Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
19
Kosova

First League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First League
1 KF Besa Peje 16 9 4 3 23:10 13 28 L
KF 2 Korriku
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
KF Besa Peje
W
KF Besa Peje
06.11.19 1 : 0 Zafer
KF Liria
W
KF Besa Peje
10.11.19 2 : 1 Zafer
Malisheva
D
Kek-U
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Besa Peje
W
KF Vllaznia Pozheran
01.12.19 1 : 2 Zafer
KF Besa Peje
2 Arberia 16 7 6 3 29:22 7 27 W
Istogu
02.11.19 0 : 2 Zafer
Arberia
W
Arberia
06.11.19 6 : 1 Zafer
KF Trepca Mitrovice
D
KF Ulpiana
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Arberia
L
Arberia
24.11.19 0 : 2 Kaybetmek
KF Onix Banje
D
Arberia
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Drenasi
3 KF Liria 16 7 5 4 20:13 7 26 D
KF Liria
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Vellaznimi
L
KF Besa Peje
06.11.19 1 : 0 Kaybetmek
KF Liria
W
KF Liria
10.11.19 1 : 0 Zafer
Istogu
L
Malisheva
24.11.19 1 : 0 Kaybetmek
KF Liria
D
KF Liria
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Trepca Mitrovice
4 Malisheva 16 8 2 6 21:15 6 26 W
KF Ramiz Sadiku
02.11.19 0 : 3 Zafer
Malisheva
L
Malisheva
06.11.19 0 : 1 Kaybetmek
KF 2 Korriku
L
KF Besa Peje
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Malisheva
W
Malisheva
24.11.19 1 : 0 Zafer
KF Liria
D
Kek-U
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Malisheva
5 Istogu 16 7 5 4 19:15 4 26 L
Istogu
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Arberia
D
KF Vellaznimi
06.11.19 0 : 0 Beraberlik
Istogu
L
KF Liria
10.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Istogu
W
Istogu
23.11.19 3 : 1 Zafer
KF Trepca Mitrovice
D
Istogu
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ulpiana
6 KF Onix Banje 16 6 5 5 22:12 10 23 W
KF Onix Banje
03.11.19 7 : 0 Zafer
KF Vllaznia Pozheran
D
KF Vitia
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Onix Banje
W
KF Onix Banje
10.11.19 2 : 0 Zafer
Dardana
W
Arberia
24.11.19 0 : 2 Zafer
KF Onix Banje
L
KF Vellaznimi
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
KF Onix Banje
7 Drenasi 16 6 5 5 21:16 5 23 L
Drenasi
03.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Kek-U
W
KF Vllaznia Pozheran
06.11.19 1 : 2 Zafer
Drenasi
W
Drenasi
10.11.19 2 : 0 Zafer
KF Vitia
L
Dardana
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Drenasi
D
Arberia
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Drenasi
8 KF 2 Korriku 16 7 2 7 23:21 2 23 W
KF 2 Korriku
03.11.19 1 : 0 Zafer
KF Besa Peje
W
Malisheva
06.11.19 0 : 1 Zafer
KF 2 Korriku
W
KF 2 Korriku
10.11.19 2 : 1 Zafer
Kek-U
W
KF Vllaznia Pozheran
24.11.19 0 : 3 Zafer
KF 2 Korriku
D
KF Vitia
02.12.19 4 : 4 Beraberlik
KF 2 Korriku
9 Dardana 16 6 5 5 19:21 -2 23 W
KF Trepca Mitrovice
02.11.19 1 : 2 Zafer
Dardana
L
Dardana
06.11.19 0 : 2 Kaybetmek
KF Ulpiana
L
KF Onix Banje
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Dardana
W
Dardana
24.11.19 3 : 1 Zafer
Drenasi
D
Dardana
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku
10 Kek-U 16 5 6 5 21:18 3 21 W
Drenasi
03.11.19 1 : 3 Zafer
Kek-U
W
Kek-U
06.11.19 2 : 1 Zafer
KF Ramiz Sadiku
L
KF 2 Korriku
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Kek-U
D
Kek-U
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Besa Peje
D
Kek-U
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Malisheva
11 KF Trepca Mitrovice 16 5 4 7 22:29 -7 19 L
KF Trepca Mitrovice
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Dardana
L
Arberia
06.11.19 6 : 1 Kaybetmek
KF Trepca Mitrovice
L
KF Trepca Mitrovice
10.11.19 2 : 3 Kaybetmek
KF Vellaznimi
L
Istogu
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
KF Trepca Mitrovice
D
KF Liria
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Trepca Mitrovice
12 KF Ulpiana 16 4 6 6 18:22 -4 18 D
KF Ulpiana
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Vitia
W
Dardana
06.11.19 0 : 2 Zafer
KF Ulpiana
D
KF Ulpiana
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Arberia
L
KF Vellaznimi
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KF Ulpiana
D
Istogu
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ulpiana
13 KF Vellaznimi 16 3 7 6 18:30 -12 16 D
KF Liria
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
KF Vellaznimi
D
KF Vellaznimi
06.11.19 0 : 0 Beraberlik
Istogu
W
KF Trepca Mitrovice
10.11.19 2 : 3 Zafer
KF Vellaznimi
W
KF Vellaznimi
24.11.19 2 : 1 Zafer
KF Ulpiana
W
KF Vellaznimi
01.12.19 1 : 0 Zafer
KF Onix Banje
14 KF Vllaznia Pozheran 16 5 1 10 24:39 -15 16 L
KF Onix Banje
03.11.19 7 : 0 Kaybetmek
KF Vllaznia Pozheran
L
KF Vllaznia Pozheran
06.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Drenasi
L
KF Ramiz Sadiku
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
KF Vllaznia Pozheran
L
KF Vllaznia Pozheran
24.11.19 0 : 3 Kaybetmek
KF 2 Korriku
L
KF Vllaznia Pozheran
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
KF Besa Peje
15 KF Ramiz Sadiku 16 4 3 9 20:27 -7 15 L
KF Ramiz Sadiku
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Malisheva
L
Kek-U
06.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KF Ramiz Sadiku
W
KF Ramiz Sadiku
09.11.19 2 : 0 Zafer
KF Vllaznia Pozheran
L
KF Vitia
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KF Ramiz Sadiku
D
Dardana
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
KF Ramiz Sadiku
16 KF Vitia 16 3 6 7 18:28 -10 15 D
KF Ulpiana
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Vitia
D
KF Vitia
07.11.19 0 : 0 Beraberlik
KF Onix Banje
L
Drenasi
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
KF Vitia
W
KF Vitia
23.11.19 2 : 1 Zafer
KF Ramiz Sadiku
D
KF Vitia
02.12.19 4 : 4 Beraberlik
KF 2 Korriku
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster


First League - turnuva, organize eden Kosova. Kayıt yaptıran yarışma 16 takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
KF Besa Peje - 28 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 9, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 4.
Arberia - 27 kabul edilen puan, parlak başarılar 7, yenilmeler 3, beraberlik 6.
KF Liria - 26 madde, kazanılan yarışmalar 7, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca First League (Kosova) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - First League (Kosova):
Drenasi - KF Vellaznimi (22.02.2020 07:00)
Kek-U - KF Liria (22.02.2020 07:00)
KF Ramiz Sadiku - Arberia (22.02.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında First League (Kosova) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.