Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
İtalya

Serie D,I Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone I
1 US Palermo 26 20 3 3 47:16 31 63 W
US Palermo
02.02.20 2 : 0 Zafer
SSD CITTA DI MESSINA
W
ASD CALCIO CITTANOVESE
09.02.20 2 : 4 Zafer
US Palermo
W
US Palermo
16.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Biancavilla
L
Licata
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
US Palermo
W
US Palermo
01.03.20 4 : 0 Zafer
ASD SS NOLA 1925
2 AC Savoia 1908 26 16 8 2 41:15 26 56 W
AC Savoia 1908
02.02.20 3 : 0 Zafer
ASD CALCIO CITTANOVESE
D
Asd Roccella
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Savoia 1908
W
AC Savoia 1908
16.02.20 4 : 0 Zafer
Licata
L
SSD CITTA DI MESSINA
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Savoia 1908
W
AC Savoia 1908
01.03.20 3 : 1 Zafer
ASD Corigliano Calabro
3 Giugliano Calcio 26 14 5 7 40:26 14 47 W
Giugliano Calcio
02.02.20 3 : 2 Zafer
Asd Roccella
D
ASD Marina Di Ragusa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Giugliano Calcio
W
Giugliano Calcio
16.02.20 1 : 0 Zafer
SSD CITTA DI MESSINA
D
ASD CALCIO CITTANOVESE
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Giugliano Calcio
W
Giugliano Calcio
01.03.20 3 : 0 Zafer
ASD Biancavilla
4 SSD CITTA DI MESSINA 26 13 7 6 37:20 17 46 L
US Palermo
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SSD CITTA DI MESSINA
W
SSD CITTA DI MESSINA
09.02.20 2 : 0 Zafer
ASD SS NOLA 1925
L
Giugliano Calcio
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SSD CITTA DI MESSINA
W
SSD CITTA DI MESSINA
23.02.20 1 : 0 Zafer
AC Savoia 1908
D
SSD ACIREALE CALCIO 1946
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SSD CITTA DI MESSINA
5 ASD TROINA CALCIO 26 15 1 10 30:28 2 46 L
US CASTROVILLARI CALCIO
09.02.20 5 : 1 Kaybetmek
ASD TROINA CALCIO
D
ASD TROINA CALCIO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ragusa Calcio
W
ASD TROINA CALCIO
16.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Marina Di Ragusa
W
MARSALA CALCIO
23.02.20 0 : 1 Zafer
ASD TROINA CALCIO
W
ASD TROINA CALCIO
01.03.20 1 : 0 Zafer
ASD CALCIO CITTANOVESE
6 SSD ACIREALE CALCIO 1946 26 14 5 7 44:32 12 43 W
SSD ACIREALE CALCIO 1946
02.02.20 2 : 1 Zafer
MARSALA CALCIO
W
ACD San Tommaso
09.02.20 0 : 1 Zafer
SSD ACIREALE CALCIO 1946
W
SSD ACIREALE CALCIO 1946
16.02.20 3 : 2 Zafer
Asd Roccella
L
ASD Marina Di Ragusa
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SSD ACIREALE CALCIO 1946
D
SSD ACIREALE CALCIO 1946
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SSD CITTA DI MESSINA
7 Licata 26 12 5 9 36:30 6 41 L
ASD SS NOLA 1925
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Licata
W
Licata
09.02.20 5 : 1 Zafer
ASD Corigliano Calabro
L
AC Savoia 1908
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Licata
W
Licata
23.02.20 2 : 0 Zafer
US Palermo
L
ACR Messina
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Licata
8 ACR Messina 26 11 3 12 30:29 1 36 L
ACR Messina
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD Marina Di Ragusa
L
MARSALA CALCIO
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ACR Messina
W
ACR Messina
16.02.20 2 : 0 Zafer
ASD CALCIO CITTANOVESE
L
Asd Roccella
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
ACR Messina
W
ACR Messina
01.03.20 3 : 2 Zafer
Licata
9 ASD SS NOLA 1925 26 10 6 10 32:31 1 36 W
ASD SS NOLA 1925
02.02.20 2 : 0 Zafer
Licata
L
SSD CITTA DI MESSINA
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD SS NOLA 1925
W
ASD SS NOLA 1925
16.02.20 4 : 1 Zafer
ASD Corigliano Calabro
W
ASD Biancavilla
23.02.20 1 : 4 Zafer
ASD SS NOLA 1925
L
US Palermo
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
ASD SS NOLA 1925
10 ASD Biancavilla 26 10 5 11 23:32 -9 35 L
ASD Corigliano Calabro
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Biancavilla
W
ASD Biancavilla
09.02.20 1 : 0 Zafer
US Palmese 1912
L
US Palermo
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Biancavilla
L
ASD Biancavilla
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
ASD SS NOLA 1925
L
Giugliano Calcio
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
ASD Biancavilla
11 ASD CALCIO CITTANOVESE 26 10 3 13 31:37 -6 33 L
ASD CALCIO CITTANOVESE
09.02.20 2 : 4 Kaybetmek
US Palermo
L
ACR Messina
