J.Lig 2
Japonya

J.Lig 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
J.League 2
1 Tokushima Vortis Tokushima Vortis 23 14 5 4 37:18 19 47 D
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
W
Albirex Niigata Albirex Niigata
19.09.20 0 : 1 Zafer
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
W
Omiya Ardija Omiya Ardija
23.09.20 1 : 2 Zafer
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
D
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
W
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
30.09.20 0 : 1 Zafer
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
F.C. Ryūkyū
2 Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 23 14 3 6 36:24 12 45 W
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
13.09.20 2 : 1 Zafer
Albirex Niigata Albirex Niigata
W
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
19.09.20 0 : 2 Zafer
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
L
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
23.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Mito HollyHock Mito HollyHock
L
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
Avispa Fukuoka
3 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 23 13 4 6 26:19 7 43 W
Omiya Ardija Omiya Ardija
16.09.20 0 : 1 Zafer
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
W
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
19.09.20 1 : 2 Zafer
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
W
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
23.09.20 1 : 0 Zafer
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
W
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
27.09.20 1 : 3 Zafer
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
W
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
30.09.20 1 : 0 Zafer
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
Giravanz Kitakyushu
4 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki 23 11 7 5 30:24 6 40 D
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
D
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
L
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
L
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Tochigi S.C.
5 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 23 8 12 3 31:25 6 36 D
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
D
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
D
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
D
Albirex Niigata Albirex Niigata
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
D
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Zweigen Kanazawa
6 Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C. 23 9 8 6 28:24 4 35 W
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
13.09.20 1 : 0 Zafer
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
D
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
W
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
23.09.20 3 : 2 Zafer
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
L
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
26.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Omiya Ardija Omiya Ardija
D
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
Júbilo Iwata
7 Albirex Niigata Albirex Niigata 23 8 10 5 31:27 4 34 L
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Albirex Niigata Albirex Niigata
L
Albirex Niigata Albirex Niigata
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
D
Ehime F.C. Ehime F.C.
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Albirex Niigata Albirex Niigata
D
Albirex Niigata Albirex Niigata
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
W
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
30.09.20 0 : 1 Zafer
Albirex Niigata Albirex Niigata
F.C. Machida Zelvia
8 Tochigi S.C. Tochigi S.C. 23 9 6 8 22:21 1 33 D
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
W
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
19.09.20 2 : 3 Zafer
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
L
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
23.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
W
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
27.09.20 2 : 0 Zafer
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
L
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
V-Varen Nagasaki
9 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 23 8 8 7 26:22 4 32 L
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
L
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
D
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
W
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
27.09.20 1 : 0 Zafer
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
D
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Omiya Ardija
10 Omiya Ardija Omiya Ardija 23 9 5 9 23:27 -4 32 L
Omiya Ardija Omiya Ardija
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Omiya Ardija Omiya Ardija
L
Omiya Ardija Omiya Ardija
23.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
W
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
26.09.20 2 : 4 Zafer
Omiya Ardija Omiya Ardija
W
Omiya Ardija Omiya Ardija
30.09.20 2 : 1 Zafer
Mito HollyHock Mito HollyHock
Tokyo Verdy
11 Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa 23 8 7 8 32:31 1 31 D
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
L
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
D
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
D
Ehime F.C. Ehime F.C.
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
W
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
30.09.20 0 : 1 Zafer
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
Ventforet Kofu
12 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 23 7 9 7 32:28 4 30 D
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
L
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
D
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
L
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
L
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
30.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Kyoto Sanga F.C.
13 Mito HollyHock Mito HollyHock 23 8 6 9 38:35 3 30 W
Mito HollyHock Mito HollyHock
13.09.20 4 : 2 Zafer
