J.League 3
Japonya

J.League 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
J.league 3
1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 16 12 4 0 27:4 23 40 W
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
02.09.20 3 : 1 Zafer
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
D
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
W
Imabari Imabari
13.09.20 0 : 1 Zafer
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
W
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
19.09.20 4 : 0 Zafer
Gainare Tottori Gainare Tottori
D
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
22.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
Fukushima United F.C.
2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 17 12 2 3 34:18 16 38 W
Kataller Toyama Kataller Toyama
02.09.20 2 : 3 Zafer
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
L
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
W
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
12.09.20 2 : 0 Zafer
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
W
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
19.09.20 1 : 2 Zafer
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
W
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
22.09.20 2 : 0 Zafer
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
Gamba Osaka U23
3 A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro 17 9 5 3 28:15 13 32 D
Imabari Imabari
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
W
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
09.09.20 1 : 2 Zafer
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
W
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
13.09.20 2 : 0 Zafer
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
W
F.C. Gifu F.C. Gifu
19.09.20 0 : 2 Zafer
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
W
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
22.09.20 1 : 0 Zafer
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
Cerezo Osaka U23
4 Gainare Tottori Gainare Tottori 17 9 3 5 22:18 4 30 W
Gainare Tottori Gainare Tottori
02.09.20 3 : 1 Zafer
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
L
Grulla Morioka Grulla Morioka
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Gainare Tottori Gainare Tottori
W
Gainare Tottori Gainare Tottori
12.09.20 1 : 0 Zafer
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
L
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
19.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Gainare Tottori Gainare Tottori
L
Gainare Tottori Gainare Tottori
22.09.20 0 : 1 Kaybetmek
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
Imabari
5 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 17 9 2 6 33:29 4 29 L
Gainare Tottori Gainare Tottori
02.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
W
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
05.09.20 1 : 3 Zafer
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
W
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
12.09.20 2 : 1 Zafer
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
L
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
W
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
22.09.20 2 : 3 Zafer
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Grulla Morioka
6 F.C. Gifu F.C. Gifu 16 8 4 4 26:18 8 28 W
F.C. Gifu F.C. Gifu
02.09.20 3 : 2 Zafer
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
D
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Gifu F.C. Gifu
W
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
13.09.20 0 : 3 Zafer
F.C. Gifu F.C. Gifu
L
F.C. Gifu F.C. Gifu
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
W
Kataller Toyama Kataller Toyama
22.09.20 1 : 2 Zafer
F.C. Gifu F.C. Gifu
FC Azul Claro Numazu
7 Kagoshima United FC Kagoshima United FC 17 8 3 6 28:22 6 27 W
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
03.09.20 1 : 0 Zafer
Grulla Morioka Grulla Morioka
W
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
08.09.20 2 : 1 Zafer
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
W
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
13.09.20 1 : 4 Zafer
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
L
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
D
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
22.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
A.C. Nagano Parceiro
8 S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara 17 7 5 5 20:23 -3 26 D
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
W
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
05.09.20 3 : 2 Zafer
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
L
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
D
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Imabari Imabari
W
Gainare Tottori Gainare Tottori
22.09.20 0 : 1 Zafer
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
Kataller Toyama
9 Imabari Imabari 17 6 7 4 16:12 4 25 D
Imabari Imabari
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
D
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Imabari Imabari
L
Imabari Imabari
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
D
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Imabari Imabari
W
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
22.09.20 0 : 2 Zafer
Imabari Imabari
Gainare Tottori
10 Kataller Toyama Kataller Toyama 16 7 3 6 27:19 8 24 L
Kataller Toyama Kataller Toyama
02.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
W
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
06.09.20 0 : 1 Zafer
Kataller Toyama Kataller Toyama
W
Kataller Toyama Kataller Toyama
12.09.20 1 : 0 Zafer
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
L
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kataller Toyama Kataller Toyama
