Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
İtalya

Serie D, H Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone H
1 USD BITONTO CALCIO 26 16 7 3 45:10 35 55 W
USD BITONTO CALCIO
02.02.20 4 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910
W
FBC Gravina
09.02.20 0 : 1 Zafer
USD BITONTO CALCIO
L
USD BITONTO CALCIO
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola
D
Taranto FC 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD BITONTO CALCIO
D
USD BITONTO CALCIO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi
2 Foggia 26 16 6 4 33:16 17 54 W
Foggia
02.02.20 2 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola
W
Taranto FC 1927
09.02.20 0 : 1 Zafer
Foggia
W
Foggia
16.02.20 1 : 0 Zafer
FB Brindisi
L
Virtus Casarano
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Foggia
W
Foggia
01.03.20 2 : 0 Zafer
AC NARDO
3 Sorrento 26 14 8 4 38:21 17 50 L
Sorrento
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Taranto FC 1927
D
ASD Nocerina 1910
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento
W
Sorrento
16.02.20 7 : 0 Zafer
Virtus Casarano
L
USD Audace Cerignola
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Sorrento
W
Sorrento
01.03.20 2 : 1 Zafer
Grumentum Valdagri
4 USD Audace Cerignola 26 15 4 7 45:27 18 49 L
Foggia
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola
W
USD Audace Cerignola
09.02.20 2 : 1 Zafer
AC NARDO
W
USD BITONTO CALCIO
16.02.20 0 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola
W
USD Audace Cerignola
23.02.20 4 : 2 Zafer
Sorrento
L
Gelbison Vallo D L
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola
5 Virtus Casarano 26 11 9 6 34:28 6 42 D
AC NARDO
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Casarano
W
Virtus Casarano
09.02.20 2 : 1 Zafer
Grumentum Valdagri
L
Sorrento
16.02.20 7 : 0 Kaybetmek
Virtus Casarano
W
Virtus Casarano
23.02.20 1 : 0 Zafer
Foggia
D
ASD TEAM ALTAMURA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Casarano
6 Taranto FC 1927 26 12 4 10 32:21 11 40 W
Sorrento
02.02.20 0 : 2 Zafer
Taranto FC 1927
L
Taranto FC 1927
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Foggia
L
ASD TEAM ALTAMURA
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Taranto FC 1927
D
Taranto FC 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD BITONTO CALCIO
D
San Felice Gladiator
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Taranto FC 1927
7 Gelbison Vallo D L 26 8 10 8 20:22 -2 34 D
Gelbison Vallo D L
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Fasano
W
Agropoli 1921
09.02.20 1 : 2 Zafer
Gelbison Vallo D L
W
Gelbison Vallo D L
16.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910
L
FBC Gravina
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Gelbison Vallo D L
W
Gelbison Vallo D L
01.03.20 2 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola
8 FBC Gravina 26 9 7 10 36:32 4 34 D
ASD TEAM ALTAMURA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FBC Gravina
L
FBC Gravina
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
USD BITONTO CALCIO
L
San Felice Gladiator
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FBC Gravina
W
FBC Gravina
23.02.20 3 : 1 Zafer
Gelbison Vallo D L
W
Agropoli 1921
01.03.20 1 : 2 Zafer
FBC Gravina
9 US Citta Di Fasano 26 9 7 10 34:31 3 34 D
Gelbison Vallo D L
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Fasano
D
US Citta Di Fasano
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD TEAM ALTAMURA
L
FC Francavilla 1931
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Citta Di Fasano
D
US Citta Di Fasano
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
San Felice Gladiator
L
SSD Fidelis Andria 2018
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
US Citta Di Fasano
10 San Felice Gladiator 26 8 9 9 25:27 -2 33 D
San Felice Gladiator
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropoli 1921
W
FC Francavilla 1931
09.02.20 0 : 1 Zafer
San Felice Gladiator
W
San Felice Gladiator
16.02.20 2 : 0 Zafer
FBC Gravina
D
US Citta Di Fasano
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
San Felice Gladiator
D
San Felice Gladiator
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Taranto FC 1927
11 ASD TEAM ALTAMURA 26 8 8 10 31:29 2 32 D
ASD TEAM ALTAMURA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FBC Gravina