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD CALCIO CITTANOVESE
D
ASD CALCIO CITTANOVESE
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Giugliano Calcio
L
ASD TROINA CALCIO
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD CALCIO CITTANOVESE
D
Ragusa Calcio
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO CITTANOVESE
12 US CASTROVILLARI CALCIO 26 8 8 10 43:39 4 32 W
US CASTROVILLARI CALCIO
09.02.20 5 : 1 Zafer
ASD TROINA CALCIO
D
US CASTROVILLARI CALCIO
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
MARSALA CALCIO
W
ACD San Tommaso
23.02.20 1 : 2 Zafer
US CASTROVILLARI CALCIO
L
US CASTROVILLARI CALCIO
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Asd Roccella
D
Ragusa Calcio
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
US CASTROVILLARI CALCIO
13 ASD Marina Di Ragusa 26 6 10 10 22:29 -7 28 W
ACR Messina
02.02.20 0 : 1 Zafer
ASD Marina Di Ragusa
D
ASD Marina Di Ragusa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Giugliano Calcio
L
ASD TROINA CALCIO
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Marina Di Ragusa
W
ASD Marina Di Ragusa
23.02.20 1 : 0 Zafer
SSD ACIREALE CALCIO 1946
D
ACD San Tommaso
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Marina Di Ragusa
14 Asd Roccella 26 6 7 13 22:26 -4 25 L
Giugliano Calcio
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Asd Roccella
D
Asd Roccella
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Savoia 1908
L
SSD ACIREALE CALCIO 1946
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Asd Roccella
W
Asd Roccella
23.02.20 3 : 1 Zafer
ACR Messina
W
US CASTROVILLARI CALCIO
01.03.20 0 : 2 Zafer
Asd Roccella
15 MARSALA CALCIO 26 6 6 14 25:38 -13 24 W
MARSALA CALCIO
09.02.20 1 : 0 Zafer
ACR Messina
D
US CASTROVILLARI CALCIO
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
MARSALA CALCIO
L
MARSALA CALCIO
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD TROINA CALCIO
D
US Palmese 1912
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
MARSALA CALCIO
D
Ragusa Calcio
29.03.20 0 : 0 Beraberlik
MARSALA CALCIO
16 ASD Corigliano Calabro 25 6 4 15 25:52 -27 22 W
ASD Corigliano Calabro
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Biancavilla
L
Licata
09.02.20 5 : 1 Kaybetmek
ASD Corigliano Calabro
L
ASD SS NOLA 1925
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
ASD Corigliano Calabro
W
ASD Corigliano Calabro
23.02.20 4 : 1 Zafer
US Palmese 1912
L
AC Savoia 1908
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Corigliano Calabro
17 ACD San Tommaso 25 5 6 14 25:45 -20 21 W
ASD TROINA CALCIO
02.02.20 0 : 1 Zafer
ACD San Tommaso
L
ACD San Tommaso
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SSD ACIREALE CALCIO 1946
W
US Palmese 1912
16.02.20 2 : 3 Zafer
ACD San Tommaso
L
ACD San Tommaso
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
US CASTROVILLARI CALCIO
D
ACD San Tommaso
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Marina Di Ragusa
18 US Palmese 1912 26 2 6 18 21:49 -28 12 L
ASD Biancavilla
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Palmese 1912
L
US Palmese 1912
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
ACD San Tommaso
L
ASD Corigliano Calabro
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
US Palmese 1912
D
US Palmese 1912
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
MARSALA CALCIO
D
US Palmese 1912
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ragusa Calcio
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,I Grubu - turnuva, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran şampiyona 18 futbol takımları. Bugünkü duruma göre liderler futbol maratonu. Bunlar:
US Palermo - 63 sayı, parlak başarılar 20, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 3.
AC Savoia 1908 - 56 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 2, beraberlik 8.
Giugliano Calcio - 47 madde, kazanılan maçlar 14, yenilme 7, beraberlik 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,I Grubu (İtalya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Serie D,I Grubu (İtalya):
ASD SS NOLA 1925 - ACR Messina (09.04.2020 09:00)
Licata - US CASTROVILLARI CALCIO (09.04.2020 09:00)
ASD Corigliano Calabro - SSD ACIREALE CALCIO 1946 (09.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,I Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.