Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İtalya

Serie D,G Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone G
1 ASD TURRIS CALCIO 23 16 7 0 55:21 34 55 W
ASD TURRIS CALCIO
19.01.20 4 : 1 Zafer
US Ladispoli
D
Citta Di Anagni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TURRIS CALCIO
W
ASD TURRIS CALCIO
02.02.20 3 : 1 Zafer
FC Aprilia
W
ASD PORTICI 1906
09.02.20 2 : 3 Zafer
ASD TURRIS CALCIO
D
ASD TURRIS CALCIO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
BUDONI CALCIO
2 AS Ostia Mare Lido Calcio 23 14 6 3 40:20 20 48 W
AS Ostia Mare Lido Calcio
12.01.20 1 : 0 Zafer
Muravera
W
Arzachena Cost Smeralda Calcio
19.01.20 2 : 4 Zafer
AS Ostia Mare Lido Calcio
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SEF Torres Calcio
D
ASD TRASTEVERE 1909
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
AS Ostia Mare Lido Calcio
W
AS Ostia Mare Lido Calcio
09.02.20 4 : 0 Zafer
Nuova Florida
3 SEF Torres Calcio 23 13 7 3 40:22 18 46 W
BUDONI CALCIO
12.01.20 1 : 2 Zafer
SEF Torres Calcio
L
SEF Torres Calcio
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD LANUSEI CALCIO
D
AS Ostia Mare Lido Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SEF Torres Calcio
W
SEF Torres Calcio
02.02.20 4 : 0 Zafer
Pro Calcio Tor Sapienza
D
ASD CASSINO CALCIO 1924
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
4 ASD TRASTEVERE 1909 23 11 5 7 40:31 9 38 D
ASD TRASTEVERE 1909
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
BUDONI CALCIO
D
FC Aprilia
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
D
ASD TRASTEVERE 1909
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
AS Ostia Mare Lido Calcio
W
Latte Dolce Calcio
09.02.20 1 : 3 Zafer
ASD TRASTEVERE 1909
W
ASD TRASTEVERE 1909
16.02.20 2 : 0 Zafer
ASD CASSINO CALCIO 1924
5 Latte Dolce Calcio 23 12 2 9 36:28 8 38 L
Latte Dolce Calcio
12.01.20 0 : 1 Kaybetmek
US Latina Calcio 1932
W
Nuova Florida
19.01.20 2 : 3 Zafer
Latte Dolce Calcio
W
Latte Dolce Calcio
26.01.20 2 : 1 Zafer
Arzachena Cost Smeralda Calcio
L
ASD Vis Artena
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Latte Dolce Calcio
L
Latte Dolce Calcio
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
ASD TRASTEVERE 1909
6 US Latina Calcio 1932 23 10 7 6 37:26 11 37 W
US Latina Calcio 1932
19.01.20 2 : 0 Zafer
ASD CASSINO CALCIO 1924
L
ASD LANUSEI CALCIO
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
US Latina Calcio 1932
D
US Latina Calcio 1932
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
W
Pro Calcio Tor Sapienza
09.02.20 1 : 3 Zafer
US Latina Calcio 1932
D
US Latina Calcio 1932
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
7 ASD Vis Artena 23 9 6 8 34:35 -1 33 D
ASD Vis Artena
12.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
W
ASD Vis Artena
19.01.20 3 : 0 Zafer
FC Aprilia
W
US Ladispoli
26.01.20 1 : 2 Zafer
ASD Vis Artena
W
ASD Vis Artena
02.02.20 3 : 2 Zafer
Latte Dolce Calcio
W
BUDONI CALCIO
09.02.20 0 : 2 Zafer
ASD Vis Artena
8 ASD CASSINO CALCIO 1924 23 8 9 6 24:26 -2 33 L
US Latina Calcio 1932
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD CASSINO CALCIO 1924
W
ASD CASSINO CALCIO 1924
26.01.20 2 : 1 Zafer
Muravera
L
Arzachena Cost Smeralda Calcio
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
ASD CASSINO CALCIO 1924
D
ASD CASSINO CALCIO 1924
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SEF Torres Calcio
L
ASD TRASTEVERE 1909
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD CASSINO CALCIO 1924
9 ASD PORTICI 1906 23 7 7 9 29:34 -5 28 L
ASD PORTICI 1906
19.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Citta Di Anagni
W
Pro Calcio Tor Sapienza
26.01.20 0 : 1 Zafer
ASD PORTICI 1906
D
Muravera
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
L
ASD PORTICI 1906
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
ASD TURRIS CALCIO
D
Porto Torres
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
10 ASD LANUSEI CALCIO 23 6 10 7 22:24 -2 28 D
Porto Torres
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD LANUSEI CALCIO
W
SEF Torres Calcio
19.01.20 0 : 1 Zafer
ASD LANUSEI CALCIO
W
ASD LANUSEI CALCIO
26.01.20 2 : 1 Zafer
US Latina Calcio 1932
L
Nuova Florida
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD LANUSEI CALCIO
W
ASD LANUSEI CALCIO
09.02.20 3 : 0 Zafer
Arzachena Cost Smeralda Calcio
11 Muravera 22 6 9 7 26:25 1 27 D