D
US Citta Di Fasano
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD TEAM ALTAMURA
W
ASD TEAM ALTAMURA
16.02.20 2 : 0 Zafer
Taranto FC 1927
L
ASD Nocerina 1910
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD TEAM ALTAMURA
D
ASD TEAM ALTAMURA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Casarano
12 FB Brindisi 26 7 10 9 23:35 -12 31 D
Grumentum Valdagri
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi
D
FB Brindisi
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SSD Fidelis Andria 2018
L
Foggia
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FB Brindisi
D
FB Brindisi
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC NARDO
D
USD BITONTO CALCIO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi
13 SSD Fidelis Andria 2018 26 8 5 13 31:41 -10 29 W
SSD Fidelis Andria 2018
02.02.20 1 : 0 Zafer
FC Francavilla 1931
D
FB Brindisi
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SSD Fidelis Andria 2018
W
SSD Fidelis Andria 2018
16.02.20 2 : 0 Zafer
Agropoli 1921
L
Grumentum Valdagri
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SSD Fidelis Andria 2018
W
SSD Fidelis Andria 2018
01.03.20 1 : 0 Zafer
US Citta Di Fasano
14 ASD Nocerina 1910 26 6 9 11 30:45 -15 27 L
USD BITONTO CALCIO
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910
D
ASD Nocerina 1910
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento
L
Gelbison Vallo D L
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910
W
ASD Nocerina 1910
23.02.20 1 : 0 Zafer
ASD TEAM ALTAMURA
D
FC Francavilla 1931
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Nocerina 1910
15 Grumentum Valdagri 26 7 6 13 27:39 -12 27 D
Grumentum Valdagri
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi
L
Virtus Casarano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Grumentum Valdagri
D
AC NARDO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grumentum Valdagri
W
Grumentum Valdagri
23.02.20 3 : 1 Zafer
SSD Fidelis Andria 2018
L
Sorrento
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Grumentum Valdagri
16 AC NARDO 26 6 9 11 24:34 -10 27 D
AC NARDO
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Casarano
L
USD Audace Cerignola
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AC NARDO
D
AC NARDO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grumentum Valdagri
D
FB Brindisi
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC NARDO
L
Foggia
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
AC NARDO
17 FC Francavilla 1931 26 6 7 13 24:35 -11 25 L
SSD Fidelis Andria 2018
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Francavilla 1931
L
FC Francavilla 1931
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
San Felice Gladiator
W
FC Francavilla 1931
16.02.20 1 : 0 Zafer
US Citta Di Fasano
W
Agropoli 1921
22.02.20 0 : 1 Zafer
FC Francavilla 1931
D
FC Francavilla 1931
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Nocerina 1910
18 Agropoli 1921 26 3 5 18 14:53 -39 14 D
San Felice Gladiator
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropoli 1921
L
Agropoli 1921
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gelbison Vallo D L
L
SSD Fidelis Andria 2018
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Agropoli 1921
L
Agropoli 1921
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Francavilla 1931
L
Agropoli 1921
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FBC Gravina
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D, H Grubu - şampiyona, düzenleyen İtalya. Iştirak eden lig 18 takımlar. Bugünkü duruma göre favoriler futbol maratonu. Bunlar:
USD BITONTO CALCIO - 55 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 16, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 7.
Foggia - 54 madde, yengi 16, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Sorrento - 50 madde, kazanılan yarışmalar 14, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D, H Grubu (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Serie D, H Grubu (İtalya):
USD Audace Cerignola - Agropoli 1921 (09.04.2020 09:00)
Foggia - USD BITONTO CALCIO (09.04.2020 09:00)
Taranto FC 1927 - US Citta Di Fasano (09.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D, H Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.