Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Birinci Lig
Kazakistan

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pervaya Liga
1 Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk 26 17 7 2 58:15 43 58 W
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
28.09.19 3 : 0 Zafer
Maktaaral Maktaaral
W
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
05.10.19 0 : 2 Zafer
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
D
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
20.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Altay FC Altay
W
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
27.10.19 0 : 3 Zafer
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
W
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
03.11.19 6 : 0 Zafer
FK Baikonur FK Baikonur
2 FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau 26 17 5 4 48:21 27 56 W
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
28.09.19 0 : 4 Zafer
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
L
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
05.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
L
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
20.10.19 5 : 1 Kaybetmek
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
W
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
27.10.19 3 : 1 Zafer
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
W
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
03.11.19 0 : 3 Zafer
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
3 FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk 26 16 7 3 45:21 24 55 W
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
28.09.19 1 : 0 Zafer
FC Altay FC Altay
W
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
05.10.19 1 : 2 Zafer
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
W
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
20.10.19 5 : 0 Zafer
FK Baikonur FK Baikonur
W
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
27.10.19 1 : 3 Zafer
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
W
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
03.11.19 5 : 1 Zafer
FC Astana Youth FC Astana Youth
4 FC Altay FC Altay 26 16 5 5 43:14 29 53 L
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
28.09.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Altay FC Altay
W
FC Altay FC Altay
05.10.19 2 : 1 Zafer
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
D
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
20.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Altay FC Altay
W
FC Altay FC Altay
27.10.19 3 : 0 Zafer
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
D
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Altay FC Altay
5 Zhetysu B Zhetysu B 26 10 12 4 42:23 19 42 D
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Zhetysu B Zhetysu B
W
Zhetysu B Zhetysu B
04.10.19 2 : 0 Zafer
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
D
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
20.10.19 0 : 0 Beraberlik
Zhetysu B Zhetysu B
W
Zhetysu B Zhetysu B
26.10.19 8 : 0 Zafer
FC Astana Youth FC Astana Youth
W
Zhetysu B Zhetysu B
03.11.19 5 : 0 Zafer
Maktaaral Maktaaral
6 Maktaaral Maktaaral 26 13 2 11 37:34 3 41 L
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
28.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Maktaaral Maktaaral
W
Maktaaral Maktaaral
05.10.19 3 : 0 Zafer
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
W
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
20.10.19 0 : 5 Zafer
Maktaaral Maktaaral
W
Maktaaral Maktaaral
27.10.19 4 : 1 Zafer
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
L
Zhetysu B Zhetysu B
03.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Maktaaral Maktaaral
7 Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar 26 11 4 11 49:36 13 37 D
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
28.09.19 3 : 3 Beraberlik
FK Baikonur FK Baikonur
L
Zhetysu B Zhetysu B
04.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
W
FC Astana Youth FC Astana Youth
21.10.19 0 : 5 Zafer
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
L
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
27.10.19 1 : 3 Kaybetmek
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
W
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
03.11.19 0 : 4 Zafer
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
8 FK Baikonur FK Baikonur 26 10 7 9 37:43 -6 37 D
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
28.09.19 3 : 3 Beraberlik
FK Baikonur FK Baikonur
W
FK Baikonur FK Baikonur
05.10.19 1 : 0 Zafer
FC Astana Youth FC Astana Youth
L
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
20.10.19 5 : 0 Kaybetmek
FK Baikonur FK Baikonur
W
FK Baikonur FK Baikonur
27.10.19 4 : 0 Zafer
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
L
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
03.11.19 6 : 0 Kaybetmek
FK Baikonur FK Baikonur
9 Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk 26 10 3 13 28:38 -10 33 L
FC Astana Youth FC Astana Youth
28.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
L
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
05.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
W
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
20.10.19 0 : 1 Zafer
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
L
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
27.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Kyzylzar Petropavlovsk Kyzylzar Petropavlovsk
W
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
03.11.19 1 : 2 Zafer
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
10 Kyran Shymkent Kyran Shymkent 26 7 6 13 45:55 -10 27 W
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
28.09.19 3 : 0 Zafer
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
L
Maktaaral Maktaaral
05.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
W
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
20.10.19 5 : 1 Zafer
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
L
FC Altay FC Altay
27.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
L
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
11 FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau 26 6 5 15 24:47 -23 23 L
Kyran Shymkent Kyran Shymkent
28.09.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
L
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
05.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
D
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
20.10.19 0 : 0 Beraberlik
Zhetysu B Zhetysu B
L
Maktaaral Maktaaral
27.10.19 4 : 1 Kaybetmek
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
L
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
03.11.19 0 : 3 Kaybetmek
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
12 FK Ekibastuz FK Ekibastuz 26 6 4 16 22:42 -20 22 D
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Zhetysu B Zhetysu B
W
FK Bulat-Amt Temirtau FK Bulat-Amt Temirtau
05.10.19 0 : 1 Zafer
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
L
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
20.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Maktaaral Maktaaral
L
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
D
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
03.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Altay FC Altay
13 FC Astana Youth FC Astana Youth 26 6 4 16 32:60 -28 22 W
FC Astana Youth FC Astana Youth
28.09.19 1 : 0 Zafer
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
L
FK Baikonur FK Baikonur
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Astana Youth FC Astana Youth
L
FC Astana Youth FC Astana Youth
21.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
L
Zhetysu B Zhetysu B
26.10.19 8 : 0 Kaybetmek
FC Astana Youth FC Astana Youth
L
FK Akzhaiyk Uralsk FK Akzhaiyk Uralsk
03.11.19 5 : 1 Kaybetmek
FC Astana Youth FC Astana Youth
14 FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas 26 0 3 23 11:72 -61 3 L
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
28.09.19 0 : 4 Kaybetmek
FK Kaspiy Aktau FK Kaspiy Aktau
L
FC Altay FC Altay
05.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
L
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
20.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Akademia Ontustyk Akademia Ontustyk
L
FK Baikonur FK Baikonur
27.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
L
FK Aktobe Zhas FK Aktobe Zhas
03.11.19 0 : 4 Kaybetmek
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Birinci Lig - turnuva, organize eden Kazakistan. Katılmak için başvuru veren şampiyona 14 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Kyzylzar Petropavlovsk - 58 sayı, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 7.
FK Kaspiy Aktau - 56 madde, yengi 17, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
FK Akzhaiyk Uralsk - 55 madde, kazanılan yarışmalar 16, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Kazakistan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Kazakistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.