Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
15
Serie D, H Grubu
İtalya

Serie D, H Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone H
1 USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO 26 16 7 3 45:10 35 55 W
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
02.02.20 4 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
W
FBC Gravina FBC Gravina
09.02.20 0 : 1 Zafer
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
L
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
D
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
D
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi FB Brindisi
2 Foggia Foggia 26 16 6 4 33:16 17 54 W
Foggia Foggia
02.02.20 2 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
W
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
09.02.20 0 : 1 Zafer
Foggia Foggia
W
Foggia Foggia
16.02.20 1 : 0 Zafer
FB Brindisi FB Brindisi
L
Virtus Casarano Virtus Casarano
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Foggia Foggia
W
Foggia Foggia
01.03.20 2 : 0 Zafer
AC NARDO AC NARDO
3 Sorrento Sorrento 26 14 8 4 38:21 17 50 L
Sorrento Sorrento
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
D
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento Sorrento
W
Sorrento Sorrento
16.02.20 7 : 0 Zafer
Virtus Casarano Virtus Casarano
L
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Sorrento Sorrento
W
Sorrento Sorrento
01.03.20 2 : 1 Zafer
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
4 USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola 26 15 4 7 45:27 18 49 L
Foggia Foggia
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
W
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
09.02.20 2 : 1 Zafer
AC NARDO AC NARDO
W
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
16.02.20 0 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
W
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
23.02.20 4 : 2 Zafer
Sorrento Sorrento
L
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
5 Virtus Casarano Virtus Casarano 26 11 9 6 34:28 6 42 D
AC NARDO AC NARDO
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Casarano Virtus Casarano
W
Virtus Casarano Virtus Casarano
09.02.20 2 : 1 Zafer
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
L
Sorrento Sorrento
16.02.20 7 : 0 Kaybetmek
Virtus Casarano Virtus Casarano
W
Virtus Casarano Virtus Casarano
23.02.20 1 : 0 Zafer
Foggia Foggia
D
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Casarano Virtus Casarano
6 Taranto FC 1927 Taranto FC 1927 26 12 4 10 32:21 11 40 W
Sorrento Sorrento
02.02.20 0 : 2 Zafer
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
L
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Foggia Foggia
L
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
D
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
D
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
7 Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L 26 8 10 8 20:22 -2 34 D
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
W
Agropoli 1921 Agropoli 1921
09.02.20 1 : 2 Zafer
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
W
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
16.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
L
FBC Gravina FBC Gravina
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
W
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
01.03.20 2 : 1 Zafer
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
8 FBC Gravina FBC Gravina 26 9 7 10 36:32 4 34 D
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FBC Gravina FBC Gravina
L
FBC Gravina FBC Gravina
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
L
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FBC Gravina FBC Gravina
W
FBC Gravina FBC Gravina
23.02.20 3 : 1 Zafer
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
W
Agropoli 1921 Agropoli 1921
01.03.20 1 : 2 Zafer
FBC Gravina FBC Gravina
9 US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano 26 9 7 10 34:31 3 34 D
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
D
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
L
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
D
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
L
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
10 San Felice Gladiator San Felice Gladiator 26 8 9 9 25:27 -2 33 D
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropoli 1921 Agropoli 1921
W
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
09.02.20 0 : 1 Zafer
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
W
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
16.02.20 2 : 0 Zafer
FBC Gravina FBC Gravina
D
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
D
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
11 ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA 26 8 8 10 31:29 2 32 D
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FBC Gravina FBC Gravina
D
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
W
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
16.02.20 2 : 0 Zafer
Taranto FC 1927 Taranto FC 1927
L
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
D
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Casarano Virtus Casarano
12 FB Brindisi FB Brindisi 26 7 10 9 23:35 -12 31 D
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi FB Brindisi
D
FB Brindisi FB Brindisi
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
L
Foggia Foggia
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FB Brindisi FB Brindisi
D
FB Brindisi FB Brindisi
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC NARDO AC NARDO
D
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi FB Brindisi
13 SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018 26 8 5 13 31:41 -10 29 W
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
02.02.20 1 : 0 Zafer
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
D
FB Brindisi FB Brindisi
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
W
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
16.02.20 2 : 0 Zafer
Agropoli 1921 Agropoli 1921
L
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
W
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
01.03.20 1 : 0 Zafer
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
14 ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910 26 6 9 11 30:45 -15 27 L
USD BITONTO CALCIO USD BITONTO CALCIO
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
D
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento Sorrento
L
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
W
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
23.02.20 1 : 0 Zafer
ASD TEAM ALTAMURA ASD TEAM ALTAMURA
D
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
15 Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri 26 7 6 13 27:39 -12 27 D
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FB Brindisi FB Brindisi
L
Virtus Casarano Virtus Casarano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
D
AC NARDO AC NARDO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
W
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
23.02.20 3 : 1 Zafer
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
L
Sorrento Sorrento
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
16 AC NARDO AC NARDO 26 6 9 11 24:34 -10 27 D
AC NARDO AC NARDO
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Casarano Virtus Casarano
L
USD Audace Cerignola USD Audace Cerignola
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AC NARDO AC NARDO
D
AC NARDO AC NARDO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Grumentum Valdagri Asd Grumentum Valdagri
D
FB Brindisi FB Brindisi
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC NARDO AC NARDO
L
Foggia Foggia
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
AC NARDO AC NARDO
17 FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931 26 6 7 13 24:35 -11 25 L
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
L
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
W
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
16.02.20 1 : 0 Zafer
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
W
Agropoli 1921 Agropoli 1921
22.02.20 0 : 1 Zafer
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
D
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
18 Agropoli 1921 Agropoli 1921 26 3 5 18 14:53 -39 14 D
San Felice Gladiator San Felice Gladiator
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropoli 1921 Agropoli 1921
L
Agropoli 1921 Agropoli 1921
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gelbison Vallo D L Gelbison Vallo D L
L
SSD Fidelis Andria 2018 SSD Fidelis Andria 2018
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Agropoli 1921 Agropoli 1921
L
Agropoli 1921 Agropoli 1921
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Francavilla 1931 FC Francavilla 1931
L
Agropoli 1921 Agropoli 1921
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FBC Gravina FBC Gravina
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie D, H Grubu - şampiyona, düzenleyen İtalya. Kayıt yaptıran yarışma 18 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
USD BITONTO CALCIO - 55 sayı, parlak başarılar 16, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Foggia - 54 puan, yengi 16, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 6.
Sorrento - 50 puan, yengi 14, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D, H Grubu (İtalya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie D, H Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.