Premiyer Lig
Jamaika

Premiyer Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Waterhouse Waterhouse 29 15 9 5 50:27 23 54 D
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Waterhouse Waterhouse
W
Waterhouse Waterhouse
16.02.20 1 : 0 Zafer
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
L
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
23.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Waterhouse Waterhouse
W
Waterhouse Waterhouse
01.03.20 3 : 1 Zafer
UWI FC UWI FC
D
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Waterhouse Waterhouse
2 Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy 29 16 5 8 43:22 21 53 W
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
30.01.20 0 : 2 Zafer
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
W
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
16.02.20 3 : 0 Zafer
UWI FC UWI FC
W
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
23.02.20 0 : 2 Zafer
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
W
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
01.03.20 1 : 0 Zafer
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
L
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Cavalier Cavalier
3 Portmore United F.C. Portmore United F.C. 28 14 4 10 38:28 10 46 W
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
26.01.20 5 : 0 Zafer
Vere United Vere United
W
Dunbeholden Dunbeholden
30.01.20 1 : 4 Zafer
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
L
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
D
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
W
UWI FC UWI FC
08.03.20 1 : 3 Zafer
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
4 Humble Lions F.C. Humble Lions F.C. 28 12 10 6 30:23 7 46 W
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
27.01.20 0 : 1 Zafer
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
W
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
30.01.20 2 : 1 Zafer
Cavalier Cavalier
L
Waterhouse Waterhouse
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
W
Vere United Vere United
01.03.20 0 : 1 Zafer
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
D
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Dunbeholden Dunbeholden
5 Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C. 29 12 7 10 39:34 5 43 L
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
30.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
D
Cavalier Cavalier
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
W
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
23.02.20 4 : 3 Zafer
Waterhouse Waterhouse
W
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
01.03.20 0 : 1 Zafer
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
W
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
08.03.20 5 : 1 Zafer
Vere United Vere United
6 Dunbeholden Dunbeholden 29 12 7 10 34:30 4 43 L
Dunbeholden Dunbeholden
30.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
D
Vere United Vere United
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dunbeholden Dunbeholden
W
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
23.02.20 2 : 4 Zafer
Dunbeholden Dunbeholden
W
Dunbeholden Dunbeholden
01.03.20 2 : 0 Zafer
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
D
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Dunbeholden Dunbeholden
7 FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens 29 11 10 8 42:41 1 43 W
UWI FC UWI FC
30.01.20 1 : 3 Zafer
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
D
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
L
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
W
Cavalier Cavalier
02.03.20 0 : 1 Zafer
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
D
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Waterhouse Waterhouse
8 Cavalier Cavalier 29 10 9 10 41:33 8 39 L
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
30.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Cavalier Cavalier
D
Cavalier Cavalier
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
W
UWI FC UWI FC
23.02.20 0 : 3 Zafer
Cavalier Cavalier
L
Cavalier Cavalier
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
W
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
08.03.20 0 : 1 Zafer
Cavalier Cavalier
9 Harbour View F.C. Harbour View F.C. 29 10 9 10 28:35 -7 39 D
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Waterhouse Waterhouse
W
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
24.02.20 2 : 0 Zafer
Vere United Vere United
L
Dunbeholden Dunbeholden
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
D
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
05.03.20 0 : 0 Beraberlik
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
W
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
08.03.20 0 : 2 Zafer
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
10 Molynes United F.C. Molynes United F.C. 29 7 6 16 29:49 -20 27 D
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
30.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vere United Vere United
D
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
L
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
23.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Dunbeholden Dunbeholden
L
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
L
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
11 UWI FC UWI FC 29 2 12 15 26:51 -25 18 L
UWI FC UWI FC
30.01.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Arnett Gardens FC Arnett Gardens
L
Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
UWI FC UWI FC
L
UWI FC UWI FC
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Cavalier Cavalier
L
Waterhouse Waterhouse
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
UWI FC UWI FC
L
UWI FC UWI FC
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Portmore United F.C. Portmore United F.C.
12 Vere United Vere United 29 2 12 15 19:46 -27 18 D
Molynes United F.C. Molynes United F.C.
30.01.20 1 : 1 Beraberlik
Vere United Vere United
D
Vere United Vere United
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dunbeholden Dunbeholden
L
Harbour View F.C. Harbour View F.C.
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Vere United Vere United
L
Vere United Vere United
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Humble Lions F.C. Humble Lions F.C.
L
Tivoli Gardens F.C. Tivoli Gardens F.C.
08.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Vere United Vere United
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Premiyer Lig - turnuva, organize eden Jamaika. Kayıt yaptıran yarışma 12 kulüpler. Şu anda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Waterhouse - 54 puan, yengi 15, kaybedilen oyunlar 5, beraberlik 9.
Mount Pleasant Academy - 53 sayı, parlak başarılar 16, yenilme 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Portmore United F.C. - 46 kabul edilen puan, yengi 14, yenilmeler 10, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premiyer Lig (Jamaika) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premiyer Lig (Jamaika) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.