Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
İtalya

Serie D,G Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone G
1 ASD TURRIS CALCIO 26 18 7 1 65:24 41 61 L
ASD TURRIS CALCIO
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Latte Dolce Calcio
D
Porto Torres
29.03.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TURRIS CALCIO
D
ASD TURRIS CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Nuova Florida
D
ASD TURRIS CALCIO
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
D
ASD CASSINO CALCIO 1924
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TURRIS CALCIO
2 AS Ostia Mare Lido Calcio 26 17 6 3 46:21 25 57 W
AS Ostia Mare Lido Calcio
23.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Vis Artena
W
BUDONI CALCIO
01.03.20 0 : 2 Zafer
AS Ostia Mare Lido Calcio
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
D
ASD PORTICI 1906
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AS Ostia Mare Lido Calcio
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
3 SEF Torres Calcio 26 14 9 3 44:25 19 51 D
Citta Di Anagni
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SEF Torres Calcio
W
SEF Torres Calcio
01.03.20 1 : 0 Zafer
US Latina Calcio 1932
D
ASD Vis Artena
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
D
SEF Torres Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia
D
US Ladispoli
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
4 ASD TRASTEVERE 1909 26 13 6 7 46:33 13 45 D
ASD LANUSEI CALCIO
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
W
ASD TRASTEVERE 1909
01.03.20 3 : 1 Zafer
Citta Di Anagni
D
ASD TRASTEVERE 1909
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Arzachena Cost Smeralda Calcio
D
ASD TURRIS CALCIO
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
D
ASD TRASTEVERE 1909
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nuova Florida
5 Latte Dolce Calcio 26 14 3 9 40:29 11 45 W
Latte Dolce Calcio
23.02.20 2 : 0 Zafer
US Ladispoli
W
ASD TURRIS CALCIO
01.03.20 1 : 2 Zafer
Latte Dolce Calcio
D
Latte Dolce Calcio
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
D
Muravera
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Latte Dolce Calcio
D
Latte Dolce Calcio
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
6 US Latina Calcio 1932 26 10 9 7 40:30 10 39 D
ASD PORTICI 1906
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
L
SEF Torres Calcio
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
US Latina Calcio 1932
D
US Ladispoli
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
D
US Latina Calcio 1932
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
BUDONI CALCIO
D
FC Aprilia
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
7 ASD CASSINO CALCIO 1924 26 10 9 7 28:30 -2 39 W
ASD CASSINO CALCIO 1924
23.02.20 2 : 1 Zafer
Nuova Florida
W
US Ladispoli
01.03.20 0 : 1 Zafer
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
ASD LANUSEI CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
Pro Calcio Tor Sapienza
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
ASD CASSINO CALCIO 1924
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TURRIS CALCIO
8 ASD Vis Artena 26 9 8 9 35:38 -3 35 L
AS Ostia Mare Lido Calcio
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Vis Artena
D
ASD Vis Artena
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
D
ASD Vis Artena
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
D
Nuova Florida
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Vis Artena
D
ASD Vis Artena
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Arzachena Cost Smeralda Calcio
9 Nuova Florida 26 9 6 11 33:35 -2 33 L
ASD CASSINO CALCIO 1924
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Nuova Florida
W
Nuova Florida
01.03.20 5 : 0 Zafer
ASD PORTICI 1906
D
ASD TURRIS CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Nuova Florida
D
Nuova Florida
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Vis Artena
D
ASD TRASTEVERE 1909
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Nuova Florida
10 Muravera 25 7 10 8 30:31 -1 31 W
Arzachena Cost Smeralda Calcio
01.03.20 1 : 2 Zafer
Muravera
D
Muravera
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Porto Torres
D
FC Aprilia
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
D
Muravera
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Latte Dolce Calcio
D
BUDONI CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
11 ASD LANUSEI CALCIO 26 6 13 7 23:25 -2 31 D
ASD LANUSEI CALCIO
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
D
FC Aprilia
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASD LANUSEI CALCIO
D
ASD LANUSEI CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
Citta Di Anagni
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD LANUSEI CALCIO
D
ASD LANUSEI CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
12 ASD PORTICI 1906 26 7 9 10 31:41 -10 30 D
ASD PORTICI 1906
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
L
Nuova Florida
01.03.20 5 : 0 Kaybetmek
ASD PORTICI 1906
D
BUDONI CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
D
ASD PORTICI 1906
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AS Ostia Mare Lido Calcio
D
Latte Dolce Calcio
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
13 FC Aprilia 26 6 11 9 25:30 -5 29 D
BUDONI CALCIO
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia
D
FC Aprilia
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASD LANUSEI CALCIO
D
FC Aprilia
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
D
SEF Torres Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia
D
FC Aprilia
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
14 Arzachena Cost Smeralda Calcio 26 6 9 11 31:39 -8 27 L
Arzachena Cost Smeralda Calcio
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Muravera
D
Arzachena Cost Smeralda Calcio
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Porto Torres
D
ASD TRASTEVERE 1909
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Arzachena Cost Smeralda Calcio
D
Arzachena Cost Smeralda Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Ladispoli
D
ASD Vis Artena
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Arzachena Cost Smeralda Calcio
15 Citta Di Anagni 26 6 7 13 32:44 -12 25 D
Citta Di Anagni
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SEF Torres Calcio
L
ASD TRASTEVERE 1909
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Citta Di Anagni
D
Latte Dolce Calcio
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
D
Citta Di Anagni
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD LANUSEI CALCIO
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
16 Pro Calcio Tor Sapienza 26 4 7 15 23:56 -33 19 W
Pro Calcio Tor Sapienza
23.02.20 2 : 0 Zafer
Arzachena Cost Smeralda Calcio
D
ASD Vis Artena
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
D
Pro Calcio Tor Sapienza
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
ASD LANUSEI CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
17 US Ladispoli 26 5 3 18 25:42 -17 18 L
Latte Dolce Calcio
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
US Ladispoli
L
US Ladispoli
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
US Ladispoli
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Latina Calcio 1932
D
Arzachena Cost Smeralda Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Ladispoli
D
US Ladispoli
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
18 BUDONI CALCIO 25 4 4 17 22:46 -24 16 D
BUDONI CALCIO
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia
L
BUDONI CALCIO
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Ostia Mare Lido Calcio
D
BUDONI CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
D
US Latina Calcio 1932
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
BUDONI CALCIO
D
BUDONI CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,G Grubu - şampiyona, düzenleyen İtalya. Katılan lig 18 katılımcılar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
ASD TURRIS CALCIO - 61 puan, yengi 18, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
AS Ostia Mare Lido Calcio - 57 madde, parlak başarılar 17, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
SEF Torres Calcio - 51 sayı, yengi 14, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,G Grubu (İtalya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Serie D,G Grubu (İtalya):
Nuova Florida - Arzachena Cost Smeralda Calcio (05.04.2020 09:00)
AS Ostia Mare Lido Calcio - ASD CASSINO CALCIO 1924 (05.04.2020 09:00)
BUDONI CALCIO - Citta Di Anagni (05.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,G Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.