10 Kek-U Kek-U 20 7 7 6 23:19 4 28 D
Kek-U Kek-U
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Malisheva Malisheva
W
Kek-U Kek-U
22.02.20 1 : 0 Zafer
KF Liria KF Liria
L
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Kek-U Kek-U
W
Kek-U Kek-U
04.03.20 1 : 0 Zafer
KF Vitia KF Vitia
D
KF Dardana KF Dardana
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kek-U Kek-U
11 KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice 20 6 5 9 25:35 -10 23 D
KF Liria KF Liria
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
L
KF Ulpiana KF Ulpiana
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
W
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
01.03.20 1 : 0 Zafer
KF Onix Banje KF Onix Banje
L
Drenasi Drenasi
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
D
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
12 KF Ulpiana KF Ulpiana 20 5 7 8 22:26 -4 22 D
Istogu Istogu
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ulpiana KF Ulpiana
W
KF Ulpiana KF Ulpiana
23.02.20 3 : 1 Zafer
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
D
KF Liria KF Liria
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF Ulpiana KF Ulpiana
L
KF Onix Banje KF Onix Banje
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Ulpiana KF Ulpiana
L
KF Ulpiana KF Ulpiana
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Drenasi Drenasi
13 KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran 20 6 3 11 27:42 -15 21 L
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
KF Besa Peje KF Besa Peje
L
Malisheva Malisheva
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
W
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
01.03.20 1 : 0 Zafer
Kek-U Kek-U
D
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
KF Liria KF Liria
D
KF Vitia KF Vitia
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
14 KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku 20 5 5 10 22:29 -7 20 D
KF Dardana KF Dardana
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
L
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Arberia Arberia
W
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
01.03.20 0 : 1 Zafer
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
D
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
Istogu Istogu
D
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
15 KF Vitia KF Vitia 20 3 8 9 20:33 -13 17 D
KF Vitia KF Vitia
02.12.19 4 : 4 Beraberlik
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
L
KF Besa Peje KF Besa Peje
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
KF Vitia KF Vitia
D
KF Vitia KF Vitia
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Malisheva Malisheva
L
Kek-U Kek-U
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Vitia KF Vitia
D
KF Vitia KF Vitia
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
16 KF Vellaznimi KF Vellaznimi 20 3 8 9 20:38 -18 17 W
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
01.12.19 1 : 0 Zafer
KF Onix Banje KF Onix Banje
D
Drenasi Drenasi
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
L
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
L
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
L
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
KF Besa Peje KF Besa Peje
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

First League - turnuva, düzenleyen Kosova. Kayıt yaptıran şampiyona 16 takımlar. Bu sezonda liderler futbol maratonu. Bunlar:
KF Besa Peje - 37 puan, kazanılan maçlar 12, yenilme 4, beraberlik 4.
Arberia - 36 sayı, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
KF Liria - 31 puan, kazanılan maçlar 8, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca First League (Kosova) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında First League (Kosova) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.