Birinci Lig
Kazakistan

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Kyran FC Kyran FC 4 3 1 0 6:0 6 10 W
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
15.09.20 0 : 3 Zafer
Kyran FC Kyran FC
W
Kyran FC Kyran FC
18.09.20 1 : 0 Zafer
Ekibastuzets Ekibastuzets
W
FK Arys
21.09.20 0 : 2 Zafer
Kyran FC Kyran FC
D
Kyran FC Kyran FC
24.09.20 0 : 0 Beraberlik
Aktöbe Aktöbe
Altay Ust-Kamenogorsk
2 FK Arys FK Arys 4 2 1 1 6:5 1 7 W
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
15.09.20 0 : 2 Zafer
FK Arys
W
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
18.09.20 2 : 3 Zafer
FK Arys
L
FK Arys
21.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Kyran FC Kyran FC
D
Ekibastuzets Ekibastuzets
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Arys
Aktöbe
3 Aktöbe Aktöbe 3 1 2 0 5:0 5 5 D
Makhtaaral Makhtaaral
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Aktöbe Aktöbe
W
Aktöbe Aktöbe
21.09.20 5 : 0 Zafer
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
D
Kyran FC Kyran FC
24.09.20 0 : 0 Beraberlik
Aktöbe Aktöbe
Ekibastuzets
4 Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk 3 1 1 1 4:3 1 4 L
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
15.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Arys
W
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
21.09.20 3 : 0 Zafer
Makhtaaral Makhtaaral
D
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
Kyran FC
5 Ekibastuzets Ekibastuzets 3 1 1 1 4:4 0 4 W
Makhtaaral Makhtaaral
15.09.20 2 : 3 Zafer
Ekibastuzets Ekibastuzets
L
Kyran FC Kyran FC
18.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ekibastuzets Ekibastuzets
D
Ekibastuzets Ekibastuzets
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Arys
Aktöbe
6 Makhtaaral Makhtaaral 3 0 1 2 2:6 -4 1 L
Makhtaaral Makhtaaral
15.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Ekibastuzets Ekibastuzets
D
Makhtaaral Makhtaaral
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Aktöbe Aktöbe
L
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Makhtaaral Makhtaaral
FK Baykonur Kızılorda
7 FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda 4 0 1 3 3:12 -9 1 L
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
15.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Kyran FC Kyran FC
L
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
18.09.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Arys
L
Aktöbe Aktöbe
21.09.20 5 : 0 Kaybetmek
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
D
FK Baykonur Kızılorda FK Baykonur Kızılorda
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
Altay Ust-Kamenogorsk Altay Ust-Kamenogorsk
Makhtaaral
Promotion
Promotion Playoff
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan 4 3 0 1 9:5 4 9 L
FC Akzhayik FC Akzhayik
16.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
W
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
19.09.20 2 : 3 Zafer
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
W
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
21.09.20 3 : 2 Zafer
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
W
FC Bolat FC Bolat
24.09.20 0 : 3 Zafer
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
Atırau
2 Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık 3 2 0 1 8:4 4 6 W
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
15.09.20 1 : 3 Zafer
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
W
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
18.09.20 3 : 0 Zafer
FC Bolat FC Bolat
L
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
21.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
L
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
25.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Atırau Atırau
FC Akzhayik
3 Atırau Atırau 2 2 0 0 2:0 2 6 W
Jetısu II Jetısu II
18.09.20 0 : 1 Zafer
Atırau Atırau
W
Atırau Atırau
22.09.20 1 : 0 Zafer
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
W
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
25.09.20 1 : 4 Zafer
Atırau Atırau
FC Bolat
4 Jetısu II Jetısu II 3 1 1 1 5:3 2 4 W
Jetısu II Jetısu II
15.09.20 4 : 1 Zafer
FC Bolat FC Bolat
L
Jetısu II Jetısu II
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Atırau Atırau
D
FC Akzhayik FC Akzhayik
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Jetısu II Jetısu II
Kayrat Akademia
5 FC Akzhayik FC Akzhayik 2 1 1 0 2:1 1 4 W
FC Akzhayik FC Akzhayik
16.09.20 1 : 0 Zafer
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
D
FC Akzhayik FC Akzhayik
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Jetısu II Jetısu II
W
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
25.09.20 0 : 1 Zafer
FC Akzhayik FC Akzhayik
Akademiya Ontustık
6 Kayrat Akademia Kayrat Akademia 3 0 0 3 3:7 -4 0 L
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
15.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
L
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
L
Atırau Atırau
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
L
Kayrat Akademia Kayrat Akademia
25.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Akzhayik FC Akzhayik
Jetısu II
7 FC Bolat FC Bolat 3 0 0 3 1:10 -9 0 L
Jetısu II Jetısu II
15.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Bolat FC Bolat
L
Akademiya Ontustık Akademiya Ontustık
18.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Bolat FC Bolat
L
FC Bolat FC Bolat
24.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Sdyusshor 8 Nur-Sultan Sdyusshor 8 Nur-Sultan
Atırau
Promotion
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - turnuva, düzenleyen Kazakistan.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Kazakistan) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Birinci Lig (Kazakistan):
Aktöbe - Ekibastuzets (27.09.2020 01:00)
Altay Ust-Kamenogorsk - Kyran FC (27.09.2020 06:30)
Makhtaaral - FK Baykonur Kızılorda (27.09.2020 06:30)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Kazakistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.