Muravera
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
L
ASD CASSINO CALCIO 1924
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Muravera
D
Muravera
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD PORTICI 1906
W
Citta Di Anagni
09.02.20 1 : 3 Zafer
Muravera
D
US Latina Calcio 1932
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Muravera
12 Arzachena Cost Smeralda Calcio 23 6 9 8 28:31 -3 27 L
Arzachena Cost Smeralda Calcio
19.01.20 2 : 4 Kaybetmek
AS Ostia Mare Lido Calcio
L
Latte Dolce Calcio
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Arzachena Cost Smeralda Calcio
W
Arzachena Cost Smeralda Calcio
02.02.20 4 : 0 Zafer
ASD CASSINO CALCIO 1924
L
ASD LANUSEI CALCIO
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Arzachena Cost Smeralda Calcio
D
Arzachena Cost Smeralda Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
13 Nuova Florida 23 7 6 10 24:33 -9 27 L
Nuova Florida
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Latte Dolce Calcio
W
BUDONI CALCIO
26.01.20 0 : 2 Zafer
Nuova Florida
W
Nuova Florida
02.02.20 1 : 0 Zafer
ASD LANUSEI CALCIO
L
AS Ostia Mare Lido Calcio
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Nuova Florida
D
Nuova Florida
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
14 FC Aprilia 23 6 8 9 24:29 -5 26 D
FC Aprilia
12.01.20 1 : 1 Beraberlik
Arzachena Cost Smeralda Calcio
L
ASD Vis Artena
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Aprilia
D
FC Aprilia
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TRASTEVERE 1909
L
ASD TURRIS CALCIO
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Aprilia
L
FC Aprilia
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
US Ladispoli
15 Citta Di Anagni 23 5 6 12 25:37 -12 21 W
ASD PORTICI 1906
19.01.20 0 : 2 Zafer
Citta Di Anagni
D
Citta Di Anagni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD TURRIS CALCIO
D
US Latina Calcio 1932
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
L
Citta Di Anagni
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Muravera
D
Arzachena Cost Smeralda Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Citta Di Anagni
16 US Ladispoli 23 5 3 15 24:37 -13 18 D
US Ladispoli
12.01.20 0 : 0 Beraberlik
Nuova Florida
L
ASD TURRIS CALCIO
19.01.20 4 : 1 Kaybetmek
US Ladispoli
L
US Ladispoli
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Vis Artena
W
US Ladispoli
02.02.20 2 : 0 Zafer
BUDONI CALCIO
W
FC Aprilia
09.02.20 1 : 2 Zafer
US Ladispoli
17 BUDONI CALCIO 22 4 3 15 21:38 -17 15 D
ASD TRASTEVERE 1909
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
BUDONI CALCIO
L
BUDONI CALCIO
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Nuova Florida
L
US Ladispoli
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
BUDONI CALCIO
L
BUDONI CALCIO
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD Vis Artena
D
ASD TURRIS CALCIO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
BUDONI CALCIO
18 Pro Calcio Tor Sapienza 23 3 6 14 20:52 -32 15 D
Muravera
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
L
Pro Calcio Tor Sapienza
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD PORTICI 1906
L
SEF Torres Calcio
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Pro Calcio Tor Sapienza
L
Pro Calcio Tor Sapienza
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
US Latina Calcio 1932
D
Nuova Florida
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pro Calcio Tor Sapienza
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,G Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Katılmak için başvuru veren turnuva 18 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
ASD TURRIS CALCIO - 55 kabul edilen puan, yengi 16, skorsuz maçlar 0, beraberlik 7.
AS Ostia Mare Lido Calcio - 48 puan, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 6.
SEF Torres Calcio - 46 madde, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 3, beraberlik 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,G Grubu (İtalya) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Serie D,G Grubu (İtalya):
Latte Dolce Calcio - US Ladispoli (23.02.2020 08:30)
BUDONI CALCIO - FC Aprilia (23.02.2020 08:30)
Pro Calcio Tor Sapienza - Arzachena Cost Smeralda Calcio (23.02.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,G Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.