Lig 1
Fildişi Sahili

Lig 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ligue 1
1 Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan 20 11 5 4 28:20 8 38 W
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
08.02.20 1 : 2 Zafer
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
D
Bouake Bouake
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
L
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
D
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
W
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
08.03.20 1 : 0 Zafer
Africa Sports National Africa Sports National
2 San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili 20 11 2 7 22:17 5 35 W
Bouake Bouake
12.02.20 0 : 2 Zafer
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
L
SOL Abobo SOL Abobo
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
W
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
22.02.20 2 : 0 Zafer
Africa Sports National Africa Sports National
W
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
03.03.20 2 : 3 Zafer
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
W
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
08.03.20 3 : 0 Zafer
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
3 ASEC Mimosas ASEC Mimosas 20 10 4 6 29:16 13 34 W
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
08.02.20 1 : 0 Zafer
Bouake Bouake
L
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
W
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
23.02.20 4 : 1 Zafer
SOL Abobo SOL Abobo
W
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
03.03.20 2 : 0 Zafer
Issia Wazi Issia Wazi
D
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
4 Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee 20 9 6 5 25:18 7 33 W
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
09.02.20 0 : 2 Zafer
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
W
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
16.02.20 1 : 2 Zafer
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
W
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
23.02.20 2 : 1 Zafer
Issia Wazi Issia Wazi
L
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
03.03.20 2 : 3 Kaybetmek
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
L
SOL Abobo SOL Abobo
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
5 AFAD Djékanou AFAD Djékanou 20 9 5 6 27:21 6 32 W
Issia Wazi Issia Wazi
09.02.20 1 : 6 Zafer
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
L
Africa Sports National Africa Sports National
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
D
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
D
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
02.03.20 0 : 0 Beraberlik
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
L
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
6 Bassam Bassam 20 7 9 4 21:15 6 30 W
Bassam Bassam
09.02.20 3 : 0 Zafer
Africa Sports National Africa Sports National
D
Issia Wazi Issia Wazi
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bassam Bassam
W
Bouake Bouake
22.02.20 0 : 1 Zafer
Bassam Bassam
L
Bassam Bassam
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
L
Bassam Bassam
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AS Tanda AS Tanda
7 AS Tanda AS Tanda 20 9 3 8 30:28 2 30 D
SOL Abobo SOL Abobo
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Tanda AS Tanda
W
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
14.02.20 1 : 2 Zafer
AS Tanda AS Tanda
W
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
22.02.20 2 : 7 Zafer
AS Tanda AS Tanda
W
Africa Sports National Africa Sports National
04.03.20 2 : 4 Zafer
AS Tanda AS Tanda
W
Bassam Bassam
07.03.20 0 : 1 Zafer
AS Tanda AS Tanda
8 ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou 20 6 9 5 16:17 -1 27 L
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
W
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
15.02.20 0 : 2 Zafer
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
D
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
D
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
SOL Abobo SOL Abobo
L
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
9 SOL Abobo SOL Abobo 20 7 6 7 17:19 -2 27 D
SOL Abobo SOL Abobo
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Tanda AS Tanda
W
SOL Abobo SOL Abobo
16.02.20 1 : 0 Zafer
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
L
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
SOL Abobo SOL Abobo
D
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
SOL Abobo SOL Abobo
W
SOL Abobo SOL Abobo
08.03.20 1 : 0 Zafer
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
10 Africa Sports National Africa Sports National 20 5 8 7 21:29 -8 23 L
Bassam Bassam
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Africa Sports National Africa Sports National
W
Africa Sports National Africa Sports National
15.02.20 3 : 1 Zafer
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
L
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Africa Sports National Africa Sports National
L
Africa Sports National Africa Sports National
04.03.20 2 : 4 Kaybetmek
AS Tanda AS Tanda
L
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Africa Sports National Africa Sports National
11 Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa 20 4 9 7 21:22 -1 21 L
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
L
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AS Tanda AS Tanda
W
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
22.02.20 3 : 1 Zafer
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
W
Bouake Bouake
04.03.20 0 : 1 Zafer
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
D
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
12 Bouake Bouake 20 4 7 9 19:23 -4 19 L
Bouake Bouake
12.02.20 0 : 2 Kaybetmek
San Pedro Fildişi Sahili San Pedro Fildişi Sahili
D
Bouake Bouake
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
L
Bouake Bouake
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bassam Bassam
L
Bouake Bouake
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Sporting Club de Gagnoa Sporting Club de Gagnoa
D
Issia Wazi Issia Wazi
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bouake Bouake
13 WAC D'Adjame WAC D'Adjame 20 3 6 11 19:35 -16 15 L
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing Club d'Abidjan Racing Club d'Abidjan
L
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
ASI d'Abengourou ASI d'Abengourou
L
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
22.02.20 2 : 7 Kaybetmek
AS Tanda AS Tanda
W
Bassam Bassam
03.03.20 0 : 1 Zafer
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
W
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
07.03.20 1 : 2 Zafer
WAC D'Adjame WAC D'Adjame
14 Issia Wazi Issia Wazi 20 2 7 11 16:31 -15 13 L
Issia Wazi Issia Wazi
09.02.20 1 : 6 Kaybetmek
AFAD Djékanou AFAD Djékanou
D
Issia Wazi Issia Wazi
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bassam Bassam
L
Societe Omnisports De L'Armee Societe Omnisports De L'Armee
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Issia Wazi Issia Wazi
L
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Issia Wazi Issia Wazi
D
Issia Wazi Issia Wazi
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bouake Bouake
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Lig 1 - turnuva, düzenleyen Fildişi Sahili. Iştirak eden şampiyona 14 katılımcılar. Bu sezonda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Racing Club d'Abidjan - 38 madde, yengi 11, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
San Pedro Fildişi Sahili - 35 kabul edilen puan, parlak başarılar 11, yenilme 7, beraberlik 2.
ASEC Mimosas - 34 kabul edilen puan, parlak başarılar 10, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig 1 (Fildişi Sahili) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Lig 1 (Fildişi Sahili) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.