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
L
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Mito HollyHock Mito HollyHock
W
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
23.09.20 0 : 3 Zafer
Mito HollyHock Mito HollyHock
W
Mito HollyHock Mito HollyHock
27.09.20 3 : 1 Zafer
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
L
Omiya Ardija Omiya Ardija
30.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Mito HollyHock Mito HollyHock
Fagiano Okayama
14 JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba 23 9 3 11 28:26 2 30 W
Ehime F.C. Ehime F.C.
12.09.20 0 : 2 Zafer
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
W
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
19.09.20 2 : 1 Zafer
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
L
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
23.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
W
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
27.09.20 0 : 1 Zafer
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
D
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
Thespakusatsu Gunma
15 F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia 23 7 9 7 24:24 2 30 L
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Omiya Ardija Omiya Ardija
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
L
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
D
F.C. Machida Zelvia F.C. Machida Zelvia
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
Albirex Niigata
16 Montedio Yamagata Montedio Yamagata 23 7 8 8 25:23 2 29 D
Omiya Ardija Omiya Ardija
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
L
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
L
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
23.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
W
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
27.09.20 1 : 0 Zafer
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
W
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
30.09.20 1 : 4 Zafer
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
Matsumoto Yamaga F.C.
17 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 23 7 6 10 20:24 -4 27 D
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
L
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
W
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
23.09.20 2 : 1 Zafer
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
W
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
27.09.20 1 : 2 Zafer
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
L
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Ehime F.C. Ehime F.C.
Mito HollyHock
18 F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū 23 6 5 12 32:39 -7 23 L
Kyoto Sanga F.C. Kyoto Sanga F.C.
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
W
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
19.09.20 3 : 2 Zafer
Mito HollyHock Mito HollyHock
W
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
23.09.20 1 : 6 Zafer
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
L
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
L
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Albirex Niigata Albirex Niigata
Thespakusatsu Gunma
19 Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC 23 6 4 13 26:39 -13 22 L
Mito HollyHock Mito HollyHock
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
W
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
19.09.20 2 : 1 Zafer
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
W
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
23.09.20 1 : 2 Zafer
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
L
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
W
Renofa Yamaguchi FC Renofa Yamaguchi FC
30.09.20 3 : 0 Zafer
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Ehime F.C.
20 Ehime F.C. Ehime F.C. 23 5 6 12 22:29 -7 21 L
Ehime F.C. Ehime F.C.
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
L
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ehime F.C. Ehime F.C.
D
Ehime F.C. Ehime F.C.
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Albirex Niigata Albirex Niigata
D
Ehime F.C. Ehime F.C.
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
W
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
30.09.20 0 : 1 Zafer
Ehime F.C. Ehime F.C.
Renofa Yamaguchi FC
21 Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C. 23 4 8 11 21:37 -16 20 D
Tochigi S.C. Tochigi S.C.
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
D
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
L
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
23.09.20 1 : 6 Kaybetmek
F.C. Ryūkyū F.C. Ryūkyū
D
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
L
Matsumoto Yamaga F.C. Matsumoto Yamaga F.C.
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
Montedio Yamagata
22 Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 23 6 1 16 19:43 -24 19 W
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
13.09.20 1 : 3 Zafer
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
W
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
20.09.20 1 : 0 Zafer
Ehime F.C. Ehime F.C.
L
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
L
Mito HollyHock Mito HollyHock
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
L
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
30.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
F.C. Ryūkyū
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

J.Lig 2 - şampiyona, düzenleyen Japonya. Katılan yarışma 22 futbol takımları. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Tokushima Vortis - 47 puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Giravanz Kitakyushu - 45 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Avispa Fukuoka - 43 madde, kazanılan maçlar 13, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca J.Lig 2 (Japonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - J.Lig 2 (Japonya):
Tokyo Verdy - Omiya Ardija (03.10.2020 03:00)
Mito HollyHock - Fagiano Okayama (03.10.2020 05:00)
Ehime F.C. - Renofa Yamaguchi FC (03.10.2020 05:00)

skorexpress.com internet sayfasında J.Lig 2 (Japonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.