J.Ligi
Japonya

J.Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
J.League
1 Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 19 16 2 1 58:18 40 50 W
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
05.09.20 1 : 3 Zafer
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
W
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
09.09.20 3 : 2 Zafer
Vissel Kobe Vissel Kobe
W
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
13.09.20 5 : 1 Zafer
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
W
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
20.09.20 0 : 3 Zafer
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
W
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
23.09.20 3 : 2 Zafer
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
Shonan Bellmare
2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 19 12 3 4 27:18 9 39 W
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
09.09.20 2 : 0 Zafer
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
W
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
13.09.20 1 : 2 Zafer
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
W
Vissel Kobe Vissel Kobe
16.09.20 0 : 1 Zafer
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
L
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Kashima Antlers Kashima Antlers
L
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Vegalta Sendai
3 F.C. Tokyo F.C. Tokyo 20 11 5 4 35:24 11 38 W
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
09.09.20 2 : 1 Zafer
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
D
Vissel Kobe Vissel Kobe
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
L
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
16.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Oita Trinita Oita Trinita
W
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
20.09.20 1 : 0 Zafer
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
W
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
23.09.20 2 : 0 Zafer
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sagan Tosu
4 Kashima Antlers Kashima Antlers 19 10 3 6 31:25 6 33 W
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
05.09.20 1 : 3 Zafer
Kashima Antlers Kashima Antlers
W
Kashima Antlers Kashima Antlers
09.09.20 2 : 1 Zafer
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
W
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
12.09.20 1 : 2 Zafer
Kashima Antlers Kashima Antlers
W
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
19.09.20 1 : 2 Zafer
Kashima Antlers Kashima Antlers
W
Kashima Antlers Kashima Antlers
23.09.20 1 : 0 Zafer
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Oita Trinita
5 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 18 9 3 6 34:25 9 30 W
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
05.09.20 1 : 2 Zafer
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
W
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
09.09.20 3 : 0 Zafer
Gamba Osaka Gamba Osaka
L
Sagan Tosu Sagan Tosu
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
D
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
W
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
23.09.20 0 : 1 Zafer
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Yokohama F. Marinos
6 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 17 9 3 5 27:18 9 30 W
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
09.09.20 2 : 1 Zafer
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
L
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
W
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
19.09.20 2 : 1 Zafer
Vissel Kobe Vissel Kobe
L
Gamba Osaka Gamba Osaka
23.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
W
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
26.09.20 3 : 1 Zafer
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe
7 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 20 9 3 8 40:33 7 30 L
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
L
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
W
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
16.09.20 3 : 0 Zafer
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
W
Sagan Tosu Sagan Tosu
19.09.20 1 : 3 Zafer
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
W
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
23.09.20 3 : 1 Zafer
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol
8 Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds 18 9 3 6 26:32 -6 30 D
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sagan Tosu Sagan Tosu
W
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
13.09.20 3 : 4 Zafer
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
L
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
20.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
W
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
23.09.20 1 : 2 Zafer
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
L
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
F.C. Tokyo
9 Gamba Osaka Gamba Osaka 17 9 2 6 24:22 2 29 W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
05.09.20 1 : 4 Zafer
Gamba Osaka Gamba Osaka
L
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
09.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Gamba Osaka Gamba Osaka
L
Gamba Osaka Gamba Osaka
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
W
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
19.09.20 0 : 1 Zafer
Gamba Osaka Gamba Osaka
W
Gamba Osaka Gamba Osaka
23.09.20 2 : 1 Zafer
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima
10 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 17 7 4 6 26:20 6 25 W
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
05.09.20 0 : 2 Zafer
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
W
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
09.09.20 4 : 1 Zafer
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
L
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
13.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
D
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
W
Oita Trinita Oita Trinita
23.09.20 0 : 2 Zafer
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
11 Vissel Kobe Vissel Kobe 20 5 8 7 31:35 -4 23 D
Vissel Kobe Vissel Kobe
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
L
Vissel Kobe Vissel Kobe
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
L
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Vissel Kobe Vissel Kobe
W
Vissel Kobe Vissel Kobe
23.09.20 4 : 3 Zafer
Sagan Tosu Sagan Tosu
W
Vissel Kobe Vissel Kobe
26.09.20 4 : 0 Zafer
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Nagoya Grampus
12 Oita Trinita Oita Trinita 19 6 4 9 21:28 -7 22 D
Oita Trinita Oita Trinita
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
13.09.20 0 : 3 Zafer
Oita Trinita Oita Trinita
W
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
16.09.20 2 : 3 Zafer
Oita Trinita Oita Trinita
W
Oita Trinita Oita Trinita
20.09.20 1 : 0 Zafer
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
L
Oita Trinita Oita Trinita
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
13 Consadole Sapporo Consadole Sapporo 19 4 5 10 23:36 -13 17 L
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
13.09.20 3 : 4 Kaybetmek
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
W
Sagan Tosu Sagan Tosu
16.09.20 0 : 2 Zafer
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
L
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Gamba Osaka Gamba Osaka
L
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
L
Vissel Kobe Vissel Kobe
26.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Vegalta Sendai
14 Yokohama F.C. Yokohama F.C. 18 5 2 11 23:37 -14 17 L
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
W
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
13.09.20 3 : 2 Zafer
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
L
Oita Trinita Oita Trinita
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
L
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
23.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
W
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
26.09.20 0 : 2 Zafer
Yokohama F.C. Yokohama F.C.
Kashiwa Reysol
15 Sagan Tosu Sagan Tosu 15 3 5 7 16:22 -6 14 D
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sagan Tosu Sagan Tosu
W
Sagan Tosu Sagan Tosu
13.09.20 2 : 1 Zafer
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
L
Sagan Tosu Sagan Tosu
16.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
L
Sagan Tosu Sagan Tosu
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
L
Vissel Kobe Vissel Kobe
23.09.20 4 : 3 Kaybetmek
Sagan Tosu Sagan Tosu
F.C. Tokyo
16 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 19 3 3 13 25:42 -17 12 L
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Kashima Antlers Kashima Antlers
L
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
16.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
W
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
19.09.20 0 : 3 Zafer
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
L
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
23.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
L
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Oita Trinita
17 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 17 2 5 10 16:32 -16 11 L
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
05.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Gamba Osaka Gamba Osaka
L
Kashima Antlers Kashima Antlers
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
L
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Oita Trinita Oita Trinita
L
F.C. Tokyo F.C. Tokyo
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
L
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
18 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 17 2 3 12 14:30 -16 9 D
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vissel Kobe Vissel Kobe
D
Oita Trinita Oita Trinita
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
W
Gamba Osaka Gamba Osaka
13.09.20 0 : 1 Zafer
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
L
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
19.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
L
Kashima Antlers Kashima Antlers
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
AFC Champions League
Champions League Qualification
Daha fazla göster

Daha fazla göster

J.Ligi - turnuva, organize eden Japonya. Katılan lig 18 kulüpler. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Kawasaki Frontale - 50 madde, yengi 16, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Cerezo Osaka - 39 sayı, parlak başarılar 12, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
F.C. Tokyo - 38 madde, kazanılan yarışmalar 11, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca J.Ligi (Japonya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - J.Ligi (Japonya):
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka (27.09.2020 00:00)
Sagan Tosu - F.C. Tokyo (27.09.2020 03:00)
Kashima Antlers - Oita Trinita (27.09.2020 04:00)

skorexpress.com internet sayfasında J.Ligi (Japonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.