L
Kataller Toyama Kataller Toyama
22.09.20 1 : 2 Kaybetmek
F.C. Gifu F.C. Gifu
S.C. Sagamihara
11 Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 16 5 3 8 21:27 -6 18 W
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
02.09.20 2 : 0 Zafer
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
L
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
08.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
L
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
F.C. Gifu F.C. Gifu
W
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
19.09.20 2 : 3 Zafer
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
L
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
22.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Kamatamare Sanuki
12 Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club 17 4 6 7 25:32 -7 18 L
F.C. Gifu F.C. Gifu
02.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
D
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Imabari Imabari
W
Grulla Morioka Grulla Morioka
12.09.20 1 : 3 Zafer
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
W
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
19.09.20 1 : 2 Zafer
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
L
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
22.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
Cerezo Osaka U23
13 Grulla Morioka Grulla Morioka 17 5 3 9 16:29 -13 18 L
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
03.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Grulla Morioka Grulla Morioka
W
Grulla Morioka Grulla Morioka
06.09.20 2 : 0 Zafer
Gainare Tottori Gainare Tottori
L
Grulla Morioka Grulla Morioka
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Yokohama Sports and Culture Club Yokohama Sports and Culture Club
D
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Grulla Morioka Grulla Morioka
W
Grulla Morioka Grulla Morioka
22.09.20 1 : 0 Zafer
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
Fujieda MYFC
14 FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu 17 5 2 10 18:24 -6 17 L
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
02.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
D
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Gifu F.C. Gifu
L
Gainare Tottori Gainare Tottori
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
L
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
W
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
22.09.20 5 : 0 Zafer
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
F.C. Gifu
15 Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23 17 4 3 10 24:33 -9 15 W
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
02.09.20 2 : 4 Zafer
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
L
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
L
Kataller Toyama Kataller Toyama
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
L
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
L
Grulla Morioka Grulla Morioka
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
Kamatamare Sanuki
16 Fukushima United F.C. Fukushima United F.C. 17 4 3 10 21:31 -10 15 L
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
02.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Gamba Osaka U23 Gamba Osaka U23
L
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
L
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
13.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Kagoshima United FC Kagoshima United FC
W
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
19.09.20 0 : 2 Zafer
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
L
Fukushima United F.C. Fukushima United F.C.
22.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Imabari Imabari
Blaublitz Akita
17 Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23 17 2 4 11 13:33 -20 10 L
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
02.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
D
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
L
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
W
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
18.09.20 2 : 1 Zafer
Kataller Toyama Kataller Toyama
L
FC Azul Claro Numazu FC Azul Claro Numazu
22.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Cerezo Osaka U23 Cerezo Osaka U23
A.C. Nagano Parceiro
18 Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 17 1 6 10 14:26 -12 9 D
S.C. Sagamihara S.C. Sagamihara
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
L
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kataller Toyama Kataller Toyama
L
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
D
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Grulla Morioka Grulla Morioka
L
A.C. Nagano Parceiro A.C. Nagano Parceiro
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
Gamba Osaka U23
19 Tokyo U23 Tokyo U23 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

J.League 3 - turnuva, organize eden Japonya. Kayıt yaptıran yarışma 19 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Blaublitz Akita - 40 madde, kazanılan maçlar 12, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 4.
Roasso Kumamoto - 38 sayı, kazanılan maçlar 12, yenilmeler 3, beraberlik 2.
A.C. Nagano Parceiro - 32 madde, kazanılan maçlar 9, skorsuz maçlar 3, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca J.League 3 (Japonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - J.League 3 (Japonya):
Fukushima United F.C. - Blaublitz Akita (26.09.2020 01:00)
Yokohama Sports and Culture Club - Cerezo Osaka U23 (26.09.2020 05:00)
S.C. Sagamihara - Kataller Toyama (27.09.2020 00:00)

skorexpress.com internet sayfasında J.League 3 (Japonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.